Жінка-Діва і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Дівою і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Діва в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Діва і чоловік-Риби як пара

Союз Діви-жінки і чоловіки-Риби зустрічається не дуже часто. Причина полягає в різниці характерів. Вона – практична і обачлива, любить порядок у всьому і звикла до чітким графіком. Він – сама безтурботність, спонтанність, чуттєвість і не визнає суворих рамок. На перший погляд здається, що їм складно разом. Але інтуїтивно вони тягнуться один до одного, щоб заповнити деякі прогалини і врівноважити характери.

Сумісність цих знаків зодіаку становить 65 відсотків. Дівам і Рибам складно проходити період притирання. На початку відносин виникають протиріччя. Але якщо вдається пройти цей шлях, можна досягти гармонії. Риби зривають з Діви маску зверхності й холодності, раскрепощая її. У свою чергу від партнерки чоловік переймає практичність і уміння розпоряджатися грошима.

Плюси відносин

Про сумісності жінки-Діви і чоловіки-Риби краще починати говорити, коли пара зустрічається кілька місяців. Партнери зможуть повністю розкритися.

У спілки є чимало плюсів:

  • протилежності притягуються;
  • партнерам є чому повчитися один у одного;
  • є взаємний інтерес;
  • жінка в такому союзі допомагає чоловікові подорослішати;
  • є можливість досягти матеріальної незалежності;
  • немає скандалів через дрібниці.

Коли Риба і Діва починають жити разом, це сприяє особистісному зростанню обох. Вони допомагають один одному досягати цілей. Якщо в парі і є конкуренція, то вона максимально здорова.

Мінуси відносин

Риби-чоловік і жінка-Діва можуть відчувати серйозні проблеми на етапі притирання характерів. Така пара не ідеальна.

Є як мінімум 4 мінуса:

  • партнери по-різному ставляться до дисципліни, це починає дратувати з часом;
  • чоловік змушений терпіти причіпки;
  • висока ймовірність кризи і розриву, коли з відносин зникає пристрасть;
  • образливість.

Постійні претензії з боку жінки-Діви змушують чоловіка брехати і вивертатися. Коли обман стає явним, починається холодна війна. Діви не люблять влаштовувати істерики, але мовчазні закиди і небажання нічого чути теж б’ють боляче. Нерідко такі союзи розпадаються через багато років, обидва партнера розлучаються ворогами і звинувачують один одного в зіпсованої життя.

Сумісність Діви-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Сумісність цих знаків зодіаку у дружбу вище, ніж в любові. Рибам і Дівам комфортно разом. Виникає тяжіння протилежностей. У той же час у відносинах відсутні підвищені вимоги один до одного і немає розбіжностей стосовно фінансів.

Жінка-Діва і чоловік-Риби можуть дружити роками. Вона звертається до нього, коли емоційне напруження всередині стає позамежним. Він завжди допомагає і сам приходить до Діви, коли не може впоратися з внутрішньою неорганізованістю, і чекає практичного ради. Разом їм комфортно проводити вечори.

Сумісність Риб-хлопця і Діви-дівчата в любові

Протилежності притягуються, і Рибі з Дівою це добре відомо. У такому любовному союзі кожен отримує те, що хоче. Чоловікові імпонує практичність і приземленість його коханої. Поруч з нею він вчиться приймати рішення, не закриваючи очі на проблеми. Жінка-Діва отримує легкість і невимушеність спілкування, стає більш довірливою. З часом вона перестає бути надто відповідальною і дозволяє собі розслабитися.

Сумісність знаків зодіаку Діва і Риби в любові вище, якщо люди зустрічають один одного в зрілому віці. В молодості у обох недостатньо мудрості для того, щоб прийняти партнера з усіма його недоліками. Часто Діву дратує неорганізованість Риб.

Сумісність пари в ліжку

В інтимному житті в парі Риб і Діви панує гармонія. Для жінки-Діви важливо доставити партнеру задоволення. Вона домагається цього всіма можливими шляхами. Чоловікові-Рибі лестить таке положення речей. Сексуальне життя в парі в міру ніжна і чуттєва.

Діва відповідає за атмосферу, за фізичну сторону питання, а Риби створюють потрібний настрій. Навіть у ліжку їм є чому повчитися один у одного. І це єдине місце, де Діва дозволяє собі повністю розслабитися і не критикувати партнера.

Дівчина-Діва і чоловік-Риби в шлюбі

Шлюб між такими людьми стає міцним тільки з роками, але в кризові моменти може бути зруйнований. Дівчата-Діви довго все зважують і намагаються зрозуміти, чи потрібен їм такий союз. Якщо вони приходять до позитивної відповіді на питання, що починаються натяки. Риби всі розуміють з півслова і з легкістю роблять пропозицію. Для даного знака зодіаку немає проблем з ухваленням рішення.

Діва-дівчина і Риби-чоловік непогано ладять до шлюбу, але після весілля або на етапі підготовки до неї починаються складності. З’ясовується, що чоловік чи наречений не готовий брати на себе відповідальність. В такій сім’ї, швидше за все, керувати всім буде жінка. Але часто такий розклад влаштовує обох.

Якими батьками будуть жінка-Діва і чоловік-Риби

Риби-чоловік і Діва-дівчина можуть стати ідеальними батьками. Діти в їх сім’ї будуть відчувати себе впевнено. Сумісність знаків дозволяє не конфліктувати на ґрунті методів виховання. Мама-Діва в міру сувора і практична. Вона вчить дітей корисним навичкам, оцінює їх здібності і вибирає секції або гуртки. Така мати недостатньо ніжна і ласкава, але привчає до порядку та допомагає мислити раціонально.

Батько-Риби балує дітей, дарує їм свою любов і проводить з ними багато часу. Він сильно прив’язується до дочкам і синам, причому не тільки до своїх, але навіть до усиновленою.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Діви-жінки

Цим знакам зодіаку можна сміливо довіряти окремий проект. Вони з усім впораються. В парі будуть виникати розбіжності, але на результаті це не позначиться. Якщо начальником виступить Діва, Риб стане дратувати її прискіпливість, увага до деталей і вимогливість. Така жінка не дозволить підлеглим сидіти без роботи. У свою чергу вона буде збентежена відсутністю ініціативи у Риби.

Коли в ролі начальника виступає чоловік-Риби, це набагато краще. Діві комфортно працювати під таким керівництвом. До неї ніхто не прискіпується по дрібницях і дозволяє виконувати свої обов’язки спокійно, в комфортному темпі.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Діву

На самому початку спілкування навіть не скажеш, що Риби-чоловік має непогану сумісність з Дівою-жінкою. Може здатися, що вони з різних планет. Але чоловік повинен розуміти, що зовнішня холодність і неприступність жінки – це маска. І чим більше розчарувань було в її житті, тим складніше буде зняти з неї цю броню.

Діви педантичні і люблять порядок. Їм не все одно, який статус у обранця. Чоловік-Риби легко привертає увагу, але якщо Діва вирішить, що їм не по дорозі, домогтися її виявиться складно. Потрібно продемонструвати свою відповідальність в деяких речах, бути більш серйозним і стриманим. В такому випадку Діва може почати розглядати його як потенційного коханого.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Чоловік за знаком зодіаку Риби – яскравий, цікавий і привабливий. Зазвичай йому подобаються дівчата зовсім інших типажів. Жінка за знаком зодіаку Діва для нього занадто неприступна, холодна і стримана. Якщо вона продовжить так себе вести, у неї мало шансів на успіх. Висока ймовірність, що чоловік пройде повз. Щоб цього не сталося, потрібно продемонструвати свою зацікавленість, стати більш відкритою і легкою в спілкуванні.

Риби не люблять критику і причіпки. Якщо є бажання зацікавити чоловіка, від такої риси характеру доведеться позбавлятися. А також варто пам’ятати, що Риби люблять очима. Над своєю зовнішністю і манерою одягатися доведеться попрацювати.

Як дівчина-Діва і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Хлопець-Риби і дівчина-Діва важко розлучаються. Для них це може стати справжньою трагедією. Діва довго не може зважитися на розрив. Вона обмірковує і зважує. Навіть якщо ініціатором виступає жінка, згодом з’являються сумніви і бажання повернутися, почати все спочатку. Коли кидають Діву, вона намагається зберегти спокій, але не завжди виходить. Жінка пробує вирішити всі розмовами, просить про зустріч і не може повірити, що все закінчено.

Чоловіка-Риби, якщо він вирішив поставити крапку, не зворушують ніякі прохання. Він швидко втрачає інтерес до екс-коханої і стає до неї байдужий. Діва ж пам’ятає образу довго і починає вважати, що їй зруйнували життя. Коли чоловік-Риби виявляється покинутою, він переживає, але більше за враженого самолюбства.

Як парі знайти спільну мову

Побудувати відносини тільки на взаємне притягання і пристрасті не вийде. Над ними Діві і Рибам доведеться постійно працювати. Жінці в такій парі слід більше довіряти партнеру, не приховувати від нього своїх бажань. А також потрібно перестати вимагати від нього неможливого і намагатися переробити. Всі питання вирішуються на березі. Якщо він не той, про кого мріяла практична Діва, варто або змиритися, або спочатку не вступати в шлюб.

Дівчина-Діва і хлопець-Риби мають непогану сумісність при правильному розподілі ролей. Сім’я, де всім керує чоловік, вважається класичною, але це не про Риб і Діву. У цій парі фінансові питання доведеться вирішувати жінці. І в такому стані речей немає нічого страшного, якщо обом комфортно.