Сумісність Козерога і Стрільця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Козеріг і Стрілець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною Стрільцем і дівчиною-Козерогом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Стрілець, Козеріг

Козеріг, що належить до стихії Землі, є людиною серйозним, врівноваженим, прагматичним, в той час як вогненний Стрілець наділений харизмою і амбіціями, які роблять його енергійним, захоплюються і сміливим. Відмінності в характерах і темпераментах позначаються на сумісності Козерога зі Стрільцем.

У таблиці ми зібрали характеристики знаків зодіаку, які допоможуть краще зрозуміти особливості кожного з них.

Стрілець Козеріг
Достоинства:

 • активный;
 • жизнерадостный;
 • дружелюбный;
 • отзывчивый;
 • настойчивый;
 • прямолинейный;
 • обаятельный;
 • находчивый.

Недостатки:

 • бестактный;
 • эгоистичный;
 • импульсивный;
 • непредсказуемый;
 • авантюрный;
 • вспыльчивый;
 • заносчивый;
 • безответственный.
Достоинства:

 • ответственный;
 • надежный;
 • честный;
 • умный;
 • рассудительный;
 • рациональный;
 • аккуратный;
 • целеустремленный.

Недостатки:

 • требовательный;
 • придирчивый;
 • властный;
 • мелочный;
 • консервативный;
 • занудный;
 • обидчивый;
 • злопамятный.

Як видно з короткого опису, цих астрологічних знаків можна назвати повними протилежностями. Козерогові подобається порядок, стабільність, передбачуваність і комфорт, а Стрілець любить рух, яскраві емоції і нові відчуття. Якщо перший віддає перевагу планувати своє життя і довго чинить опір змінам, то другий блискавично приймає рішення, легко підлаштовується під обставини, намагається уникнути одноманітності і рутини.

У Козерога і Стрільця є загальні риси, наприклад, обидва є інтелектуальними людьми, цілеспрямованими та наполегливими. У той же час у них є такі якості, як упертість і самовпевненість, за яких вони готові годинами сперечатися, аби відстояти свою точку зору. Вони не хочуть визнавати помилки і важко йдуть на компроміс. Але все ж ці знаки вміють не піддаватися почуттям, тому в їх парі рідко відбуваються гучні скандали.

Сумісність Стрільця-жінки і Козерога-чоловіки

Приземлений, консервативний чоловік-Козеріг і волелюбна, імпульсивна жінка-Стрілець рідко створюють міцну, гармонійну пару. Йому не подобається непередбачувані вчинки дівчини, схильність до авантюр і ризику, а її дратує його занудство, дріб’язковість і нудний спосіб життя.

Різні життєві принципи, пріоритети, цілі та інтереси істотно знижують сумісність знаків зодіаку Козеріг і Стрілець. Лише у виняткових випадках їм вдається побудувати довгі і щасливі стосунки – коли обидва підлаштовуються один під одного, намагаються не помічати недоліків і брати за зразок найкращі якості.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку Стрілець, Козеріг у дружбі при такому поєднанні практично неможлива. Якщо між чоловіком і дівчиною не виникає романтичних почуттів, то вони не можуть навіть стати приятелями з-за сильного взаємного роздратування.

Чоловікові-Козерогові подобається тиша, самотність або спілкування у вузькому колі таких же інтелектуалів в спокійній і комфортній обстановці. Жінку-Стрільця залучають азарт і екстрім. Тільки на час їх можуть об’єднати спільні інтереси, наприклад, участь у благодійній організації. Але і в цьому випадку у них немає бажання зближуватися і вести душевні діалоги.

У любові

Яскрава, енергійна і харизматична дівчина вміє заряджати позитивом і створити легку, невимушену, веселу обстановку, чим і привертає чоловічу увагу. У неї ж не викликає особливого захоплення серйозний, стриманий і трохи занудний шанувальник. Але закоханий чоловік-Козеріг не знає відмов і невдач, тому терпляче, але наполегливо домагається її взаємності.

знаків зодіаку Козеріг і Стрілець немає гарної сумісності, тому що жінці і чоловікові складно зрозуміти один одного: їй хочеться романтики, пристрасті, красивих зізнань у коханні і сюрпризів, чого вона часто не отримує від малоэмоционального партнера.

У шлюбі

Сумісність Стрільця і Козерога в любові і шлюбі – одна з найнижчих серед усіх знаків зодіаку. Зразковий сім’янин-Козеріг дотримується традиційних поглядів і вважає, що чоловік повинен утримувати сім’ю, вирішувати матеріальні проблеми, планувати майбутнє, а дружина – створювати затишок, підтримувати порядок і проводити вільний час з близькими.

Тому його абсолютно не влаштовує поведінка дівчини-Стрільця, яку більше цікавить кар’єра, дозвілля або спілкування з друзями, ніж побут, кухня або виховання дітей. Суперечки на ґрунті побутових та фінансових питань часто призводять цю пару до розставання.

У ліжку

Інтим – це ще одна сфера відносин, в якій жінка-Стрілець і чоловік-Козеріг з працею приходять до взаєморозуміння. Консерватор-Козеріг, хоч і має високий темперамент, але воліє отримувати задоволення в традиційній формі.

Дівчині хочеться зробити інтимне життя активною, насиченою та різноманітною. У неї викликають інтерес ігри і експерименти, до яких стриманий чоловік ставиться скептично. Їй не вистачає не тільки нових відчуттів, але і пристрасті, романтики, емоцій, ніжності, ласки і уваги від партнера. Його ж відштовхує її розкутість, яку він може взяти за розбещеність.

У роботі та бізнесі

Наполеглива, амбітна, смілива дівчина-Стрілець і розважливий, прагматичний, педантичний чоловік-Козеріг можуть стати партнерами. Їх сильні якості вдало доповнюються, завдяки чому вони здатні розподілити обов’язки і не заважати один одному.

Відповідальному Козерогові варто взяти на себе роль стратега і аналітика, займатися документацією, юридичними і фінансовими питаннями, а також контролювати робочий процес. Комунікабельна і чарівна Стрілець-жінка зможе керувати командою і розвивати ділові зв’язки. Перед її харизмою не зможуть встояти ні ділові партнери, ні інвестори, ні конкуренти.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Козерога і Стрільця у відносинах не можна назвати ідеальною. Такі пари або швидко розпадаються, або живуть у стані постійного напруження або роздратування. Чоловікові складно змиритися з образом життя своєї обраниці, а у жінки немає бажання розділяти його застарілі принципи. У них немає спільних інтересів і захоплень, тому нерідко вони окремо проводять дозвілля і мають різні компанії друзів.

Важливим чинником, який псує цей союз, є фінанси. Козерога дратує марнотратство жінки, а Стрільця – дріб’язковість і невміння отримувати задоволення від покупок у чоловіка.

Позитивні сторони відносин Негативні сторони відносин
Сильний потяг чоловіка до яскравою і привабливою дівчині Небажання жінки-Стрільця жити тихим і спокійним сімейним життям
Вміння жінки заряджати позитивом свого обранця песимістичного Впертість чоловіка-Козерога, категорична відмова від змін
Взаємна повага партнерів Різні темпераменти, складності в інтимній сфері
Здатність Козерога створювати комфортні умови і жити в достатку Розходження в поглядах на ведення побуту і виховання дітей
Позитивний вплив Стрільця на консервативного Козерога Відсутність емоційного зв’язку і душевної теплоти у парі

Сумісність чоловіка-Стрільця і жінки-Козерога

Дуже різні за вдачею чоловік-Стрілець і жінка-Козеріг рідко стають парою, але якщо у них і виникають відносини, то їх сумісність не буває високою. Відповідальна Дівчина-Козеріг вважає, що головне в житті – це стабільність та порядок, тому намагається нав’язати свій світогляд.

Непередбачуваний і запальний чоловік стихії Вогню не збирається міняти свої звички і різко протестує проти спроб обмежити його свободу. Вони мають суперечливі уявлення про ідеального партнера: йому потрібна більш відкрита, активна обраниця, а їй – спокійний, надійний і відданий чоловік.

У дружбі

Дівчина-Козеріг і чоловік-Стрілець рідко перетинаються в повсякденному житті, так як мають різні захоплення. Його хобі зазвичай пов’язані з азартом і ризиком, наприклад, з екстремальним спортом або подорожами, якими навряд чи стане займатися спокійна і обережна жінка-Козеріг. У неї викликають набагато більший інтерес інтелектуальні заняття і творчість.

Але навіть якщо вони і виявляються в однієї компанії, то занадто низька сумісність у дружбі не дає цим знакам зодіаку знайти точки дотику. Обидва не володіють талантом дипломатії, тому в них не виникає навіть дружнього діалогу.

У любові

Любовна сумісність знаків зодіаку Стрілець, Козеріг рідко буває гарною. Чарівний і життєрадісний чоловік-Стрілець відразу ж привертає увагу дівчини-Козерога. Але в любові вона поводиться обережно і намагається якомога довше не показувати справжні емоції, ніж неймовірно інтригує чоловіка.

Він вміє створювати романтичну обстановку і отримує задоволення від побачень з володаркою високого інтелекту, витончених манер і витонченого смаку. Їх спілкування призводить до відносин, якщо Стрілець-чоловік не розчаровується в обраниці з-за її холодності і невміння говорити про свої почуття.

У шлюбі

Козеріг-жінка і Стрілець-чоловік мають різні уявлення про сімейні стосунки. Вона впевнена, що після весілля чоловік повинен стати відповідальним і серйозним, направити свою енергію на забезпечення сім’ї, проводити час вдома з близькими і забути про холостяцьких звички.

Він, навпаки, думає, що сумісність партнерів в любові і шлюбі можна підвищити, якщо зберігати невимушену атмосферу і не занурюватися в побутові проблеми. Чоловік не вважає достоїнствами дівчата її вміння створювати затишок і готувати, а цінує такі якості, як життєрадісність і рухливість, легкість на підйом, яких найчастіше немає у Козерога.

У ліжку

Інтимні стосунки цих астрологічних знаків залежать від того, чи вистачить у чоловіка-Стрільця терпіння, досвіду та чуйності, щоб розкріпачити і розслабити дівчину-Козерога. Вона не має від природи високим темпераментом і нерідко прискіпується до своєї зовнішності, тому під час близькості може соромитися і почувати себе ніяково.

Чоловікові не варто поспішати, ділитися сміливими ідеями домагатися інтиму під страхом розлуки. Йому слід якомога частіше говорити компліменти жінці, створювати романтичну атмосферу, налагоджувати емоційний зв’язок, довіра, і з часом він зможе розпалити в ній пристрасть.

У роботі та бізнесі

Сміливий, амбітний, але імпульсивний і вибуховою Стрілець потребує практичному, розважливому і благоразумном напарника, яким може стати жінка-Козеріг. Вона має не тільки високим інтелектом, але і такими незамінними якостями, як працьовитість, старанність, уважність, скрупульозність і прискіпливість у дрібницях.

Завдяки їй у справах завжди зберігається порядок і чіткість. Стриманою жінці нелегко працювати з непередбачуваним партнером, але вона бачить вигоду від співпраці і розуміє, що завдяки наполегливості та завзятості чоловіка-Стрільця разом вони можуть успішно реалізувати будь-який проект.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків гороскопа залежить від терпіння жінки-Козерога і її бажання закривати очі на недоліки партнера. Вона як людина консервативна і сімейний не схильна до расставаниям, тому намагається підтримувати відносини, навіть якщо у них немає взаєморозуміння і гармонії.

Їхній союз може бути вигідний обом: у чоловіка є надійний тил, домашній затишок, вірна супутниця життя, а у дівчини – сильний, харизматичний і романтичний обранець. Але навіть при взаємних компромісів у Стрільця і Козерога рідко виникає емоційна близькість, прихильність, довіру і пристрасть.

Що псує відносини Що зміцнює відносини
Прискіпливість жінки-Козерога в побуті Вміння чоловіка прощати і забувати образи, помилки близьких
Небажання чоловіка-Стрільця бути відповідальним і брати зобов’язання Оптимізм, енергійність Стрільця, які впливають на Козерога
Відмінності в темпераментах, різна потреба в інтимі Здатність жінки поєднувати роботу і домашні обов’язки
Розбіжність поглядів з побутовим і фінансових питань Стриманість дівчата, яка не провокує сварки
відсутність спільних інтересів і захоплень Відсутність у відносинах рутини та нудьги завдяки Стрільцеві-чоловікові

Підходять один одному жінка-Козеріг і жінка-Стрілець

У Козерога-жінки і Стрільця-жінки рідко виникає обопільне бажання спілкуватися або близько дружити. Хоча обидві мають високий інтелект і широкий кругозір, їм складно знайти спільні теми для діалогу. Стрільцеві Козеріг здається занадто нудним, нудним і похмурим. У Козерога Стрілець викликає враження людини емоційно нестійкого, який буває нетактовним і навіть грубим.

Але в цих знаків зодіаку може бути сумісність у діловій сфері. Дівчина-Козеріг і дівчина-Стрілець не схильні до інтриг і пліток, тому концентруються виключно на роботі і прагнуть не реагувати один на одного.

Чоловік-Стрілець і чоловік-Козеріг як друзі і партнери

Чоловік-Стрілець і чоловік-Козеріг рідко стають друзями, але можуть бути успішними діловими партнерами. Два наполегливих, амбітних і сміливих людини розуміють, що суперництво, суперечки і відстоювання своєї точки зору може тільки заважати справі, тому намагаються вести конструктивні діалоги, що підвищує сумісність знаків.

Стрілець буває впертим, конфліктним і задиристим, але врівноваженого Козерога не так-то просто вивести з себе, особливо якщо він бачить вигоду від співпраці.