Камінь для знака зодіаку Телець: які підходять жінкам і чоловікам

У статті ви дізнаєтеся, які дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння відповідають знаку зодіаку Телець. Ми розповімо, як підібрати талісман для чоловіка, жінки і дітей. А також розберемося, який оберіг принесе Тельцю щастя, допоможе зберегти здоров’я і зберегти гроші.

Який камінь відповідає знаку зодіаку Телець

Кожному знаку зодіаку відповідають певні мінерали, дорогоцінні й напівкоштовні камені. Орієнтуватися потрібно на відповідну стихію і ступінь сумісності. Телець – це людина земної стихії. Найбільш придатними стануть непрозорі тверді камені (аметист, бірюза, яшма, онікс і місячний камінь). Дружнє середовище даного знака – Повітря, тому Тельцям підійдуть і смарагд, сапфір.

Назв каменів і мінералів багато. Щоб знайти для себе або в подарунок ідеальний варіант, варто орієнтуватися також на дату або рік народження. У каміння різне призначення: для здоров’я, на щастя, для залучення любові. Якщо якась сфера життя вимагає корекції, потрібно зробити відповідний вибір.

По даті народження

Телець – земний знак зодіаку, який любить матеріальні цінності і ретельно підбирає камені, які підходять йому за гороскопом. Астрологи радять орієнтуватися на декаду зодіакального періоду. Від неї залежить характер людини, її здібності і енергетичне сприйняття.

можна Орієнтуватися на наступні дані:

 • 21.04 – 01.05 – агат, авантюрин, онікс, гранат і котяче око. Тельцям, народженим у цьому періоді, протегує Меркурій, бог грошей і достатку. Агат і авантюрин допоможуть поліпшити матеріальне становище.
 • 02.05 – 11.05 – онікс, халцедон, хризопраз, опал і бірюза. Місяць робить Телят, народжених в цей час, романтичними і мрійливими. Камені допоможуть досягти душевної гармонії.
 • 12.05 – 20.05 – сапфір, алмаз, смарагд допомагають пом’якшити негативний вплив Сатурна.

У Тельця кілька планет-покровителів. Дізнатися свій камінь можна й дату народження:

Дата народження Підходящий камінь
21.04 Хризоберил
22.04 Альмандин
23.04 Онікс
24.04 Гранат
25.04 Гранат
26.04 Олександрит
27.04 Котяче око
28.04 Чароїт
29.04 Гіацинт
30.04 Агат
01.05 Нефрит
02.05 Цитрин
03.05 Соколине око
04.05 Аквамарин
05.05 Малахіт
06.05 Місячний камінь
07.05 Бірюза
08.05 Жадеїт
09.05 Амазоніт
10.05 Смарагд
11.05 Сердолік
12.05 Циркон
13.05 Лазурит
14.05 Агат
15.05 Онікс
16.05 Хризоліт
17.05 Опал
18.05 Сапфір
19.05 Агат
20.05 Смарагд

Деякі мінерали досить рідкісні. Можна вибирати ті, які відповідають найближчих дат народження, або зі списку по декадах.

По року народження

При виборі каменю варто враховувати і рік народження. За Східним календарем кожен рік відповідає певному зодіакальному знаку, якому протегує тварина.

Камені, які відповідають знаку Тельця за роком народження:

Знак зодіаку за Східним календарем Камінь
Щур Аметист, червоний гранат
Бик Смарагд, лазурит
Тигр Алмаз
Кролик (кіт) Смарагд, сапфір
Дракон Опал, аметист
Змія Яшма, опал, бірюза
Кінь Смарагд, сапфір, сердолік, опал
Коза Сердолік, нефрит
Мавпа Агат, гранат, аквамарин
Півень Аметист, агат
Собака Яшма, бірюза, сердолік
Свиня Лазурит, корал

Можна потримати камінь кілька секунд в руці і прислухатися до своїх відчуттів. Якщо талісман підходить, від нього відчувається ледь вловиме тепло.

Камені-талісмани для Тельця-жінки

Щоб отримати бажаний результат, амулет варто носити регулярно. При виборі каменю-талісмана по знаку зодіаку потрібно враховувати і підлогу.

Для жінок-Тельців підходять найбільше:

 1. Бірюза. Це символ миру і любові. Він приносить удачу, багатство і успіх. Незаміжнім дівчатам бірюза допомагає знайти другу половинку. А також вона застерігає від поганої компанії і легковажних вчинків. Найбільш цінною вважається “молода” бірюза. Вона світло-блакитного кольору. Такий камінь допомагає зберегти здоров’я. Потрібно правильно доглядати за ним і звертати увагу на всі зміни в його зовнішньому вигляді. Бірюза може змінити колір після зіткнення з кремом або миючим засобом. Коли це відбувається без видимих причин, здоров’я жінки під загрозою.
 2. Сапфір. Дорогоцінний камінь має синє забарвлення різної інтенсивності. Він позбавить від необачних вчинків і від таємних страхів. Телець-жінка тільки з вигляду безстрашна і впевнена в собі. Насправді вона часто відчуває неприємні почуття і втрачається в сумнівах. Сапфір допоможе знайти внутрішню гармонію. Камінь дозволяє приймати правильні рішення. Він особливо підходить тим, хто пов’язаний з торгівлею або правосуддям. Здавна сапфір вважається королівським каменем. Він надає людям мудрість і розважливість.
 3. Смарагд. Дорогоцінний камінь зеленого кольору, надзвичайно гарний. Жінкам така прикраса дарує впевненість у собі і допомагає просунутися по кар’єрних сходах. Смарагд протегує відносин в сім’ї. Прикраса з ним зміцнює зв’язок з дітьми та батьками. Камінь в золоті подарує радість від спілкування з близькою людиною. Прикраса з смарагдом в платині зробить благотворний вплив не тільки на саму жінку, але і на її близьких.
 4. Амазоніт. Це унікальний кристал синювато-сірого чи зеленого і блакитного відтінків. Зовні він нагадує бірюзу, вважається “жіночим” каменем, допомагає зберегти міцні сімейні узи і налагодити стосунки з коханою людиною. Камінь благотворно впливає на шкіру, поліпшуючи її тонус. Літнім жінкам рекомендується носити намисто з амазоніту.

Камені-обереги для Тельця-чоловіки

Деякі мінерали мають чоловічий енергетикою.

Для Тельця-чоловіки теж потрібно підбирати камінь за знаком зодіаку:

 1. Чорний агат. Рідкісний і найцінніший серед усіх агатів. Він темний або навіть чорний, непрозорий. Камінь здатний стати щасливим амулетом для ділової людини. Тельці-чоловіки часто бувають запальними і не можуть контролювати емоції. Чорний агат допоможе впоратися з ними, подарує спокій і впевненість у собі.
 2. Авантюрин. Це дрібнозерниста різновид кварцу. У природі зустрічаються камені від зеленого до фіолетового відтінку. Вони непрозорі, виглядають цікаво. Авантюрин допомагає домогтися успіху. Він просто необхідний людям, які звикли ризикувати. Амулет час від часу дарує унікальні шанси, які тільки потрібно використовувати.
 3. Тигрове око. Кварцовий мінерал жовто-коричневого кольору. Він захищає свого власника від пристріту і псування. Тигрове око наділяють магічними властивостями. Він оберігає від неправильних рішень і допомагає знайти своє місце в житті.

Браслети з них мають найсильнішою енергетикою. Важливо, щоб було багато каміння, а прикраса знаходилося максимально близько до тіла і постійно контактувало з шкірою.

Камінь-амулет для Тельця-дитини

Телець – приземлений і практичний знак зодіаку. Його камінь повинен належати до стихії Землі або Повітря. Ці ж рекомендації актуальні при виборі амулетів для дітей-Тельців.

Дитині цього знака підійдуть:

 1. Тигрове око. Краще вибрати камінь рудуватого відтінку. Він захистить від пристріту, псування і поганих людей. Якщо дитина вже пішла в школу, такий амулет буде сприяти відмінного навчання та кращому засвоєнню інформації. Він розвине тягу до знань і допоможе правильно обрати свій шлях.
 2. Жадеїт. Красивий мінерал яскраво-зеленого кольору. Камінь допомагає досягти успіхів у творчості і оберігає від необдуманих вчинків.
 3. Яшма. Його геологічна цінність невелика: це сильно забруднене кварц. Яшма буває різних кольорів, але для дітей найбільше підходить строката, у вигляді круглих намистин. Вона захищає від пристріту і псування, допомагає налагодити спілкування з найближчим оточенням. Яшма нейтралізує негативну енергетику, що важливо для дітей, які ще не можуть впоратися з цим самостійно.

Хлопчикам і дівчаткам краще підбирати максимально прості амулети. Застібки повинні бути безпечними. Краще всього підійдуть невеликі браслети.

Грошові камені для Тельця

Деякі мінерали притягують багатство.

Потрібно завжди носити їх на собі, щоб не відчувати матеріальних проблем:

 1. Хризоліт. Допомагає в роботі і в просуванні по кар’єрних сходах. Але він приносить процвітання тільки першому власнику, тому не можна носити його після когось.
 2. Топаз. Це амулет бізнесменів. Він допомагає знайти правильні шляхи і вчасно виявити неблагонадійних партнерів.
 3. Аквамарин. Підвищує трудовий ентузіазм.
 4. Хризоберил. Активізує грошовий потік до власника.
 5. Сапфір. Розкішний камінь, але допомагає в справах він тільки тим людям, які мають добрі помисли.

Для посилення магічних властивостей амулетів рекомендується носити їх з лівого боку. Це актуально тільки для грошових талісманів.

Камені на любов

Магія каменів здатна допомогти і в любові. Але важливо, щоб амулет поєднувався з зодіакальним знаком.

Для Тельців кращими камінням, притягають любов, є:

 1. Смарагд. Камінь допомагає зробити більш гармонійними вже сформовані відносини, уберігає від зради. Є повір’я, що в разі зради смарагд, який належить невірному чоловіку, трісне чи змінить відтінок.
 2. Бірюза. Це найсильніший любовний амулет. Але він більше підходить незаміжнім дівчатам.
 3. Авантюрин. Притягує любов, допомагає тим, хто хоче привернути увагу протилежної статі.
 4. Рожевий кварц. Допомагає розібратися в своїх почуттях і береже від помилок.

Час від часу камені, які призначені в основному для залучення любові, потрібно промивати під проточною водою. Це допомагає очистити їх і збільшити магічну силу.

Камені, поліпшують здоров’я

Деякі камені допомагають зберегти фізичне здоров’я, захищаючи від хвороб. Їх рекомендують носити як амулет Тельцям, які часто хворіють або мають хронічні захворювання, а також літнім людям.

Підійдуть такі варіанти:

 1. Лазурит. Допомагає поліпшити стан печінки, нирок і вивести токсини з організму. Лазурит значно підвищує імунітет.
 2. Нефрит. Допомагає скинути зайву вагу, якщо це потрібно, налагоджує обмін речовин. Камінь додає сил, дозволяє більше працювати і менше втомлюватися.
 3. Опал. Позитивно впливає на роботу органів і систем в організмі. Такий амулет рекомендують носити людям із захворюваннями серцево-судинної системи.
 4. Халцедон. Камінь регулює вуглеводний обмін і допомагає впоратися зі стресом. Амулет має протизапальну і протипухлинною активністю, покращує обмін речовин.
 5. Авантюрин. Допомагає людям, у яких є висипання на шкірі. Амулет рекомендують носити при появі будь висипу або екземи.

Камені можна носити цілеспрямовано для поліпшення стану здоров’я. Але мінерали в даному випадку повинні бути досить великими. Хороший ефект дає носіння намиста або браслетів.

Камінь на удачу і щастя

Для залучення щасливих подій у своє життя потрібно носити відповідні амулети.

І жінкам, і чоловікам підійдуть:

 1. Опал. Допомагає створити сімейний затишок, досягти гармонії. Він відмінно підходить творчим людям, дозволяючи досягти неймовірних успіхів у професії.
 2. Чорний турмалін. Оберігає від злих людей і допомагає налагодити особисте життя. Якщо людина, яка в даний час знаходиться поруч, відчуває корисливі почуття і не любить, турмалін сприятиме виведенню його на чисту воду. Спочатку буде боляче, але через це потрібно пройти, щоб стати щасливим.
 3. Чароїт. Його вважають каменем філософів. Красивий фіолетовий колір заспокоює і дарує відчуття спокою. Цей камінь допомагає ефективно планувати свій час. Самотнім людям чароїт просто необхідний, так як дозволяє швидко знайти пару.

Підходящі амулети можна носити не тільки коли в цьому з’являється гостра необхідність, а на постійній основі. Бути щасливими і успішними хочеться всім і завжди.

Камінь для Тельця від пристріту

Деякі камені оберігають від псування і пристріту.

Кращими захисниками вважаються непрозорі напівдорогоцінне мінерали:

 1. Агат. Самий сильний оберіг від злих сил. Він нейтралізує негативну енергію, захищає від пліток і наклепів.
 2. Тигрове око. Особливо добре допомагає дітям і студентам. Якщо власника амулета наврочили, тигрове око помітно важчає і темніє.
 3. Малахіт. Срібна оправа посилює його властивості. Камінь оберігає від злих сил і від пристріту. Його особливо рекомендують дітям і вагітним жінкам.
 4. Хризоколла. Здавна з нього роблять сильні амулети. Дуже добре допомагає заміжнім жінкам.
 5. Яшма. Оберігає не тільки від зовнішнього впливу, але і від негативу, який накопичується всередині.
 6. Чорний онікс. Захищає від чаклунства, заздрості і пристріту.

Камінь не обов’язково має бути видно оточуючим. Він прекрасно працює, навіть коли його носять у кишені. Деякі люди приколюють брошки з камінням до одягу так, щоб прикрас не було видно.

Якого кольору краще вибрати камінь

Колір каменю для людини за знаком зодіаку Телець має велике значення. У списку відповідних є мінерали різних відтінків.

найкращими вважаються:

 • Зелені – заспокоюють, дарують відчуття внутрішнього спокою і притягують багатство.
 • Червоні – збуджують, посилюють внутрішню енергію.
 • Білі – допомагають у вирішенні проблем.
 • Чорні – врівноважують і дарують відчуття спокою.
 • Сині – умиротворяють і заспокоюють.

Колір бірюзи вважається найвдалішим для Тельця. Це суміш зеленого і синього. Такий відтінок притягує щасливі події і удачу.

Небажані камені для Тельців

Деякі мінерали, а також дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння Тельцям не підходять. Вони конфліктують із земною стихією.

До них відносяться:

 • Перли – приносить нещастя і сльози.
 • Рубін – надто активний камінь для такого приземленого знака.
 • Гранат – не підходить для заміжніх жінок.
 • Бурштин – приносить неприємності.

Самим невідповідним із списку є бурштин. Сонячний камінь категорично протипоказаний Тельцям. Деякі астрологи вважають, що темні різновиди носити можна, якщо це кулон або сережки у золотій оправі. Але краще не ризикувати. Подаровані бурштинові прикраси і амулети викидати не можна. Їх слід подарувати людині, якій камінь підходить, і побажати всього самого найкращого.

Як правильно носити камені Тельця

Камені можна носити в будь-яких прикрас. Тримати їх при собі в сумці або в гаманці небажано. Щоб амулет проявив свою силу, він повинен бути як можна ближче до тіла людини або стикатися з шкірою. Чоловіки носять камені в печатках, запонках і брелоках. Жінки воліють кільця, намиста, брошки, підвіски і сережки.

Астрологи радять носити каміння в оправах із золота або срібла. Метали тільки підсилюють ефект. Не потрібно надягати прикраси постійно. Час від часу камені повинні відпочивати і акумулювати енергію. У такі періоди їх слід зберігати в темних скриньках, подалі від цікавих очей.

Деякі мінерали та каміння конфліктують між собою. Складно передбачити, який вплив матимуть вони в комплексі. З цієї причини астрологи рекомендують носити каміння окремо.

Рекомендації для Тельців – як вибрати свій камінь

Енергетичною силою володіють тільки натуральні амулети. Синтетичні аналоги марні. Щоб не нарватися на підробку, купувати прикраси варто тільки в перевірених місцях, не на ринку і не з рук. Натуральні камені важче добре відполірованою пластмаси. Є й багато інших ознак, що допомагають відрізнити оригінал від підробки.

На каменях не повинно бути відколів і тріщин. Такі прикраси можуть принести нещастя. При покупці потрібно перевірити цілісність каменю. Якщо утворився дефект в процесі експлуатації, потрібно терміново звернутися до ювеліра або відкласти виріб в скриньку і не одягати його.

При виборі каменю варто врахувати дату і рік народження, але вирішальним фактором має стати особисте бажання купити талісман. Ідеально, коли прикраса дарує люблячий чоловік. У цьому випадку він підживлює камінь ще й своєю енергією. Приймати в дар такі речі від малознайомих людей, а особливо від тих, які відчувають неприязнь або заздрість по відношенню до вас, не можна.