Жінка-Рак і чоловік-Скорпіон: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Скорпіоном. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Скорпіон-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Скорпіон як пара

Стихія Води дозволяє двом різним особистостям стати щасливою парою. Рак-жінка і чоловік-Скорпіон до багатьом речам ставляться по-різному, але вони схожі по своїй холодності до обранця.

В цій парі немає місця пристрасті, тільки розрахунок, який, на подив, може зробити двох складних людей більш щасливими. Сумісність знаків зодіаку сягає 90 відсотків, але за умови, що Рак-жінка і чоловік-Скорпіон готові працювати над своїми характерами.

Плюси відносин

В життя звабливого чоловіка-Скорпіона багато жінок, тому він може не відразу помітити затишну і ніжну жінку-Раку. Але якщо вони зустрілися, то їх життя моментально стане набагато цікавіше.

Висока сумісність знаків гарантує, що жінка-Рак і чоловік-Скорпіон зможуть знайти спільну мову. Плюси цих відносин:

 • схожі в емоційному плані;
 • партнери мають однакові погляди на життя;
 • знаки зодіаку однаково прагнуть до серйозних і довірливих відносин;
 • в союзі рідко бувають зради і зрада;
 • Рак знайде собі непохитну і на 100% сильну захист у Скорпіоні;
 • чоловік отримає довгоочікуване щастя і умиротворення від союзу з цією жінкою;
 • обидва хочуть благополучної, фінансово забезпеченого життя, тому працюють не покладаючи рук.

Мінуси відносин

Зодіакальна схожість і легкість в спілкуванні не зменшує того факту, що характери Скорпіона-чоловіки і жінки-Раку занадто складні. В цьому союзі вже з самого початку починаються проблеми, пов’язані з закритістю Скорпіона і вразливістю Раку.

Їм доведеться зіткнутися з такими труднощами:

 • Рак іноді сильно переоцінює закоханість Скорпіона, від чого сильно страждає;
 • жінка ображається на дрібниці, чоловік до цього ставиться дуже негативно;
 • знаки зодіаку вважаються найбільш потайними особистостями в гороскопі;
 • претензії один до одного накопичуються як сніжний ком;
 • складнощі у вихованні дітей з-за різних поглядів;
 • Скорпіону-хлопцеві може стати нудно з тихою жінкою-Рак;
 • Скорпіону складно догодити, Рак від цього страждає;
 • сварки в парі з кожним разом стають все більш агресивними.

Сумісність Раку-жінки і Скорпіона-чоловіки в дружбі

Сумісність Раку і Скорпіона в дружбі не настільки виражена. Якщо у чоловіка і жінки немає почуттів, то навряд чи у кого-то з них з’явиться бажання спілкуватися з такою закритою людиною. Скорпіону просто буде нудно з жінкою-Рак, а їй здаватиметься, що хлопець занадто зазнавшийся.

Сумісність знаків зодіаку в дружній сфері вважається низькою, так як жінка-Рак і чоловік-Скорпіон рідко шукають собі друга протилежної статі, їм складно в спілкуванні. Є шанс, що приятельское спілкування зможе перерости в більш серйозні стосунки, але тільки при сильній взаємної симпатії.

Сумісність Скорпіона-хлопця і Раку-дівчата в любові

В цій парі немає дикої пристрасті, з боку здається, що це близькі родичі. Вони піклуються один про одного, підтримують, але не проявляють свої почуття прилюдно. Така поведінка обумовлено небажанням відкривати себе світові, зате вдома Рак і Скорпіон можуть дозволити собі все самі яскраві емоції.

Любов у них міцна, побудована на довірі і взаємній повазі. Є нюанси, які псують відносини, але здебільшого в союзі Раку і Скорпіона все тихо і мирно. Сумісність знаків зодіаку в любові гранично висока, особливо якщо вони знаходяться в зрілому віці.

Сумісність пари в ліжку

Жінка водної стихії може на перший погляд здатися скромним коханкою – просто не кожен здатен розкрити її внутрішній потенціал. Скорпіон-чоловік тонко відчуває всі побажання обраниці, він знає, як зробити їх близькість неповторною.

Рак-жінка з великим задоволенням розчиняється в галантному, ніжному і чуйному коханця-Скорпіоні. За рахунок такого порозуміння вони отримують максимум задоволення від інтимного життя навіть без експериментів.

Дівчина-Рак і чоловік-Скорпіон у шлюбі

Шлюб стане логічним переходом в нове життя для цих знаків зодіаку. Обидва готові до відповідальності і легко організовують свій побут. Скорпіон-чоловік бере на себе забезпечення сім’ї усім необхідним, він працює не покладаючи рук. Жінка-Рак в цей час стежить за будинком, готує йому їжу і намагається завжди зустрічати чоловіка з посмішкою.

Часто в такій парі жінка не працює, так як їй більше подобається займатися господарством. Рак-дівчина і Скорпіон-чоловік зазвичай зупиняються на одній дитині. Хоча дружина згодна на багатодітність, але Скорпіон хоче кращого для всіх членів сім’ї, тому розраховує свої сили тільки на дружину і одного малюка.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Скорпіон

Рак-дівчина – це втілення материнства, вона з великим нетерпінням чекає появи першого малюка. Мама-Рак буде зайнята дитиною, при цьому ніколи не забуде про свого чоловіка-Скорпіона. І він знову зрозуміє, що зробив правильний вибір, одружившись на такій відповідальній жінці.

Тато-Скорпіон ставиться до дітей рівно, він іноді проявляє почуття, але в основному дотримується партнерських відносин. Чоловік дозволяє своїм спадкоємцям робити помилки, паралельно розповідаючи, як потрібно було зробити. Мама-Рак цінує таке виховання, тому не заважає батькові в цих питаннях. З народженням дітей сумісність знаків тільки підвищується, дозволяючи Скорпіону-чоловікові і Раку-дівчині повністю зануритися в сімейну ідилію.

Ділова сумісність Скорпіона-чоловіки і Раку-жінки

Дружба і робота – сфери, де два водних знака не можуть знайти спільну мову. Без щирих почуттів на одному ентузіазмі ці потайливі особистості далеко не поїдуть. Скорпіон жорстокий у роботі, вимагає повного підпорядкування і не йде на поступки, Рак у такій атмосфері буде почувати себе незатишно.

І тим більше Скорпіон-чоловік ніколи не зможе працювати під керівництвом жінки-Раку, це дуже сильно вдарить по його самолюбству. Знаки зодіаку вибирають різні сфери діяльності, тому й бажання створити спільний бізнес у них не з’явиться.

Як чоловіка-Скорпіона завоювати жінку-Раку

Скорпіону буде досить легко завоювати серце неприступної жінки-Раку. Її вразливе місце – сімейні цінності. Чоловікові знака Скорпіон потрібно лише показати серйозність своїх намірів, а також довести, що він знає, чого хоче дівчина.

Жінка знака зодіаку Рак боїться напористих і нахабних молодиків, тому Скорпіону потрібно бути гранично обережним і терплячим. Однак його старання точно не виявляться марними.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Скорпіона

Чоловіка-Скорпіона повністю влаштовує поведінка скромної жінки-Раку. Вона створює навколо себе ауру інтриги, що і приваблює хлопця. Їй не потрібно щось робити, щоб швидше завоювати серце такого холодного на увазі хлопця, він сам зробить крок назустріч.

А далі вона може вести себе як завжди: проводити з ним тихі сімейні вечори, влаштовувати вечері при свічках і щиро про нього піклуватися. Скорпіон-чоловік переконатися в сумісності з Раком-жінкою вже після першого побачення і навряд чи захоче з нею розлучитися.

Як дівчина-Рак і хлопець-Скорпіон ведуть себе при розставанні

Чоловік-Скорпіон розлучається занадто жорстко, він ніколи не дасть дамі другий шанс. Коли кидають його, то він не буде сидіти і хвилюватися, а почне шукати інше корисне для себе заняття. З Раком-жінкою важко розлучитися, вона до останнього буде терпіти всі нападки, навіть готова пережити агресію чоловіка.

І саме такий м’який характер може стати причиною для розриву стосунків хлопця-Скорпіона і дівчата-Раку. Коли Скорпіон піде, Рак буде до останнього намагатися все повернути, але так і не знайде відповідних почуттів.

Як парі знайти спільну мову

Скорпіон будує свої відносини на довірі, тому надто сильна ревнощі жінки може його напружувати. Він не тягнеться до інших жінок, якщо вдома його все влаштовує. Раку потрібно зрозуміти цю рису характеру і переростати тріпати нерви коханому по дрібницях.

Ще одна причина частих конфліктів – песимістичний настрій жінки-Раку. Вона все приймає близько до серця і скаржиться чоловікові. А Скорпіон, будучи чоловіком з холодним розумом, присікає будь-які спроби змусити його переживати.

Цього чоловіка треба бути ніжним з дівчиною-Рак. Нехай вона терпляча, але все ж їй потрібна турбота. З-за своєї жорсткості Скорпіон тільки погіршує гармонію у відносинах.