Сумісність Близнюків і Тельця в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Телець, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Тельцем і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець і Близнюки

Сумісність Тільця з Близнюками складна і неоднозначна. Телець – це представник Землі, Близнюки – яскравий зразок стихії Повітря. Складність спілкування в цих знаків зодіаку виникає на тлі різних характерів, а також вони дивляться на світ з протилежних кутів. Знак зодіаку Телець володіє неймовірним терпінням, а Близнюки вміло підлаштовуються під будь-які життєві ситуації і негаразди. Загальними працями пара може добитися ідеальних відносин, але таке буває вкрай рідко.

Порівняння характеристик двох знаків, які ми зібрали в таблиці, дає зрозуміти основну проблему низької сумісності.

Телець Близнюки
Бережливий, економний Активний, легкий
Терплячий, уважний Товариський, різнобічний
Товариський, доброзичливий, чесний Багатогранна особистість
Вірний Непостійний, здатний на зраду
Консервативний Занадто часто змінює свою думку
Строгий, вимогливий Влюбливий, при цьому турботливий і щирий
Господарський, сімейний Іноді вимагає занадто багато

насправді Тельцю і Близнюкам для створення повноцінного і щасливого союзу всього лише треба спробувати зрозуміти один одного. Складність полягає в тому, що обидва знака зодіаку відтягують цей процес, тим самим руйнують те, що встигли побудувати. Крок назустріч – це не слабкість, як думає Телець, навпаки, така поведінка покаже щирість почуттів і бажання зберегти союз.

Сумісність Тільця-жінки і Близнюків-чоловіки

Сумісність знаків зодіаку Близнюки і Телець залежить від віку партнерів. Якщо говорити про молодого хлопця-Близнюках і дівчині-Тельці, шанс на взаємну симпатію виростає в кілька разів, але дорослі представники цих знаків зодіаку навряд чи захочуть продовжити спілкування для створення союзу.

Жінка-Телець рівномірно планує своє життя, не поспішає, намагається приділити увагу всьому, а чоловік-Близнюки вічно її підганяє і засуджує її занадто консервативні погляди. Довго такі відносини продовжуватися не будуть. Різний темперамент також не обіцяє нічого хорошого для цієї пари. Нижче розглянемо відносини з різних сторін, це дозволить зрозуміти, за яких обставин у Близнюків і Тельця є можливість більш теплого спілкування.

У дружбі

В дружбі ці два знака зодіаку рідко сходяться за збігом обставин. Якщо Телець-жінка Близнюки-чоловік починають спілкуватися, то, швидше за все, їх просто привели в одну компанію. Спочатку їм може бути досить цікаво один з одним, жінка буде уважно стежити за привабливим і відкритим Близнюком, який, у свою чергу, помітить інтригуючу красу Тільця.

Але з кожним новим днем вони почнуть розуміти, що у них не так багато спільних тем, так і різні погляди на розваги теж стануть перешкодою до розвитку дружби. Проте, бувають виключення, коли сумісність знаків зодіаку Телець і Близнюки в дружньому союзі може бути досить високою.

У любові

чоловік і Жінка по-різному дивляться на відносини. Перша виглядає більш впевнено, а другий навіть у зрілому віці виглядають дитиною, якій просто весело проводити час разом з Тельцем. У любові Телець і Близнюки рідко домагаються гармонійних і чуттєвих відносин, тому сумісність знаків зодіаку вважається нижче середньої.

Близнюки оцінять жіночність і впевненість у собі, які випромінює Тілець, а жінка зверне увагу на романтичність і життєвий оптимізм Близнюків. В результаті у них є великий шанс закохатися один в одного. Але вже через кілька місяців спілкування почнуться перші претензії і образи, які з кожним днем будуть тільки наростати.

У шлюбі

Щоб Близнюки і Телець змогли створити міцний і довгий шлюб, їм доведеться знайти спільну справу, що їх зближує. А також це дозволить відсунути на задній план конфлікти, здатні зруйнувати будь-які любовні відносини. Сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі висока, але досягти результату у вигляді гармонійного союзу можна тільки спільними зусиллями.

Телець і Близнюки цінують спроби партнера налагодити стосунки, тому будуть набагато частіше йти назустріч заради любові. Жінка-Телець – хороша господиня, яка уміло створює затишок будинку, а Близнюки під дією турботи і ласки з часом зможуть стати набагато м’якше і лояльніше до своєї сильної і вимогливою дружині.

У ліжку

В інтимному житті у Близнюків і Тельця тільки спочатку може бути висока сумісність. Через деякий час чоловік почне відсторонюватися від жінки-Тельця. Близнюки відносяться до ліжка більш спокійно, вважаючи секс більше обов’язком, ніж реальним задоволенням. На цьому тлі дівчина-Телець втомиться вічно просити Близнюків проявити ініціативу, що в підсумку може привести до сварок і розпаду пари.

У роботі та бізнесі

Цілеспрямованість Близнюків і Тельців гарантує, що їх робочі стосунки будуть на високому рівні. Чоловік-Близнюки легко підлаштовується під ситуацію і може вирішити будь-які проблеми бізнесу. Телець-жінка не настільки креативна, але при цьому вона готова навіть до самої важкою, кропіткою і монотонній роботі.

А також дівчина поступиться місцем лідера винахідливим Близнюкам, так як розуміє, що чоловік зможе зробити бізнес-проект ще більш прибутковим. Але він навряд чи захоче сидіти на одному місці, тому з часом передасть статус начальника в руки впевненого Тільця. І така “зміна декорацій” влаштує всі сторони підприємницьких відносин.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Близнюків і Тельця у відносинах оцінюється астрологами як нижче середнього. Різні за духом, темпераментом і інтелекту знаки зодіаку в самому початку вже не можуть знайти точку дотику. Якщо їм вдасться подолати цей рубіж, то шанси на благополучний і щасливий союз підвищуються в кілька разів.

У таблиці ми зібрали основні плюси і мінуси відносин між Близнюками-чоловіком і Тельцем-жінкою.

Плюси Мінуси
Сильна закоханість Легковажність Близнюків напружує Тільця
Цікаве проведення часу Близнюки не завжди виконують обіцяне
Спільна справа приносить задоволення Телець вимагає від Близнюків покірності
Легкість спілкування і добре поставлена мова Близнюків зводить з розуму Тільця Сварки, конфлікти аж до розриву
Гнучкі Близнюки при бажанні зможуть підлаштуватися під вимогливого Тільця Можливі зради з боку Близнюків

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Близнюків

Сумісність жінки-Близнюків і чоловіка-Тельця набагато вище, ніж може здатися. Тут також присутні проблеми з різними поглядами на життя, але хоча б точно відомо, що лідером у стосунках Тілець, а Близнюків влаштує такий розклад. Телець охоче займеться сім’єю, роботою та іншими чоловічими обов’язками, а Близнюки будуть займатися своєю улюбленою справою – спілкуватися й придумувати оригінальні ідеї.

Спочатку Телець і Близнюки будуть щасливі, але з часом почнуть висловлювати один одному претензії, виявляти недовіру і пред’являти завищені вимоги – все це може привести до розриву.

У дружбі

Сумісність у дружбу у Тельця і Близнюків вище, ніж в любові. Дівчина-Близнюки з великим задоволенням сховається за широкою і могутньою спиною Тільця-чоловіки. Їй буде комфортно і легко спілкуватися зі своїм захисником. Телець теж не буде проти, що поруч з ним справжня фея і красуня, яка вміє красиво говорити і надихати на серйозні вчинки.

і Телець Близнюки можуть легко перейти із площини дружби в сферу любові, тільки, швидше за все, вони розчаруються у своєму рішенні. У знаків зодіаку різні темпераменти, кожен сприймає стосунки по-своєму. Телець чекає покірності, а Близнюки часто виступають за вільні стосунки.

У любові

Любов у Тельця-чоловіки і Близнюків-жінки виникає з першої хвилини. Жага пізнати один одного ближче призводить до глибоких і взаємним почуттям. Окрилені емоціями, вони в перший час будуть насолоджуватися спілкуванням, але вистачить пару ненадовго.

Основна проблема – занадто помітна легковажність Близнюків, що суперечить консервативним поглядам Тельцю. Сумісність знаків зодіаку Телець і Близнюки в любові вважається середньої: можуть знайти спільну мову, так і розбігтися.

У шлюбі

Жінка та чоловік, які зважилися на шлюб, незважаючи на суперечливі характери і різні погляди на життя, повинні розуміти, що їм належить велика спільна робота для створення ідеальних відносин. Близнюки і Телець часто сперечаються, особливо це стосується спільного відпочинку. Жінка-Близнюки хоче активний, яскравий відпустку, а чоловік-Телець віддає перевагу домашню обстановку і тихий вечір. А також у них різні погляди на ведення побуту, Телець готовий робити всю роботу по дому, а Близнюки всіляко уникати своїх обов’язків.

Сумісність в любові і шлюбі в цих знаків зодіаку невелика, але завжди є можливість її збільшити, якщо кожен докладе зусиль.

У ліжку

В ліжку у Близнюків-жінки і Тельця-чоловіки не завжди збігаються бажання. Спокійний Телець як істинний представник консервативних поглядів віддає перевагу класичний інтим без надмірностей. Близнюки, навпаки, пристрасні і люблять експерименти. Таке розходження в темпераменті призводить до розриву відносин, якщо вони спочатку були створені на тлі сексу.

У роботі та бізнесі

Близнюки і Телець вміють розмежовувати обов’язки, і на роботі у них набагато менше проблем, ніж в будь-якій іншій сфері. На перше місце в партнерських відносинах виходить працьовитість і цілеспрямованість, обидва знака зодіаку не люблять зупинятися на досягнутому, намагаються йти далі і досягати великих висот. Лідером буде чоловік-Телець, а Близнюки стануть задовольнятися другим планом, але цей факт їх точно не збентежить.

Плюси і мінуси відносин

Телець і Близнюки довго будують відносини, так як на першій стадії доводиться вирішувати масу проблем через несумісність характерів. На думку астрологів, ймовірність того, що у них вийде міцна пара – трохи більше 50%. Ми зібрали в таблиці плюси і мінуси союзу, які трохи більше привідкриють завісу проблем у відносинах Тельця і Близнюків.

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Спільна справа принесе парі багато позитивних емоцій Сварки на тлі непорозуміння
Телець забезпечить всі забаганки Близнюків Різні інтереси і погляди на життя
Закоханість спалахує відразу, але для серйозних стосунків доведеться працювати Не можуть знайти спільну мову в плані спільного відпочинку
Повагу і розуміння з двох сторін Вимогливість Тільця пригнічує Близнюків
Турбота і бажання догодити партнерові Близнюки можуть піти на зраду і зраду

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Телець

Сумісність цих знаків зодіаку не найвища – обумовлено це не тільки різними стихіями, але і життєвими принципами. Союз в будь-якій сфері має можливість жити і процвітати, але для розвитку потрібно докласти дуже багато зусиль. А Близнюки до цього явно не готові, хоча Телець може піти на поступки.

-Близнюки і жінка Телець-жінка – це найскладніший з усіх можливих союзів. Очевидна різниця у поглядах на життя, тобто складність в спілкуванні може настати з першої ж хвилини. У них мало спільних тем для розмови, а про спільне проведення часу вони навіть не замислюються. Дівчина-Близнюки і дівчина-Телець не зможуть побачити один в одному надійного друга і гарного співрозмовника.

Чоловік-Телець і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

Сумісність знаків в бізнесі вище, ніж в інших сферах життя. Хороші друзі з Близнюків і Тельця виходять рідко, але як партнери вони можуть знайти спільну мету. Все завдяки оригінальному мисленню Близнюків і впевненості Тільця – спільна справа об’єднає їх і змусить закрити очі на можливі недоліки один одного.

Чоловік-Телець і чоловік-Близнюки впевнено потиснуть один одному руки і візьмуться за реалізацію поставлених цілей. У підсумку обидва отримають те, що давно шукали. Близнюки зможуть повноцінно розвинути свою інтуїцію, комунікабельність та здійснити найзаповітніші ідеї, а Телець отримає прибутковий, стабільний і цікавий партнерський союз.