Сумісність Тільця і Скорпіона в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Телець і Скорпіон, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Тельцем і дівчиною-Скорпіоном і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець і Скорпіон

Щоб зрозуміти, наскільки підходять один одному ці знаки зодіаку, потрібно дізнатися особливості їх характеру, сильні і слабкі сторони. В таблиці наведена коротка характеристика Тільця і Скорпіона.

Провідні якості Тельця Провідні якості Скорпіона
Плюсы:

 • ответственный;
 • надежный;
 • рациональный;
 • рассудительный;
 • порядочный;
 • верный;
 • хозяйственный;
 • емоційно стабильный.

Минусы:

 • упрямый;
 • медлительный;
 • консервативный;
 • деспотичный;
 • раздражительный;
 • ревнивый;
 • придирчивый;
 • меркантильный.
Плюсы:

 • темпераментный;
 • харизматичный;
 • выносливый;
 • смелый;
 • проницательный;
 • справедливый;
 • володіє тонкою интуицией;
 • остроумный.

Минусы:

 • скрытный;
 • подозрительный;
 • обидчивый;
 • злопамятный;
 • эгоистичный;
 • жесткий;
 • язвительный
 • властный.

Сумісність Тільця зі Скорпіоном не можна назвати ідеальною, оскільки обидва знака гороскопа схильні до упертості, не вміють поступатися навіть в дрібницях і з працею визнають свою неправоту. Телець керується розумом, воліє ясність і стабільність. Скорпіон ж перебуває під впливом емоцій, буває імпульсивним, нестриманим і любить надавати відносинам відтінок драми. З-за різних характерів і темпераментів у них виникають непорозуміння.

Тим не менше ці знаки можуть близько спілкуватися, тому що доповнюють один одного. Скорпіону подобається розсудливість і практичність Тільця, а йому, у свою чергу, імпонує сміливість, наполегливість і перфекціонізм Скорпіона. Кожен з них здатний мотивувати партнера на особистісний або фінансовий ріст. Обидва володіють чудовим почуттям гумору, тому при бажанні можуть розрядити напружену обстановку.

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Скорпіона

Темпераментний чоловік не може залишитися байдужим до пристрасної та харизматичної жінки, але цим астрологічних знаків складно знаходити точки дотику. Чоловік-Телець намагається вирішувати розбіжності конструктивно, проте не завжди може протистояти провокаціям дівчата, тому піддається емоціям. В результаті між ними відбувається гучний і драматичний конфлікт.

Незважаючи на протиріччя, у них є взаємний інтерес, який не дає розлучитися парі. Сумісність знаків зодіаку Скорпіон і Телець може бути високою, тільки якщо обидва захочуть жити в гармонії і погодяться йти на поступки.

У дружбі

знаків зодіаку Телець і Скорпіон не може бути високої сумісності в дружбі з-за сильного потягу. Найчастіше між ними виникає зовсім не дружній інтерес, тому навіть якщо їх перше спілкування проходить нейтрально, то стосунки швидко переходять в романтичні.

Більш того, дівчина-Скорпіон не вірить у дружбу між чоловіком і жінкою, тому небудь не стане спілкуватися з людиною, якого не сприймає як потенційного прихильника, або спробує його спокусити. Якщо ж чоловік-Телець не піддасться на її провокації, то в подальшому вона буде ставитися до нього з неприязню.

У любові

Незважаючи на відмінності характерів, у знаків зодіаку Скорпіон і Телець може бути висока сумісність в любові, тому що між цими чоловіком та жінкою пристрасть спалахує ще в перші хвилини знайомства.

Закоханий Телець, який в звичайному житті буває нудним і скупим, стає справжнім романтиком поруч з чарівною дівчиною-Скорпіоном. Він не стане говорити гучних фраз про свої почуття, але зробить все, щоб добитися її розташування. В період залицянь вона може розраховувати на гарні побачення, дорогі ресторани і подарунки, за які щедро віддячить свого шанувальника.

У шлюбі

У цих знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові, але не в шлюбі, і все тому, що Телець і Скорпіон мають різні погляди на родину. Чоловік цінує стабільність, чистоту, смачну їжу та інші атрибути домашнього затишку. Жінку ж більше цікавить кар’єра і саморозвиток. Але вона розуміє, що Телець – це надійний і вірний чоловік, який забезпечить їй гідний рівень життя, тому йде на поступки.

Найбільшою загрозою для сімейного щастя може бути ревнощі, до якої схильні обидва. І якщо Телець чесно зберігає вірність дружині, то вона може спеціально провокувати і давати приводи для сумнівів.

У ліжку

В подружній спальні Скорпіона й Тельця не вщухають пристрасті. Можна сказати, що темпераментний і енергійний чоловік ідеально сумісний з розкутою жінкою, яка володіє багатою фантазією, любить різні ігри та експерименти.

Обранець відноситься до своєї коханої ніжно, ласкаво, чуйно, намагається доставити їй задоволення, а не концентрується лише на собі. Але йому важливо пам’ятати, що ця дівчина чекає від нього ініціативи – щоб у їхніх інтимних відносинах не з’являлося одноманітність. Затяжна нудьга і тривала відсутність інтиму може підштовхнути Скорпіона до спілкування з іншими чоловіками.

У роботі та бізнесі

Працьовитий Тілець і кар’єристка-Скорпіон при бажанні можуть стати діловими партнерами. Два цілеспрямованих, активних та амбітних людини ставлять високі цілі, ефективно борються з конкурентами, і не боятися братися за ризиковані проекти. Їх не зупиняють труднощі і невдачі.

Жінка-Скорпіон і чоловік-Телець володіють якостями, які вдало доповнюють один одного. Вона вміє впливати на людей, тому може успішно вести переговори, залучати інвесторів і керувати колективом, а він прекрасно працює з документами і розрахунками, здатний складати бізнес-план і контролювати фінанси.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Скорпіона й Тельця у відносинах багато в чому залежить від їх готовності йти на компроміси. Незважаючи на свою незалежність, жінка-Скорпіон не суперничає зі своїм обранцем і визнає його лідером у сім’ї.

Вона підтримує його прагнення до кар’єрного зростання та стабільного матеріального становища. Йому, в свою чергу, подобається її ніжність, ласка, вміння зберігати романтику і пристрасть. Вони цікаві один одному не тільки як подружжя або коханці, але й як особистості, оскільки обидва є самодостатніми і ерудованими.

У таблиці ми вказали, що впливає на стосунки цих знаків гороскопа.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Збіг з інтимних уподобань Упертість, егоїзм і схильність до конфліктів у обох
Схожі погляди на ведення побуту і виховання дітей Невміння визнавати свої помилки і вибачатися
Обопільне прагнення до достатку і комфортного життя Завищені вимоги жінки-Скорпіона
Чесність, щирість і вірність партнерів Повільність і консервативні погляди чоловіка-Тельця
Можливість успішно вести сімейний бізнес Різне ставлення до грошей, скупість чоловіка і марнотратство дружини

Сумісність Тільця-жінки і Скорпіона-чоловіки

Телець-жінка та Скорпіон-чоловік утворюють складний і суперечливий союз. Представниця стихії Землі – це чарівна, жіночна, спокійна і розважлива дівчина. Але вона абсолютно втрачає контроль над своїми емоціями, коли зустрічає харизматичного, чуттєвого і пристрасного Скорпіона.

Незважаючи на сильний взаємний потяг, їх сумісність далека від ідеальної. Перші тижні знайомства у них може бути повне взаєморозуміння, але в міру спілкування стануть проявлятися недоліки один одного: упертість, егоїзм і прагнення до лідерства. Далі розповімо докладніше про їх відносинах.

У дружбі

Сумісність у дружбу у знаків зодіаку Телець і Скорпіон може бути лише у виняткових випадках, наприклад, якщо вони дружать парами або сім’ями. За інших обставин порядна, товариська й життєрадісна дівчина викличе у чоловіка, швидше, закоханість, ніж бажання підтримувати дружні відносини.

Він може робити видимість, що спілкується з нею без натяку на інтим, проводити разом дозвілля, ходити в кіно і вести інтелектуальні бесіди. Але як тільки вона стане сприймати його як друга, Скорпіон не упустить шанс зблизитися з жінкою-Тельцем і почне надавати їй знаки уваги.

У любові

У Скорпіона виникає не тільки фізичне тяжіння, але і щирий інтерес до дівчини-Тельцю, тому він не стане її спокушати, а буде будувати серйозні стосунки. Втім, від нього не потрібно великих зусиль, тому що ця жінка не встоїть перед його харизмою і загадковістю. Чоловік романтично доглядає, говорить красиві компліменти і проводить побачення в незвичайних місцях, тому швидко позбавляється від конкурентів.

знаків зодіаку Телець і Скорпіон буде сумісність в любові, якщо вона зможе закрити очі на його недоліки, а він відмовитися від жіночої уваги і стати вірним партнером.

У шлюбі

Сумісність чоловіка-Скорпіона і жінки-Тельця в любові і шлюбі далека від ідеальної. Їх об’єднує схожість у поглядах на розподіл ролей у сім’ї: дружина прекрасно справляється з домашніми справами, а чоловік бере на себе вирішення фінансових питань. Але Скорпіон має схильність до контролю і домінування, а Телець, хоч і виглядає тендітною, ніжною дівчиною, але не дозволить собою командувати. Вона болісно реагує, коли чує закиди і критику.

Подружжя можуть сваритися через дрібниці і не спілкуватися кілька днів. Кожен з них із працею йде на примирення і не завжди забуває образи.

У ліжку

Темпераментний, пристрасний Скорпіон і ніжна, чуттєва дівчина-Телець є один для одного найкращими коханцями. Їх перша близькість може відбутися відразу ж після знайомства, оскільки кожен відчуває сильний сексуальний потяг. Саме інтим довгий час є головною стороною їх відносин і тією силою, яка не дає їм розійтися всупереч усім незгодам.

В їх спальні присутня романтика, пристрасть і різноманітність, обидва люблять експерименти і сміливо діляться один з одним своїми фантазіями. Нерідко ця пара навіть після розставання підтримує інтимні відносини.

У роботі та бізнесі

Телець-жінка та Скорпіон-чоловік можуть працювати в одній команді і розвивати спільний бізнес, але тільки в тому випадку, якщо амбіційна дівчина не стане відкрито претендувати на лідерство і змагатися зі своїм партнером. Скорпіон, прагне до влади і контролю, не допустить конкуренції.

Їхній союз може бути успішним і приносити прибуток, якщо вони правильно розподілять обов’язки. Телець володіє всіма якостями, щоб управляти фінансами і займатися розрахунками. Чоловікові ж варто направити свою енергію на більш глобальні завдання, наприклад, пошук клієнтів, спонсорів та ведення переговорів.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність цих знаків може бути високою і багато в чому завдяки жінці, яка проявляється витримку і терпіння. Чоловік-Скорпіон цінує в своїй обраниці такі якості, як спокій, розсудливість, вміння добре справлятися з домашніми справами і виховувати дітей.

Але йому не подобається буденність, нудьга і у відносинах, і в житті, з-за чого він може невиправдано ризикувати, вплутуватися в сумнівні заходи і захоплюватися іншими дівчатами. Більш того, він схильний вести себе як диктатор, що також стає приводом для сварок.

У таблиці ми вказали, що впливає на союз Тільця і Скорпіона.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Висока сексуальна сумісність, яка тримає їх поруч один з одним Волелюбність і незалежність Скорпіона
Вміння Тільця поєднувати кар’єру і домашнє господарство Підозрілість і ревнощі з боку чоловіка
Прагнення Скорпіона до високого достатку, вміння заробляти гроші Небажання чоловіка прислухатися до думки дружини
Чесність, щирість і відповідальність жінки Невміння приходити до єдиної точки зору і домовлятися
Можливість вести спільний бізнес у сфері послуг, фінансів і нерухомості Причіпки, критика і докори від обох партнерів

Підходять один одному жінка-Скорпіон і жінка-Телець

Скорпіон-жінка і Телець-жінка можуть стати близькими подругами і колегами. При такому поєднанні у цих знаків зодіаку з’являється висока сумісність, оскільки вони бачать один в одному ті якості, яких їм самим не вистачає. Наприклад, одним подобається розсудливість і спокій, а інший – сміливість і харизматичність.

Дівчина-Скорпіон і дівчина-Телець вміють дотримуватися кордону, тому не стануть лізти в сімейні стосунки подруги або давати непрохані поради. Кожна з них розуміє, коли треба дотримуватися дистанцію. Наприклад, при перших ознаках напруги і наростаючого конфлікту обидві віддаляться, щоб охолонути і уникнути сварки.

Чоловік-Телець і чоловік-Скорпіон як друзі і партнери

При такому поєднанні у знаків немає гарної сумісності. Впертий, але чесний Чоловік-Телець і владний, потайний чоловік-Скорпіон звикли до лідерства, тому вони з працею прислухаються до думки оточуючих і до останнього відстоюють свою точку зору. У них може виникнути конфлікт інтересів, але якщо вони виявляться досить мудрими, то просто відійдуть один від одного, щоб не влаштовувати публічного з’ясування відносин.

З цієї ж причини у них немає передумов для дружніх відносин. Більш того, дружити з замкнутим і підозрілим Скорпіоном досить складно, оскільки тільки він один знає, що у нього на душі, в той час як добродушний Телець прагне до відкритості.