Сумісність Тільця і Діви в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Телець і Діва, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Дівою і дівчиною-Тельцем і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Телець і Діва

Люди знака зодіаку Телець володіють величезною працьовитістю і впевненістю в собі. Вони твердо стоять на ногах за життя і відкриті для всього нового. Діви відрізняються хазяйновитістю та гостротою розуму, вони здатні висловити те, що думають, в обличчя співрозмовнику. У чомусь ці знаки схожі, а в чомусь суттєво відрізняються один від одного.

У таблиці ми зібрали короткі характеристики обох знаків зодіаку:

Телець Діва
Доброта і лагідність Стриманість
Вірність і відданість Консерватизм
Не терплять маніпуляцій Честолюбні

Ідеальна сумісність Тільця з Дівою обумовлена однією стихією і схожими темпераментами. Вони легко розуміють один одного, мають схожі життєві цілі і загальні морально-етичні цінності. Каменем спотикання на шляху пари можуть стати завищені вимоги Діви і надмірна впертість.

Сумісність Тільця-жінки і Діви-чоловіки

Ці люди не чекають, коли успіх подивиться в їх сторону, а намагаються всього домагатися самі. Вони не перебувають у мріях, а дивляться на життя досить тверезо. При цьому у відносинах не надають великого значення романтиці, цінуючи турботу. Вони розуміють, що кохана людина потребує реальної підтримки, і завжди її надають один одному. Це і робить сумісність знаків зодіаку однією з найвищих.

Друзі вважають цю пару зацикленої на матеріальних цінностях, а не на любові. Але це не так. Вони виражають свої почуття не пустослів’ям, а реальними діями. Чоловік-Діва не стане дарувати дівчині-Тельцю яскраві сувеніри, а подарує щось потрібне для життя. Тому їх чекає успіх не тільки в любовних відносинах, але і в дружбі, а також в робочій обстановці.

У дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі пов’язана зі схожим світоглядом і однаковими життєвими пріоритетами цих знаків зодіаку. Відверто кажучи, вони бачать світ під одним кутом. Ці друзі не люблять галасливі компанії і алкогольні вечірки. Їм подобається розвиватися, тому на дозвіллі вони можуть проходити якісь курси або читати книги.

Жінка-Телець завжди може довіряти цьому міцному і неразговорчивому хлопцеві. Він протягне руку допомоги, коли навіть найближчі відвернулися. А вона дасть важливий рада або правдиво оцінить поточну ситуацію, яка виникла в його житті. Вони не просто розуміють один одного, а буквально відчувають. З часом ці дружні відносини здатні перейти в ніжні почуття.

У любові

Вдала сумісність Діви-чоловіки і Тельця-жінки в любові заснована на їх повному взаєморозумінні. Обидва спокійні, не схильні до інтриг і з’ясування стосунків. Хлопець-Діва стане надійним плечем для жінки-Тельця, вона завжди буде бачити в ньому справжнього чоловіка й захисника.

Дівчина-Телець в очах чоловіка-Діви – господарська і практична дама, хранителька їх вогнища і майбутня дружина. Обидва партнери сприймають один одного всерйоз і націлені на створення міцної сім’ї.

У шлюбі

Гармонійну сумісність знаків зодіаку можна побачити не тільки в любові, але і в шлюбі. Телець-жінка і Діва-чоловік – це передбачувана сім’я, у якої все розкладено по поличках, у кожного свої домашні обов’язки.

Вони прагнуть поліпшити своє життя, тому багато працюють і збирають гроші на важливі покупки. Не ревнують один одного, а відносяться з повагою до особистого простору. Між ними бувають сварки, але вони пов’язані з побутовими питаннями, які швидко вирішуються. Представники цих знаків зодіаку з часом стають менш вимогливими один до одного і обходяться без суперечок.

У ліжку

В інтимному житті ця парочка досить консервативна. Головне для них – зробити все для зручності партнера. Вони навряд чи затурбуються пишним антуражем для першої близькості: жінка-Телець збуджує свого улюбленого відвертими розмовами і компліментами, а чоловік приймає це прояв почуттів. Інтим їм потрібен не тільки заради задоволення, а щоб зарядитися позитивною енергією один від одного.

У роботі та бізнесі

В цьому союзі чоловік-Діва точно буде лідирувати. У своїй опонентці він бачить тендітну дівчину, але не чекає від неї високої працездатності. Однак Жінка-Телець може його “буцнути” і довести, що розбирається в проекті набагато краще його. Чоловік-Діва вимогливий і особливо це яскраво виявляє на керівній посаді. Але поруч з цією жінкою він буде пом’якшуватися і робити їй поблажки на роботі.

Якщо це рівноправні бізнес-партнери, то вони доб’ються успіху, оскільки добре розуміють один одного і націлені на результат. Їх тандем відрізняється великою силою волі і вмінням налагодити контакт з клієнтами.

Плюси і мінуси відносин

Відмінна сумісність Діви-чоловіки і Тельця-жінки у відносинах пояснюється їх прагненням до добробуту та гармонії у всьому. У спілки є сильні і слабкі сторони, які ми зібрали в таблиці.

Плюси Мінуси
З повагою ставляться один до одного Немає романтики у відносинах
Немає ревнощів і підозр Помічають всі помилки партнера
Взаємна підтримка Стримані в емоціях
Думають про майбутнє, але живуть справжнім Не миряться з недоліками один одного
Вміють працювати над стосунками Обопільне занудство

Сумісність чоловіка-Тельця і жінки-Діви

Телець-чоловік і Діва-жінка мають хорошу сумісність у різних сферах життя. Причому Діва-жінка може стати керівником відносин, вона як би задає вектор.

Чоловік-Телець може відразу закохатися в цю гостру на язик дівчину і чекати від неї прихильності, але активних дій робити не стане. А якщо вона захоче, то їхні стосунки можуть залишитися робітниками, дружніми або перебудуватися на особисті.

У дружбі

Дружба між цими людьми може зав’язатися в дитинстві. Тоді їх сумісність буде ідеальною. У знаків зодіаку Діва, Телець багато спільного: інтереси, захоплення та цілі. Діва-дівчина може довірити Тельцю-хлопцеві свої секрети, розповісти про те, що її хвилює. Вона впевнена, що Телець не зрадить і не підставить її.

У чоловіка-Тельця можуть бути до цієї дівчини не тільки дружні домагання, але і любовні. Іноді він не усвідомлює, що закоханий, або боїться бути відкинутим, тому не розкриває свої почуття і задовольняє дружбою. Діва, Телець можуть підтримувати дружні стосунки на все життя.

У любові

Висока сумісність знаків зодіаку зберігається і в любові. Діва цінує свого чоловіка за сильний характер і раціональний підхід до життя. Чоловік-Телець обожнює цю дівчину за розумність і цілеспрямованість. Їх відносини будуються на взаємній довірі. Якщо пара зустрілася на зорі юності, вони все одно будуть прагнути до серйозних стосунків, до шлюбу. Навіть якщо весь світ буде скептично ставитися до їх союзу, вони будуть разом.

Іноді Діва-дівчина буває занадто вимогливою до свого обранця. З-за цього може розгорітися скандал. Але сварка не триватиме довго.

У шлюбі

Діви-жінка і Телець-чоловіки сумісні не тільки в любові, але і в шлюбі. Вони зберігають холоднокровність навіть у гострих життєвих ситуаціях. Телець-чоловік не стане ревнувати кохану дружину, а буде здувати з неї пилинки. Вона, в свою чергу, може заступитися за чоловіка при його родичів і друзів.

У них виникають невеликі сварки, в основному на ґрунті причіпок Діви. Однак зрозумівши свою помилку, Діва може визнати це. В такі моменти чоловік-Телець розуміє, що зробив правильний вибір супутниці життя.

У ліжку

Жінка-Діва досить скромна, вона не любить пристрасних прелюдій. Чоловік-Телець ставиться до цього з розумінням. Йому важливий не сам секс, а єднання душ. Він буде ласкавий з партнеркою, не дозволить собі грубощів. Вони точно не стануть проводити експерименти в ліжку, їм це просто не потрібно.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Телець – трудоголік по натурі, він може весь свій час присвячувати роботі. Діва-жінка теж прагне зробити кар’єру, тому проявляє особливу старанність у питаннях професії. Якщо вони будуть працювати над одним проектом, то він точно стане успішним.

Їм трохи не вистачає креативності. Але зате вони орієнтовані на перемогу і заряджені позитивом. Як рівноправні партнери по бізнесу вони принесуть один одному не тільки вигоду, але і успіх. Однак Діві доведеться стримати свою вимогливість, а Тельцю бути більш активним і наполегливим.

Плюси і мінуси відносин

Відмінна сумісність знаків у відносинах бере початок в їх серйозне ставлення до життя. У пари Тільця-чоловіки і жінки-Діви є позитивні і негативні сторони, які ми зібрали в таблиці.

Плюси Мінуси
Взаємна підтримка Не завжди можуть висловити свої почуття
Надійність і серйозність обох партнерів Відсутність романтичності у відносинах
Щирість і відданість Надто консервативні
Відсутність ревнощів і підозр Можуть конфліктувати через упертість Тельця або прискіпливості Діви
Схожі погляди на життя Мало часу приділяють один одному

Підходять один одному жінка-Діва і жінка-Телець

Гармонійна сумісність знаків зодіаку Діва, Телець проявляється в дружбі і робочих відносинах. Лідерство в дружніх відносинах буде за Дівою. Подруга-Телець і не стане змагатися з нею. Разом їм комфортно спілкуватися, завжди є цікаві для обох теми. Зовні дівчина-Телець і дівчина-Діва здаються замкнутими. Але в компанії один одного вони розкриваються. Це справжня жіноча дружба, в якій обидві можуть поскаржитися на проблеми і отримати підтримку.

Робітничий союз двох земних дам теж стане сприятливим. Діва буде підганяти повільну дівчину-Тільця, а Телець допоможе Діві знайти упевненість в проекті. Дві бізнес-леді здатні вирішити будь-яку задачу і впоратися з безліччю проблем. Однак Тельцю краще вдається монотонна робота та оформлення документів, а Діва може зайнятися розробкою продукції і укладення договорів з клієнтами. Їх бізнес точно принесе прибуток, якщо це майстерня, ательє або продаж ексклюзивних речей.

Чоловік-Телець і чоловік-Діва як друзі і партнери

Сумісність знаків Телець і Діва вдала для товариства і ведення спільної справи. Чоловіки можуть дружити з дитинства і підтримувати міцні дружні стосунки. Замкнуте Телець бачить в Діві надійного і серйозного друга, до якого можна звернутися за порадою. Діві подобається в одному-Тільце його стриманість і неконфліктність. Вони мають схожі інтереси і можуть часто проводити час в компанії один одного. Таких друзів пов’язує і реалістичний погляд на життя. Вони цінують і бачать в одному міцне плече.

Як партнери по бізнесу вони ідеально підходять один одному. Обидва націлені на результат, працюють не покладаючи рук і адекватно реагують на проблеми в робочому процесі. Ці чоловіки не зациклені на негативі, однак розуміють, що принесе їм успіх, а в яку справу не варто влазити.

Між хлопцем-Дівою і хлопцем-Тельцем іноді виникають конфлікти. В основному вони пов’язані з надмірною вимогливістю Дів. Але ці розбіжності не впливають на їхнє ставлення один до одного. Виплеснувши нахлинули емоції, вони знову повертаються до роботи. Разом чоловіки зможуть, наприклад, створити прибутковий фітнес-клуб або налагодити невелике виробництво.