Сумісність Водолія з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Водоліїв з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходять Водолію-чоловікові, з ким буде комфортно Водолію-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Водолія з усіма знаками зодіаку

Характеризуючи Водолія, в першу чергу відзначають його любов до свободи і активність. Цими якостями наділила його стихія Повітря. Саме тому Водолій сумісний з собі подібними й іншими повітряними знаками – Вагами і Близнюками. З такими обранцями йому буде комфортно як в любовних відносинах, так і в шлюбі. Цей союз ґрунтується на товариськості і схожих інтересах партнерів, а гостроту почуттів Водолій відчує зі всіма представниками стихії Вогню – Овнами, Левами і Стрільцями. Ці відносини будуть наповнені пристрастю, потужною енергією і тягою до пригод.

Згідно астрології, Водолію за гороскопом не варто пов’язувати своє життя з представниками стихій Води і Землі. У цих знаків зодіаку несумісні енергетика і темпераменти. З земними Козерогами, Дівами і Тільцями Водолію може стати нудно – вони не особливо люблять галасливі компанії, а всі думки концентрують на роботі і матеріальному благополуччі. З боку водяних знаків – Раків, Скорпіонів і Риб – може бути занадто багато емоцій і контролю. А Водолій не звик, щоб його обмежували.

Водолій з Овном

Астрологи вважають вдалим союз Овна і Водолія. Водолій має дипломатичністю і може схилити впертого-Овна на свою сторону, яка, в свою чергу, допоможе з реалізацією задуманого.

Але в цьому тандемі можуть виникнути конфлікти. Овен не звик підкорятися і слухати, тому може збунтуватися. В любовних відносинах Водоліям доведеться іноді поступатися партнеру, інакше розрив неминучий.

Водолій з Тельцем

Телець – не найкращий варіант для Водолія. Водолії дивляться на світ очима мрійника, а Тельці раціональні. Представники повітряної стихії звикли приковувати до себе увагу оточуючих, що може викликати ревнощі у “земної” партнера.

Зате в дружніх і ділових стосунків у цього союзу благополучне майбутнє. Наприклад, Телець може вкласти кошти в підприємство Водолія, і вони точно окупляться.

Водолій з Близнюками

Водолій і Близнюки ідеально підходять один одному за рахунок схожих уявлень про навколишній світ. Сильних пристрастей в такій парі не передбачається, зате будуть спільні інтереси, а також гарантовані цікаві інтелектуальні бесіди. Зазвичай люди цих знаків щасливі в шлюбі тривалий час.

Водолій з Раком

Найчастіше Водолій негативно впливає на Раку. Він може притягнути його своєю чарівністю і товариськістю. Однак Йому стане нудно в цих відносинах. Він почне фліртувати з іншими, ображаючи і доводячи до істерики зовні спокійного Раку. Їм краще зупинитися на приятельських стосунках і не проводити багато часу разом.

Водолій з Левом

Пристрасний тандем з палкою любов’ю, ревнощами і бурхливим з’ясуванням стосунків – ось, що пророкують зірки Водолію і Леву. Деколи, їм складно знайти компроміс, але взаємне тяжіння не дає розлучитися.

Така сім’я завжди буде в центрі обговорення. Своїми вчинками партнери вводять оточуючих шокувало: сьогодні вони хочуть розлучитися, а вже завтра їдуть разом відпочивати на курорт.

Водолій з Дівою

Водолій для Діви – незрозумілий персонаж. Адже будівництво повітряних замків зовсім не входить в її плани. Їй потрібна точність і конкретика, якими Водолій не завжди керується. Однак, їм буде цікаво розмовляти один з одним на інтелектуальні теми.

ці знаки зодіаку легко поєднуються в діловій сфері. Водолій може стати творчим ланкою компанії, а всі розрахунки візьме на себе Діва.

Водолій з Вагами

У цій повітряної компанії керівником будуть Ваги, вони більш спокійні і терплячі. Ваги направлять Водолія в правильному напрямку.

Між цими знаками зодіаку можуть зав’язатися не тільки любовні та дружні, але і ділові відносини. Їх думки часто перетинаються, вони мають схожі мрії та цілі.

Водолій зі Скорпіоном

Як любовний партнер Скорпіон частіше не підходить Водолію. Перший ревнивий, а другий може загравати з іншими, що викликає конфлікти.

В робочих відносинах Скорпіон і Водолій зможуть плідно працювати на благо спільної мети. Скорпіон у якості чудового стратега підкаже Йому, як викрутитися зі складної ситуації.

Водолій зі Стрільцем

Представники цих знаків швидко знайдуть спільну мову. Обидва люблять свободу і пригоди. Вони з легкістю вирушать на край світу, вплутаються в яку-небудь авантюру, а потім будуть довго згадувати про цю історію. Сімейне життя пари насичена подіями і гучними вечірками.

Вдалим буде і дружній або робочий союз. Творчий підхід Водолія і наполеглива праця Стрільця обов’язково дадуть свої плоди.

Водолій з Козерогом

За прогнозами астрологів, цей союз буде вдалим, коли Водолій і Козеріг сходяться у віці до 35 років. Якщо представники знаків старше, то любов навряд чи протриває довго.

Реалізувалися Козероги націлені на матеріальну складову шлюбу. А Водолій може розцінити це як меркантилізм або, ще гірше, що партнер використовує його в корисливих інтересах. З-за цього пара може розпастися.

Водолій з Водолієм

Цей “дзеркальний” союз має всі передумови стати вдалим. Ніби споріднені душі, партнери розуміють один одного з півслова.

Єдиним каменем спотикання може стати рішення сімейних проблем. Водолії не вміють згладжувати гострі кути, і комусь з них доведеться вчитися поступатися. А в дружбу два Водолія завжди допоможуть один одному добрим словом і не залишать у складній ситуації.

Водолій з Рибами

Водолія буде тягнути до привабливим Рибам. Але останні не завжди відповідають взаємністю. У цих представників повітряної і водної стихій можуть скластися відносини в тому віці, коли кожен ще перебуває в пошуку себе.

Водолій і Риби з теплом ставляться один до одного в дружніх відносинах. Такий союз може тривати багато років. А також у них вийде працювати над спільним робочим проектом і реалізувати свої бізнес-ідеї.

Таблиця сумісності Водоліїв з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Вище ми розповіли про сумісність всіх знаків зодіаку з Водолієм. Щоб дізнатися, який з них найкращий у дружбі, коханні і шлюбі, рекомендуємо подивитися таблицю нижче з короткими характеристиками.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Відмінна сумісність Близькі друзі
Телець Можливі конфлікти Приятельські відносини
Близнюки Одне з найкращих поєднань Міцна дружба
Рак Складні відносини Спілкування під час рідкісних зустрічей
Лев Взаємна пристрасть Будуть дружити багато років
Діва Можуть бути сварки Більше підходять як ділові партнери
Ваги Є багато спільного Можливі дружні і ділові відносини
Скорпіон В парі їсть непорозуміння Можуть працювати над одним проектом
Стрілець Збігаються погляди на життя Нерозлучні друзі
Козеріг Кожен залишиться при своїй думці Формальні відносини
Водолій У спілки є майбутнє Близька дружба
Риби Труднощів не уникнути Підходять одне одному для ділових відносин

Які знаки зодіаку підходять Водоліям

Для любовних стосунків і сімейного життя Йому найбільше підходить Овен. Він подарує Йому життя, наповнену ніжною любов’ю і полум’яною пристрастю. З ним буде цікаво і весело. В їх парі панує гармонія, вони разом прагнуть до всього нового, вміють підтримати один одного і вирішують сімейні конфлікти спільно.

Серед інших знаків одна з кращих сумісних у Водолія зі Стрільцем – не тільки для родини, але й для дружби або партнерських відносин. Вони захоплюються і поважають один одного. Стрілець не буде ревнувати Водолія і набридати ежеминутными дзвінками. Цей союз заснований на взаєморозумінні і довірі.

Ідеальна сумісність з Водолієм-жінкою

Для любові і шлюбу жінці-Водолію ідеально підійде чоловік-Лев. І це одне з найкращих поєднань, оскільки обидва знака сприятливо впливають один на одного. Він сприймає її як зухвалу і яскраву партнерку, з якою завжди буде цікаво. Для цієї дівчини хлопець-Лев – привабливий і сильний чоловік, який цінує і поважає її. Навіть якщо між ними виникнуть розбіжності, вони швидко їх вирішать.

Кращою парою можна вважати союз повітряних знаків зодіаку – дівчата-Водолія і хлопця-Близнюка. Вона надає йому впевненості, є його натхненником в кар’єрі і творчості. Ці люди сумісні і в плані загальних планів на життя.

Кращі знаки для Водолія-чоловіки

Водолій-чоловік часто вибирає в супутниці життя захоплену дівчину під знаком Близнюків. Між ними унікальна зв’язок. Вони ніби виліплені з тіста, мають схожі інтереси і прагнення в життя. Іноді партнери будуть сваритися і сперечатися, але завжди знайдуть спільні точки, щоб прийти до компромісу.

Хороша сумісність у хлопця-Водолія і дівчини-Овна. Правда, йому доведеться набратися терпіння, щоб витримати непоступливість норовливої обраниці. Вони дарують один одному яскраві емоції і палкі почуття. Дівчина-Овен вважає себе чарівною, але може влаштовувати ревні істерики коханому. Водоліям потрібно бути готовим до такого повороту і вчасно запевнити другу половинку в своїй вірності.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера у Водолії у чоловіка

Люблять дружити з представниками протилежної статі, для них дружба іноді цінніше любовних відносин. В ідеалі любов і дружба повинні йти рука об руку. Жінка для такого чоловіка повинна бути розумним, цікавим співрозмовником, товаришем і братом. Свобода, загальні інтелектуальні інтереси, взаємна повага прав один одного є головною цінністю в любові.

Місяць у Водолії у чоловіка

Такий чоловік людина тонкої душевної організації. Від супутниці вимагається максимальна прийняття, розуміння, інтуїція, чуйність і загадковість. Потребує сильної інтелектуальної та емоційної зв’язку. Причому, чим менше часу ви проводите разом, тим сильніше ваша прихильність.

Марс у Водолії у жінки

Їй подобаються незалежні і самостійні чоловіки, у той же час, легко знаходять спільну мову з усіма. Жінці з Марсом у Водолії потрібен нестандартний, волелюбний товариш. Її захоплює талант і незвичайність.