Мужчина-Водолей: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку Водолій. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Водолій в трьох словах

Чоловік-Водолій – один з найбільш яскравих і творчих знаків Зодіаку. Дати народження припадає на період з 21 січня по 19 лютого.

Все в цьому знаку говорить про внутрішню свободу. Стихія, яка ним керує – Повітря. Саме тому Водолії любят спілкуватися, прагнуть пізнати все незвичайне і легко вирішуються на відважні вчинки. Люди цього знака можуть вважати себе центром Всесвіту, вони намагаються зробити світ кращим і добрішим.

Якщо коротко, то загальна характеристика людини включає наступні факти:

  • популярний серед представниць слабкої статі;
  • любить домашніх тварин;
  • часто поринає у свої думки;
  • дивиться на світ з незвичайного ракурсу.

Їм обов’язково потрібно знати все наперед, вони не люблять непередбачуваність в інших людях. Хоча самі не завжди відрізняються логічністю і послідовністю. Все це означає, що Водолій яскрава і неординарна особистість.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Водолія

Розбираючи чоловіка-Водолія від А до Я, можна виділити такі особливості, як артистичність і демонстративність. В описі знака виділяється бажання пускати пил в очі співрозмовнику або похвалитися тим, що тільки планується зробити.

У таблиці ми докладно розписали переваги і недоліки характеру:

Плюси Мінуси
Не помічає чужих помилок, не зациклюється на промахах близьких Чорний гумор і сарказм, який може образити близьких
Володіє великою силою волі і ніколи не зрадить своїм принципам Запальна натура, яскраво реагує на критику, може різко обірвати співрозмовника
Поспішає на допомогу опинилися в біді, навіть якщо це чужі люди Не може прогнозувати подальші події, часто робить помилки
Розвинена уява, здатний візуалізувати і точно передавати те, що десь побачив Лінь заважає досягненню успіху

Психологію Водолія складно зрозуміти, оскільки він мислить нестандартно. Це люди, які не дотримуються правил і норм, вони завжди прагнуть залишатися вільними. Натура бунтаря і революціонера, який буде відстоювати свої переконання до останнього подиху. Його можна порівняти з Робін Гудом, який завжди стояв на боці справедливості і намагався захистити слабких.

Як Водолії-чоловіки проявляють себе у відносинах

Якщо чоловік Водолій по знаку, то він буде поступовим в любовних відносинах з жінкою: плавно рухається від букетів і кіно до інтиму і шлюбу. Він обере дівчину, яка викликає яскраві емоції, палку закоханість. Такій людині не притаманний розрахунок або пошук вигоди у відносинах. А якщо він закоханий, впадає у відносини, немов у вир з головою. Готовий на все заради своєї коханої.

Представник цього знака Зодіаку зупинить свою увагу на щирій і розуміє жінці, яка буде приймати його з усіма недоліками і достоїнствами. Він стане красиво залицятися, обсипати кохану компліментами і подарунками. Перше враження про Водолії оманливе, він не показує своїх почуттів, трохи холодний у спілкуванні. Але це до тих пір, поки не почне довіряти людині.

Якщо ви посварилися з чоловіком-Водолієм, повернути його буде складно. Постарайтеся проявити свою щирість і ніжність. Будьте легкої на підйом і знаходите контакт з його близькими друзями. Подаруйте радісні емоції, разом з ним проводите яскраві моменти.

Ніколи не критикуйте Водолія. Краще акуратно натякніть про те, що вас не влаштовує. Навчіться прощати невеликі недоліки вашого чоловіка. Водолій не любить, коли йому нагадують про старі образи.

Сумісність чоловіка-Водолія з жінками інших знаків

Чоловік цього знака має відмінну сумісність в любові з жінками-Тільцями, Стрільцями і Вагами. З іншими знаками Зодіаку Водолій буде перебувати або в нейтральних відносинах або може часто сваритися.

З Тельцем Водолій стане почувати себе вільним. Ця жінка не буде придушувати його. При цьому вона не надто скромна, може привернути його увагу. Разом з нею він відразу ж знайде спільні теми для розмов і схожі інтереси. Об’єднає партнерів і прагнення до справедливості, відкритість і вміння слухати. Телець може підкорити Водолія своєю сексуальністю і екстравагантністю.

Сприятливий любовний гороскоп у чоловіка Водолія з дівчиною Стрільцем. Спочатку вони подружаться і багато часу проводити разом. А потім зрозуміють, що це не просто дружба, а щось більше. Стрільці люблять експерименти, романтичні подорожі та прогулянки під місяцем. Водоліям доведеться за смаком будь-яке спільне пригода. Зі Стрільцем у Водоліїв буде не тільки яскравий роман, але і довгий і міцний шлюб.

Кращий варіант сумісності – з дівчиною знаку Терези. Вона немов загадка для Водолія, яку неможливо до кінця розгадати і зрозуміти. Її мислення не піддається ніякій логіці, при цьому вона приваблива і успішна, що притягує Водолія. Навіть через роки їм буде цікаво разом, відносини не втратять гармонійності. Ваги будуть підігрівати пристрасність партнера і зможуть підібрати правильний ключ до вразливої душі Водолія.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком Зодіаку Водолій

Якщо жінка хоче, щоб чоловік знака Водолій відчував до неї любов, не варто обмежувати його свободу. Не потрібно надзвонювати йому кожні п’ять хвилин, намагатися контролювати або проявляти ревнощі. Тут актуальна народна мудрість: якщо любиш, відпусти. Навпаки, варто вести себе стримано, показувати свій інтерес, але не займати занадто активну позицію. І тоді сам Водолій буде бігати за дівчиною.

Чоловік цього знаку любить відвертість, тому не варто ховати від нього свої проблеми та переваги. Потенційна партнерка в його розумінні має бути вивчена “від” і “до”. Потрібно ділитися важливими секретами, тоді відбудеться зближення. Водолій по-любому добереться до істини, і тим, хто від нього щось приховував, мало не здасться.

Йому потрібна жінка-Шахразада, яка буде цікавою співрозмовницею, здатної розповідати цікаві історії. Розмови по душам – окрема важлива частина життя чоловіка. Водолій віддасть всю ніч говорити про щось цікаве, але якщо партнерка не готова до такого повороту, то вони навряд чи довго будуть разом.

І найважливіше, не потрібно бути надто зрозумілою, зберігайте загадковість. Це означає, що Водоліям подобаються неординарні партнерки, зі своїми захопленнями, самобутні і незалежні. Не потрібно переслідувати його всюди. У чоловіка повинно виникнути відчуття, що він завойовує дівчину, а не навпаки.

Характеристика чоловіка-Водолія як коханця

Щоб дати Водолію-чоловікові повну характеристику як коханця, не вистачить і цілої книги. Це людина, яка одночасно цінує ніжні платонічні відносини і палку пристрасть. Він любить емоції, щоб партнерка теж відчувала збудження і могла отримати задоволення.

Водолій може надати другій половинці “кермо правління”, щоб вона показала свою винахідливість. Не варто зациклюватися на одноманітності, треба придумати незвичайну обстановку, наприклад, зняти номер в гарному готелі. Такі ідеї сподобаються вашому хлопцеві і надихнуть його на приємні сюрпризи та подарунки.

Яким чоловіком буде Водолій

Вступаючи в шлюб, чоловік по знаку зодіаку Водолій змінюється в кращу сторону. Він буде відповідальним і турботливим чоловіком. Підходить до шлюбу серйозно, не поспішає робити пропозицію про заміжжя. Однак, коли партнерка вже перестане натякати і змириться з його небажанням одружитися, може несподівано покликати заміж.

Після весілля покаже свої кулінарні таланти і буде допомагати по господарству. Він стане оберігати свою дружину від важкої роботи, і якщо вона раптом захворіє, візьме всі обов’язки на себе. Не буде висловлювати образливі слова, якщо раптом жінка видужає або змінить стиль одягу.

Дружині Водолія не можна дозволяти чоловікові грязнуть в побуті і робочих клопотах. Хоч іноді треба влаштовувати чоловікові свята, поїздки на пікніки, запрошувати в гості друзів. Таким чином можна надихнути чоловіка, показати його важливість і цінність. Інакше він перетвориться в похмурого людини з негативним мисленням.

Чоловік зодіаку Водолій – це годувальник у родині?

Хлопців, народжених під знаком Водолія, складно назвати головними здобувачами в сім’ї. Його творча натура заважає бути зосередженими і пунктуальними. Керівництво цінує представників цього знака за їх геніальність і нестандартний підхід до роботи. Одноманітний рутинна праця такому чоловікові зовсім не підходить. Йому важко підлаштовуватися під начальство, він ніколи не запобігає і не лестить нікому. Саме із-за складного характеру йому важко використовувати хитрість і просуватися по кар’єрних сходах.

Якщо чоловік зодіаку Водолій, то, швидше за все, він витрачає багато грошей на свої задоволення, а щодо інших часто проявляє скупість. Може купити дорогий коньяк, але пошкодувати грошей на поповнення кредитки. Якщо Йому вдається заробити велику суму, може тут же спустити її на відпочинок в компанії з друзями. Найчастіше Водолії не вміють розпоряджатися грошима, із-за чого можуть виявитися в боргах. Супутниця цього чоловіка повинна бути більш раціональною.

, Яким батьком стане чоловік-Водолій

Водолій – турботливий і ласкавий батько, який завжди прийде на допомогу своїм дітям. Він сам по суті велика дитина, яка любить грати в рухомі ігри, комп’ютерні “стрілялки”, дивитися мультики, веселитися, тому сприймає дітей, як друзів. З радістю візьме дитину з собою на риболовлю і навчить грати у волейбол. Не пригнічує і не проявляє жорстокість, учить своїм прикладом.

З маленькими дітьми знаходить контакт швидко. До дорослих відноситься як до зрілим особистостям, вчить справедливості, прищеплює почуття обов’язку. Його турбує, щоб чадо розвивалося як творча особистість. Тому він буде наполягати на додатковому навчанні, розвитку дитини в школі мистецтв або музичному гуртку. Діти Водолія намагаються йому наслідувати, виростають такими ж оптимістичними і веселими.

Варто дружити з хлопцем під знаком Водолія

Чоловік зі знаком зодіаку Водолій товариський і має багато друзів. Причому серед друзів є як чоловіки, так і жінки. Якщо з кимось дружить з дитинства, то підтримує ці відносини все життя. Завжди прийде на допомогу навіть до малознайомого приятеля, а з давнім другом спілкується наче з братом. Навіть якщо опиняється в незнайомому колі, швидко обростає зв’язками.

Може легко висловити, що у нього на душі, і вражає інших своєю щирістю. Здатний пожартувати і торкнутися делікатну тему. Легко вганяє в краску близьких і часто ставить їх у незручне становище. Однак, така поведінка може поранити оточуючих.

Які професії підходять чоловікам-Водоліям

Водолію складно займатися командною роботою, він звик вирішувати питання самостійно, покладаючись на свій інтелект. З розумовими та аналітичними завданнями розбирається швидко, але все одно вважає за краще займатися творчою діяльністю.

Якщо вибирати професію за гороскопом, Водоліям сподобається працювати: психологом, філософом, журналістом, письменником, артистом, художником, ведучим на радіо або ТБ, продюсером, астрологом або винахідником. Саме ці професії ідеально підходять волелюбному характеру чоловіка і допоможуть висловити свою творчу самобутність.

Ще одна важлива сфера, в якій він зможе самореалізуватися, це будь-які інтернет-проекти. Можливо, його зацікавить процес створення або оформлення сайтів, а також онлайн-продажу.

Здоров’я чоловіка-Водолія

Ахіллесовою п’ятою чоловіка-Водолія є ноги, а саме гомілки та щиколотки. Не варто зловживати спортом і фітнесом. А ось довгі піші прогулянки в парку або лісі підуть тільки на користь: піднімуть настрій і підживлять енергією. Потрібно берегти зв’язки, вегетативну нервову систему, судини і зір. Люди цього знака важко переносять стрес, рекомендується дбайливо ставитися до свого шлунку, не зловживати шкідливою їжею.

Під час будь-якого, навіть самого легкого захворювання, Водолій впадає в смуток або меланхолію. Однак, серйозно ставиться до лікування, призначеного лікарем. Буде приймати ліки буквально по годинах і вимагати ретельного догляду. Може бути тому представники цього знаку відрізняються своїм довголіттям і зустрічають старість в бадьорому дусі і з хорошою пам’яттю. І щоб це стало реальністю, необхідно проводити вихідні за містом, не допускати емоційних і фізичних перевантажень, а також лягати спати вчасно.

Захоплення Водолія

Чоловік цього знаку любить перебувати на природі, відпочивати біля води, на озері чи на морі. Якщо є можливість, обов’язково буде подорожувати, відвідає не тільки теплі країни, але й дивовижні місця. Його приваблює все незвичайне і незбагненне. При невеликих фінансових можливостях може захопитися риболовлею. Полюбить це заняття за можливість побути на свіжому повітрі, а також з-за азарту.

Другим захопленням може стати творчість. Можливо, в дитинстві відвідував гурток малювання або в ранній юності займався графіті. Деякі представники цього знака люблять грати на музичних інструментах або ходять на танці. Для зрілої особистості Водолія характерні заняття спортом. Може вирішити зайнятися боксом або захопитися біатлоном.

Які подарунки любить хлопець зі знаком Зодіаку Водолій

Хлопці цього знаку люблять читати фантастику, розповіді та історії в стилі Едгара Берроуза, і книга на цю тему стане відмінним подарунком. Вдалим подарунком буде та інвентар для екстремального спорту, наприклад, крута каска, парашут або дошка для серфінгу. Символічним подарунком може бути акваріум з рибками.

Він не забуде про дівчину, яка подарує щось пов’язане з його захопленнями або подорожами. У будь-якому випадку в подарунок має відчуватися тепле ставлення до нього.