Жінка-Рак і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рак і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Рак в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Рак і чоловік-Телець як пара

Обережна жінка-Рак і завзятий чоловік-Телець складуть відмінну пару. Представники стихій Води і Землі сумісні практично на 90 відсотків, оскільки обидва націлені на сім’ю і не люблять з’ясовувати стосунки. Жінка-Рак не стане сперечатися з обранцем за лідерство в союзі, підтримуючи його у випробуваннях, а Телець – зразковий сім’янин, який забезпечить дружину і дітей. Обидва партнера повільні і не поспішають з важливими рішеннями.

Але навіть у цій ідилії трапляються проблеми. Тельцю, як і Раку, не вистачає хоробрості, з-за чого відносини можуть зійти нанівець.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Раку і чоловіка-Тельця виражається в умінні знаходити компроміси і бажання створити для себе комфортні умови життя в обох партнерів. Достоїнствами цього союзу:

 • надійність і серйозність Тільця і Раку;
 • люблять облаштовувати квартиру і цінують затишок;
 • легко йдуть на примирення;
 • щирі і відкриті в своїх емоціях і почуттях, не плетуть інтриги за спиною;
 • гармонія в інтимній близькості;
 • Телець-чоловік дарує своїй партнерці нові відчуття і почуття;
 • Рак-жінка довіряє своєму чоловікові і не влаштовує істерик.

Мінуси відносин

Недоліки у пари Тільця-чоловіки і жінки-Раку теж є:

 • різні темпераменти;
 • Раку складно даються розмови по душам, а Тельці хочуть відвертості;
 • можлива взаємна ревнощі;
 • обом партнерам не вистачає сміливості;
 • Телець може пригнічувати Раку своєю наполегливістю;
 • надмірно емоційний Рак дратує земної Тільця схильністю драматизувати і перебільшувати;
 • жінки-Раки схильні до помсти в пориві почуттів, що відштовхує Тельців-чоловіків.

Сумісність Раку-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Близькими за духом жінка-Рак і чоловік-Телець точно не будуть. Сумісність цих знаків зодіаку в дружбі слабка. Тельцю властиво мати багато друзів, йому подобається активна соціальна життя. А дівчина-Рак замкнута і нікому не довіряє своїх секретів. Вона насторожено ставиться до нових людей. Зав’язати дружбу з Тельцем вона може через симпатії. Їй подобається цей хлопець як сексуальний об’єкт, тому вона підтримує з ним спілкування.

Поки Телець не розгадав її намірів, він буде допомагати своїй подрузі. Господарський і чуйний хлопець завжди допоможе подрузі полагодити кран або донести важку сумку до будинку. Коли він дізнається про її почуття, то або прийме рішення розлучитися з подругою назавжди, або виведе відносини на новий рівень.

Сумісність Тільця-хлопця і Раку-дівчата в любові

Мрійлива леді-Рак і приземлений хлопець-Телець мають хорошу сумісність в любові. Окрилена почуттями, вона буде піклуватися про нього і підтримувати його у всіх починаннях. Телець не залишиться в боргу, він буде опорою для своєї коханої і заради неї зверне гори.

Однак, ці відносини будуть розвиватися повільно. Рак, можливо, навіть не розповість про це романі близьким подругам, боячись наврочити свого щастя. Телець натхнений цією ніжною і ласкавою дівчиною, вони будуть зустрічатися у затишних кафе або найближчому парку, насолоджуючись один одним кожну хвилину. Одного разу нерішучий наречений все ж подарує своїй нареченій заповітне колечко.

Сумісність пари в ліжку

Дівчину знака зодіаку Рак складно назвати пристрасною. Вона ніжна і замріяна, а її яскрава фантазія і бажання Тільця сприяють насиченою сексуального життя в парі. Телець зможе розкріпачити нерішучу партнерку і навчити її отримають задоволення від близькості.

З ним дівчина-Рак отримає справжню насолоду. Він створить для неї гарну обстановку, влаштує романтичну вечерю і прикрасить кімнату пелюстками троянд. Це справить незабутнє враження на партнерку. Тому вона буде намагатися догодити коханому і реалізує його фантазії в ліжку.

Дівчина-Рак і чоловік-Телець у шлюбі

Шлюбні узи зроблять відносини Раку-дівчата і Тельця-чоловіки тільки міцніше. По-перше, сім’я для обох – обдумане рішення. По-друге, бажання одружитися означає, що обидва готові нести відповідальність. І, по-третє, шлюб для Тельця і Раку – ознака особливої довіри близькій людині.

Чоловік вибере роль добувача і глави сім’ї. Жінка за власним бажанням буде допомагати заробляти кошти або займеться домашнім господарством. Демократичний чоловік не стане тиснути на дружину, а буде їй надійною підтримкою.

Іноді подружжя сваряться, але завдяки поступливості вміють домовитися. З часом їхні стосунки стають міцнішими, вони з півслова розуміють один одного і мудро обходять “гострі кути”.

Якими батьками будуть жінка-Рак і чоловік-Телець

Сумісність допоможе представникам цих знаків зодіаку стати хорошими батьками. Господарський Телець-чоловік та ніжна Рак-дівчина будуть прищеплювати самостійність дітям.

Батько трохи суворий, а мама, навпаки, балує їх. Рак – любителька фантазувати, тому вона буде придумувати для дітей незвичайні казки та ігри. Телець постарається дати їм гарну освіту.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Раку-жінки

Сумісність працьовитого Тільця-чоловіки і виконавчої жінки-Раку відбивається і на їх роботі. Рак-дівчина сповнена цікавих ідей, які реалізуються у вдалий проект завдяки цілеспрямованості Тільця. Він візьме лідерство в свої руки, але завжди буде покладатися на мудру колегу.

Якщо керувати процесом буде Рак-жінка, вона оцінить допомогу підлеглого Тільця. Заручившись підтримкою цієї м’якої керівниці, чоловік може зробити запаморочливу кар’єру або закрутити службовий роман з начальницею.

Коли Телець – начальник, а Рак знаходиться в підпорядкуванні, на роботі завжди буде спокійна і гармонійна обстановка. Завдяки напористому директору нерішуча співробітниця набереться сміливості, а йому сподобається її творчий підхід до вирішення завдань.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Раку

Якщо чоловік знака зодіаку Телець вирішив отримати любов дами-Раку, то йому потрібно показати серйозність своїх намірів. Мрійлива леді часто ідеалізує чоловіків, але стикаючись з реальністю, глибоко розчаровується. Їй потрібен сміливий і сильний хлопець, який врятує її з будь-якої ситуації. Чим впевненіше буде виглядати Телець, тим швидше вона закохається. Жінка часто сумнівається і боїться зробити крок назустріч. Тому вона повинна довіряти коханому відчувати його турботу.

Ніжна дівчина-Рак схильна до ревнощів та розігрування драм. Тельцю доведеться набратися терпіння, щоб витримати її підозрілість і образливість. Зате вона не здатна на зраду і буде цінувати чоловіка.

Як Раку-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

У самодостатнього Тільця-чоловіки і ласкавою жінки-Раку висока сумісність, яка і допоможе їй розташувати до себе потенційного обранця. Він оцінить турботу і прагнення дівчини йому догодити. Задобрити Тільця можна запеченою гускою або пов’язаними власноруч теплими рукавицями. Він поважає порядних дам, цінує доброту і чуйність. Йому не до вподоби пліткарки, які живуть обговоренням чужого особистого життя. А також його дратують порожні витрати грошей і істерики.

Тельці цінують у жінках простоту. Навряд чи цей хлопець всерйоз зацікавиться самозакоханою дамою. Цьому хлопцеві подобаються скромні, інтелігентні дівчини з почуттям власної гідності.

Як дівчина-Рак і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Якщо стосунки хлопця-Тельця і дівчата-Раку дали тріщину, то вони почнуть пред’являти завищені вимоги один до одного. Причиною для розлучення може стати ревнощі одного з партнерів. Дізнавшись про зраду, жінка-Рак не залишиться осторонь, вона обов’язково помститься колишньому. Вона може закрутити роман з його кращим другом або крупно підставити невдалого чоловіка. Сама при цьому буде сильно переживати і думати про те, як вона допустила таку кризу у відносинах.

Зовні спокійний Тілець в душі стримує клубок болю. Свої рани він стане заліковувати алкоголем або спробує знайти заміну коханої. Зійтися знову вони точно не зможуть: Рак-дівчина злопамятна, а Телець не любить повертатися в минуле.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Рак і хлопець-Телець мають хорошу сумісність. Це допоможе зберегти стосунки міцними довгий час. Однак обом доведеться навчитися прощати невеликі помилки другої половинки і виявляти чуйність. Раку-дівчині не варто часто критикувати коханого, а Тельцю потрібно давати їй можливість мріяти і втілювати в життя свої бажання.

Партнери з часом краще розуміють один одного і стають ідеальним подружжям. Виникли проблеми треба вирішувати разом, тоді і відносини будуть міцними.