Сумісність Близнюків з іншими знаками зодіаку в любові, шлюбі та дружбу

У статті ми розповімо про сумісність Близнюків з кожним знаком зодіаку в любовних відносинах і дружбі. Ви дізнаєтеся, які знаки зодіаку підходить Близнюкам-чоловікові, з ким буде комфортно Близнюкам-дівчині і що таке гендерні планети в гороскопі. А також ми підготували таблицю сумісності та характеристики пар.

Сумісність Близнюків з усіма знаками зодіаку

Близнюки – знак повітряної стихії. Характеристика цих людей часто включає такі якості, як легковажність, але і разом з тим захопленість своєю справою. Найкраща сумісність у Близнюків зі всіма знаками Вогню: в природі вогонь не може підтримувати горіння без кисню. До них відносяться Овни, Стрільці і Леви. Вогняні представники палають ідеями, а повітряні Близнюки підтримують їх і допомагають втілити ці задуми.

Сумісні Близнюки з собі подібними й іншими знаками стихії Повітря – Вагами та Водоліями. Вони розуміють один одного наче споріднені душі і мають однакові погляди на життя.

А от з ким Близнюки не сумісні по багатьом параметрам, так це з представниками водної і земної стихій. З Раками, Рибами і Скорпіонами буде складно ужитися з-за їх вразливості та емоційності. Діви, Козероги і Тельці можуть не зрозуміти мрійливу натуру Близнюків, найчастіше вони зациклені на матеріальних благах і в усьому шукають вигоду.

Близнюки з Овнами

З перших днів у відносинах іскрить пристрасть. Це гармонійна пара, де Овен – “керівник”, а Близнюки – “креативщик”. Близнюки надихають Барани на нові звершення, обдаровують їх ніжністю і турботою.

Проте останнім доведеться навчитися чути думку другої половинки і виражати свої почуття. Якщо Овен спробує проявити свою владність і придушити волю коханого, то у відносинах може наступити розлад.

Близнюки з Тільцями

Представник земної стихії на перших порах може здатися Близнюкам тихою і затишною гаванню. Але з часом вони втомлюються від одноманітності і рвуться на свободу. У відносинах може стати нудно обом.

Тельці шукають обгрунтованості і стабільності, чого не завжди дочекаєшся від волелюбних Близнюків. А останнім потрібні пристрасті і яскраві емоції, які притаманні більшості Тельців.

Близнюки з Близнюками

Однакові погляди на життя і схожі інтереси залучають двох Близнюків. Хлопець тільки подумав про щось, а дівчина тут же вимовила його ідею вголос: немов дві половинки одного цілого.

Вони не будуть пригнічувати один одного, і комфортне співіснування може тривати довго. Важливо навчитися поступатися один одному і не з’ясовувати, хто головний у відносинах.

Близнюки з Раками

Спокійного і ранимому Раку буде складно розташувати до себе яскравих і незалежних Близнюків. Якщо відносини зав’яжуться, вони будуть побудовані на відмінну сумісність в інтимному житті. Але для сім’ї цього не вистачить.

Близнюки все одно будуть рватися на волю в пошуках пригод. А Раку необхідно постійно знаходитися поруч з коханою людиною. Він може втомитися бігати за Близнюками і вирішить припинити ці відносини.

Близнюки з Левами

Леви залучають Близнюків своєю товариськістю і харизматичністю. Правда, Леви звикли бути в центрі уваги, тому не потерплять, якщо друга половинка посягне на їх місце.

Вони спробують взяти владу над волелюбними Близнюками. Якщо останні погодяться бути на других ролях, тоді союз буде існувати. Але такий варіант розвитку подій можливий у рідкісних випадках. Близнюки цінують себе і не терплять різних маніпуляцій.

Близнюки з Дівами

Діва здасться Близнюку надто серйозною. А вона, в свою чергу, не прийме легковажності від коханого. Діві потрібні гарантії стабільності, які обранець навряд чи зможе одразу забезпечити.

Відносини легко зав’яжуться, якщо це дружба або ділове партнерство. А ось в любові обом доведеться контролювати себе і підлаштовуватися під другу половинку.

Близнюки з Вагами

У Терезів з Близнюками гармонійний і цікавий союз. Закохані розуміють і цінують один одного, прагнуть урізноманітнити своє життя. Близнюки допоможуть розкритися Ваг, які зможуть відсунути свою скромність на другий план. Відносини будуть планомірно йти до створення сім’ї.

Але є складні моменти – гроші і нерухомість. Ідеальний союз може розбитися про побутові питання і брак ресурсів. До створення сім’ї потрібно ставитися більш усвідомлено і мати накопичений капітал, тоді вдасться уникнути сварок.

Близнюки зі Скорпіоном

Це ідеальні друзі і партнери по бізнесу. Але як пара вони не завжди знаходять компроміси. Скорпіон дуже владний і ревнивий.

Для Близнюків їх претензії здадуться дещо неадекватними, обмежувати свою свободу вони не готові. Навіть якщо і погодяться звітувати про кожен свій крок, надовго їх точно не вистачить. Особливо, якщо на горизонті з’явиться інша приваблива особистість. Загалом, Близнюки можуть втекти від Скорпіона.

Близнюки зі Стрільцями

Стрільці – це вогненний варіант Близнюків. Вони схожі в своєму авантюризмі і любові до новизни. Разом об’їдуть весь світ, їх життя буде сповнене пригод і незабутніх моментів.

Всі побутові проблеми і навіть народження дітей не змінять цих невгамовних романтиків. Вони будуть щасливою, злегка божевільною і творчою родиною, яка легко подолає будь-які перешкоди на життєвому шляху.

Близнюки з Козерогами

Козеріг виглядає впертим занудою в очах Близнюків. А останні здаються Козерогові несерйозними. У відносинах обом партнерам доведеться докласти титанічних зусиль для збереження союзу.

Закоханим варто поважати і підтримувати один одного, а також утримуватися від конфліктів. З часом стане легше приймати захоплення та погляди другої половинки. Кращі моменти спільного життя для них почнуться, коли обом буде за 40.

Близнюки з Водоліями

Ці знаки зодіаку можуть бути пов’язані гармонійними відносинами. У обох немає меркантильних інтересів, є щирість і розуміння. Але разом з тим обранці влюбливі, і кожен з них може захопитися іншою людиною.

Щоб не відбулося великого скандалу, партнерам краще не поспішати зі створенням сім’ї, а пожити якийсь час в цивільному шлюбі. Якщо відносини будуть складатися, тоді є сенс йти в ЗАГС.

Близнюки з Рибами

Рибам і Близнюкам важко бути разом. Перші надто емоційні та вразливі. Їх дратує поверховість Близнюків. Разом вони будуть за умови повної довіри. Їм потрібно відразу розділити між собою побутові питання, тоді спільне життя стане комфортною.

Близнюкам не можна грати з почуттями Риб і викликати їх ревнощі. В іншому випадку відносини зійдуть нанівець.

Таблиця сумісності Близнюків з іншими знаками в любові, шлюбі та дружбу

Сумісність знаків зодіаку відіграє важливу роль у відносинах. Ми склали таблицю, в якій коротко описали, яким буде союз з кожним з 12 знаків.

Знак зодіаку Любов і шлюб Дружба
Овен Відносини, повні пристрасті і пригод Міцна й цікава дружба
Телець Дисгармонійний союз Відмінні друзі, які доповнюють один одного
Близнюки Комфортний і гармонійний тандем Розуміють друзі зі схожими поглядами
Рак Складні взаємини Нудно разом
Лев Пристрасть і пригоди Розуміння з півслова
Діва Важко налагодити контакт Тільки приятельські відносини
Ваги Ідеальне поєднання Близькі друзі
Скорпіон Пристрасть і розчарування Можливі суперечки і різні погляди на вирішення проблем
Стрілець Споріднені душі в пошуку пригод Відмінні друзі
Козеріг Перетин паралельних світів Можуть не розуміти один одного
Водолій Іскри пристрасті і надійність Загальні інтереси і погляди на життя
Риби Поєднання непоєднуваного Не завжди приходять до спільної думки

Які знаки зодіаку підходить Близнюкам

Як кажуть астрологи, найбільше Близнюкам підходять вогненні знаки: Овни, Стрільці і Леви. Вони є ідеальними партнерами для довгих відносин, дружби і ділового партнерства. Але в парі з вогняним знаком Близнюкам доведеться боротися за лідируючу позицію, а це складно.

Краща сумісність у Близнюків з Вагами та Водоліями. Союз з одним з цих знаків зодіаку врівноважить несобранную і коливається натуру Близнюків. При цьому “повітряні” люди допомагають один одному розкрити свої найкращі якості.

Ідеальна сумісність з Близнюками-жінками

Жінка-Близнюки волелюбна і щира. Від чоловіка вона чекає розуміння і не потерпить тиску. Найкраща пара для неї – хлопець-Стрілець. Хороша сумісність обумовлена тим, що йому чужа ревнощі, він не буде підозрювати улюблену і контролювати її.

Взаємна любов і міцний шлюб гарантовані Близнюкам-дівчині з боку чоловіка-Лева. Вони пристрасні і розуміють. Однак не люблять, коли партнерка занадто яскрава і товариська.

А також ідеальний знак зодіаку для Близнюків – Овен. Він буде просувати дівчину до успіху в кар’єрі, надасть психологічну підтримку у важкий момент, і разом вони багато доб’ються.

Кращий знак для Близнюків-чоловіків

Якщо чоловік по знаку зодіаку Близнюки, то він представляє з себе генератора ідей і вільного художника в одному флаконі. Краще сполучення – коли чоловік вступає у відносини зі Стрільцем, Овном або Левом. Дівчина будь-якого з цих знаків зодіаку подарує “повітряному” чоловікові яскраві емоції і підтримку.

Гендерні планети

Коли мова йде про астрологічної сумісності двох людей, враховується не тільки сонячний знак. При своєму аналізі астролог в першу чергу розглядає куспид сьомого будинку (Dsc) і положення його планети управителя. Також істотна роль інших планет, що знаходяться у 7 будинку. Кожен аспект ми розглянемо пізніше у статтях, присвячених синастрии. Тут же приділимо увагу так званим гендерних планет – Венери і Місяця у нього, Сонця, Марса у неї. Їх розташування допоможе нам зрозуміти яку жінку або чоловіка партнер бачить своїм ідеалом.

Венера в гороскопі чоловіки відповідає не тільки за кохану, але і за відносини в цілому: думка з приводу любові, як людина проявляє почуття, як закохується. Венера розкриває тип жінок, які викликають потяг на фізичному рівні, почуття закоханості і пристрасті. Місяць – образ дружини. Це та жінка, з якою чоловікові буде комфортно.

Сонце ж в карті жінки символічно позначає не тільки її саму, але і чоловіка. Марс – планета чистої фізіології, імпульсу, потягу. Марс у натальній карті покаже чоловіка, який приваблює фізично.

Венера в Близнюках у чоловіка

Такому чоловікові потрібна комунікабельна, життєрадісна і розумна супутниця, у якої безліч інтересів. Відносини сприймаються як спосіб цікавого проведення часу. Почуття раціональні, в якійсь мірі поверхневі, душу не мучать. Нудьга – головна причина згасання почуттів чоловіка з Венерою в Близнюках. З вами має бути весело, будьте готові до будь-якої теми для розмови. Любов для нього сприймається як гра і безперервний флірт.

Місяць у Близнюках у чоловіка

Ці люди не дуже хазяйновиті, а значить, чоловік з Місяцем у Близнюках не буде вимагати від дружини серйозних вкладень сил і енергії в домашню обстановку. Не сприймає одноманіття, йому до душі активний відпочинок, комунікації з людьми. Будьте готові приймати гостей у себе вдома, спілкуватися з його численними друзями, родичами, колегами.

Марс у Близнятах у жінки

Жінки з Марсом у Близнюках потрібен друг, з яким можна поговорити про все, незаплановано поїхати в подорож. Їй подобаються легкі на підйом, веселі, комунікабельні, розумні чоловіки. Їм є, що сказати на будь-яку тему, у них багато друзів, вони соціально активні.