Жінка-Риби і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Риби як пара

Риби-жінка і чоловік-Риби є красивою і гармонійною парою. Обидва прагнуть відшукати ідеал і створити прекрасну історію кохання завдовжки на все життя.

Невтомні романтики і ідеалісти, вони відразу ж відчувають один одного споріднену душу. Сумісність даних знаків зодіаку становить 95 відсотків.

Плюси відносин

Висока сумісність в любові дозволяє жінці-Рибам і чоловікові-Рибам створити міцний союз. Їх відносини мають чимало переваг:

 • Сильне тяжіння і пристрасть.
 • Незгасна романтика.
 • Жертовність заради інтересів один одного.
 • Загальні погляди на виховання дітей.
 • Спокійна і комфортна атмосфера в парі.
 • Відсутність скандалів, немає місця дріб’язковості.
 • Відсутність ревнощів.
 • Здатність надихати один одного.
 • Взаєморозуміння і повагу.

Мінуси відносин

Ідеальних стосунків, мабуть, в цьому світі не існує. Незважаючи на те, що Риби-чоловік і жінка-Риби становлять красиву пару, їх відносини мають недоліки:

 • Відсутність цілеспрямованості.
 • Пасивність партнерів.
 • Відсутність приземленості.
 • Образливість обох.
 • Багато уваги приділяють думку оточуючих про їх парі.
 • Нездатність партнерів вчасно вирішувати проблеми у відносинах.

Сумісність Риб-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Сумісність даних знаків зодіаку в любові вважається високою. Цікаво буде також розглянути, як проявляють себе жінка-Риби і чоловік-Риби в дружбі.

Риби найчастіше стають один для одного відмінними друзями. Обидва вміють цінувати вірних товаришів і в потрібний момент проявляти співчуття. Вони чуйні і знають, як підтримати одного при необхідності. Часто жінка-Риби і Риби-чоловік стають друзями ще в дитинстві. Дружба цих знаків зодіаку зазвичай триває довгий час.

Відносини Риб зміцнюють часті душевні розмови, щирість, уважність по відношенню один до одного. Єдине, що вони не зможуть пробачити товаришу, це зрада.

Сумісність Риб-хлопця і Риб-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в любові висока настільки, що навколишні нерідко вважають їх ідеальною парою, і заздрять цим щирим почуттям.

Дійсно, якщо Риби попрацюють над своєю нерішучістю і пасивним підходом до розвитку відносин, то їх любов стане надзвичайно міцною і гармонійною. Дівчина і хлопець даного знаку зодіаку з юності прагнуть відшукати свою другу половинку і мають в голові образ ідеалу.

Нерідко вони знаходять один в одному споріднену душу. У такому разі їх відносини відзначені романтикою, турботою і справді ніжними почуттями. Щоб не порушити цю гармонію, Рибам необхідно захищати свої відносини від втручання третіх осіб.

Сумісність пари в ліжку

Риби-дівчина і Риби-чоловік не сприймають секс заради сексу. Вони бачать різницю між механічним процесом і чуттєвим коханням. Тому якщо Риби відчувають один до одного романтичні почуття, то і в ліжку вони будуть радувати партнера незгасною пристрастю і чуйним ставленням.

Риби є мрійниками і фантазерами, і ці їх якості проявляються в інтимному житті. По-справжньому закохані Риби заради свого партнера готові на все. У ліжку вони не егоїстичні і в першу чергу бажають доставити насолоду коханій людині.

Чоловік може бути досить скутим в ліжку з представницями інших знаків зодіаку, і тільки ніжність і чуттєвість дівчата-Риб здатна розкріпачити його.

Дівчина-Риби і чоловік-Риби в шлюбі

Риби-дівчина і Риби-чоловік часто скріплюють свої відносини узами шлюбу. Чоловік довго зважується на цей крок, але в підсумку робить коханої романтичне і красиве пропозицію руки і серця.

Після вступу в шлюб відносинах виникають перші проблеми. Представники цього знака зодіаку чутливі до збереження особистого простору. Тому їм складно вести спільний побут. На цьому тлі з’являються конфлікти і непорозуміння.

Перед вступом у шлюб чоловікові і жінці необхідно знайти як можна більше точок дотику: загальні цілі, мрії, бажання й інтереси. Ідеально, якщо вийде створити сімейний творчий проект. В такому випадку шлюб Риб обіцяє бути тривалим, стабільним і плідним.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Риби

Риби-чоловік і Риби-дівчина люблять дітей і вміють знаходити з ними спільну мову. Але у вихованні власної дитини, їм не вистачає практичності і раціонального підходу. Тому іноді у них виростають примхливі й розбещені діти.

Висока сумісність знаків зодіаку дозволяє батькам-Рибам виробити спільну тактику виховання і розумно розподілити батьківські обов’язки. Батько-Риби з легкістю знаходить творчий підхід до навчання дітей, із задоволенням бере участь в іграх і придумує нові розваги. Мама-Риби завжди знає, коли і чим побалувати дитини і заохотити його за нові успіхи.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Риб-жінки

Серед інших знаків зодіаку Риби-чоловік і Риби-жінка виділяються своєю мрійливістю і творчим підходом до виконання службових завдань. Але, на жаль, вони нерідко позбавлені лідерських задатків.

Якщо Риби протилежної статі стають колегами, то вони швидко знаходять спільну мову. Володіючи єдиною метою, вони здатні швидко досягти успіху, підтримуючи один одного. Але часто їм не вистачає рішучості, тому Рибам потрібна сильний керівник.

В якості начальників Риби-чоловік і Риби-жінка навряд чи зможуть досягти висот. Їм не вистачає організаторських здібностей і практичності, а також далекоглядності в ділових питаннях.

В ролях “начальник-підлеглий” Риби теж не зможуть повноцінно проявити себе. Такий керівник дуже м’який за характером і не здатний дисциплінувати працівників. Підлеглий-Риби надміру пасивний і тому беззаперечно виконує будь-які вказівки начальника, навіть якщо вони позбавлені сенсу.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Риби

Чоловік знака зодіаку Риби часто звертає увагу на загадкову і мрійливу дівчину-Риби. Завоювати жінку цього знака не так-то просто, оскільки вона згодна виключно на ідеального партнера.

Хлопець повинен знати, що вона схильна швидко розчаровуватися і впадати в похмурий настрій. І щоб завоювати дівчину-Риби, йому необхідно стати для неї справжнім героєм і захищати від усіляких труднощів.

Для чарівності жінки-Риб чоловік повинен не боятися проявляти сентиментальність. А також він повинен навчитися чуйно вловлювати настрій коханої і вміти заспокоїти її ласкою і ніжними словами.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Риб

У чоловіка-Риб висока сумісність з Рибами-жінкою, тому їй не складе особливої праці зачарувати його. Хлопець відразу побачить в дівчині ідеальну другу половинку, казкову принцесу і музу.

В першу чергу жінка-Риби при спілкуванні з чоловіком свого знака зодіаку повинна проявляти делікатність і обережність. Потрібно бути уважною, щоб ненароком не зачепити його грубим словом або безцеремонним вторгненням в особисте простір. Втім, для дівчини-Риб це зазвичай не представляє труднощів.

Жінка інтуїтивно відчуває свого обранця. Тому їй досить ненав’язливо його підтримувати, надихати і бути поруч у скрутні хвилини. Скоро хлопець-Риби зрозуміє, що знайшов свою другу половинку.

Як дівчина-Риби і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Хлопець-Риби і дівчина-Риби досить важко переживають розставання. Вони завжди прагнуть знайти другу половинку на довгі роки. Тому кожен розрив підриває їхню віру в любов.

Чоловік довго уникає прямого розставання з коханою. Він воліє ігнорувати проблеми у відносинах і ухиляється від прямої розмови. Коли розрив неминучий, він не скандалить, а смиренно приймає розставання.

Дівчина-Риби при розставанні теж веде себе пасивно. Безумовно, вона переживає і ночами проливає чимало гірких сліз. Але зовні вона намагається залишатися спокійною і навіть холодної, що бентежить партнера-Риб і змушує відступити.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність дівчата-Риб з хлопцем-Рибами становить 95%, тому їм легко зблизитись, потоваришувати і закономірно вступити в любовні відносини.

Важливо проявляти щирість по відношенню один до одного, не брехати, не ревнувати і не впадати в ілюзії. Слід навчитися відверто розмовляти про свої образи і недопониманиях, щоб вчасно усувати назріваючі проблеми у відносинах.

А також жінка-Риби і чоловік-Риби, перебуваючи в парі, не повинні потурати шкідливим звичкам один одного. Навпаки, відмінно зміцнить відносини загальна мета — наприклад, кинути курити або вживати спиртне.