Який знак зодіаку підходить чоловікові-Близнюкам: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, яка дівчина підходить хлопцеві знака зодіаку Близнюки. Ми підготували для вас таблицю сумісності з жінками усіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Близнюків-чоловіки з кожною з них.

Яка жінка підходить чоловікові-Близнюкам

Чоловік-Близнюки не може не привернути жінку. Він веселий, привабливий, у нього багато цікавих ідей і планів. Така людина відразу стає душею компанії. Настрій у нього часто змінюється, але йому прощають таку маленьку слабкість. З таким чоловіком хочуть бути всі, але не у кожного це виходить. З віком все трохи змінюється. Близнюки стають більш серйозними і обов’язковими, а в молодості це просто феєрверк пристрастей і емоційні гойдалки.

Йому потрібна жінка, з якою він буде відчувати себе легко і вільно. Любителькам все контролювати і надмірно ревнивим особам з ним не по дорозі. Доведеться миритися з його вічними запізненнями і обіцянками, які він не виконує. Тобто жінка не повинна заганяти його в строгі рамки. Нижче розповімо, який знак зодіаку підходить чоловікові-Близнюкам.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Сумісність знаків зодіаку в любові для Близнюків-чоловіки особливо важлива. Не кожна жінка підходить йому для відносин, а для шлюбу він підбирає партнерку ще більш ретельно.

Таблиця сумісності з Близнюками за гороскопом:

Знак зодіаку Сумісність
Овен Низька. Жінка постійно ревнує і влаштовує скандали.
Телець Середня. Вони по-різному дивляться на матеріальні цінності і побут, але Телець приймає партнера таким, який він є.
Близнюки Середня. Обидва партнера яскраві, навіжені, люблять веселитися і не думати про проблеми, але з цієї причини стикаються з постійним браком фінансів.
Рак Висока. Різні темпераменти, але жінка-Рак терпляча, вміє приймати партнера з усіма недоліками і не занадто вимоглива.
Лев Середня. Разом їм добре, але відносини псує ревнощі.
Діва Середня. Він не терпить правил і обмежень, а вона контролює і повчає.
Ваги Висока. Обидва емоційні, але відхідливі.
Скорпіон Середня. Загострення пристрастей занадто сильний, відносини можуть швидко зійти нанівець.
Стрілець Висока. Обидва цінують свободу і готові давати її один одному.
Козеріг Середня. Вона знаходить його милим і безпосереднім, намагається стати його покровителькою.
Водолій Висока. Відносини наповнені романтикою.
Риби Середня. Партнерам комфортно разом, але ніхто не хоче вирішувати побутові питання.

Сумісність чоловіка-Близнюків з жінками інших знаків

Чоловік-Близнюки сумісний з різними знаками зодіаку, але не з кожною жінкою він зможе побудувати гармонійні і довгострокові відносини. На перший погляд здається, що з людиною легко і спокійно. Але він погано пристосований до сімейного життя і занадто багато витрачає із загального бюджету.

Хороша сумісність з Водолієм, Стрільцем, Вагами і Раком. Це ті жінки, які схожі з Близнюками за темпераментом, так само легко ставляться до життя, або наділені природною мудрістю, яка допомагає їм приймати партнера таким, який він є.

З Раками Близнюкам не просто комфортно, але ще і зручно, так як ця жінка здатна врівноважувати непрактичність чоловіка, сама організовує побут, але при цьому не вимагає від чоловіка допомоги. Двом Близнюкам весело і комфортно разом, але не завжди такий союз хороший. Шлюб припускає не тільки веселе проведення часу, але і відповідальність, якої не вистачає обом партнерам.

Чоловік-Близнюки і жінка-Овен

Жінка знака зодіаку Овен не підходить чоловіка-Близнюка. Це різні люди. Але є любителі таких непростих відносин. Овен приваблює Близнюків своєю активністю і напором. Проте вже через деякий час після початку роману виникають скандали на ґрунті ревнощів. Жінка-Овен не терпить зради, вона владна і наполеглива. Навіть якщо є відчуття, що Близнюки — не герой її роману, вона все одно буде пробувати побудувати сім’ю і довести його до Рагсу.

Волелюбному чоловікові не потрібен постійний контроль. З часом це починає дратувати ще більше. Близнюки відразу демонструють, що стати надійним тилом вони не готові, тому не розуміють суті претензій. Сварки в парі виникають часто, вони гучні та бурхливі. Овен спалахує миттєво, як і всі представники стихії Вогню, а повітряний знак Близнюки тільки роздмухує полум’я.

Чоловік-Близнюки і жінка-Телець

Чоловік знака зодіаку Близнюки непогано ладнає з жінкою-Тельцем. Їх не можна назвати ідеальною парою, тому що вони різні, але якщо подивитися з практичної сторони, такі відносини обом партнерам підуть на користь.

Союз трохи нагадує героїв твору “Бабка й мураха”. Він — безтурботний, вітряний, не бажає ні про що думати, вона — практична, запасливая, любить комфорт і затишок. Найчастіше вони знайомляться на веселих вечірках: жінку приваблює душа компанії, веселун-Близнюки.

З часом стає зрозуміло, що це не ідеально сумісні знаки зодіаку. Він не любить економити, воліє часто змінювати місце проживання, роботу, а також подорожувати. Його кохана надмірно постійна і консервативна. Коли виникають проблеми, Близнюки тікають від них. Їм так простіше. Жінка-Телець сильна, здатна сама вирішити, і її не бентежить, що у важкій ситуації вона виявляється сильнішим за свого обранця.

Чоловік-Близнюки і жінка-Близнюки

Деякі астрологи вважають, що найкращий знак зодіаку для чоловіка-Близнюків — жінка-Близнюки. Посперечатися з цим важко. Разом цим людям комфортно: ніхто не намагається загнати партнера в строгі рамки. Відносини двох Близнюків нагадує пару феєрверків, які постійно спалахують один від одного. Їх союз яскравий, ефектний і галасливий.

Для легких відносин Близнюки — ідеальний знак зодіаку. Але в шлюбі двом представникам повітряної стихії просто ніколи вирішувати побутові проблеми. Вони крокують по життю легко і вільно. При цьому цілком природно, що їм доводиться зазнавати труднощів з фінансами.

Чоловік-Близнюки і жінка-Рак

З практичної точки зору Рак найбільше підходить чоловікові-Близнюкам. Проте, це різні люди, їх темпераменти не схожі. Жінка-Рак звикла все зважувати, розраховувати і довго думати перед прийняттям будь-якого рішення. А Близнюки-чоловік — непостійний, вітряний і вибуховий.

Різниця в характерах відчувається вже на самому початку роману, але, на здивування оточуючих, Раку і Близнюкам добре разом. Вся справа в тому, що жінка у відносинах дуже терпляча. Вона не вимагає від свого коханого занадто багато і задовольняється тим, що має. У неї немає звички встановлювати жорсткі обмеження або пиляти чоловіка. В цьому і полягає секрет щасливого шлюбу.

Чоловік-Близнюки і жінка-Лев

Сумісність знаків зодіаку Лев і Близнюки хороша. На самому початку відносин партнерам весело і комфортно разом. Вони обожнюють подорожувати і не люблять сидіти на одному місці. При цьому Близнюки-чоловік просто хоче змін, а Левиця тщеславна, прагне знайти свою дорогу в житті і довести всім свою значимість.

Жінка в таких відносинах домінує. На легку форму матріархату Близнюки згодні. Але з часом це переходить межі розумного. Вона починає контролювати і ревнувати. В парі спалахують скандали, з кожним разом вони стають більш тривалими. Левиця намагається виховувати обранця, може довго не розмовляти з ним як покарання, і в якийсь момент Близнюки не витримують такого ставлення до себе.

Чоловік-Близнюки і жінка-Діва

Хлопцеві близнюкам по знаку зодіаку не зовсім підходить дівчина-Діва, але при певних обставинах міцний союз все ж можна побудувати. Їхні стосунки нагадують союз двієчника і відмінниці, вирішила взяти над ним шефство. Він — непостійний і химерний, а вона — практична і любить порядок у всьому.

Жінка-Діва відразу привертає увагу, чоловікові-Близнюкам вона здається зразком чистоти і відданості. Він намагається оберігати і не засмучувати її. Вона трохи цим користується і постійно повчає коханого. Дівчина бере на себе всі турботи по веденню сімейного бюджету. Але в результаті їй може набриднути такий розподіл ролей і супутник, який вважає себе вічно молодим і безтурботним.

Чоловік-Близнюки і жінка-Терези

Союз виходить одним з найбільш міцних і вдалих. Ваги і Близнюки нагадують пару веселих і безтурботних дітей, яким добре разом до тих пір, поки навколо багато розваг і цукерок. Обидва емоційні і активні. Така пара викликає в оточуючих подив: вона не вписується в загальноприйняті стандарти. У ній кожен займається тим, що більше подобається. Якщо жінка захоче, вона візьме на себе відповідальність за ремонт у квартирі, а чоловік без праці зможе приготувати обід.

Мінус полягає тільки в нездатності партнерів вирішувати проблеми та долати труднощі. Близнюки в такій ситуації вважає за краще відійти в сторону, сховатися від усіх, а Терези не можуть впоратися з усім самостійно в силу природної нерішучості. З віком і набуттям мудрості у пари сильно зростають шанси на щасливе і довге життя.

Чоловік-Близнюки і жінка-Скорпіон

Відносини Скорпіона-жінки і чоловіки-Близнюки нагадують американські гірки. Користі від такої розваги не так багато, але спогади залишаються на все життя. Сходяться ці люди швидко. Обидва знаходять один одного привабливими і яскравим. Чоловік радіє, що нарешті зустрів ту, з якої не нудно. Але емоційні гойдалки і загострення пристрастей просто зводять його з розуму.

Скорпіон-жінка надто ревнива. Вона власниця, яка не допустить ніякого флірту на стороні. З перших днів вона намагається домінувати над чоловіком і нав’язувати йому свою думку. Близнюків це не влаштовує. Вони люблять свободу і схильні до зрад. Натиск з боку коханої посилює його бажання знайти пригод на стороні.

Чоловік-Близнюки і жінка-Стрілець

Сумісність зі Стрільцем-жінкою вважається однією з найвищих. Виходить цікава пара, практикуюча вільні стосунки. Представники обох знаків легкі і безтурботні. Вони не звикли пред’являти партнерам завищені вимоги. У такому союзі ніхто не буде дорікати іншого, пиляти, намагатися виховувати і наставляти на істинний шлях.

В шлюб Близнюки і Стрілець вступають неохоче. Вони затягують з цим, не вважаючи важливим такий крок. Успіхів у матеріальному плані їм досягти не вдається, але це і не так важливо. Небезпека полягає в надмірно легкому відношенні до флірту. Обидва партнера ставляться до цього спокійно, але в якийсь момент один з них заграється і починає розвивати відносини на стороні.

Чоловік-Близнюки і жінка-Козеріг

Жінка-Козеріг буде домінувати в цих відносинах. Їй подобається безпосередність і веселий характер коханого, але в той же час відразу зрозуміло, що ці люди абсолютно різні. Вона більш практична і приземлена, але відмовитися від своєї любові не може, тому бере шефство над таким складним і химерним чоловіком.

Жінка стає суворої матусею. При цьому неважливо, скільки їй років. Вона опікується і виховує чоловіка-Близнюків, навіть якщо він старший за неї. Криза у відносинах настає, коли жінка втомлюється боротися з недоліками коханого, їй хочеться побути слабкою і довіритися чоловікові, а вона не може собі цього дозволити.

Чоловік-Близнюки і жінка-Водолій

З жінкою-Водолієм Близнюкам точно буде комфортно. Немає потреби з’ясовувати відносини і сваритися. Ці двоє нагадують пару вільних пташок: ніхто не намагається обрізати іншому крила. Пристрасть і любов між ними спалахує миттєво, вони на відстані бачать один в одному споріднені душі.

Мінусом є непрактичність обох партнерів. Побутові питання в такій парі не хоче вирішувати ні один, ні інший. Часто вони і зовсім відмовляються від оформлення відносин, воліють залишатися вільними, щоб можна було піти в будь-який момент. Зруйнувати союз може зрада. І Водолій і Близнюки відносяться до флірту не надто серйозно, але в підсумку це може призвести до роману на стороні.

Чоловік-Близнюки і жінка-Риби

Чоловікові-Близнюкам і жінці-Рибам комфортно один з одним. Обидва непостійні, але приймають один одного зі всіма недоліками. Жінка мириться з тим, що її чоловік недостатньо добре заробляє, а чоловік не звертає уваги на безлад у домі.

Кризу у відносинах настає, коли виникає необхідність в тому, щоб чоловік взяв на себе відповідальність. Нерідко союз опиняється під загрозою при народженні дитини. Від кожного партнера потрібно докласти максимальні зусилля, щоб поліпшити життя і забезпечити комфортний побут. Але вони звикли перекладати відповідальність на іншого.