Жінка-Лев і чоловік-Рак: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Рак. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Рак-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Рак як пара

Лев-жінка і чоловік-Рак є представниками протиборчих стихій. Вогонь робить дівчину активної, пристрасної і напористою, а Вода, навпаки, дає чоловікові такі якості, як м’якість, чутливість і ніжність. Їй потрібні яскравість емоцій і гострота відчуттів у відносинах, а йому – комфорт, стабільність і довіру. Льву хочеться, щоб Рак був щедрим на компліменти, квіти і подарунки, здійснював заради неї сміливі вчинки, але він, як людина спокійна і домашній, може запропонувати лише турботу, любов і затишок.

Незважаючи на безліч переваг, Рак-чоловік не повною мірою відповідає очікуванням дівчата-Льва і не може добитися повної емоційної близькості з нею. Тому сумісність знаків зодіаку не перевищує 70 відсотків.

Плюси відносин

У цієї пари є важлива особливість, яка істотно підвищує сумісність знаків – жінка-Лев і чоловік-Рак вдало доповнюють один одного. Наполегливість Лева добре поєднується з поступливістю Раку, тому між ними немає боротьби і суперництва.

Перерахуємо інші достоїнства цього союзу:

 • Чоловік може стати більш активним, рішучим і наполегливим поруч з амбітною дівчиною. Вона мотивує його на професійне зростання і високий заробіток.
 • В їх парі немає місця для рутини та нудьги. У жінки завжди є ідеї, як урізноманітнити відносини, цікаво і насичено провести дозвілля.
 • Рак-чоловік вміє оточити турботою і любов’ю кохану. Вона може розслабитися в домашній, заспокійливою і затишній обстановці.
 • сумісні Партнери в побуті. Її діловитість і практичність доповнюються його хазяйновитістю. У них рідко виникають розбіжності з-за фінансів.
 • У цій парі тільки у одного яскраво виражений егоїзм – у дівчини-Лева. Рак дивиться на неї з захопленням і обожнюванням, не намагається затьмарити свою обраницю, як це могли б робити представники інших знаків.

Мінуси відносин

Рак-чоловік і жінка-Лев мають одне загальне якість, яке негативно впливає на їхню сумісність – це впертість. Якщо між ними виникають розбіжності, то вона голосно і наполегливо відстоює свою думку, а він тихо, але вперто робить те, що йому потрібно.

У такого поєднання знаків є й інші недоліки:

 • Лев може часто чіплятися і критикувати. Чутливий, вразливий Рак хоч і не показує своїх емоцій, але гостро реагує на зауваження і докори.
 • Чоловік буває занадто пасивним, повільним і нерішучим. З-за його невпевненості і апатії дівчині нерідко доводиться самій вирішувати їх сімейні проблеми.
 • Раку стомлює нав’язливість, настирливість і вимогливість Лева-жінки. Йому може не вистачати у відносинах свободи, легкості і особистого простору.
 • Жінка любить вести активний, світський спосіб життя, а чоловік віддає перевагу спокій, усамітнення і домашній затишок. Але до свого незадоволення він змушений підлаштовуватися під вимоги обраниці.
 • Як представник стихії Води, чоловік-Рак схильний впадати в песимізм. Його пригнічений і сумний стан дратує дівчину-Лева.

Сумісність Лева-жінки і Раку-чоловіки в дружбі

У цих знаків зодіаку може бути хороша дружня сумісність, тому що жінка-Лев і чоловік-Рак відчувають взаємну симпатію. Дівчині подобається друг, який може вислухати, поспівчувати, підтримати, допомогти порадою чи ділом. Вона знає, що може відверто розповісти про свої переживання, невдачі та проблеми, тому що Рак збереже її таємниці і не стане засуджувати.

Чоловік теж отримує задоволення від спілкування з енергійною, життєрадісною жінкою, яка вносить в його розмірене життя різноманітність і драйв. Вони можуть зблизитися настільки, що дружба стане початком романтичних відносин.

Сумісність Раку-хлопця і Лева-дівчата в любові

Рак не може встояти перед привабливою зовнішністю, харизмою і енергією жінки-Лева. Його з перших хвилин підкорює її манера спілкування і граціозність. Вона ж далеко не відразу звертає увагу на милого, доброго, але стриманого і нерішучого чоловіка-Рака. Рівно до тих пір, поки він не починає активно виділятися з натовпу її численних шанувальників: говорити компліменти, доглядати і запрошувати на побачення.

Дівчина може взяти ініціативу у свої руки, якщо зрозуміє, що їй пасує цей турботливий, чуйний і згідливий чоловік. У знаків зодіаку може бути висока сумісність в любові, якщо Рак-чоловік не злякається відносин з такою яскравою і сильною особистістю як Лев.

Сумісність пари в ліжку

Можна сказати, що ліжко – це єдине місце, де у жінки-Лева немає претензій до Раку і де пара досягає гармонії і взаєморозуміння. Чуттєвий, уважний і ніжний чоловік-Рак вміє вгадувати бажання своєї коханої і дивувати її. Їй подобається його здатність бути одночасно пристрасним, активним і ласкавим, чуйним.

Чоловіка приводить у захват, наскільки спокусливою і винахідливою може бути дівчина-Лев. Він знає, що їй важливий не лише процес, але й атмосфера, тому намагається створити приємну і романтичну обстановку. Часто саме з-за високої інтимної сумісності вони не розлучаються.

Дівчина-Лев і чоловік-Рак в шлюбі

Незважаючи на безліч суперечностей і розбіжностей, Лев-дівчина і Рак-чоловік можуть створити міцну і дружну сім’ю. Варто відзначити, що їх сімейство з перших днів живе лише за правилами Лева. Саме жінка в їх парі є лідером і головою, яка приймає всі важливі рішення. З початку Рак може чинити опір і наполягати на своєму, але з часом він починає розуміти, що не треба відкрито сперечатися з дружиною. На неї діють тільки ласка і компліменти.

Чоловіка-Рака можна назвати зразковим сім’янином, який цілком присвячує себе близьким. Він із задоволенням займається будинком, може на рівних з дружиною виконувати домашні обов’язки, вирішувати побутові проблеми і виховувати дітей. Він не є кар’єристом, тому у дівчини нерідко виникають претензії за його заробітку. Але вона бачить і його чесноти: доброту, чесність, вірність і чуйність. Їй подобається, що чоловік не заважає її кар’єрі і самореалізації. Лев належить до тієї рідкісної категорії жінок, які успішно поєднують роботу з роллю дружини, матері та господині.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Рак

Хороша сумісність знаків може бути заснована на тому, що Рак-чоловік і Лев-дівчина є люблячими, добрими і турботливими батьками, які повністю збігаються в поглядах на те, як потрібно виховувати дітей. Обидва не чують душі своїх дітей, вважають, що вони гідні кращого, часто балують їх і ні в чому не обмежують.

В цій парі саме тато-Рак може більшою мірою займатися вихованням, розвитком і навчанням дітей. Він стежить за їх успішністю та успіхами у школі, проводить багато часу разом, прищеплює їм корисні звички, вчить бути самостійними і сміливими. Мама-Лев частіше замислюється про проведення дозвілля та освіті.

Ділова сумісність Раку-чоловіки і Лева-жінки

Ці знаки зодіаку можуть успішно працювати разом і колеги, і як ділові партнери. Високі амбіції, наполегливість і рішучість Лева вдало доповнюються працьовитістю і відповідальністю Раку. Вони можуть розвивати спільний бізнес, якщо жінка бере на себе вирішення стратегічних питань, а чоловік займається поточними проблемами, наприклад, пов’язані з фінансами.

У них не виникають проблеми і в тому випадку, якщо жінка-Лев є керівником. Рак ставиться до неї з повагою і беззаперечно виконує її накази. Але самовпевнена дівчина не може бути підлеглою чоловіка-Рака, тому що з великою ймовірністю вона омине його кар’єрними сходами.

Як чоловікові-Раку завоювати жінку-Лева

Представник знака зодіаку Рак не збігається з тим образом чоловіка, про якого мріє жінка-Лев. Але він може домогтися її розташування, якщо дізнається, які якості в людях вона цінує.

Коротко розповімо, що треба знати про цю дівчину:

 • Їй потрібно говорити не просто компліменти, а слова захоплення. І як можна частіше. Самолюбивому і пихатій Леву буде приємна навіть відверті лестощі. З усіх шанувальників дівчина-Лев обере того, хто стане її обожнювати.
 • Ця світська левиця обожнює ресторани, вечірки і розважальні заходи. У неї не виникне інтересу до чоловіка, який любить пасивний відпочинок. Дівчина може відреагувати досить жорстко і на спроби зробити з неї домоседку.
 • Жінку знака зодіаку Лев дратують люди, які намагаються з нею сперечатися або ставити під сумнів її слова. В оточенні Лева не може бути людини, яка не визнає його авторитет.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Рака

Рак-чоловік має високу сумісність з Левом-жінкою, тому що він не може встояти перед її красою і харизмою. Але він буває занадто пасивним, навіть якщо відчуває до дівчини сильний інтерес.

Є кілька секретів, як замотивувати Раку на активні дії:

 • Йому подобається власниці легкого характеру і гарного почуття гумору. Леву не варто з перших зустрічей демонструвати свою наполегливість. Його може відлякати нав’язливість і тиск з боку жінки.
 • Він любить відчуття свободи. Спокій, комфорт, відсутність необхідності приймати серйозні рішення або швидко діяти тільки в таких умовах він може відчувати себе впевнено і почати діяти.
 • Його залучають у дівчат ніжність, м’якість, турбота, ласка і відштовхують командний тон, вульгарність і зарозумілість.

Як дівчина-Лев і хлопець-Рак ведуть себе при розставанні

Хлопець-Рак і дівчина-Лев по-різному проявляють свої почуття, коли розлучаються. Зазвичай в цій парі рішення про розірвання приймає саме жінка. В цьому разі вона стає уїдливою, жорсткою, грубою, прискіпливою, починає нехтувати думкою партнера або активно спілкуватися з іншими чоловіками.

Рак ж болісно переживає розставання, незалежно від того, хто є ініціатором. Але він вважає за краще приховувати свої справжні емоції, тому замикається в собі, стає похмурим і неговірким. Його лякає сама думка про самотність.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Рак мають середню сумісність, але у них є можливість зробити відносини більш близькими, довірчими і гармонійними. Основні поступки потрібні саме з боку жінки. Їй потрібно бути менше наполегливим, вимогливим і прискіпливою. Вона повинна зрозуміти, що Рак ніколи не буде настільки ж рішучим і сміливим як вона. Але він має безліч переваг, заради яких варто іноді йти на компроміси.

Чоловікові-Раку теж треба зробити деякі зусилля, наприклад, частіше запрошувати кохану на побачення, розділяти її інтереси, бути більш ініціативним, наприклад, пропонувати ідеї для загального хобі або проведення дозвілля.