Жінка-Водолій і чоловік-Терези: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм і чоловіком-Терезами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Ваги-чоловік і жінка-Водолій в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій і чоловік-Терези як пара

Деякі пари є зразком для наслідування. Вони створені для того, щоб прожити все життя щасливо, відчуваючи підтримку та опору з боку партнера. Водолій-чоловік і жінка-Терези – яскравий приклад такого союзу. Вони рідко сваряться і сперечаються. Практично у всіх питаннях їм вдається досягти компромісу.

Сумісність знаків зодіаку становить 90 відсотків. Чоловік-Терези цінує домашній затишок і комфорт. Але поряд з волелюбною і мінливою жінкою-Водолієм його практичність відходить на другий план. Коли поруч представниця повітряного знака, є впевненість у завтрашньому дні. Така пара часто здається оточуючим трохи дивною. Вони відмовляються збирати гроші, купувати нерухомість, але витрачають фінанси на подорожі та нові враження.

Плюси відносин

Абсолютна гармонія у всьому робить партнерів неймовірно щасливі в такому союзі. Оточуючі навіть трохи заздрять і дивуються, як такі дивні люди знайшли один одного. Сумісність жінки-Водолія і чоловіків-Терезів висока, у відносин багато плюсів:

  • повне взаєморозуміння;
  • партнери однаково дивляться на багато речей;
  • відсутність гучних сварок і скандалів;
  • збіг темпераментів;
  • взаємоповагу.

До позитивних сторін союзу можна віднести небажання Терезів і Водолія орієнтуватися на думку навколишніх. Їх хвилюють тільки свої почуття, а також бажання коханої людини. Вони бережуть свій затишний світ.

Мінуси відносин

Ваги-чоловік і жінка-Водолій все ж відчувають проблеми у відносинах з особливостей своїх характерів. До мінусів такого союзу відносять:

  • легковажність Водолія;
  • невміння стійко переносити проблеми;
  • неприйняття рутини;
  • небажання терпіти будь-які обмеження;
  • зайва любов до свободи у обох партнерів.

Терези і Водолій – захоплюються натури. Для них важлива душевна свобода і можливість виразити себе. Деколи, вони настільки сильно йдуть у творчість, що забувають про повсякденні проблеми, які хтось повинен вирішувати.

Якщо труднощі незначні, партнери просто не беруть їх до уваги чи долають поступово, не звинувачуючи ні в чому один одному. Але коли йдеться про щось серйозне, пара може перестати існувати. Ні Водолій, ні Ваги не готові приносити себе в жертву і терпіти позбавлення.

Сумісність Водолія-жінки і Ваг-чоловіки в дружбі

Ці двоє завжди знайдуть теми для розмов. Їх можна назвати спорідненими душами. Жінка-Водолій і чоловік-Терези стають прекрасними друзями. Сумісність становить майже 100 відсотків. Приятелі добре відчувають один одного і завжди готові підтримати. Ваги чекають від Водолія-жінки психологічної допомоги. Він завжди може покликати свою подругу погуляти й побалакати.

Чоловік, в свою чергу, дає практичні поради і допомагає вирішувати побутові проблеми. У Терезів і Водолія часто є загальні захоплення. Вони обожнюють кіно, музику, мистецтво і готові говорити про це годинами.

Але зайвої відвертості в такому союзі немає. Друзі все-таки приховують один від одного деякі речі. Відносини рідко переходять у любовні. Це можливо тільки в тому випадку, якщо обидва розлучилися зі своїми другими половинками.

Сумісність Ваг-хлопця і Водолія-дівчата в любові

Терези і Водолій відчувають по відношенню один до одного ніжні і палкі почуття. Цей союз ніколи не буде нудним і позбавленим вогню. Сумісність знаків зодіаку в любові складає 90 відсотків.

Перевагою відносин є їх легкість. Водолію-дівчині подобається те, що її ніхто не дорікає. А чоловік-Терези може залишатися самим собою, зі своїми сумнівами й ваганнями. Для нього стає справжнім відкриттям, що жінка може приймати його з усіма недоліками. Загальні інтереси і цілі тільки зміцнюють любов і роблять союз більш гармонійним.

Сумісність пари в ліжку

сексуального життя у пари все добре. Темпераменти приблизно однакові, обидва партнера розглядають інтимну близькість як розрядку і спосіб забути про проблеми. Вони схильні до експериментів і люблять все незвичайне. Зради в парі зустрічаються, але не часто.

Проблемою може стати відсутність провідної сили. Обидва партнера, швидше, ведені, а іноді хочеться, щоб хтось взяв ініціативу в свої руки і сказав тверде слово. Але це не так важливо, якщо обох влаштовує сексуальне життя в цілому.

Дівчина-Водолій і чоловік-Терези в шлюбі

Сім’я може вийти міцною, якщо обидва партнери не будуть слухати думку зі сторони. Це не зовсім традиційний союз. Обоє недостатньо практичні, але волелюбні. Їм весело проводити час удвох. Сімейне життя Водолія-дівчата і Ваг-чоловіки нагадує свято.

Незважаючи на деяку легковажність, шлюб вони вступають швидко. Ваги роблять коханій пропозицію, так як скоріше хочуть зробити цю волелюбну жінку своєї.

У шлюбі немає чіткого розподілу обов’язків. Чоловік може приготувати їжу, пограти з дітьми, забратися, а його дружина здатна вирішити якісь більш глобальні проблеми. В цілому вони обидва не приділяють багато уваги побуті. У будинку немає ідеальної чистоти й порядку, але зате всі дружні і щасливі.

Якими батьками будуть жінка-Водолій і чоловік-Терези

Ваги-чоловік і Водолій-дівчина стають зразковими батьками. У такій родині не прийнято кричати на дітей. Доброзичливе спілкування, без тиску і примусу. Якщо дитина веде себе неправильно, його не карають, а намагаються знайти причини таких вчинків, розібратися і допомогти стати на правильний шлях.

Сумісність знаків у вихованні дітей висока. Жінка-Водолій довго не вирішується на материнство. Після народження дитини вона навіть може впасти в депресію, так як звикла до більш вільного життя. Але все швидко налагоджується, молода мама чудово справляється з новою роллю. Тато-Ваги проводить багато часу з дітьми і намагається стати для них справжнім другом.

Ділова сумісність Ваг-чоловіки і Водолія-жінки

У роботі ці люди домагаються непоганих результатів. Вони діють спільно. В парі немає конкуренції, є лише загальна мета. Проблема в тому, що ці знаки зодіаку не люблять присвячувати праці багато часу. Якщо процес їм не особливо цікавий, досягти поставлених цілей виявиться складно.

Коли жінка-Водолій виступає в ролі начальниці, це не найбільш вдала комбінація. Ваги-чоловік буде не проти ухилитися від роботи, якщо вона йому не подобається. І начальниця не відразу дізнається, що справи йдуть погано. Коли в ролі керівника виступає чоловік, це вже краще. Він дисциплінує Водолія-дівчину, але в той же час дозволяє їй проявляти креативність.

Як чоловікові-Терезам завоювати жінку-Водолія

Настрій у Водолія-дівчата змінюється настільки швидко, що люди не встигають за ним устежити. У неї немає середини. Вона любить усією душею або відчайдушно ненавидить. Чоловіка за знаком зодіаку Терези потрібно проявити себе, щоб завоювати таку яскраву натуру. Не можна обмежувати її в чомусь, особливо на перших побаченнях. Жінка знака Водолій не поспішає вступати у відносини з-за боязні втратити свою незалежність. Потрібно переконати її в тому, що цього не буде.

Жінка-Водолій любить сюрпризи і нестандартні подарунки. Можна запросити її в незвичайне місце. Вона оцінить такий підхід. Чоловікові не варто нав’язуватися. Це тільки відштовхне дівчину. Достатньо продемонструвати їй знаки уваги, а потім трохи відійти в сторону і дати їй можливість самій проявити ініціативу.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Терези

Ваги-чоловік має хорошу сумісність Водолієм-жінкою. Щоб завоювати його, не потрібно прикидатися і намагатися виглядати інший в його очах. Досить приємного ненав’язливого спілкування. Загальні інтереси зблизять і дозволять бачитися частіше. В результаті чоловік-Терези себе проявить, якщо він побачить зацікавленість з боку нової знайомої.

Важливо виглядати бездоганно і доглянуто. Ваги-чоловік цінує таких жінок і любить дивитися на красу. Він може сумніватися у своїх почуттях, тому на початкових етапах доведеться його направляти і в якихось моментах брати ініціативу в свої руки.

Як дівчина-Водолій і хлопець-Терези поводяться при розставанні

Хлопцеві-Терезам і дівчині-Водолію складно розлучитися. Чоловікові важко усвідомлювати, що все закінчено. Сам він рідко вирішується на розрив відносин і довго сумнівається. Навіть якщо рішення прийнято, він через деякий час може передумати і запропонувати колишньої коханої почати все спочатку. Так буде тривати до тих пір, поки він не набуде нові відносини.

Водолій-жінка швидше відпускає минуле. І їй не обов’язково починати для цього новий роман. Її захоплює творчість і улюблена справа. Складніше пережити розставання, коли в сім’ї вже є діти.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Водолій і хлопець-Ваги мають високу сумісність. Але і в такому союзі є проблеми, про які краще знати заздалегідь. Партнерам слід навчитися грамотно висловлювати один одному претензії. Жінка легко говорить про те, що їй не подобається. Але це краще робити більш тактовно. Чоловік недостатньо відвертий і надто делікатний. А проблеми нікуди не йдуть і накопичуються. У якийсь момент накопичений негатив призведе до скандалу. Щоб цього не було, потрібно говорити про все своєчасно.

Обом партнерам слід стати більш відповідальними і розподілити ролі в сім’ї. Водолій-жінка стане провідною в такому союзі, його головною рушійною силою. Але важливо не тягнути все на собі, а ненав’язливо змусити чоловіка виконувати основні обов’язки. Це дисциплінує Ваг і дозволить уникнути подразнення.