Сумісність Близнюків і Рака в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Близнюки і Рак, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Рак і дівчиною-Близнюками і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Близнюки і Рак

Близнюки – самий добрий і турботливий знак зодіаку. Ці люди люблять жартувати і легко розуміють, хто говорить правду, а хто бреше. У характеристиці Раку є такі риси, як шляхетність, співчуття та вміння правильно розпоряджатися грошима. Разом з тим Раків вважають замкнутими і навіть егоїстичними.

Близнюки Рак
Інтелектуали з гострим розумом Стратеги, прораховують кожен крок
Балакучі, часто не можуть зберігати чужі таємниці Образливі і ранимі
Імпульсивні, легко виходять з себе Завжди підтримують близьких

На думку астрологів, сумісність знаків зодіаку Близнюки і Рак нижче середнього. Вони різні за характерами та уподобаннями, мають несхожі погляди на життя. Проте, якщо люди хочуть бути разом, то навіть протилежні стихії (Повітря і Вода) не стануть для них перешкодою. Але щоб у союзі панували мир і любов, доведеться наполегливо працювати над відносинами.

Сумісність Раку-жінки і Близнюків-чоловіки

Ніжна жінка-Рак і яскравий чоловік-Близнюки можуть відбутися як бізнес-партнери, коханці, друзі і міцна сім’я. Слабка астрологічна сумісність знаків зодіаку не завадить Близнюкам-хлопцеві і Раку-дівчині бути поруч.

Для цього жінці доведеться бути активнішими і підтримувати тісне спілкування з чоловіком-Близнюками. А йому необхідно контролювати свої жарти і різкі слова, щоб не образити поранену дівчину. В близьких відносинах з леді-Рак цьому хлопцю доведеться зав’язати з фліртом на стороні. Якщо вони не зроблять ці кроки назустріч один одному, то у відносинах буде багато сварок.

У дружбі

Дружня сумісність знаків зодіаку Рак і Близнюки заснована на тому, що вони доповнюють один одного. Хлопець-Близнюки дає подрузі важливі поради, допомагає розібратися в собі і стати більш впевненою. Жінка-Рак іноді має потребу в тому, щоб виговоритися, а цей чоловік відмінний слухач. Надто особисте йому знати не варто, оскільки він не завжди зберігає таємниці.

В дружбі жінка-Рак є для вітряних Близнюків приятелькою, у якої завжди можна зайняти грошей або отримати необхідну підтримку. Вона не стане критикувати, навіть якщо один вплутався в авантюрні справи. А якщо на нього накотить депресія, Рак зможе спрямувати його думки в позитивне русло.

У любові

Жінка та чоловік цих знаків не є ідеальною парою. Але незважаючи на невелику сумісність, Близнюки і Рак здатні побудувати надійні відносини. Близнюки-чоловік легко підкорює жіночі серця, і дівчина-Рак не виняток.

Щоб він зупинив свій погляд на цій обережної особі, їй доведеться стати вільніше і опрацювати свої комплекси. Хлопець полюбить її за ніжність і розсудливість, його залицяння будуть активними і можуть злегка налякати Раку. З-за її обережності і повільності в любові нетерплячий чоловік-Близнюки може подумати, що дівчина його динаміт. Згодом закохані звикнуть до несхожим темпераментам один одного.

У шлюбі

Рак-жінка Близнюки-чоловік мають середні шанси зберегти сім’ю. Не сама висока сумісність знаків зодіаку простежується не тільки в любові, але і в шлюбі. Ейфорія від закоханості йде швидко, залишаючи цих двох з побутовими проблемами. Жінку-Раку може дратувати чоловік, який спускає зароблене на розваги. Висловити це безпосередньо, вона навряд чи зважиться і буде накопичувати негатив. Чоловік-Близнюки потребує постійного натхнення і, не знайшовши його дружині, може завести коханку.

Щоб цього не сталося, їм потрібно частіше відверто розмовляти один з одним і висловлювати хвилюючі питання. А ще урізноманітнити сімейне життя захоплюючими подорожами, романтичними вечерями і спільним дозвіллям.

У ліжку

В інтимному житті Близнюки-чоловік може багато чому навчити свою кохану. Вона пізнає невідомі раніше відчуття і знайде упевненість в собі. Дівчина-Рак любить довгу підготовку, а чоловік-Близнюки може допомогти їй з цим. Він буде ніжний і ласкавий з нею, тому вона може зважитися на зміну звичної обстановки.

Дівчина-Рак володіє величезним сексуальним потенціалом, який вона направить на свого коханого. Чоловік-Близнюки схильний до різноманітності в сексі, тому його партнерці доведеться постійно придумувати щось нове, щоб утримати його поруч з собою.

У роботі та бізнесі

Чоловік-Близнюки і дівчина-Рак зможуть стати надійними партнерами. Леді-Рак – стратег, вона прораховує можливі наслідки подій, володіє чуттям на гроші і прекрасно розуміє, що може принести прибуток в даний момент. Близнюки горять ідеями, вони вміють створювати унікальні товари та послуги на ринку. Тому спільний бізнес пари буде вдалим.

Як наймані працівники-вони теж можуть бути корисними один одному. Близнюки легко хапаються за нові справи, але з працею доводять їх до кінця. Леді-Рак здатна допомогти їм в цьому.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність хлопця-Близнюків і дівчата-Раку в близьких відносинах змушує їх постійно шукати компроміс. Але разом з негативними сторонами, в їх союзі є і позитивні.

Плюси пари Мінуси пари
Вміють дружити і домовлятися один з одним Рак часто ревнує влюблива Близнюків
Відмінно доповнюють один одного в інтимі Близнюкам потрібна активність, а Раки повільні
Обидва партнера дбайливі й щирі Різні темпераменти і захоплення
Обидва інтелектуали, завжди знайдуть спільні теми для бесіди Можуть бути сварки через несхожих поглядів на життя
Романтичні і шукають справжні почуття, а не вигоду Близнюкам може стати нудно з Раком

Сумісність чоловіка-Рака і жінки-Близнюків

Серйозний чоловік-Рак і мрійлива дівчина-Близнюки володіють достатньою сумісністю для дружніх стосунків, шлюбу й бізнесу. Їх відносини можуть початися в юному віці, коли у обох немає конкретних вимог до майбутнього обранця.

Повільний Рак буде довго ховати під маскою дружби свої почуття, але одного разу розкриє їх. Його романтичність може легко закрутити голову дівчині-Близнюкам, яка з дитинства марить прекрасним принцом. Головне, щоб роман не забуксував за обережності Раку.

У дружбі

Балакуча дівчина-Близнюки має багато друзів. Хлопець-Рак на тлі інших її приятелів виділяється своїм спокоєм і мудрістю. Він завжди допоможе з контрольною в університеті і дасть важливий рада з приводу відносин з хлопцями.

Хороша сумісність в дружбі пов’язана з емоційністю обох. Тільки дівчина-Близнюки вихлюпує все, що у неї на душі, а Раку-хлопцеві зробити це набагато складніше. Близнюки можуть вислухати Раку і допомогти йому не тільки радою, але і справою. Саме з дружби можуть початися любовні відносини Близнюків-дівчата і Раку-хлопця.

У любові

Їх історію кохання може почати дівчина-Близнюки, яка зрозуміє, що Рак-хлопець теж хоче цих відносин. Вона здатна змінити життя спокійного і стабільного Раку, перевернувши все з ніг на голову. У цій любові їх чекає обопільна романтика, пристрасть, сварки і заздрість. Важливо, щоб їх не поглинула рутина, і тоді стосунки триватимуть довго.

Близнюкам потрібно різноманітність і активність – до тих пір, поки Рак готовий влазити в чергову авантюру своєї дівчини, їх пара буде міцною. Незважаючи на невелику сумісність знаків зодіаку в любові, Рак-чоловік і Близнюки-жінка здатні довго підтримувати теплоту і щирість у своєму союзі.

У шлюбі

Остаточно завоювати дівчину-Близнюки хлопець-Рак може з допомогою романтичного пропозиції руки і серця. Отримавши заповітне колечко, дівчина трохи розсудливою. Вона стане нахвалювати свого мудрого чоловіка перед друзями і родичами. Ці чоловік і жінка будуть підтримувати один одного у шлюбі та відверто обговорювати назрілі проблеми.

Зменшити сумісність в любові і шлюбі можуть підозри Раку в невірності дружини. Чоловік відчуває невпевненість в собі і звідси в його голові з’являються ці думки. Ображена дружина може зважитися на розрив відносин. А щоб цього не сталося, парі слід вчасно розбиратися навіть з дрібними невдоволенням відносно один одного.

У ліжку

Постільна життя Раку-чоловіка і дівчини-Близнюків сповнена пристрасті і ніжності. Дівчина буде постійно придумувати нові ролі в сексуальних іграх для свого коханого, а артистичний Рак не відмовиться взяти в них участь.

Всі табу і комплекси Раку в цьому тандемі будуть дозволені. Жінка-Близнюки звикне у романтичній підготовці Раку і зможе втілити його найсміливіші бажання. Можливими причинами конфліктів між коханцями є легковажність Близнюків і ревнощі Раку.

У роботі та бізнесі

Жінка-Близнюки – це часто креативний директор і художній керівник. Вона винахідлива, заповзятлива і може створювати дивовижні проекти. У тандемі з мудрим чоловіком-Рак, який інтуїтивно відчуває, звідки прийдуть гроші, вона зможе побудувати прибутковий бізнес.

В ролі співробітників вони теж можуть плідно взаємодіяти. Раку-чоловікові краще даються питання стратегічного планування і організації роботи. Відповідальність і безпеку даних теж можна покласти на Раку. А творчої леді-Близнюки можна довірити роботу з клієнтами або відкриття філій в інших містах.

Плюси і мінуси відносин

Незважаючи на складності у відносинах і невелику сумісність знаків Рак і Близнюки можуть бути щасливі разом. При всіх складнощах і різниці інтересів вони здатні знайти точки дотику.

Плюси пари Мінуси пари
Ставляться один до одного з повагою Рак нерідко підозрює Близнюків в зрадах
Люблять романтику Близнюків дратує одноманітність Раків
Не борються за лідерство у відносинах Різні темпераменти і захоплення
Гармонійні у сексі Рак прагне до стабільності, а Близнюкам потрібна новизна у відносинах
Не пред’являють жорстких вимог до партнера Їм буває складно знайти компроміс

Підходять один одному жінка-Близнюки і жінка-Рак

Близнюків-жінку і Раку-жінку складно назвати найкращими подружками – вони не завжди розуміють один одного. Гостра на язик дівчина-Близнюки може підколоти ніжну дівчину-Раку і викликати її обурення. Невелика сумісність цих знаків зодіаку обумовлена різним сприйняттям життя. Поки Близнюки купаються уваги друзів, замкнута дівчина-Рак про це може тільки мріяти. Хлопців ці дівчата теж вибирають різних. Рак шукає надійного сім’янина, а Близнюки прагнуть знайти палкого коханця.

Як колеги дівчина-Рак і дівчина-Близнюки можуть підтримувати ділове спілкування. Жінці-Близнюкам легше даються термінові справи і проекти, а її напарниця націлена на перспективу. Близнюків цінують за живий розум і цікаві ідеї, а Раку за продуманість у дрібницях. Іноді другий доводиться доробляти проекти першої, але обох не бентежить такий розклад. Найчастіше їх коло обов’язків розрізняється: наприклад, Близнюки люблять поїздки і зможуть легко знайти спільну мову з клієнтами або інвесторами, а Раки інтуїтивно відчувають, кого треба взяти на конкретну посаду і можуть підійти на роль HR-менеджера.

Чоловік-Рак і чоловік-Близнюки, як друзі і партнери

У чоловіка-Рака і чоловіка-Близнюків може зав’язатися міцна дружба. Навіть слабка сумісність цих знаків не стане для них перешкодою. Лідерство в дружбі належить Близнюкам – вони активні і здатні втягнути Раку в цікаву історію. В чоловікові-Раку Близнюки не бачать конкурента за жіночу увагу, тому завжди беруть цього одного на вечірки і в нічні клуби. Зі своїм другом Рак може випробувати нове, зважитися зайнятися спортом або відправитися в подорож.

В робочій обстановці хлопець-Рак і хлопець-Близнюки можуть бути корисні один одному. Обидва націлені на успіх, але йдуть різними дорогами. Рак обережний і продумує кожну дрібницю, а Близнюкам притаманна поспіх. Останні не люблять нести відповідальність і можуть передати кермо правління бізнесом в руки хлопця-Раку. Самі ж присвятять весь робочий час пошуку нових ідей та переговорів з постачальниками або клієнтами.