Жінка-Телець і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і чоловік-Риби як пара

Ніжний чоловік-Риби і спокійна дама-Телець можуть створити гармонійний союз. Сумісність цих знаків зодіаку – приблизно 90 відсотків. Риби-чоловік сентиментальний і романтичний, він тягнеться до більш сильної жінки-Тельця. Вони рідко сваряться, звичайно всі проблеми вирішуються швидко і без образ.

Приводом для конфліктів може стати лінь хлопця і небажання поступатися у дівчини. Телець-чоловік і жінка-Риби часто вступають у шлюб, особливо, якщо познайомилися в молодому віці. Їх відносини можна назвати щасливими.

Плюси відносин

В парі Тільця і Риб багато позитивного, що підвищує сумісність знаків зодіаку. Душевні стосунки, побудовані на довірі і почуттях, тримаються довгі роки.

Інші сильні сторони цього союзу:

 • обидва люблять романтику;
 • взаємна підтримка, щиро ставляться один до одного;
 • Тілець і Риби мають схожі погляди на сім’ю та виховання дітей;
 • вміють розподіляти обов’язки в побуті;
 • не сперечаються із-за дрібниць;
 • легко розуміють один одного;
 • чоловік готовий стати більш відповідальним заради коханої;
 • жінка-Телець і чоловік-Риби вміють мріяти, ставити цілі та реалізовувати їх;
 • дівчина розуміє, що хлопець – це чуйна особистість, тому намагаються ставитися до партнера поблажливо;
 • збігаються в поглядах на інтимне життя.

Мінуси відносин

Найчастіше партнери сваряться за норовливість і вимогливості жінки-Тельця. Але Риби теж здатні зіпсувати настрій – своєю депресією і замкнутістю.

В парі Жінки-Тельця і Риби-чоловіки можуть бути наступні мінуси:

 • чоловік іноді ледачий і повільний, що виводить з себе роботящу жінку;
 • дівчина часто привертає увагу протилежної статі, а Риби страждають із-за ревнощів;
 • Безініціативність чоловіка змушує жінку брати обов’язок на свої тендітні плечі;
 • Риби втомлюються від вічних вимог Тільця;
 • Тельцю може стати нудно з Рибами;
 • хлопець може бути занадто м’яким, що не відповідає уявленням дівчини про партнера;
 • можуть бути проблеми з грошима – Риби задоволені тим, що мають і не проявляють бажання поліпшити фінансову сторону життя;
 • обидва не люблять з’ясовувати стосунки.

Сумісність Тільця-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Чоловік-Риби зі своєю чуйністю і емоційністю приваблює жінку-Тільця, але не як потенційний чоловік, а як кращий друг, якому можна поплакатися в жилетку. Саме тому вони дружать. Між ними духовна зв’язок, вони розуміють один одного без слів, при цьому можуть любити різні речі. В якийсь момент чоловік-Риби може захотіти більш серйозних відносин, але дівчину влаштовує розклад, при якому вона просто друг.

Сумісність знаків зодіаку така, що Риби і Телець бачать один одного вірного товариша, з яким можна посидіти в тиші чи відірватися на вечірці – все залежить від настрою обох.

Сумісність Риб-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Риби-чоловіки – м’які і романтичні, вони закохують жінок красивими словами і турботою. Телець-дівчина, в першу чергу, шукає собі лицаря, але може легко закохатися в Риб, у характері якого немає і натяку на брутальність. Чоловік так майстерно огортає її любов’ю, що дама-Телець готова сама робити всю чоловічу роботу, лише б і далі відчувати себе окриленою.

Сумісність знаків зодіаку в любові вище, ніж може здатися самим партнерам, так як їх зв’язує набагато більше, ніж взаємна симпатія. Саме емоційний зв’язок дозволяє Тельцю і Рибам будувати більш серйозні відносини.

Сумісність пари в ліжку

Завдяки чуйності і ніжності чоловіка-Риб жінка-Телець відчує себе найбажанішою в ліжку. Обом важливий не тільки фізичний контакт, але і духовна близькість. Кожне слово Тільця-дівчата – це можливість для Риб розпізнати її бажання.

Інтимне життя Тільця і Риб не назвати пристрасної, зате між ними панує взаєморозуміння, турбота і теплі почуття. За рахунок такої гармонії ні один із партнерів не замислюється про зраду.

Дівчина-Телець і чоловік-Риби в шлюбі

Згідно астрології, Риби-чоловік не вважається зразком сім’янина, він трохи ледачий і не бажає витрачати час на домашні справи – йому по душі фантазії і постійне занурення у свій внутрішній світ. Якщо в його житті з’являється жінка-Телець, то такому чоловікові крупно пощастить.

Дружина прикрасить дім, зробить атмосферу затишною, буде смачно готувати і лише зрідка попросить допомоги. Сама жінка-Телець цінує чуттєвість свого чоловіка і його турботу, тому готова брати на себе чоловічі обов’язки. В шлюбі Телець-дівчина і Риби-чоловік рідко сваряться, звичайно всі свої дрібні проблеми вони вирішують без скандалів.

Якими батьками будуть жінка-Телець і чоловік-Риби

Риби і Телець – це не тільки гармонійний союз, вони вважаються одними з найкращих батьків. Тато-Риби обожнює дітей, любить проводити час з ними, а вони довіряють йому свої секрети. Мама-Телець більш сувора, вона стежить за порядком, може покарати за недотримання дисципліни, але вона не занижує перед дітьми роль ніжного папи. Дитина, вихована Рибами і Тельцем, любить своїх батьків, він дотримується традиції і з задоволенням відправляється на спільний відпочинок.

Риби-чоловік і Телець-жінка стають набагато ближче після появи первістка. Поки перша дитина підросте, вони будуть ще більше насолоджуватися спілкуванням один з одним. Сумісність знаків зодіаку не знизиться і при бажанні пари завести більше дітей.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Тельця-жінки

Риби-чоловік і Телець-жінка байдужі один до одного, якщо працюють в одному колективі. Швидше за все, вони працюють у різних відділах, лише зрідка стикаючись з дрібних питань.

Швидше за все, спільний бізнес жінки-Тельця і чоловіка-Риб довго не протримається – адже їй доведеться взяти на себе багато обов’язків і бути готовою, що партнер може підвести. До того ж Риби “не дружать” з грошима, і можуть витратити зайвого. Однак, якщо у чоловіка є цікаві ідеї, Телець може спробувати реалізувати їх у життя.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Тельця

Жінка-Телець з самого дитинства точно знає, який чоловік їй потрібен. Вона представляє свого чоловіка розумним, розважливим, заможним і сильним. Дотягнутися до таких вимог Рибам досить складно. Але за рахунок свого романтичного настрою, вміння доглядати і чуйності він зможе звернути на себе її увагу.

Хлопцеві доведеться показати “брудну” частину своєї особистості: вирішувати проблеми, купувати дорогі подарунки і захищати свою обраницю. Але що точно оцінить жінка, так це безмірне увагу з боку цього чоловіка – з ним вона буде відчувати себе потрібною, і їй захочеться частіше проводити час з ним.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

В астрології вважається, що Риби не відрізняються самостійністю, їм постійно хтось веде по життю. У дитинстві – це мама або старші сестри, а в дорослому житті цю роль бере на себе друга половинка. У Тельці-жінці Риби-чоловік побачить людину, яка зможе спрямувати його на правильний шлях. Сила, енергія цієї дівчини і навіть її завищені вимоги до життя сподобаються чоловікові-Рибам з першої зустрічі.

Жінки-Тельця не варто чекати ініціативи від чуйного хлопця, краще почати активні дії. Від цього їх сумісність не стане нижче. Рибам буде приємно отримати увагу від протилежної статі, до того ж якщо ця дівчина – “та сама”.

Як дівчина-Телець і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Чоловік-Риби рідко сам приймає рішення про розставання, навіть зрада не стане приводом для розриву. Він буде всіма способами намагатися повернути даму, а коли зрозуміє, що все безглуздо, то надовго зануриться в свій вигаданий світ. Не варто переживати за Риб – для них це єдиний спосіб пережити розставання без серйозних наслідків.

Телець-жінка приймає рішення про розставання, коли розуміє, що вже нічого не може зробити з відносинами. Якщо її кинули, то вона впаде в депресію, почнеться копатися в собі, так як будь-який розрив – це сильний удар по її самолюбству.

Хлопець-Риби і дівчина-Телець намагаються до останнього зберегти відносини, а при вимушеній розриві не будуть проклинати один одного, навпаки, щастя побажають і розійдуться в різні боки.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Телець і хлопець-Риби мають хорошу сумісність, т. к. духовно близькі один одному. Кожен розуміє емоції партнера, і вони намагаються знайти рішення проблем спільно.

Телець-жінка – це впевнена в собі особистість, яка зможе збудувати довірчі відносини з ранимим і романтичним чоловіком-Рибами. Астрологи упевнені, що суттєвих суперечностей між ними не буде, тому кожному не доведеться кардинально змінюватися. Хлопцеві бажано бути більш зібраним, а дівчині потрібно дозволяти партнеру проявляти свої чоловічі якості і не робити все самій.