Жінка-Риби і чоловік-Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Стрілець як пара

Риби-жінка і чоловік-Стрілець не завжди утворюють гармонійну пару. Їх сумісність складає приблизно 75 відсотків, тому у відносинах є як плюси, так і мінуси. Їм доведеться постаратися, щоб союз став міцним.

Мрійлива жінка-Риби може зацікавитися енергійним Стрільцем, хоча й не бачить у ній надійного партнера. Стрілець-чоловік, в свою чергу, потягнеться до загадкової дівчини, але невідомо, як довго триватиме його чоловічий інтерес.

Плюси відносин

Жінка-Риби і чоловік-Стрілець не можуть похвалитися ідеальною сумісності, але в їхніх стосунках все-таки немало сильних сторін:

  • Тяжіння між протилежностями.
  • Взаємний і щирий інтерес один до одного.
  • Єдиний підхід до виховання дітей.
  • Відсутність скандалів.
  • Схожі побутові звички.

Мінуси відносин

Стрілець-чоловік та жінки-Риби, вступаючи у відносини, здогадуються, що легко не буде. Вони мають протилежні характери, і їм доводиться переступати через себе, щоб знайти компроміс.

Для набуття спільного щастя пара повинна подолати труднощі у відносинах:

  • Відсутність спільних захоплень та інтересів.
  • Легковажне ставлення до спільного бюджету.
  • Різні життєві цілі.
  • Залежать від думки оточуючих, на цьому ґрунті можуть розлучитися.
  • Труднощі примирення після сварки.

Сумісність Риб-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Жінка-Риби і чоловік-Стрілець навіть у дружніх стосунках не зможуть знайти повне взаєморозуміння. Щоб не образити один одного, вони змушені недоговорювати і уникати обговорення окремих тим. Сумісність знаків зодіаку в дружбі не сама висока, як і в любові.

Малоймовірно, що Риби-дівчина і Стрілець-хлопець стануть близькими друзями. У них дуже різний світогляд, тому розмовляти вони зможуть тільки на абстрактні теми, і то з обережністю. Крім того, Стрільця часто тягне на екстремальні розваги, що не до вподоби боязкої і ніжній дівчині-Рибам.

Сумісність Стрільця-хлопця і Риб-дівчата в любові

Сумісність знаків зодіаку в коханні викликає багато питань. Це різні особи, між якими виникає багато непорозумінь і недомовок. Рідко вони знаходять достатньо точок дотику для того, щоб почати любовні відносини.

Перш ніж перевести зв’язок статус серйозних стосунків, Риба-жінка і чоловік-Стрілець довго будуть влаштовувати один одному різні перевірки. Навряд чи між ними спалахнуть справжні романтичні почуття: швидше за все, їх відносини будуть триматися на взаємному інтересі та інтриги.

Чоловік-Стрілець захоче підкорити недоступну і загадкову дівчину-Риби, і саме на цьому азарті буде триматися його зацікавленість у ній. Проте цього навряд чи буде достатньо для створення міцних відносин.

Сумісність пари в ліжку

Риби-дівчина і Стрілець-чоловік здатні підтримувати пристрасть у сфері інтимних відносин. Вони нічого не мають проти експериментів в ліжку і готові доставляти один одному справжню насолоду.

Щоб знайти гармонію в сексуальних стосунках, чоловік-Стрілець і Риби-жінка повинні спершу налаштуватися на загальну хвилю. Стрільцеві необхідно стримувати свій натиск і підлаштовуватися під менш торопливую дівчину-Риби. Тоді вони будуть задоволені спільною інтимним життям.

Дівчина-Риби і чоловік-Стрілець у шлюбі

Стрілець-чоловік і Риби-дівчина, ймовірно, не будуть задоволені один одним у шлюбі на 100%. Активний, енергійний Стрілець буде перебувати в постійному пошуку пригод, і м’яка, повільна жінка-Риби, часом, може викликати в нього роздратування.

Риби-дівчина потребує надійного захисту і міцному чоловічому плечі. Це не те, що здатний надати коханій жінці непосидючий Стрілець. Тому їм доведеться вислуховувати взаємні претензії.

незалежно від того, наскільки йому комфортно будинку, Стрільця-чоловіка буде тягнути до подорожей і незвіданим країнам. Це буде ображати чутливу дівчину-Риби, яка мріє про те, щоб увагу дружина повністю була зосереджена на ній.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Стрілець

Стрілець-чоловік і Риби-дівчина не відразу зважуються на народження дитини. Вони часто і самі розуміють, що їх сумісність знаків невисока. Однак якщо дитина з’являється в такій родині, то можна сказати, що йому пощастило з батьками.

Чуйна мати-Риби — природжений психолог. Вона чудово розуміє дітей, інтуїтивно здогадується про їх переживання і відчуває, коли їм потрібна підтримка. Проте їй слід іноді проявляти необхідну строгість.

Тато-Стрілець стане для діточок мудрим наставником, справжнім учителем. Він із задоволенням поділиться з ними життєвим досвідом і допоможе в будь-яких починаннях.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Риб-жінки

Риби-жінка і Стрілець-чоловік — знаки зодіаку, які обирають різні методи роботи. Не завжди їм легко створити плідний діловий союз, але це цілком можливо при належному старанні.

Коли хлопець-Стрілець і дівчина-Риби стають колегами, їм доводиться шукати компроміс. Мрійливої жінці не до вподоби зайвий ентузіазм і впертість Стрільця. А чоловіка дратує, що навіть на робочому місці колега витає в хмарах.

Будучи начальниками і діловими партнерами, ці знаки зодіаку можуть домогтися успіху спільними зусиллями. Риби-жінка і чоловік-Стрілець здатні заразити один одного ентузіазмом і з натхненням працювати над спільним проектом.

Стрілець-чоловік у ролі керівника може вести себе надмірно напористо і непохитно по відношенню до підлеглої-Рибам, на що вона буде ображатися. А емоційний настрій жінки сильно впливає на її працездатність.

Якщо вона є начальницею Стрільця, то їй доводиться докласти багато зусиль для того, щоб змусити впертого підлеглого виконувати її вказівки.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Риби

Чоловік знака зодіаку Стрілець азартно відноситься до завоювання цікавить його дівчини. Жінка знака Риби насторожено ставиться до спроб Стрільця доглядати за нею, оскільки бачить, які вони різні.

Щоб зацікавити чуттєву дівчину, він повинен вести себе в міру активно, чергуючи знаки уваги з відстороненням. Це необхідно, щоб дати жінці-Рибам час поміркувати над тим, що відбувається і зробити вибір.

Ідеально, якщо Стрілець-чоловік проявить себе перед дівчиною справжнім захисником і героєм, оберігаючи її від дрібних неприємностей і допомагаючи вирішувати побутові проблеми.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

У Стрільця-чоловіки не найвища сумісність з Рибами-жінкою в любові, але він нерідко стає зачарований загадковою дівчиною даного знаку зодіаку.

Слід пам’ятати, що чоловік-Стрілець шукає в жінці не тільки коханку, але й подругу. Тому обов’язково потрібно зацікавити його цікавою філософською бесідою. Як і Риби, Стрілець любить все незвичайне і таємниче.

Ні в якому разі не можна діяти дуже активно, що, втім, дівчині-Рибам не властиво. Нав’язливість відлякає волелюбного Стрільця.

Як дівчина-Риби і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Стрілець і дівчина-Риби по-різному реагують на розрив любовних відносин. Стрілець-чоловік найчастіше спокійно приймає необхідність розставання. Він цілком здатний навіть зберегти з колишньою пасією дружні відносини.

Жінка-Риби завжди болісно переживає розставання, в тому числі і з чоловіком-Стрільцем. До того ж її ранить демонстративне спокій колишнього хлопця. Вразлива дівчина схильна мучити себе почуттям провини, навіть якщо реальні приводи для цього відсутні. Розрив жінка цього знаку зодіаку ініціює вкрай рідко.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність дівчата-Риби з хлопцем-Стрільцем не особливо висока, але вони здатні знайти спільну мову. Для цього їм необхідно відшукати схожі інтереси і цілі, а також теми для бесід.

Стрілець-чоловік повинен обачніше ставитися до своїх слів, щоб ненароком не образити тендітну дівчину-Риби. Йому доведеться стримувати свій натиск і проявляти більшу чуйність. Буде непросто, але Стрілець впорається, якщо справді цього захоче.

Дівчина-Риби повинна навчитися прямо говорити про свої бажання і причини незадоволеності. Чоловік, а тим більше Стрілець, не розуміє тонких жіночих натяків, і це необхідно враховувати при спілкуванні з ним.