Який знак зодіаку підходить жінці-Леву: сумісність для любові і шлюбу

У статті ми розповімо, який чоловік підходить дівчині знака зодіаку Лев. Ми підготували для вас таблицю сумісності з чоловіками всіх знаків зодіаку, а також характеристику відносин Лева-жінки з кожним з них.

Який чоловік підходить жінці-Леву

Лев – це яскрава, харизматична, самовпевнена жінка з гарним смаком, вишуканими манерами і почуттям власної гідності. Вона обожнює бути в центрі уваги, слухати компліменти і отримувати подарунки. Їй подобається обстановка краси і розкоші. Ця дівчина має високу самооцінку, вона самодостатня, успішна в професії, оточена шанувальниками, тому буває вимогливою при виборі супутника життя. Їй потрібен чоловік, який має гарне становище в суспільстві, кар’єру і достаток.

На те, який знак зодіаку підходить Леву-жінці, в чому впливає її лідерський характер. У неї не складуться стосунки з прискіпливим, критичним, скупим або дріб’язковою людиною. Її партнер не повинен бути занудою, консерватором або домосідом, тому що вона веде активний, світський спосіб життя. Важливо, щоб він був сильним і мужнім, але враховував її думку, захоплювався нею і з розумінням ставився до її марнославству. Далі докладно розповімо про її сумісність з іншими знаками зодіаку.

Таблиця сумісності для кохання, стосунків і шлюбу

Оскільки Лев-жінка – це натура пристрасна, але розбірливий, то для любовних і сімейних стосунків їй підходить далеко не кожен чоловік. У таблиці ми вказали її сумісність в любові і шлюбі з усіма знаками зодіаку, а також зробили короткі коментарі.

Знак чоловіка за гороскопом Рівень сумісності
Овен Високий. Любов, пристрасть і високі амбіції, які приведуть пару до успіху
Телець Низький. Часті сварки із-за взаємного впертості і складних характерів
Близнюки Середній. Проблеми з-за різних поглядів на свободу і межі у відносинах
Рак Середній. Може скластися гарна пара, якщо чоловік проявить ініціативу
Лев Високий. Близькі відносини, яким може перешкодити тільки егоїзм
Діва Низький. Абсолютно різні погляди на побутові і грошові питання
Ваги Середній. Стабільний, гармонійний союз при правильному розподілі ролей
Скорпіон Середній. Поєднання пристрасті, кохання та суперництва
Стрілець Високий. Партнери вдало доповнюють один одного, знаходять взаєморозуміння
Козеріг Низький. Занадто значні відмінності в темпераменті і ставлення до грошей
Водолій Середній. Відносини затьмарює лише бажання Водолія бути незалежним
Риби Низький. У цій парі чоловік може стати пасивним і песимістичним

Сумісність жінки-Лева з чоловіками інших знаків

У дівчини-Лева може бути хороша сумісність зі знаками зодіаку стихії Вогню. Овен, Стрілець і Лев мають високий темперамент і великі амбіції, тому кожен з них може стати гідним партнером. Їх відносини не бувають рівними і спокійними, але Левиця отримує задоволення від пристрасті і не любить рутину.

У неї може скластися союз з чоловіком стихії Води. Рак і Риби не володіють сильним характером, але вони можуть оточити її любов’ю, турботою, романтикою і ніжністю.

Жінка-Лев добре сумісна з Вагами, але інші повітряні знаки складно назвати слушними, тому що вони не приділяють їй належної уваги. Знаки стихії Землі їй не підходять. Вони занадто розсудливі, консервативні, вперті, не поділяють її прагнення до яскравої і розкішного життя. Щоб мати стабільні відносини з Тельцем, Козерогом або Дівою, потрібні значні взаємні поступки.

Жінка-Лев і чоловік-Овен

Овен – це ідеальний знак зодіаку для дівчини-Лева. Він приваблює її своєю харизмою, силою, мужністю, а також красивими залицяннями. Цій парі не страшні рутина, нудьга і зради, тому що жінка знає, як урізноманітнити сімейне життя.

Завдяки наполегливості, сміливості і завзятості разом вони легко досягають високих цілей і стабільного матеріального становища. Їх відносини не бувають рівними через скандали на ґрунті ревнощів. Втім, вони швидко змінюються пристрасним перемир’ям.

Жінка-Лев і чоловік-Телець

Дівчина знака зодіаку Лев і чоловік-Телець рідко можуть прийти до компромісу навіть у дрібницях. У неї завжди є власна думка, а у нього – переконання, що головним у парі повинен бути чоловік.

Раціонального і працьовитого Тільця дратують необдумані витрати жінки-Лева, її прагнення до розкоші і бажання бути в центрі загальної уваги. Вона ж не розуміє, чому при хорошому матеріальному становищі потрібно економити. Різне ставлення до побуту та фінансів не дає їм жити мирно.

Жінка-Лев і чоловік-Близнюки

Лев-дівчина легко закохується в енергійного, позитивного і романтичного Близнюка. Але вона не отримує від нього того уваги і захоплення, на яке розраховує.

Цей чоловік живе активним, насиченим життям, має безліч інтересів і широке коло друзів. Він не ставить відносини на перше місце і не змінює звички, навіть будучи сімейною людиною. Основна причина проблем у пари полягає в тому, що чоловік-Близнюки хоче бути вільним, а жінка його ревнує і намагається обмежити.

Жінка-Лев і чоловік-Рак

З усіх знаків стихії Води Рак найбільше підходить жінці-Леву. Цей доброзичливий, неконфліктний чоловік щиро захоплюється дівчиною, оточує її увагою, турботою і ніжністю.

Він з розумінням ставиться до її бажанням займатися кар’єрою, тому часто бере на себе побутові турботи. Дівчині-Леву не варто придушувати ініціативу свого обранця. Але вона може бути тим мотиватором, завдяки якому нерішучий і сумнівається чоловік-Рак стає активним і успішним.

Жінка-Лев і чоловік-Лев

Два привабливих, успішних Лева – це ідеальна пара у всіх сенсах. Обидва мають великі амбіції, тому намагаються виглядати так, щоб оточуючі ними захоплювалися або заздрили. У них можуть виникати суперечки, тому що чоловік хоче бути лідером, але дівчина не завжди йому поступається.

Негативними факторами також є ревнощі і марнотратство. Незважаючи на розбіжності, їх відносини складаються благополучно – у них є романтика, любов, повага і прагнення до загальним цілям.

Жінка-Лев і чоловік-Діва

Союз жінки-Лева і чоловіки-Діви можна назвати самим невдалим з точки зору астрології. Раціональний, педантичний і економний чоловік зовсім не поділяє життєвих поглядів дівчини. Йому хочеться, щоб вона займалася побутом, розумно розпоряджалася грошима, приділяла вільний час близьким, а не своїм захопленням і кар’єрі.

Крім того, стосунки псуються через його прямолінійності і критики. Дівчина-Лев не любить, коли їй читають нотації, і болісно реагує на будь-які зауваження.

Жінка-Лев і чоловік-Терези

Знак зодіаку Терези можна назвати кращим з повітряної стихії для Лева. Усміхнений, ввічливий і оптимістичний чоловік знає, як приборкати запальний характер дівчини. У спілкуванні з нею він виявляє майстерність дипломатії, тому сварки в цій парі – велика рідкість.

Він буває повільним і лінивим, тому рішення зазвичай приймає жінка, але їй подобається бути лідером. Якщо така поведінка Ваг не позначається на матеріальному становищі, то у відносинах панує любов і гармонія.

Жінка-Лев і чоловік-Скорпіон

Скорпіон – це не самий відповідний знак зодіаку для жінки-Лева. У пари може бути пристрасний роман, який рідко закінчується серйозними стосунками, особливо якщо дівчина дає приводи для ревнощів.

Образливий і мстивий чоловік буває дуже уїдливим, якщо зачепили його самолюбство. Його, як власника багатого внутрішнього світу, не хвилюють матеріальні питання. У ньому немає того прагнення до розкоші та успіху, як у Лева, тому тема фінансів часто стає проблемною.

Жінка-Лев і Стрілець

Вогненні Лев і Стрілець – це добре сумісні знаки зодіаку. Вони сприймають один одного як споріднену душу. Чоловік-Стрілець бачить всі достоїнства своєї обраниці, цінує її за сміливість, амбіції і сильний характер. Він прислухається до її порад, потребує її підтримки і за успіхи, і при невдачах.

Поруч зі Стрільцем дівчина-Лев стає більш легкою – вона впевнена, що він може забезпечити високий рівень життя. Навіть рідкісні моменти ревнощів не псують їх відносини.

Жінка-Лев і чоловік-Козеріг

Надійний, відповідальний та цілеспрямований чоловік зовсім не підходить дівчині-Леву за знаком зодіаку. Він бачить у ній жінку, в яку можна закохатися, але не будувати з нею сім’ю. Їй подобається красива одяг, прикраси, дорогі заклади, походи в ресторани і подорожі. Він цінує в дівчатах не красу, а вміння бути турботливою, чуйною і господарської.

Йому потрібна помірність і стабільність, а їй – рух, враження і яскраве життя. В цих відносинах жінці-Леву не вистачає ніжності і пристрасті.

Жінка-Лев і чоловік-Водолій

знаків зодіаку Лев і Водолій може бути хороша сумісність. Добродушний, оптимістичний і товариський чоловік розташовує до себе, викликаючи симпатію. Але він не завжди відповідає високим вимогам дівчата-Лева. Навіть при сильної закоханості він не відмовиться від своїх захоплень і спілкування з друзями.

У них можуть бути стабільні відносини, якщо жінка не буде чіплятися до нього по дрібницях. Чоловік-Водолій швидше піде, ніж стане вислуховувати критику і підлаштовуватися.

Жінка-Лев і чоловік-Риби

Емоційного, ранимому і мрійливому чоловікові складно серйозно зацікавити дівчину-Лева. У відносинах їй потрібна визначеність і матеріальна стабільність, а йому – душевна близькість.

Навіть якщо жінка-Лев закохується в чоловіка-Риби, в душі вона відчуває, що хоче більш рішучого, активного та успішного партнера. Вона може зробити спроби змінити його, наприклад, допомогти в кар’єрі. Але такі зусилля рідко приводять до успіху. В цій парі саме їй доводиться вирішувати проблеми.