Жінка-Риби і чоловік-Діва: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Рибами і чоловіком-Дівою. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Діва-чоловік і жінка-Риби в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Риби і чоловік-Діва як пара

Вони такі різні, але вдало доповнюють один одного, їм добре разом. Так говорять про союз між Рибою-жінкою і чоловіком-Дівою. Їх сумісність може становити 90 відсотків.

Діва – приземлений знак. Такі чоловіки раціональні і стримані. Вони служать людям справами, а Риби більше спираються на почуття і емоції. Вразливої і тонкій натурі комфортно поруч з чоловіком-Дівою. Вона знаходить в союзі заспокоєння і захист і надійний тил.

Відносини в парі рівні, але ніжні і делікатні. Чоловіки-Діви обережні в своїх вчинках, не дають приводу для ревнощів і переживань. У подяку за це жінки-Риби обдаровують їх любов’ю і повагою. Поряд з такою супутницею Діва відчуває себе впевнено, з’являється відчуття значущості.

Плюси відносин

Сумісність жінки-Риб і чоловіки-Діви висока. У такому союзі комфортно обом. У нього чимало переваг:

  • партнери доповнюють один одного, Риби дарують Діві емоції і чуттєвість;
  • чоловік і жінка налаштовані на серйозні стосунки;
  • немає боротьби за лідерство;
  • в парі не виникає серйозних сварок.

В матеріальному плані союз теж сприятливий. Діва вміє заробляти і розпоряджатися грошима. Жінка-Риби марнотратна, у неї є проблеми з плануванням сімейного бюджету. Їй варто довіритися своєму коханому, щоб не відчувати потреби.

Мінуси відносин

Конфлікти в парі Діви-чоловіки та жінки-Риби бувають, хоча і не часто. У стосунків є і негативні сторони:

  • не вистачає емоцій, вогню;
  • різне ставлення до грошей, що стає причиною протиріч;
  • можлива ревнощі з боку Діви;
  • критика коханого може вивести жінку-Риби з рівноваги.

Чоловік-Діва любить висловлювати невдоволення і прямо вказувати на недоліки. Витончену дівчину-Риби це зачіпає. До певного моменту Діві вдається стримувати себе, а далі починаються конфлікти.

Сумісність Риб-жінки і Діви-чоловіки в дружбі

Сумісність знаків зодіаку в дружбі висока, якщо вони зможуть перейнятися один одним. Жінці-Рибам і чоловікові-Діві заважає закритість. Їм складно подолати бар’єр і довіритися, оскільки їм часто доводилося помилятися в людях. Але якщо вдасться зруйнувати стіну, обидва зрозуміють, що переживання були марними. Риби і Діви відмінно розуміють партнера, у них багато спільного.

В дружбі такі знаки доповнюють один одного. Діва надає практичну допомогу, а жінка-Риби вчасно дає поради, втішає та підтримує. Якщо приятелі є професіоналами у різних сферах, вони ще й сприяють інтелектуальному, а також духовному розвитку один одного.

Сумісність Діви-хлопця і Риб-дівчата в любові

Любов між Дівою і Рибами незвичайна, але закономірна. У парі вони врівноважують один одного і відчувають потребу бути разом. Чоловік-Діва дає дівчині можливість відчувати себе під захистом, в безпеці. У свою чергу жінка обдаровує партнера чуттєвістю. Поруч з нею Діва починає краще розуміти себе і занурюється в глибини своєї підсвідомості.

Сумісність знаків зодіаку в любові висока, але в конфліктних ситуаціях чоловікові доводиться поступатися, хоча для нього це складно. Жінка-Діва ставить любов на перше місце: їй важлива не стільки матеріальна, скільки душевна складова союзу.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя пари можна назвати насиченим. Чоловік-Діва забезпечує якість, а жінка-Риби відповідає за емоції. Для нього важливо, щоб партнерка отримувала задоволення. І він готовий домагатися цього довго і наполегливо. Жінка створює сприятливу атмосферу і налаштовує партнера на потрібний лад.

Риби досить розкуті. Якщо їм щось не подобається, вони відкрито говорять про це. І чоловікові-Діві важливо отримувати зворотний зв’язок. Інтимне життя в парі з роками тільки поліпшується, в ній немає місця для нудьги.

Дівчина-Риби і чоловік-Діва у шлюбі

З Риб-дівчата і Діви-чоловіки виходять відмінні сімейні пари. Такі шлюби міцні і стійкі. Гармонії вдається досягти завдяки обом подружжю. Він – надійний і вірний чоловік, здатний заробити гроші, вірний і відповідальний. Вона надихає чоловіка на подвиги, дає йому можливість відчути свою значимість і винятковість.

В сім’ях Риби і Діви майже не буває гучних скандалів. До всіх суперечностей вони підходять раціонально, не забувають хвалити один одного і підтримувати в усьому. Будинок для них стає місцем, в якому можна відпочити, розслабитися і забути про неприємності.

Якими батьками будуть жінка-Риби і чоловік-Діва

Дітям, народженим у Діви-чоловіки і Риби-дівчата, пощастило. В сім’ї панує здорова атмосфера, без стресів і скандалів. Сумісність знаків висока, але погляди на виховання підростаючого покоління можуть відрізнятися. При цьому батькам вдається досягти компромісу.

Батьки-Діви приділяють дітям багато уваги. Вони з задоволенням проводять з ними час, навчають новим навичкам і супроводжують в секції. У деяких ситуаціях вони навіть перегинають палицю. Дитина при такому підході може зрости трохи розпещеним і не здатним приймати зважені рішення. Але мама-Риби не допускає цього. Вона теж турботлива і уважна, але не забуває навчати дітей справлятися зі своїми почуттями і аналізувати їх.

Ділова сумісність Діви-чоловіки і Риб-жінки

Разом вони працюють добре, але без “вогника”. Це непогані виконавці. Якщо перед ними поставити чіткі завдання, все буде виконано. Але на самостійну розробку креативних ідей розраховувати не доводиться. У діловому союзі виникають внутрішні суперечності. Такі дрібні сутички не завжди помітні оточуючим, але на якості роботи позначаються не кращим чином.

Риби-дівчина начальник і Діва-чоловік підлеглий знайдуть спільну мову. Риби за природою м’які, а Діви виконавчі. Начальнику не доведеться тиснути і вимагати. Все буде зроблено так і в кращому вигляді. Коли чоловік-Діва виступає в ролі начальника, це теж непогано. Він розкладе все по поличках і детально пояснить. Риби по своїй природі – непогані виконавці, але їм потрібні чіткі інструкції. Мінус в цьому тандемі тільки один – у разі невдачі Діва відразу ж звинуватить у всьому Рибу.

Як чоловікові-Діві завоювати жінку-Риби

Астрологи вважають Риб одним з найбільш емоційно мінливих і чутливих знаків. Це тонка натура. Чоловіка за знаком зодіаку Діва доведеться постаратися, щоб завоювати жінку за знаком зодіаку Риби. Потрібно бути готовим до змін в її настрої. Навіть якщо здається, що вдалося повністю її розгадати, розслаблятися рано. Вона може мило погоджуватися зі своїм коханим, але при цьому вести свою гру.

Чоловік-Діва не повинен давати Рибі нудьгувати. Для її завоювання не потрібно скупитися на компліменти, подарунки та увагу. Якщо не давати жінці-Рибам нові емоції, вона швидко занудьгує і випурхне. Відносини закінчаться, не встигнувши розвинутись. Жінки-Риби уважні до деталей. Раптове запрошення на концерт улюбленого виконавця або подарунок у вигляді улюблених парфумів розтоплять її серце.

Як Рибам-дівчині закохати в себе чоловіка-Діву

Почуття чоловіки-Діви ніколи не будуть лежати на поверхні. Жінці, яка мріє його завоювати, важливо пам’ятати про такі особливості. Діви небагатослівні і скупий на прояв емоцій. Потрібно змиритися з цим. Пізніше Діва розкриється. А на початкових етапах доведеться орієнтуватися на його вчинки і непрямі знаки.

Діва-чоловік консервативний, йому не все одно, що думають про його парі оточуючі. Щоб залучити його і не відлякати, варто забути про неординарних витівки. За зовнішнім виглядом теж краще не експериментувати. Якщо жінка сподобалася йому на перших побаченнях, краще залишатися в такому образі.

Діва-чоловік має хорошу сумісність з Рибами-жінкою. Але в протилежному полі він цінує, насамперед, вірність, відданість, інтелект і пунктуальність. На перші побачення краще не спізнюватися і не демонструвати примхи або перепади настрою. Діва прагне до максимально відкритим і прозорим відносинам. Плести інтриги з ним марно – він просто перерве таке спілкування.

Як дівчина-Риби і чоловік-Діва ведуть себе при розставанні

Хлопець-Діва, дівчина-Риби розлучаються без зайвого драматизму. Стосунки закінчуються, коли їх вже неможливо врятувати. Діви довго приходять до такого рішення. Вони сильно переживають і сумніваються. Якщо чоловік-Діва виступає ініціатором розлучення, на це є вагомі причини. Коли кидають його, він намагається зберегти обличчя, не показує своїх переживань, але всередині гостро відчуває біль. Діви не влаштовують скандалів і не з’ясовують стосунки публічно. Вони намагаються не зустрічатися з колишньою коханою або дружиною, щоб не сипати сіль на рану.

Жінки-Риби частіше розривають відносини за своєю ініціативою. Рішення може бути спонтанним, але перед його прийняттям все одно відбувається ціла низка подій. Якщо Риби самі йдуть, вони швидко забувають про все, можуть зовсім скоро поринути з головою в новий роман. Покинуті жінки ведуть себе інакше. Вони не влаштовують гучних скандалів, але намагаються показати колишньому коханому, кого він втратив. Жінка-Риба буде намагатися весь час перебувати в полі зору екс-коханого і демонструвати нового кавалера або свою успішність в інших сферах.

Як парі знайти спільну мову

дівчата-Риби і хлопця-Діви хороша сумісність, але суперечності все одно будуть виникати. Однак, можна звести їх до мінімуму. Жінці-Рибам варто пам’ятати про недостатню емоційності Діви. Такий чоловік доводить любов не словами, а справами. Якщо його кохана захворіє, він скупить всі ліки, забезпечить їй комфорт і спокій. Але слів підтримки жінка може так і не почути. Важливо розуміти, що це його особливість.

В парі Риб і Діви партнери повинні навчитися залишати один одному особистий простір, не тиснути і не вимагати неможливого. Щоб не було розбіжностей з приводу грошей, головним з фінансових питань краще призначити чоловіка. В свою чергу він повинен розуміти, що у жінки є свої потреби. Не можна повністю обмежувати її у витратах, навіть якщо вони йому здаються безглуздими.