Жінка-Лев і чоловік-Лев: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Левом. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Лев-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Лев як пара

Лев-жінка і чоловік-Лев сумісні в середньому на 80 відсотків. Два Лева гармонують один з одним, тому утворюють ефектну, красиву і успішну пару. Вони швидко приходять до взаєморозуміння, сходяться в поглядах на багато сфер життя, мають спільні інтереси і захоплення, але їх відносини рідко бувають спокійними і стабільними.

Кожен з них є людиною привабливим, позитивним, цілеспрямованим, але в той же час – егоцентричним, надмірно самовпевненим і впертим. Сумісність чоловіка та жінки знака зодіаку Лев знижується із-за того, що два природжених лідера з працею поступаються один одному.

Плюси відносин

Відносини двох Левів засновані на тому, що вони мають взаємне сильний фізичний потяг, а також духовну, психологічну та інтелектуальну сумісність.

У даній астрологічної комбінації є й інші переваги:

 • Їм не буває нудно один з одним. Обидва воліють жити активно, люблять відвідувати розважальні заходи, ходити в ресторани, запрошувати друзів, їздити за місто і подорожувати.
 • Чоловік вміє галантно доглядати і дбати про свою обраницю. Він не перестає влаштовувати їй романтичні побачення і балувати подарунками навіть через роки спільного життя.
 • Жінка-Лев і чоловік-Лев ніколи не сперечаються і не критикують один одного у присутності інших людей. Вони з’ясовують стосунки виключно наодинці.
 • Обидва оптимістично ставляться до життя і мають гарне почуття гумору. Вони не піддаються апатії і зневірі, навіть коли стикаються з важкими ситуаціями і невдачами.
 • Леви шанобливо ставляться до свого партнера, тому вони не заводять таємні любовні зв’язки. І чоловік, і жінка можуть давати приводи для ревнощів, але найчастіше вони виявляються безпідставними.

Мінуси відносин

При такому астрологічному поєднанні схожість партнерів є не перевагою, а чинником, який негативно впливає на їх стосунки. Обидва наділені такими якостями, як егоїстичність, марнославство і гординя.

У цієї пари є й інші недоліки:

 • Лев-чоловік і жінка-Лев не хочуть поступатися навіть в дрібницях. Самолюбство часто не дозволяє їм визнавати свої помилки або правоту партнера. Обидва вважають, що компроміс – це прояв слабкості.
 • Вони не вміють сприймати критику. Леви готові слухати тільки компліменти, тому раздражительно або гнівно реагують на будь-які зауваження.
 • І чоловік, і жінка люблять комфорт, затишок, красиву обстановку, але ніхто з них не хоче займатися побутом. Зазвичай вони намагаються перекласти обов’язки один на одного.
 • Будь Лев вважає себе видатною людиною, кращим, особливим. Тому і дівчина, і чоловік-Лев хочуть отримувати увагу і турботу, але не готові вкладатися у відносини в тій же мірі.
 • У розпал сварки вони бувають досить запальними і навіть агресивними. Їхні розбіжності нерідко перетворюються у скандали з криками і биттям посуду.

Сумісність Лева-жінки і Лева-чоловіки в дружбі

Два власника знака зодіаку Лев мають високу дружню сумісність, особливо якщо не перебувають у відносинах. Жінка-Лев і чоловік-Лев бачать один в одному споріднену душу, тому швидко знаходять спільну мову. Їх об’єднує любов до розкоші і розвагах. Вони часто разом ходять на вечірки і світські заходи, є постійними гостями найкращих закладів міста, подорожують або займаються творчістю.

В дружбі, на відміну від любовних відносин, між ними немає суперництва і ревнощів. Обидва намагаються підтримувати позитивну, легку атмосферу і не завантажувати один одного проблемами.

Сумісність Лева-хлопця і Лева-дівчата в любові

Любовні відносини Львів наповнені романтикою, пристрастю та фліртом. Дівчина, розпещена чоловічою увагою, моментально закохується в привабливого, яскравого і успішного чоловіка-Лева. Він виділяється серед безлічі її шанувальників не тільки своєю харизмою, але і красивими залицяннями.

Чоловік інтуїтивно відчуває, як слід поводитися з жінкою-Левом, тому балує її квітами, дорогими покупками, подарунками, влаштовує романтичні побачення і незвичайні сюрпризи. Сумісність двох представників знаку зодіаку Лев в любові псується лише за взаємною ревнощів приводи для якої дають обидва партнера.

Сумісність пари в ліжку

Інтимні стосунки двох Левів можна назвати яскравими, пристрасними і насиченими. Дівчина-Лев може лише одним своїм виглядом, посмішкою, ходою або манерами викликати бажання у темпераментного чоловіка. Обидва активно фліртують, тому між ними виникають сексуальні вібрації задовго до того, як вони виявляються наодинці.

Часто їм навіть не потрібні слова, щоб зрозуміти, чого хоче партнер. Хоча вони вміють відверто говорити про фантазіях і уподобання в ліжку. Ця пара любить експерименти, наприклад, незвичайні місця, нову обстановку, елементи рольових ігор. Часто їх наздоганяє пристрасть після скандалу.

Дівчина-Лев і чоловік-Лев у шлюбі

Сімейне життя двох Левів рідко буває спокійною, тихою і стабільною. Кожен з них вважає, що саме партнер повинен брати на себе основну частину обов’язків і забезпечувати комфорт, а також затишок. Чоловік-Лев упевнений, що жінці потрібно займатися будинком, вирішувати побутові проблеми, смачно готувати і піклуватися про нього.

При цьому йому не хочеться, щоб вона перетворювалася в домоседку, яка не стежить за собою і не розвивається професійно. Дівчина-Лев може успішно поєднувати ролі дружини і кар’єристки, але тільки якщо вона чує від чоловіка ввічливі прохання і щедру подяку, а не докори, вимоги і критику.

І Лев-дівчина, і Лев-чоловік хочуть жити в достатку і не економити на собі. Зазвичай представники цього знака зодіаку мають високий дохід, але вони не вміють раціонально розпоряджатися фінансами. Сімейство Левів ні в чому собі не відмовляє, тому ризик опинитися в скрутному матеріальному становищі великий.

Частою причиною конфліктів в сім’ї стають підозри в невірності. Але скандали на ґрунті ревнощів можна розцінити як своєрідний спосіб внести пристрасть у відносини. Чоловік і дівчина не хочуть стикатися з одноманітністю, рутиною і побутом, тому потребують сильних емоціях.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Лев

Хороша сумісність двох представників знаку Лев багато в чому залежить від їх схожих поглядів на сімейні відносини, в тому числі на виховання дітей. Лев-чоловік і Лев-дівчина – це люблячі, добрі, турботливі батьки, які не чують душі своїх дітей. Вони щиро радіють їх успіхам, а невдачі сприймають як власні.

Батьки-Леви хочуть, щоб у дітей було щасливе дитинство і перспективне майбутнє, тому намагаються дати все найкраще: іграшки, одяг, навчання. Мама і тато приділяють особливу увагу розвитку талантів. В їх сім’ї діти ростуть освіченими, творчими і сміливими.

Ділова сумісність Лева-чоловіки і Лева-жінки

У цих знаків зодіаку складаються плідні робочі відносини, тому що кожен з них бачить в колеги або партнера сильну, цілеспрямовану, амбітну особистість і рівноправного компаньйона. Разом вони легко справляються зі складними завданнями, тому що вміють планувати, налагоджувати ділові зв’язки, укладати угоди на вигідних для себе умовах, не бояться труднощів і ризику.

Але одному Леву не варто бути в підпорядкуванні в іншого. Винятком може бути лише ситуація, коли дівчина-Лев є заступником або правою рукою начальника-Лева і має великі повноваження.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Лева

Чоловік знака зодіаку Лев володіє всіма якостями, щоб зацікавити дівчину-Лева: приваблива зовнішність, високий інтелект і успіх у суспільстві. Але йому треба знати деякі її особливості, щоб побудувати серйозні стосунки:

 • Їй потрібен сильний, мужній, рішучий і в той же час врівноважений, добрий, турботливий обранець. Вона перевіряє кожного шанувальника на терпіння і здатність витримувати її непростий характер.
 • Жінка знака зодіаку Лев не любить жадібних і дріб’язкових людей. Вона воліє хороші заклади, якісні та стильні речі, дорогі прикраси і комфортний відпочинок, тому на ній не можна економити.
 • Дівчина не терпить конкуренції. Найгірше, що може зробити Лев-чоловік – це розповісти їй про свої минулі відносини або популярність у жіночої статі.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев-чоловік має високу сумісність з Левом-жінкою завдяки її чарівності і краси. Але їх відносини можуть зіпсуватися ще в самому початку, якщо вона допустить кілька помилок у спілкуванні з ним.

Коротко розповімо, що треба знати про цього чоловіка:

 • Він любить відчувати себе шляхетним лицарем. Жінці не треба показувати свою самостійність і відкрито змагатися з ним. Але вона може попросити його про чоловічий допомоги, а потім щедро віддячити.
 • Леву важливо, щоб його обраниця справляла приємне враження в суспільстві. Дівчині слід стежити за своїми манерами і висловлюваннями, поводитися з гідністю, не дозволяти собі сварки в публічному місці або відвертий флірт.
 • Йому подобається бути в центрі уваги. Жінці-Леву варто частіше проявляти турботу, говорити йому компліменти і захоплюватися його досягненнями.

Як дівчина-Лев і хлопець-Лев ведуть себе при розставанні

Хлопець-Лев і дівчина-Лев багато в чому схожі, в тому числі і в реакції на розставання. Два Лева розходяться лише при наявності серйозного приводу, наприклад, зради. Вони як два емоційних, запальних людини можуть жити в умовах частих бурхливих сварок і примирень. Але жоден з них не змириться з обманом.

Розставання Лева-чоловіки і Лева-жінки залежить від того, що стало причиною конфлікту. Вони можуть і влаштувати гучний скандал, і мовчки, гордо, холодно розійтися.

Обидва Лева болісно переживають цей момент, хоча приховують почуття від оточуючих і навіть можуть спробувати перемкнути свою увагу – зайнятися кар’єрою чи знайти нових шанувальників. Чоловік-Лев здатний підтримувати стосунки з колишніми, наприклад, утримувати матір своїх дітей або пропонувати їй чоловічу допомогу. Дівчина намагається розривати всі контакти, бо відхід коханої людини сприймає як зраду.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Лев поліпшать сумісність, якщо обидва втихомирять егоїзм і гординю, стануть більш чуйними, турботливими і терплячими. Кожному з них потрібно навчитися йти на компроміси і не боятися, що у разі поступки партнер скористається його слабкістю.

Важливою умовою стабільних відносин є адекватне сприйняття критики. Слід вчитися не тільки визнавати помилки, але коректно, ввічливо робити зауваження та говорити про свої побажання. Двом Левам треба ще на початку спільного життя вирішити побутові питання, наприклад, домовитись про розподіл обов’язків чи знайти домробітницю.