Жінка-Телець і Стрілець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Тельцем і чоловіком-Стрільцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Стрілець-чоловік і жінка-Телець в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Телець і Стрілець як пара

Телець і Стрілець живуть на різних планетах, їм важко знайти спільну мову і навіть домовитися по дрібницях. Союз виходить не самим ідеальним, так як астрологи оцінюють сумісність знаків зодіаку приблизно в 60 відсотків. У них протилежні характери, різна енергетика і життєві принципи.

Телець-чоловік і жінка-Стрілець можуть створити сім’ю, дружній або діловий союз, але для цього кожному доведеться поставити собі завдання: кардинально змінитися і навчиться сприймати свого партнера таким, який він є.

Плюси відносин

Низька сумісність не означає, що жінка-Телець і Стрілець не зможуть знайти підхід один до одного. Вона рада, що Стрілець веде її по життю і дарує багато емоцій, а він, перебуваючи поруч з нею, починає усвідомлювати важливість серйозного ставлення до сім’ї.

У цих відносинах є й інші плюси:

 • партнери вміють зацікавити один одного;
 • з цим чоловіком жінка відкриває для себе нові грані світу;
 • врівноважений Телець вміє справлятися з емоційністю Стрільця і згладжує конфлікти;
 • розважлива жінка зможе направити партнера на правильний шлях;
 • взаємна доброта і підтримка в скрутну хвилину;
 • в союзі з Тельцем Стрілець стає більш домашнім і не поглядає на бік.

Мінуси відносин

Телець – більш спокійний і миролюбний знак зодіаку, а Стрілець відрізняється запальністю і яскравою енергією. Вони часто розходяться в думці і не завжди готові на компроміси.

Інші мінуси пари:

 • різні погляди на життя і майбутнє;
 • не підходять один одному за темпераментом;
 • Телець-жінка постійно ревнує Стрільця;
 • Стрільця-чоловіка дратує повільність другої половинки;
 • часто сваряться через дрібниці;
 • їм складно перебувати поруч на протязі довгого часу;
 • по-різному ставляться до дітей і вихованню;
 • шлюб для Стрільця – це кайдани, а для Тельця – впевненість у завтрашньому дні;
 • несхожі погляди на фінанси.

Земля і Вогонь не відчувають, не розуміють емоції і бажання один одного. Тому можуть розчаруватися один одного через якийсь час після знайомства.

Сумісність Тільця-жінки і Стрільця-чоловіки в дружбі

Перебуваючи в одній компанії, Стрілець-чоловік зверне увагу на спокійну і впевнену в собі жінку-Тельця. Є ймовірність, що він захоче дізнатися її ближче. Але дружба між ними навряд чи можлива.

Стрілець і Телець – вірні друзі, але не для один одного. Їм важко знаходити теми для розмов з-за різних поглядів на життя і розваги. Будь-яке питання викликає в чоловіка та жінки різні емоції, вони часто не сходяться в поглядах і починають сперечатися. Сумісність знаків зодіаку не найбільша, але жінка-Телець і Стрілець можуть стати приятелями.

Сумісність Стрільця-хлопця і Тельця-дівчата в любові

Якщо Телець-жінка і Стрілець-чоловік закохалися один в одного, їх союз може принести щастя обом. Однак, сильна і наполеглива жінка важко сходиться з волелюбним і енергійним Стрільцем. У парі постійно виникають конфлікти з будь-якої теми – починаючи з обговорення проведення часу і закінчуючи планами на майбутнє.

Сумісність знаків зодіаку в любові перебуває на середньому рівні. Це означає, що чоловік-Стрілець і жінка-Телець можуть як побудувати міцний союз, так і розлучитися – все залежить від них.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік стихії Вогонь ставить інтимну частину життя на перше місце. Це велелюбний хлопець, якому важливо, щоб дівчина була на його хвилі. Жінка-Телець не так залежна від плотських утіх, але їй подобається енергія чоловіка-Стрільця.

Заради любові вона готова піти на експерименти і навіть зможе здивувати саму себе. Однак, Телець може втомитися від того, що Стрілець занадто багато часу приділяє темі близькості.

Дівчина-Телець і Стрілець у шлюбі

Хлопець знака зодіаку Стрілець буде відтягувати до останнього питання одруження. Йому подобається, що Телець-жінка вміє створювати навколо себе затишок і умиротворення, що вона смачно готує і займається побутом. Зрозумівши, що не можна упускати таку господиню, він зважиться зробити пропозицію.

Жінка-Телець готова до цього з самого початку, хоча і розуміє, що зі Стрільцем спокійного життя їй не варто чекати. Однак, ілюзія щасливого життя розіб’ється про першу велику сварку. Тоді вони зрозуміють, що ідеальних відносин у них точно не вийде, і потрібно іноді підлаштовуватися один під одного.

Якими батьками будуть жінка-Телець і Стрілець

Мама-Телець і тато-Стрілець люблять своїх дітей, тільки виховують їх по-різному. Телець хоче, щоб дитина дотримувався дисципліну, і знав, що батьків треба завжди слухатися. При цьому жінка встигає балувати дітей, чим викликає нерозуміння у Стрільця. І все ж чоловік віддає кермо влади в питаннях виховання дружині, так як не готовий багато часу проводити вдома з сім’єю.

Незважаючи на всі труднощі Стрілець-чоловік і Телець-дівчина стають ближче з появою первістка в сім’ї. Він починає цінувати домашній затишок, а вона перестає контролювати чоловіка. На тлі таких змін сумісність знаків зодіаку тільки підвищується.

Ділова сумісність Стрільця-чоловіки і Тельця-жінки

У діловій сфері ці знаки зодіаку легко знаходять спільну мову і можуть працювати в одному колективі. На роботі Телець вимикає свої почуття і емоції, налаштовуючись на плідну діяльність.

Стрілець теж намагається думати про справи, адже йому потрібно генерувати ідеї. Чоловік придумує і ставить цілі, а жінка доводить дії до логічного кінця.

Як чоловікові-Стрільцеві завоювати жінку-Тельця

Перше, що помічає Тілець у Стрільці – легковажність, несамостійність і безвідповідальність. Його веселощі, задерикуватий гумор і безпечність змушують її шукати собі більш серйозного партнера.

Якщо він поставив перед собою мету завоювати серце неприступної жінки-Тельця, то доведеться кардинально змінювати свою поведінку. Чоловік знака зодіаку Стрілець повинен довести дівчині, що він зможе її захистити і забезпечити в подальшому. Тому йому доведеться менше приділяти часу друзям і проявити турботу про Тільце, наприклад, зустріти її з роботи, допомогти донести сумки або полагодити техніку.

Як Тельцю-дівчині закохати в себе чоловіка-Стрільця

При першій зустрічі жінка знака зодіаку Телець може здатися чоловіку-Стрільцеві нудною. Навіть якщо вона приваблива зовні, йому навряд чи захочеться продовжувати стосунки. Тому дівчині необхідно розкритися, показати, що у неї гарне почуття гумору, і вона теж вміє розважатися. Цей чоловік оцінить її вміння готувати і прагнення до порядку, її дбайливість і бажання допомогти.

Середня сумісність цих знаків – не привід, щоб Телець-жінка і чоловік-Стрілець не починали відносини. Хоч в парі і будуть протиріччя, але терпіння, спокій і відданість дівчата можуть зробити свою справу.

Як дівчина-Телець і хлопець-Стрілець ведуть себе при розставанні

Телець важко переживає розставання, а Стрілець, взагалі втрачає сенс життя. Правда, чоловік набагато швидше відходить і через короткий час починає активно шукати заміну колишньої – навколо нього завжди багато друзів, які постійно запрошують його на вечірки. Телець-жінка в цей час обмірковує свої вчинки і шукає помилки, які зробила.

Незважаючи на велику закоханість, хлопець-Стрілець і дівчина-Телець рідко сходяться після розставання. За час стосунків чоловік втомлюється від її вимогливості, а вона перестає бачити барви світу через власну ревнощів.

Як парі знайти спільну мову

Простий спосіб налагодити стосунки між Стрільцем і Тельцем – це почати сприймати свого партнера таким, який він є. Жінки-Тельця необхідно усвідомити, що чоловікові потрібна свобода, спілкування з друзями і веселе проведення часу.

Без розваг Стрільцеві стане нудно навіть поруч з коханою. Однак, йому бажано більше часу приділяти своїй супутниці, говорити їй компліменти і інколи допомагати по дому. З одного боку – це все легко, з іншого – представникам знаків зодіаку доведеться переступати через свою гордість. У дівчини-Тельця і хлопця-Стрільця не найвища сумісність, але якщо вони люблять один одного, то зможуть пройти через всі труднощі.