Чоловік-Рак: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку Рак. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Рак в трьох словах

Знак зодіаку Рак включає дати народження з 22 червня по 22 липня. Він належить до стихії Води, що позначається і на загальній характеристиці людини. Він має м’який характер, але може здаватися замкнутим. Уміє швидко пристосовуватися до ситуацій, і до людей, здатний бути рішучим, впертим, принциповим і домагатися своїх цілей всупереч несприятливим обставинам.

Ми докладно розповімо все, потрібно знати про чоловіка зі знаком зодіаку Рак, але для початку поділимося цікавими фактами про нього:

 • Рак – це природжений романтик, який вміє красиво доглядати за дівчиною, приємно її дивувати, бути галантним.
 • Він наділений хорошим почуттям гумору, тому його часто запрошують у великі дружні компанії і люблять його жарти.
 • Між червневими і липневими чоловіками-Раками є невеликі відмінності, оскільки на перших впливає Місяць, на друге – Марс та Нептун. Народжених у червні можна назвати більш чутливими, а в липні – потайними або проникливими.
 • Для Раку неприйнятний обман і підлість, тому він не заводить зв’язків на стороні. Цю позицію і свої наміри він чітко позначає своїй обраниці

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіка-Рака

Щоб зрозуміти особливості характеру цього знака зодіаку від А до Я, необхідно знати його сильні і слабкі сторони. Ми вказали в таблиці основні плюси і мінуси чоловіка-Рака.

Переваги Недоліки
 • доброта;
 • ответственность;
 • честность;
 • верность;
 • преданность;
 • щедрость;
 • отзывчивость;
 • терпеливость;
 • настойчивость;
 • целеустремленность;
 • проницательность.
 • отстраненность;
 • застенчивость;
 • ранимость;
 • капризность;
 • емоційна нестабильность;
 • раздражительность;
 • ворчливость;
 • злопамятность;
 • тревожность;
 • ревность;
 • упрямство.

Як видно з опису, представники цього знака – емоційні й тонко відчувають натури. Чоловік-Рак не любить демонструвати оточуючим свої справжні почуття, оскільки боїться здатися слабким. З цієї причини він буває замкнутим, холодним і навіть жорстким. Але поруч з близькими стає ласкавим, уважним і турботливим.

У нього добре розвинена інтуїція, тому при вирішенні багатьох питань він керується внутрішнім голосом, а не розумом. Хоча у Раків і розвинене аналітичне мислення.

Як Рак-чоловік проявляє себе у відносинах

У чоловіка, який народився під знаком зодіаку Рак, є власні уявлення про ідеальну обраниці. Тому він не заводить швидкоплинні романи, не вступає в одноразові зв’язку і може довго, терпляче і наполегливо шукати реальне втілення свого ідеалу. Він націлений на серйозні, тривалі і стабільні відносини, тому відповідально підходить до вибору майбутньої дружини і матері своїх дітей.

Навіть спілкуючись з сподобалася дівчиною, представник цього знаку дотримується дистанцію і не поспішає зізнаватися в коханні в перший тиждень знайомства. Йому потрібен час, щоб ближче познайомитися, зрозуміти характер, внутрішній світ жінки, оцінити її переваги та недоліки. Він виглядає спокійним, стриманим і навіть трохи відстороненим, поки не переконається у правильності свого вибору.

Рак – це чоловік, поруч з яким дівчина може першою натякнути про свою симпатію і не боятися бути відкинутою. Побачивши взаємні почуття, він, навпаки, стане більш впевненим, активним і романтичним. В любовних відносинах з жінкою він не тільки дбає, проявляє знаки уваги, але і бере на себе вирішення проблем. Для нього характерна така риса, як щедрість, тому він не скупиться, не економить на подарунки для коханої і купує красиві, якісні і дорогі речі.

Сумісність чоловіка-Рака з жінками інших знаків

Чоловік-Рак може побудувати серйозні стосунки з жінкою-Тельцем або з однією з представниць своєї водної стихії: Рак, Риби і Скорпіон. Згідно астрології, хорошою сумісності в любові з іншими знаками зодіаку у нього немає, оскільки вони можуть здаватися йому занадто легковажними або, навпаки, різкими і жорсткими.

Дамо коротку розшифровку найбільш вдалим комбінаціям:

 • Рак і Телець – стабільний, міцний, гармонійний союз. Практична і впевнена жінка-Телець підтримує починання свого обранця і створює йому надійний тил, але не відбирає ініціативу. Тому в цій парі рішення фінансових і матеріальних питань лягає цілком на чоловіка.
 • Рак і Скорпіон – обидва представники гороскопу мають розвинутий інтелект, емпатію і тонку інтуїцію, тому навіть мовчки розуміють один одного і ставляться з повагою. У цих стосунках Чоловік-Рак змушений більше вкладати, ніж отримувати, але поруч з жінкою-Скорпіоном він відчуває себе захисником і здобувачем.
 • Рак і Риби – у цій парі немає приводів для бурхливих сварок або затяжних конфліктів, оскільки чоловік і жінка готові до поступок і компромісів, не вміють реагувати на перепади настрою один одного. З іншого боку, два емоційних, чуттєвих знака зроблять все, щоб їх роман був яскравим і романтичним.
 • Два Раку – партнери розуміють свої особливості і недоліки, знають про те, що вони неідеальні, тому на багато закривають очі, не чіпляються по дрібницях. Але кожному з них треба постійно показувати свою турботу, увагу, ласку, а не чекати ініціативи від іншого.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку Рак

Представник цього знаку цінує в жінках легкість, чесність, простоту, відкритість, доброзичливість, оптимізм і любов до життя. Це означає, що його відштовхнуть вульгарність, корисливість, манірність, лукавство, грубість або зневіру. У чоловіка зі знаком зодіаку Рак розвинена інтуїція, тому він відчуває фальш або бажання дівчини здаватися не такою, якою вона є насправді.

Дамо 7 рекомендацій, як сподобатися чоловікові-Раку:

 1. Бути щирою, не приховувати своїх почуттів, не боятися показати йому сильну радість або смуток. Йому подобається бачити справжні емоції.
 2. Демонструвати взаємну симпатію, наприклад, сміятися над жартами, говорити на його адресу приємні слова, не уникати дотиків. Холодність і недоступність можуть викликати інтерес у інших знаків гороскопа, але не у Раку.
 3. Намагатися бути жіночною, не нехтувати сукнями, макіяжем, зачіскою, гарною взуттям хоча б на перших побаченнях, стежити за зовнішнім виглядом.
 4. Показати йому свою безпорадність, потреба в сильному чоловічому плечі. Але не варто відразу ж нав’язувати йому які-небудь зобов’язання, особливо фінансові.
 5. Постаратися знайти спільну мову з його оточенням, стати для нього близькою людиною, але не конкурувати з друзями, не заважати їхньому спілкуванню.
 6. Розповідати про свої плани, особливо якщо вони стосуються сім’ї і народження дітей. Вміння створювати затишок і готувати є важливими якостями, але не основними.
 7. Не намагатися викликати в нього ревнощі, не фліртувати з іншими чоловіками.

Характеристика чоловіка-Рака як коханця

Щоб характеристика чоловіка-Рака була повною, скажемо кілька слів про його уподобання в інтимній сфері. Його можна назвати темпераментним, пристрасним, енергійним, але разом з тим уважним, турботливим і ніжним коханцем. Він терпляче чекає, поки дівчина зрозуміє, що моральале готова до близькості, не квапить її і не наполягає на інтимних відносинах у перші дні знайомства.

Представник цього астрологічного знака вміє створити романтичну, комфортну обстановку. Він бере ініціативу в свої руки і думає насамперед про те, щоб жінка могла розслабитися і отримати задоволення. Цей чоловік готовий виконувати будь-які прохання і побажання, але тільки якщо вони подаються у паперовій та грайливій формі. На критику і закиди він реагує болісно або раздражительно.

Яким чоловіком буде Рак

Сім’я – це один з найважливіших пріоритетів для чоловіка, який за знаком зодіаку є Рак. Саме в шлюбі у нього посилюється прагнення до стабільного і комфортного життя. Його можна назвати відповідальним і надійним чоловіком, який готовий захищати своїх близьких і повністю брати на себе зобов’язання по фінансовому забезпеченню. Йому важливо, щоб дружина з дітьми жили в достатку і мали можливість не економити на дрібницях. Він любить комфорт, затишок, теплу атмосферу в будинку, але не вимагає від подружжя ідеальної чистоти, а при необхідності може і сам приготувати обід.

Чоловік-Рак потребує повазі і схвалення. Йому хочеться, щоб кохана визнавала його авторитет, надавала моральну підтримку, не знецінює його зусиль, говорила слова подяки і компліменти. Натомість він прощає їй маленькі капризи. З іншого боку, йому потрібно періодично усамітнюватися. В такі моменти він замикається в собі, йде в роздуми і розраховує на те, що його обраниця поставиться до цього з розумінням.

Він готовий на багато що заради збереження шлюбу, але болісно реагує, коли в сім’ї виникають приводи для сварок чи ревнощів. Негативні емоції викликають у нього внутрішній ступор, з-за чого він намагається уникати суперечок і бурхливого з’ясування стосунків. У конфліктах він поступається, або ігнорує крики, постійні докори і претензії. Жінці варто знати особливості свого обранця і шукати до нього інший підхід. Вечеря при свічках або масаж – це більш дієвий спосіб отримати бажане, ніж сльози.

Чоловік-Рак за гороскопом – це годувальник у родині?

Чоловік-Рак не належить до тієї категорії людей, які пливуть за течією. Кар’єра є для нього способом реалізувати свої амбіції і здібності, досягти високого соціального статусу, а також домогтися стабільного матеріального становища. Представнику цього знака важливо бути фінансово успішним, тому він чіпляється за будь-які можливості, щоб просунутися по кар’єрних сходах.

Відповідальний, дисциплінований, уважний чоловік-Рак може бути і прекрасним виконавцем і керівником. Але оскільки він має аналітичний склад розуму, вміє планувати, прогнозувати, знаходити підхід до різних людей, то зазвичай досягає великих висот. Йому подобається працювати в команді, він не боїться нести відповідальність за загальний результат і знає, як мотивувати колектив. Але з іншого боку, схильний брати на себе занадто багато зобов’язань, що може призвести до професійного вигорання.

Чоловік, народжений під знаком зодіаку Рак, обережно і акуратно звертається з фінансами. Він не здійснює спонтанних покупок або необдуманих інвестицій. Практичний і розважливий представник цього знаку гороскопу вміє грамотно розпоряджатися своїми заощадженнями і раціонально витрачати їх, наприклад, він вибирає дорогі, але якісні речі, техніку, меблі та ін

, Яким батьком стане чоловік-Рак

Рак створений для сімейного життя, тому складно знайти більш уважного, відповідального і дбайливого батька. Такий тато вміє звертатися навіть з немовлям і може взяти на себе частину обов’язків по догляду, щоб дати мамі відпочити. Наприклад, погодувати малюка, викупати, сходити на прогулянку. Він любить проводити вільний час з сім’єю, намагається, щоб вихідні були цікавими, насиченими і активними.

Тато-Рак цікавиться успіхами кожної своєї дитини, зауважує здібності, підтримує добрі починання. Він приділяє особливу увагу навчанню, хоче, щоб діти отримали якісну освіту і навіть може сам займатися з ними додатково, терпляче пояснювати складні теми. Дитина в сім’ї Раку відчуває себе впевнено, захищено і вільно. Він не боїться розповісти батькам про свої помилки чи погані оцінки.

Представник цього астрологічного знака переживає, коли діти стають самостійними. Він не перестає піклуватися й опікувати їх, навіть коли вони досягають дорослого віку.

Варто дружити з хлопцем під знаком Раку

Рак – це відкритий, товариський, доброзичливий і веселий хлопець, який потребує міцну дружбу. Хоч він і має широке коло спілкування, але його близьким другом може стати тільки порядний, чесний і надійний чоловік. В його оточенні ніколи не опиняться фальшиві, лукаві або меркантильні люди. Він також не стане спілкуватися з тим, хто може його критикувати або ставити під сумнів його авторитет.

Представник знака зодіаку Рак зазвичай більше віддає, ніж отримує. Наприклад, він пам’ятає про Дні Народження всіх своїх друзів і завжди вибирає щедрі подарунки. Але коли сам потрапляє в складну ситуацію, то не звертається за підтримкою до близьких, а наполегливо вирішує проблему самостійно. Чоловік-Рак – це людина, на якого можна покластися, довірити йому таємниці або звернутися за допомогою, в якій він ніколи не відмовляє і робить це безкорисливо.

Які професії підходять чоловікам-Ракам

Рак вибирає фах за покликанням, по душі. Але йому важливо, щоб робота приносила не тільки моральне задоволення, але і хороший дохід, можливість просунутися по кар’єрних сходах.

Перерахуємо професії, які підходять чоловікові-Раку:

 • викладач, коуч, тренер;
 • журналіст, письменник, перекладач;
 • педіатр або лікар іншої спеціальності;
 • ветеринар;
 • юрист, бухгалтер, економіст, фінансист, бізнес-аналітик, податковий консультант.

Здоров’я чоловіка-Рака

Чоловік-Рак наділений міцним здоров’ям і навіть може зберегти його до похилого віку, але тільки якщо дотримується правильного способу життя. Зазвичай слабке місце представників цього знака – травна система. Тому потрібно стежити за своїм харчуванням, не допускати надмірностей, не зловживати алкоголем, щоб уникнути порушень ШКТ і не боятися зайвої ваги.

Підвищений стрес і перевтома також звіщають на стані нервової системи. У чоловіка цього зодіакального знака можуть розвиватися невроз, депресія або виникати проблеми зі сном, якщо він не дотримується режим або ігнорує спорт.

Захоплення Раку

Представник цього зодіакального знака має широке коло інтересів. Він може захоплюватися музикою, шахами, книгами або відеоіграми. Серед усіх видів спорту віддає перевагу баскетбол і теніс.

Рак любить проводити багато часу на природі, особливо поруч з водою. Тому його хобі може бути яхтинг, вітрильні човни, рибалка або підводне плавання. Йому подобається подорожувати не тільки по рідному краю, але й по світу, наприклад, у країнах з морським узбережжям.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку Рак

Для початку варто відзначити, що Рак любить дарувати, ніж отримувати, тому він не оцінить вартість або бренд, а сам факт уваги. Оскільки, з одного боку, цей чоловік є романтичним, а з іншого – практичним, то найкращими варіантами подарунка будуть:

 • улюблений парфум або інша річ, якою він користується регулярно;
 • зручний шарф з натуральних матеріалів, який можна купити або зв’язати своїми руками;
 • все, що пов’язано з його хобі, наприклад, спорядження для спорту, риболовлі, подорожей;
 • подарунок-враження – романтичне побачення, відвідування цікавого заходу, святкова вечеря в колі близких.