Сумісність Раку і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Рак і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Рак і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Рак і Водолій

Прогресивний і активний Водолій дивиться на дуже спокійного і врівноваженого Раку зверхньо. Рак ж бачить перед собою самовпевненого людини, який забуває про дрібниці, розпорошуючись на все і відразу. Сумісність Водолія з Раком середня, і зближує їх розвинений інтелект, а також багата фантазія обох. Знак зодіаку Водолій володіє сильною харизмою, за рахунок якої він збирає біля себе безліч шанувальників і відчуває себе лідером. Рак на це дивиться з усмішкою, так як вважає за краще проводити час у вузькому колі друзів.

У таблиці ми зібрали Характеристики обох знаків зодіаку:

Водолій Рак
Прагне до незалежності Романтичний
Готовий у будь-яку хвилину прийти на допомогу Ставить сім’ю на перше місце
Цілеспрямований Довірлива, щира, але закритий
Розвинена інтуїція Працьовитий
Добрий, турботливий Ревнивий, власник
Чуттєвий, емоційний Ранимий, образливий
Легко піддається навчанню Консервативний

Жити і не тужити Водолію і Раку точно не вийде, але залишати спроби створити міцний союз не стоїть. Теми для розмови у них є завжди, а характер Водолія дозволяє згладити гострі кути в спілкуванні.

Сумісність Водолія-жінки і Раку-чоловіки

Невелика сумісність знаків зодіаку Рак і Водолій ще не говорить, що в пари немає шансів. Якщо розглядати союз, де Водолій – це жінка, а Рак – чоловік, то у них є багато спільного.

Дівчина точно зможе притягнути увагу суворого і владного Раку, але в той же час вона навряд чи розгляне в ньому свого принца. Занадто вимогливий, хоча і добрий Рак буде її трохи лякати. Чоловік захоче підкорити собі Водолія, але будь-яке обмеження викличе невдоволення жінки і сильні конфлікти.

У дружбі

Теплоти у дружбу між Раком і Водолієм буде мало. Так, у них можуть бути спільні інтереси, вони з задоволенням вчаться один у одного, а Рак намагається зрозуміти Водолія, який витрачає свою увагу на інших людей. Але Рак-чоловік буде радий знаходитися поруч з такою добродушною і чуйною дівчиною, якщо вона приділить йому хоч трішки часу.

Сумісність знаків зодіаку Водолій і Рак означає, що в їх дружбу можуть бути перешкоди. Рак може бути налаштований песимістично і з-за своєї смутку шукає підтримку у подруги. Однак, Водолій-жінка втомиться постійно підтримувати його і знайде для себе більш позитивного одного.

У любові

В любові жінка та чоловік шукають собі надійного партнера. Якщо Рак-чоловік може похвалитися стабільністю і показати, що гідний довіри, то у Водолія-жінки з цим є невеликі проблеми. Тільки справа не в тому, що Водолій вітряний. Жінка втомлюється від занадто сентиментального Раку, він може в будь-яку хвилину почати сумувати, бачити в звичних речах негатив, що викликає у Водолія бурю емоцій і неприйняття.

Тому сумісність знаків Водолій і Рак в любовних відносинах вважається нижче середньої. Пара відчуває напруженість, яка може призвести до затяжних сварок і розставання.

У шлюбі

Якщо жінка-Водолій буде частіше звертати увагу на свого чоловіка-Рака, а він, у свою чергу, перестане її ревнувати до кожного зустрічного, то є велика ймовірність, що шлюб триватиме все життя.

Їх сумісність знаків зодіаку в любові і шлюбі говорить про те, що Рак поведе Водолія в ЗАГС, тільки коли буде довіряти Йому на всі 100%. А дівчина-Водолій погодиться стати дружиною, якщо Рак перестане обмежувати її в спілкуванні з іншими людьми, в тому числі і з протилежною статтю. Якщо пара домовиться “на березі”, то з Раку вийде турботливий і господарський чоловік, а з Водолія ніжна і весела дружина.

У ліжку

Рак – досить консервативний чоловік, тому віддає перевагу тиху інтимне життя без надмірностей. Водолій-жінка теж не завжди готова до експериментів. Моно сказати, що їх темпераменти сходяться, тому сварок на цю тему не повинно виникнути. При цьому дівчина-Водолій не погодиться на інтим, якщо не буде мати хоча б дружніх відносин з чоловіком. А Рак після спільного проведення часу обов’язково заговорить про новий етап у відносинах.

У роботі та бізнесі

Жінка-Водолій горить різними ідеями і готова працювати цілодобово. Для неї важливий факт, що робота повинна приносити задоволення. Рак відрізняється зайвою обережністю й повільністю, що викликає у Водолія подив. Адже, на думку дівчини, в роботі потрібно проявляти себе, а не сидіти тихо і чекати біля моря погоди. Тому в бізнесі ці дві людини рідко сходяться для ведення спільного проекту.

Але якщо Водолій-жінка знайде підхід до Раку, то він може здивувати її, показавши свій інтелект і хорошу інтуїцію. До Водолія і Раку гроші буквально липнуть, їм треба докласти трохи зусиль, щоб бізнес почав приносити прибуток. Хоча обидва знака зодіаку відносяться до фінансів досить холодно, вважаючи їх лише можливістю забезпечувати собі нормальні умови життя.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність Раку і Водолія у відносинах не дає гарантію того, що у пари все буде відмінно. Вони по-різному думають і чекають один від одного дій, на які нездатні самі.

У таблиці ми зібрали головні мінуси і плюси союзу жінки-Водолія і чоловіка-Рака.

Сильні сторони пари Слабкі сторони пари
Взаємна турбота і ласка Часті конфлікти
Обидва прагнуть до високого заробітку Недовіру і ревнощі з боку чоловіка
Вірні один одному Жінка не відчуває свободу у відносинах
Багато тем для розмов Рак занадто вимогливий до другої половинки
Можуть підтримувати теплі стосунки навіть через багато років спілкування Непорозуміння із-за різних поглядів на життя

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Раку

Сумісність чоловіка-Водолія і жінки-Раку не найвища з-за несхожих темпераментів. Жінці буде важко з Водолієм, який не може насититися тільки їй. Він весь час буде тікати від неї, а для Раку втрата контролю неприйнятна.

Водолій і Рак можуть створити успішний союз тільки в тому випадку, якщо Рак готовий до того, що Водолій ніколи не буде в його владі. Добродушний чоловік не зробить нічого поганого, але нерви добре подратує. При цьому Рак хоче залишатися головним у відносинах, а Водолій, хоч і готовий до поступок, але не зможе змиритися з цим фактом.

У дружбі

Сумісність у дружбі Раку і Водолія свідчить про те, що у них занадто мало спільного. Але астрологи вважають, що вони можуть стати надійними і вірними друзями.

Тільки для цього доведеться докласти багато зусиль, наприклад, Раку перестати контролювати кожен крок свого друга, а Водолію ставитися до недоліків Раку більш лояльно. Рак і Водолій цінують дружбу, але бачать вони її по-різному.

У любові

Перші зустрічі при закоханості Раку і Водолія будуть красивими і романтичними. Водолій – ввічливий і галантний чоловік, який поважає свою даму. Рак – тиха дівчина, яка ховає очі і ніяковіє при будь-якому комплименте. Але цей туман загадковості зникне за першої ж сварки, яка виникне на тлі бажання Раку все контролювати. Водолію-чоловікові складно пояснити своїй супутниці, що немає нічого поганого в спілкуванні з протилежною статтю. Адже для нього нові знайомства – це ковток свіжого повітря.

Сумісність знаків зодіаку в коханні підвищується, якщо Рак і Водолій знайомляться після 35 років. Тоді кожен може втихомирити свої вимоги й ставитися до недоліків партнера набагато простіше.

У шлюбі

Сумісність в любові і шлюбі цих партнерів набагато вище, ніж у відносинах без зобов’язання. Причина в тому, що Водолій і Рак не підуть в ЗАГС, якщо не впевнені один в одному. А їх шлюб – це всерйоз і надовго. Водолій-чоловік піклується і доглядає за дружиною, а Рак-жінка радує чоловіка кулінарними шедеврами і порядком у будинку. В цьому союзі кожен цінує другу половинку. Сварки, звичайно, будуть, але завдяки сильним почуттям вони зможуть подолати всі проблеми і знайти компроміс.

Жінка та чоловік лише одного разу можуть задуматися, що зробили неправильний вибір. Це відбувається в момент, якщо Йому захочеться піти на бік з-за одноманітною сімейного життя.

У ліжку

В інтимному плані у Водолія і Раку все спокійно. Ці дві людини ніколи не заведуть відносини заради інтиму. Водолію-чоловікові важливо побачити в жінці спочатку одного, а дівчина захоче відчути себе як за кам’яною стіною. І вже тільки після того, як обидва звикнуть один до одного, вони замислюються про задоволення в ліжку.

У роботі та бізнесі

Співпрацю Раку-жінки і Водолія-чоловіки може принести користь обом. Водолій візьме на себе творчу та управлінську роботу, а Рак буде виконувати важкі, довгі і нудні завдання. У них вийде взаємовигідний і вдалий союз для створення прибуткового бізнесу в будь-яких сферах діяльності.

Важливо, щоб Водолій справді любив свою роботу, тільки тоді він буде віддавати всього себе загальній справі. Рак більш спокійно ставиться до вибору професії, його темперамент, розум і посидючість знадобляться скрізь.

Плюси і мінуси відносин

Водолій і Рак часто не можуть домовитися по дрібницях. Головна проблема спілкування – це різні характери і уявлення про життя. Сумісність знаків багато в чому залежить від віку чоловіка і жінки. Чим старше Водолій-чоловік, тим простіше йому прийняти вимогливість жінки-Раку. Вона ж, у свою чергу, оточить турботою і буде поважати чоловіка.

У таблиці ми зібрали плюси і мінуси цього союзу:

Сильні сторони відносин Слабкі сторони відносин
Взаємна турбота, ніжність і допомогу Сварки через дрібниці
Однакові цінності Боротьба за лідерство
Стабільна інтимне життя Контроль і вимогливість з боку Раку
Обидва дорожать сім’єю Товариськість Водолія викликає дику ревнощі Раку
Можлива щира і сильна любов Різні погляди на відносини

Підходять один одному жінка-Рак і жінка-Водолій

Сумісність знаків зодіаку в дружбі не найбільша, т. к. Водолій – товариська і яскрава особистість, а Раку за душі самотність і домашні посиденьки. Їм складно зрозуміти один одного, щоб зародився хоча б натяк на позитивні відносини, кожному потрібно поставити себе на місце один одного. Складність в тому, що Водолій і Рак в принципі не бачать у цьому потреби – їм легше перестати спілкуватися.

Однак, Рак-жінка і Водолій-жінка можуть стати хорошими подругами. В цих відносинах перша не буде обмежувати свободу другий. Але найголовніше – дівчина-Водолій і дівчина-Рак в такому союзі зможуть навчитися важливим для себе речей. Рак розкриється, покаже свої справжні почуття, розслабиться, а також перестане нагнітати обстановку. Подруга-Водолій візьме на замітку консервативний підхід Раку, зможе стати більш стабільною і впевненою в собі.

Чоловік-Водолій і чоловік-Рак як друзі і партнери

Відносини Водолія і Раку можуть бути вигідними для обох. Але обом доведеться переступити через гордість і перестати нав’язувати свою думку. Рак не любить, коли йому хтось говорить, як треба жити і що робити. Водолій ж хоче допомогти, тому часто радить одному. В результаті виникають конфлікти, в яких ображаються обидва. Сумісність цих знаків зодіаку низька з тієї причини, що ніхто не бажає змінювати свій характер.

Чоловік-Водолій і чоловік-Рак терпимо ставляться до недоліків одне одного. У бізнесі обидва ставлять на перше місце роботу в комфортній обстановці. При цьому депресивність, вимогливість Раку і товариськість, а також веселий характер Водолія відходять на задній план.