Жінка-Лев і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Риби як пара

Лев-жінка і чоловік-Риби сумісні в середньому на 80 відсотків. Вони належать до двох протилежних стихій – Вогню і Води, що позначається на їх характерах і відносинах. Вона – владна, самовпевнена і рішуча, він чутливий, замкнутий і ранимий.

Дівчина веде активний спосіб життя, прагне бути в центрі уваги, ставить високі цілі і не боїться ризикувати. Чоловік має багатий внутрішній світ, але приховує емоції від оточуючих, веде себе стримано і обачно, любить стабільність. Сумісність знаків зодіаку залежить від того, можуть вони правильно розподілити ролі у своїй парі.

Плюси відносин

Чоловік зовсім не схожий на дівчину за характером, темпераментом і життєвим поглядам. Але саме їх відмінності можуть стати основою міцних і гармонійних відносин, оскільки жінка-Лев і чоловік-Риби здатні доповнювати один одного.

Перерахуємо основні переваги даного поєднання знаків:

 • У цій парі жінка є безсумнівним лідером і головною рушійною силою. Вона не боїться труднощів, тому мотивує свого нерішучого партнера, ставить амбітні цілі і допомагає йому розкрити власний потенціал.
 • Чоловік з обожнюванням дивиться на обраницю, захоплюється її красою і розумом, проявляє турботу. Самолюбивую і марнославний дівчину-Лева приводить у захват таке увагу.
 • Лев вміє робити спільне життя яскравою, цікавою та насиченою. Поруч з нею немає причин для нудьги, зневіри, туги і апатії.
 • Добродушний, неконфліктний Риби-чоловік може пом’якшити крутий норов імпульсивної і запальною Лева-жінки. Він не дає їй приводів для злості, тому що визнає авторитет і завжди прислухається до думки коханої.
 • Вони мають гарну фізичну сумісність. Незважаючи на свій стриманий і незворушний вигляд, Риби знають толк в плотських задоволеннях.

Мінуси відносин

Риби-чоловік і жінка-Лев мають різні уявлення про те, якими повинні бути відносини. Він хоче душевної близькості, гармонії і усамітнення, а вона – драйву, пристрасті, нових вражень і досягнень.

У такого астрологічного поєднання є й інші недоліки:

 • дратує Дівчину, що її обранець веде себе нерішуче і пасивно. Їй хочеться, щоб він був більш активним, цілеспрямованим і сміливим.
 • Чоловік-Риби буває уїдливим. Він не вступає у відкриті конфлікти, але може боляче зачепити словами, наприклад, з посмішкою вказавши на недоліки. Його зауваження викликають гнів і агресію у жінки, яка не терпить критики.
 • Рибам не подобається наполегливість, вимогливість і нав’язливість Лева. Чоловік часто погоджується з її думкою, а потім поступає по-своєму. Такою поведінкою він дає привід для чергового скандалу.
 • У партнерів не завжди збігаються погляди на те, як провести вільний час. Вона любить галасливі компанії, модні місця і вечірки, він же віддає перевагу спокійному відпочинку вдома або на природі. Риби рідко ведуть світський спосіб життя.
 • Лев-дівчина прагне жити в комфорті і розкоші, хоче бути фінансово успішною, в чому її не завжди підтримує кохана людина. Його цілком влаштовує середній достаток.

Сумісність Лева-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

знаків зодіаку може бути хороша дружня сумісність. Дівчині подобається, що її чуйний, добрий і чуйний друг ніколи не відмовляє в підтримці та допомозі. З ним можна поділитися душевними переживаннями, розповісти про проблеми, невдачі і таємниці. Він не стане засуджувати й нав’язувати свою думку.

Ця дружба приносить користь і чоловікові. Саме активна, комунікабельна подруга-Лев є людиною, завдяки яким у нього з’являються нові захоплення і корисні знайомства. Жінка-Лев і чоловік-Риби можуть настільки прив’язуватися один до одного, що з часом починають дружити сім’ями.

Сумісність Риб-хлопця і Лева-дівчата в любові

Як не дивно, але в даному випадку ініціатором відносин зазвичай є дівчина. Жінка-Лев, звикла бути в центрі чоловічої уваги, дивується, чому привабливий і симпатичний шанувальник відчуває до неї інтерес, але не вживає рішучих дій.

Чоловік-Риби ховає емоції від оточуючих і не поспішає з зізнаннями. Сумісність знаків зодіаку в любові заснована на тому, що жінку інтригує така поведінка чоловіка. Для дівчини-Лева неприпустима навіть думка бути відкинутою, тому вона так прагне справити на нього враження і підкорити, що сама не помічає, як закохується.

Сумісність пари в ліжку

Чоловік-Риби – це уважний, чуттєвий, ласкавий і винахідливий коханець. У відносинах з ним жінка розуміє, що під час близькості повинна бути не тільки пристрасть, але і ніжність. Вона вчиться сприймати секс не як джерело фізичного насолоди, а як можливість налагодити емоційний зв’язок.

Романтичний і мрійливий чоловік не поспішає зближуватися. Йому подобаються любовні ігри і флірт. Представник знака Риби отримує задоволення, дивлячись на те, як дівчина-Лев намагається його спокусити. Він приділяє особливу увагу атмосфері, тому кожна їхня ніч проходить в красивій і розслаблюючій обстановці.

Дівчина-Лев і чоловік-Риби в шлюбі

Спільне життя цієї пари рідко буває тихим, розміреним і безтурботним. Ще на етапі знайомства і залицяння жінка бере на себе ініціативу. Подібне розділення ролей зберігається і після того, як Лев-дівчина і Риби-чоловік укладають шлюб.

Енергійний, цілеспрямований, амбіційний та владний Лев приймає основні рішення і самостійно будує плани. Представниця цього знаку вміє поєднувати кар’єру, побут і виховання дітей. У неї вистачає сил і часу на те, щоб працювати, займатися будинком, проводити час з сім’єю і відвідувати світські заходи.

Чоловікові-Рибі не залишається нічого, крім як визнати авторитет дружини, проявити терпіння і мудрість. Він намагається не вступати в конфлікти, а непомітно впливати на неї, доводячи свою думку. Чоловік робить видимість, що головною в сім’ї є дружина, хоча вирішувати матеріальні та побутові проблеми доводиться саме йому.

Між партнерами нерідко виникають сварки, ініціатором яких стає дівчина. Їй хочеться, щоб чоловік активніше просувався кар’єрними сходами, більше заробляв і був успішним. Йому ж потрібні домашній затишок, комфорт, спокій, спокійні сімейні вечори і вихідні.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Риби

Схожі погляди на виховання дітей підвищують сумісність цих знаків. Риби-чоловік і Лев-дівчина – це батьки, які ставляться до дитини з любов’ю, турботою і самовіддачею. Щедрий і добрий тато-Риби не шкодує коштів на гарний одяг, іграшки, захоплення і освіту дітей.

Амбіційна мама-Лев приділяє особливу увагу розвитку талантів, тому її діти відвідують різні творчі, музичні або спортивні гуртки та змагання. Вона часто приймає їх невдачі на свій рахунок і переоцінює здібності. У цій родині саме чоловікові доводиться проявляти суворість і стежити за дисципліною.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Лева-жінки

Найкращих результатів ці знаки зодіаку досягають у сферах, пов’язаних з мистецтвом, красою, модою і творчістю. Наполеглива, комунікабельна дівчина і уважний, дбайливий чоловік можуть бути партнерами і успішно розвивати спільний бізнес, але вони не підходять один одному як колеги.

Активна жінка-Лев приймає повільність і обережність Риб за лінь і некомпетентність, тому або працює самостійно, або вибирає більш спритних працівників. Навіть перебуваючи в підпорядкуванні у чоловіка-Риб, вона швидко стає неформальним лідером.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Лева

Чоловікові знака зодіаку Риби доведеться сильно постаратися, щоб виділитися на тлі численних залицяльників жінки-Лева.

Йому потрібно знати особливості її характеру, щоб справити враження:

 • Ця дівчина пред’являє високі вимоги до потенційного обранця. Її партнером може стати самодостатня людина, яка реалізується в професії, має стабільне матеріальне становище і добрі перспективи.
 • Вона любить залицяння і компліменти. Їй подобається, коли чоловік влаштовує романтичні побачення, запрошує в красиві місця, не економить на квітах і дарує подарунки, захоплюється її красою і розумом.
 • Жінка знака зодіаку Лев вважає, що вона завжди права. Найгірше, що може зробити чоловік-Риби на початку відносин – це сперечатися з нею, піддавати сумніву її слова або робити зауваження, особливо в присутності інших людей.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Сумісність Риб-чоловіки з Левом-жінкою заснована на тому, що його приваблює її харизма, краса, манери і смак. Але він може не вживати ніяких дій, навіть якщо відчуває сильну симпатію.

Розповімо коротко, як серйозно зацікавити його:

 • Він є чутливим, емоційною людиною, який боїться отримати негативний досвід. Дівчині-Леву потрібно проявляти м’якість, жіночність, делікатність, вести з ним душевні розмови і домагатися довіри.
 • Йому не подобаються ситуації, коли доводиться приймати кардинальні рішення. Він відсторонюється, коли йому нав’язують зобов’язання або примушують до чого-небудь. Спілкування з ним повинно бути легким, позитивним і невимушеним.
 • Дівчині не варто бути надмірно ініціативної. Їй треба створити видимість гри або суперництва. Чоловік-Риби почне активно діяти, коли у нього з’явиться страх втратити вподобану жінку.

Як дівчина-Лев і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

Якщо хлопець-Риби і дівчина-Лев розлучаються, то ініціатива зазвичай виходить від жіночої сторони. Чоловік знака Риби готовий закривати очі на багато недоліків обраниці заради збереження стосунків. Якщо ж дівчина не дає другого шансу, то він болісно переживає розставання, може піти в депресію або почати зловживати алкоголем. Його лякає самотність і невідомість майбутнього.

Жінка-Лев, навпаки, може різко розірвати стосунки, якщо розчарується в партнері. Якщо вона приймає рішення про розірвання обдумано, а не під впливом емоцій, то намагається переключити увагу, наприклад, на кар’єру.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Риби підвищать свою сумісність, якщо вона стане менш прискіпливою, а він – більш ініціативним. Чоловікові варто зрозуміти, що його обраниця хоч і має сильний характер, але хоче, щоб поряд з нею був мужній, сміливий і активний партнер, який захистить і вирішить її проблеми.

Дівчині ж слід частіше йти на поступки, бути більш м’якою і доброзичливою. На її обранця не діють критика, докори і погрози. Але його можна мотивувати на високі цілі любов’ю, ласкою і емоційною підтримкою.