Дитина-Овен: характеристика хлопчиків і дівчинок різних віків

У статті ми розповімо, який характер у дітей-Овнів. Ви дізнаєтеся, як правильно виховувати дітей різного віку і як знайти підхід до підлітка-Овну. А також розберемося, з батьками яких знаків зодіаку у них висока сумісність.

Характеристика дітей-Овнів

Овен – амбітний і незалежний знак зодіаку. Дитячий гороскоп трохи відрізняється від дорослого. Маленькі Овни – це першовідкривачі. Вони допитливі і наполегливі, батькам іноді доводиться непросто з ними – такі діти намагаються все спробувати і до всього дістати.

Вони рано стають самостійними, не люблять надмірної опіки і обмежень. Якщо дорослі намагаються наполягати на своєму, і вчити дитину життя, давлячи на нього, підліток може покинути рідний будинок і почати будувати своє життя. Не потрібно переживати з приводу того, що Овен зросте жорстоким або самозакоханим. Якщо правильне виховання, вольові якості представник знака направити в потрібне русло.

Дівчинка знака зодіаку Овен

Навіть астрологи не знають все про це знаку зодіаку. І це не означає, що в характеристиці дівчаток-Овнів є скритність. Вони настільки рухливі і активні – ніхто не може передбачити, що їм прийде в голову в наступну хвилину.

У дитинстві Овни не сидять на одному місці, їм чужі ігри для дівчаток, а більше приваблюють спорт, танці та атракціони. Такій дитині важливо постійно чути схвалення і визнання успіхів з боку батьків. А це означає, що хвалити потрібно частіше.

Дівчатка гостро сприймають закиди і критику. Особливо небезпечно говорити щось про їх зовнішності. Можуть зародитися комплекси, від яких згодом буде складно позбутися.

Хлопчик знака зодіаку Овен

Овен – активний і життєрадісний знак зодіаку. Для дитини-хлопчика ця характеристика означає постійний рух. Йому складно усидіти на одному місці. Підвищену активність дорослі сприймають по-різному. Хто приймає її, а інших така поведінка дратує. Але важливо зрозуміти, що це суть Овна. Не потрібно намагатися виправити його, слід просто підібрати рід занять, який вивільнить надлишкову енергію. Завдання батьків – м’яко направляти і підтримувати.

Відносини з однолітками у хлопчиків складаються непогано. Представники знаку часто стають лідерами. Вони в центрі уваги. У дитинстві хлопчики часто ділять всі вчинки на чорне і біле. Важливо дати їм зрозуміти, що не всяка перемога гідна похвали, і не кожна поразка – це повний програш.

Опис для дошкільнят

Діти, народжені під знаком Овна, не дають дорослим нудьгувати. Це маленькі урагани, які ламають і трощать усе навколо, якщо не знаходять виходу своєї невгамовної енергії. У письменника О. Генрі в оповіданні “Вождь червоношкірих” є точний опис знака. За сюжетом дитину викрали, щоб отримати викуп. Але потім викрадачі побажали повернути маля, а мама і тато ще й попросили компенсувати моральну шкоду за повернення сина.

Батькам таких дітей потрібно навчитися жити в їх ритмі і освоювати деякі захоплення. Разом їм доведеться лазити по скелях і брати участь у спортивних змаганнях. Для дітей важливо відчувати, що дорослі знаходяться поруч, і готові підтримати.

У Баранів-дошкільнят є труднощі зі сприйняттям часу. Вони важко вписуються в розпорядок дня. Привчати представників знаку до порядку і дотримання режиму потрібно з ранніх років. Це полегшить процес виховання у майбутньому. Може здатися, що у Овнів надмірно розвинений егоцентризм, але це не так. Малюки просто знають собі ціну і впевнені у своїх силах.

Характер молодших школярів

У навчанні Овни не завжди досягають успіху. Фізична підготовка на вищому рівні, а інтелектуальна сторона страждає. Дівчатка чи хлопчики 8 років по знаку зодіаку Овен можуть відставати від однолітків з основних предметів. І справа не в природних здібностях, а в порушенні концентрації уваги. Такі діти дуже рухливі для того, щоб старанно гризти граніт науки.

Змусити Овна вчитися складно, але можливо. У представників знаку сильно розвинений дух суперництва. Можна зіграти на цьому. Порівнювати дитину з кимось з однокласників не потрібно. Краще провести порівняльний аналіз результатів успішності, м’яко запропонувати синові або дочці підтягнутися у навчанні. Овни люблять читати, але відводять на це мало часу. Щоб зацікавити дитину, варто запропонувати йому захоплюючу літературу про подорожі та пригоди.

Овни намагаються стати лідерами. У цьому бажанні вони готові йти напролом. Часто хлопчики і навіть дівчатка приходять додому зі школи з синцями. Важливо навчити дитини контактувати з однолітками, уникаючи відкритих конфліктів.

Як поводяться підлітки-Овни

Характеристика підлітка-Овна говорить про те, що вони можуть стати некерованими. Якщо з хлопчиком або дівчинкою впоратися ще можна, то з дівчиною чи хлопцем вже складніше. Підлітки не хочуть нікого слухати і прагнуть як можна швидше здобути незалежність.

Овни піддаються негативному впливу, тому легко можуть потрапити у погану компанію. Щоб якомога легше пережити важкий вік, батькам потрібно встановити контакт з дитиною як можна раніше – дорослі повинні стати для нього авторитетом.

Сильні і слабкі сторони дитини-Овна

Овен – активний знак зодіаку. Такі діти вирізняються із загальної маси і привертають увагу. У них багато як сильних, так і слабких сторін:

Позитивні якості Недоліки
Лідерські здібності Запальність
Оптимізм Примхливість
Швидкість реакції Впертість
Ентузіазм Невизнання авторитетів
Активність Жорсткість або навіть жорстокість
Цілеспрямованість Нетерплячість
Допитливість Егоїзм
Хороші організаторські здібності Нестриманість
Творчий потенціал Безвідповідальність
Працьовитість Марнославство
Сміливість Непослух

Овни – захоплені натури. Їм багато чого цікаво, і якби вони вміли доводити почате до кінця, то швидко б домагалися своїх цілей. Але вже з дитячого віку ці люди виявляють необов’язковість: перегорають вони так само швидко, як спалахують новими ідеями.

Таблиця за Східним календарем

На дітей під знаком Овна впливає рік народження. Згідно зі Східним календарем кожному року відповідає одне з 12 тварин-символів. Під їх впливом характер Овна набуває додаткові риси:

Знак зодіаку за Східним календарем Характеристика
Щур Сильні, хитрі і безстрашні особистості. На шляху до досягнення мети навіть йдуть на обман.
Бик Потайливі, хитрі. Якщо почати цілеспрямовано зачіпати такого Барана, можна спровокувати його на серйозну агресію.
Тигр Активні, рухливі і різнобічні. У дитинстві вони пробують себе в різних увлечениях. Через розпилення уваги їм складно вибрати майбутню професію.
Дракон Вперті і допитливі. Такі Овни мають легковажний і запальний характер, легко перебудовуються з одного заняття на інше.
Змія Хитрі, дипломатичні, холоднокровні. З дитинства намагаються маніпулювати людьми, демонструють лідерські якості.
Кінь Запальні, імпульсивні. Такі Овни спочатку щось роблять, а вже потім думають.
Коза Відрізняються підвищеною тягою до всього прекрасного. Їм притаманні самозамилування і чуттєвість. Такі діти захоплюються творчістю.
Півень Відрізняються жвавим характером і імпульсивністю. У них загострене почуття справедливості. Внутрішній потенціал такі діти можуть реалізувати в музиці або на заняттях в театральній студії.
Собака Чесні і прості. Такі Овни відразу вступають в бій, якщо бачать несправедливість.
Кабан Доброзичливі, гармонійні, легко заводять друзів за інтересами.
Кролик Запальні, активні, люблять увагу. Вони легко знаходять спільну мову з іншими дітьми.
Мавпа Вміють маніпулювати, рухливі, рано стають самостійними.

Здоров’я дитини під знаком Овна

Маленькі Овни не завжди відрізняються міцним здоров’ям. Вони часто хворіють, схильні до простудних захворювань (висока температура, сильний кашель) через зниження імунітету. Але хвороба триває недовго. Слабким місцем є голова, в дитинстві Овна можуть мучити мігрені.

Батькам слід звернути увагу на зір дітей цього знака. Не можна давати очам сильно втомлюватися. Стан зубів також слід тримати на контролі.

Захоплення

Рухомим і активним Овнам обов’язково потрібно займатися чимось крім школи або дитячого садка. І краще дати дитині можливість вибрати напрямок самостійно. Батько може вплинути на цей вибір, але максимально м’яко, ненав’язливо. Овну важливо отримувати підтримку і чути слова схвалення.

За темпераментом представникам знака найбільше підходять захоплення, пов’язані з високою руховою активністю: танці або якийсь туристичний напрямок. Ідеальним для Овна стане гурток, на якому все буде виходити. Такі діти не люблять програвати і бути в тіні.

Спорт

Овни люблять спорт – він дає їм можливість виплеснути енергію, відволіктися і довести свою спроможність. Представникам знаку підходять легка атлетика, біг, футбол, волейбол і фігурне катання. Овни прекрасно працюють і тренуються в команді, часто стаючи лідерами.

Хлопчики люблять паркур та інші види вуличних спортивних розваг. Овнам важливо, щоб їх виступи побачили близькі, їм потрібні глядачі, при цьому вони не будуть тренуватися роками без певної мети.

Навчання в школі

З навчанням у школі у Овнів бувають складні відносини. Представники знаку дуже активні і непостійні. На уроках вони відволікаються. При цьому їм хочеться бути на висоті і привертати увагу. Оцінки для них не особливо важливі, головне – отримати свою порцію слави.

– Овен любить змагання. Якщо в класі більшість дітей вчиться добре, він постарається підтягти знання з предмета, щоб не відставати від інших. Але коли в колективі відмінне навчання – це привід для насмішок, представник знака заспокоїться і не стане розвивати свої здібності.

Які професії підходять дітям-Овнам

Представники знаку розкривають свій потенціал на керівних постах. Їм потрібна робота, яка дозволить взаємодіяти з людьми і втілювати в життя свої ідеї. Відповідними професіями вважаються і ті, які пов’язані з ризиком: пожежні або поліцейські. Для Овнів важлива зміна вражень, рутинна робота їх не надихає.

Представники знаку стають хорошими політиками і юристами. У них розвинене і творче начало. При наявності здібностей, можна піти в артисти або спробувати себе в ролі дизайнера.

Сумісність дітей-Овнів з батьками

У маленьких Овнів не завжди прості стосунки з батьками. Іноді дорослі не можуть знайти спільної мови з дитиною і не розуміють, чому це відбувається. Причина полягає в різного ступеня сумісності.

Овен здатний порозумітися не з усіма знаками зодіаку:

Знак зодіаку батьків Взаємодія з дитиною-Овном
Овен Дорослий націлений на досягнення і бажає, щоб дитина багато чого домігся. В сім’ї панує гармонія, так як цілі батька та дитини збігаються.
Телець Виникають конфлікти, так як обидва знака вперті. Ідеально, коли Телець планує, а Овен виконує. Але у дитини такої комбінації є і власні ідеї.
Близнюки Дорослий насолоджується живим темпераментом Овна. Довірчі відносини і гармонійні.
Рак Батько надмірно чутливий, але при цьому делікатний. Він буде м’яко направляти, підказувати, але не тиснути. Якраз це і потрібно Овну.
Лев Невдала комбінація. В родині весь час буде відбуватися боротьба за лідерство.
Діва Доведеться потрудитися, щоб досягти взаєморозуміння. Організованою і практичною Діві складно впоратися з таким активним дитиною.
Ваги Відносини складаються, т. к. знаки врівноважують один одного.
Скорпіон Незначні сварки неминучі, але в цілому батько пишається своєю активною і життєрадісною дитиною, не намагаючись його перевиховувати.
Стрілець довірчі Відносини, але їх не можна назвати спокійними.
Козеріг У знаків зодіаку чимало спільного, обидва хочуть постійно бути зайнятими.
Водолій Заряджають один одного енергією. Овен-дитина тримає дистанцію. Стосунки хороші тільки до тих пір, поки батько не порушує його особистий простір.
Риби Відмінна комбінація, дитина може багато чому навчитися у свого батька.

У спілкуванні з дитиною-Овном важливо використовувати індивідуальний підхід. І це не залежить від знаку зодіаку. Батькам повинен важливо навчитися спілкуватися з сином або дочкою з урахуванням особливостей їх характеру.

Як виховувати сина або дочку під знаком Овна

Виховання дитини-Овна вимагає максимально гнучкого підходу. Заборонами, криками, скандалами і погрозами добитися нічого не вийде. Представники знаку в дитинстві можуть бути жорстокими і примхливими. Завдання батьків – м’яко і тактовно пояснити, що таке поведінка неприпустима. При цьому позиція повинна бути твердою. Якщо перегнути палицю і почати тиснути, Овен замкнеться в собі, і довіра буде втрачено.

У вихованні Овна потрібно йти на випередження. Якщо дорослий розуміє, що ось-ось вибухне скандал, можна спробувати перевести розмову на іншу тему, поставити несподіване запитання і запропонувати обговорити цікаву тему. Овни не люблять порядок. В їх кімнаті панує творчий хаос. Щоб змусити дитину забратися, можна запропонувати веселу гру або змагання, якщо дітей у будинку декілька.

Представники знаку гостро відчувають фальш. Як тільки вони починають розуміти, що батьки не до кінця щирі, довіра втрачається назавжди. Овни не люблять лицемірства і жорстокого поводження. Якщо порушити правила виховання, з такої людини може зрости той, кому буде чуже прояв співчуття. Тільки розмови і ввічливе спілкування допомагають встановити контакт.

Яке ім’я вибрати для дитини-Овна

Діти-Овни володіють сильним характером. Це складні натури. Імена краще підбирати таким чином, щоб вони врівноважували вибухових представників знаку.

Хлопчиків-Овнів можна назвати так:

 • Борис;
 • Святослав;
 • Степан;
 • Андрей;
 • Богдан;
 • Владимир;
 • Егор;
 • Юрий.

Девочки-Овни примхливі, завзяті й імпульсивні. Для врівноваження характеру їм підійдуть имена:

 • Алла;
 • Галина;
 • Александра;
 • Лариса;
 • Жанна;
 • Лидия;
 • Анастасия.