Число душі 6: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Що означає число душі 6

У ведичній нумерології число душі людей, народжених 6, 15 і 24-го числа будь-якого місяця, відповідає шести. Його покровителем є планета Венера. Вона наділяє людину особливою чутливістю і артистизмом. Незалежно від статі володар шістки – це добра, ніжна, пристрасна і велелюбна натура, яка насолоджується життям, любить розкіш і оточують себе гарними речами. Може постійно перебувати у стані закоханості, вміє висловлювати свої почуття.

Серед позитивних якостей цифри можна відзначити:

  • миролюбність, лагідність, романтичність;
  • чудовий смак, витончені манери, ввічливість;
  • акуратність, любов до порядку, чистоти, домашнього затишку.

Негативними проявами шістки можна назвати:

  • повільність, труднощі з прийняттям рішень;
  • лінь, проблеми з дисципліною і плануванням;
  • схильність часто міняти партнерів або не зберігати вірність партнеру або дружину.

У жінок

Завдяки привабливої зовнішності і м’якому характеру володарку числа душі “шість” можна назвати еталоном жінки. Її доглянутий вигляд завжди притягує погляд. Гармонійний макіяж, манікюр, укладання, гарний одяг, прикраси – кожна деталь продумана до дрібниць.

Вона з юних років оточена чоловічою увагою, тому може часто змінювати шанувальників, при цьому не поспішає зв’язувати себе узами шлюбу. Про сім’ю, дітей і домашніх справах починає всерйоз замислюватися не раніше 30-35 років, а кар’єра її і зовсім може не цікавити.

У чоловіків

Чоловік з числом душі 6 – це природжений спокусник. Він вміє красиво залицятися, влаштовувати романтичні побачення, говорити компліменти, тому жінки не можуть встояти перед його шармом, привабливою і доглянутою зовнішністю, манерами та солодкими промовами.

Але в питаннях шлюбу та сім’ї його характеристика не настільки приваблива. Шістку складно назвати зразковим сім’янином і трудоголіком, він воліє жити в задоволення. Вірний чоловік і турботливий батько з 6 – це скоріше виняток. Тому з ним точно не буде нудно, але і легкого життя також чекати не варто.

Сумісність з іншими числами душі

Володарі чисел 5 (Меркурій) і 8 (Сатурн) – це так звані друзі шістки. Будь-які відносини з ними, чи то дружба, сім’я, спільну справу або спільний бізнес, будуть складатися сприятливо, без конфліктів і непорозумінь. Спілкування з трійкою (Юпітер) і дев’яткою (Марс) зазвичай протікає нейтрально.

“Ворогами” цифри 6 в нумерології вважаються одиниця (Сонце) і двійка (Місяць). Це не означає, що люди з такими показниками будуть шкодити і будувати підступи. Але з їх появою у володаря числа 6 починаються труднощі – саме в такій формі Вищі сили посилають випробування, які потрібні для розвитку, особистісного зростання, підвищення соціального і матеріального статусу.

Яку професію обрати шісткам

Артистизм і відчуття стилю виражені у всіх представників числа 6 – і у чоловіків, і у жінок. Тому професія може бути пов’язана з творчістю чи красою. При наявності таланту шістка може стати артистом, музикантом, художником, дизайнером, модельєром, перукарем-стилістом, візажистом, фотографом, кондитером або декоратором.

А також підійдуть спеціальності, пов’язані з креативом, приміром, реклама або маркетинг. Цифрі “шість” важливо спрямовувати свою енергію на творення, в іншому випадку вона буде шукати вихід для емоцій в любовних відносинах.

Про те, в яких ще галузях можна розкрити потенціал, можна дізнатися з повної розшифровки після онлайн-розрахунку.

Якщо ви народилися 15 або 24 числа

Людина, народжена шостого числа, володіє чистою енергією Венери і веде себе в повній відповідності з характеристикою шістки. У разі двозначних чисел є вплив тих планет, які керують складовими цифрами. Якщо датою народження є 15-е число, то на характер впливають Сонце (один) і Меркурій (п’ять), що проявляється як прагнення до матеріального достатку, розкоші і краси.

Якщо поява на світ відбулося 24-го числа, то за участі Місяця (два) і планети Раху (чотири) в житті відбуватимуться численні і часті зміни. Але разом з тим така шістка буде притягувати допомогу з боку сильних і владних осіб, а також можливості для реалізації планів через представників протилежної статі.

Рекомендації для людей з числом душі 6

Власникові числа душі 6 слід уникати будь-яких надмірностей, оскільки він схильний до переїдання, безмірного вживання алкогольних напоїв, безладних зв’язків та іншим шкідливим звичкам. Потрібно займатися спортом, але вибирати помірні фізичні навантаження, не перенапружуватися і берегти своє здоров’я.

Необхідно більш відповідально ставитися до людей, довіряти, але перевіряти, особливо не піддаватися впливу недавніх знайомих. Такого ж принципу слід дотримуватися у фінансових питаннях – не вкладати гроші в сумнівні схеми і завжди мати запас коштів для непередбачених ситуацій. Для боротьби з лінню можна скласти докладний розклад і строго дотримуватися його.