Число проблеми 4: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 4 число проблеми

У ведичній нумерології цей показник визначає, що саме заважає людині досягти успіху і стати щасливим. Число проблеми 4 по даті народження символізує ілюзії, тривожні думки, фобії. Воно може проявлятися в 2 формах.

Перший стан – це фантазії, не відповідають реальності. Наприклад, божевільні ідеї, авантюри, самообман. Друге прояв четвірки – необгрунтовані страхи, сумніви, що призводить до критичності, впертості, неприйняття іншої точки зору, нездатності подивитися на питання під іншим кутом. У будь-якому випадку є ризик неадекватного сприйняття дійсності.

Здоров’я з четвіркою за датою народження

Четвірка як число проблеми найчастіше викликає ті захворювання, які непросто діагностувати і не менш важко лікувати через відсутність ефективних препаратів. Це можуть бути збої аутоімунної системи, рідкісні і маловивчені хвороби, нові види вірусів. Другий основний ризик – це онкологія, розвиток якої може провокувати постійний стан тривожності.

Тому власникові цифри 4 варто ретельно стежити за своїм здоров’ям, дотримуватися правильного способу життя, а для розслаблення використовувати духовні практики або легку фізичну активність.

протипоказано

Людина з таким показником має схильність до згубних звичок – не тільки до алкоголю, але й до заборонених речовин, що змінюють свідомість. Саме цих пристрастей слід уникати, бажано зовсім виключити спиртні напої, оскільки вони можуть позначатися на психіці.

А також не можна ставати заручником своїх фантазій або страхів. Варто прислухатися до слів оточуючих, особливо тих, хто має авторитет і досвід – їх думка допоможе уникнути бездумних вчинків або, навпаки, не упустити вигідний шанс власних сумнівів.

Як вирішити проблему

Власникові числа проблеми 4 потрібно відрізняти реальні ідеї, які можуть бути реалізовані, від ілюзій. Для цього варто розвивати в собі такі якості, як організованість, дисциплінованість, працелюбність, відповідальність та дбайливе ставлення до ресурсів.

З іншого боку, необхідно працювати над своїми недоліками, наприклад, над впертістю і нетерпимістю до інших людей. Важливо не допускати надмірностей у всіх сферах життя, не зловживати тими речами, які відривають від реальності, наприклад, іграми.