Кількість карми 7: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 7

Кількість карми 7 означає складності в осмисленні подій. Людині з сімкою важко зрозуміти, що відбувається навколо нього. Якщо за датою народження вам дісталася карма числа 7, вас всюди переслідують невизначеності в життя. Ви притягли з минулих народжень багато негативу, не відпрацювали нічого, тому в цьому втіленні доведеться багато працювати.

Логіка в житті сімок відсутнє. Ви регулярно зустрічаєтеся з незрозумілими подіями: коли спочатку все було благополучно, і раптом розсипалася як картковий будиночок. Але ви не вдаєтеся в подробиці події, просто живете далі, як ні в чому не бувало.

Якщо сімка у жінки

У жінок з кармічним числом 7 порушена сексуальна енергія, тому можуть бути проблеми із зовнішністю або з самооцінкою. Якщо сексуальна енергія зовсім в мінусі, у дівчини можуть виникати серйозні гінекологічні захворювання, проблеми з зачаттям і дітонародженням.

З ведичної нумерології у жінок-сімок добре розвинена інтуїція, внутрішнє чуття, яке допомагає виживати. І якщо ви будете розвивати своє чуття, то можете стати ясновидиці. Необхідно звертати увагу на свої сни, вони часто є віщими.

Якщо сімка у чоловіка

У чоловіків з кармічним числом 7 можуть бути серйозні проблеми, статева дисфункція. Все це пов’язано з порушенням сексуальної енергії Кундаліні. Життя такого чоловіка – постійне вирішення проблем, він переходить з однієї неприємної ситуації в іншу. При цьому людина практична і толерантний, знає, кому можна довіряти, а кому не варто.

Для чоловіків-сімок велике значення в житті грає їх внутрішнє чуття. Напевно, ви розумієте, який проект буде вигідним, а з яким краще почекати. Тому начальство цінує таких працівників і доручає їм відповідальні завдання. У них завжди на все свій погляд.

Відносини і любов з числом карми 7

У людей з кармічним числом 7 складні особисті стосунки. Навіть якщо на початку стосунків панує любов, потім все закінчується плачевно, розривом або розлученням. Основа будь-яких відносин – сексуальна енергія, а вона у сімок розбалансована.

Навіть якщо серед ваших знайомих знайдуться сімки, які живуть з другою половинкою все життя, напевно, ця спільна життя не райдужна. Просто така складна карма. Якщо все-таки зважилися створити союз, беріть шлюб після 28 років, тільки тоді він буде міцним.

Як відпрацювати карму за датою народження

Щоб людині з кармічним числом 7 налагодити своє життя, потрібно прагнути до пізнання життя і смерті. Ви можете відпрацювати карму з допомогою розвитку інтуїції і допомоги людям. Розвинена інтуїція допоможе відкрити у вас екстрасенсорні здібності.

Однак використовувати дар можна тільки в позитивному ключі. Так ви зможете очистити свою карму від гріхів минулих життів і налагодити сьогоднішнє життя.