Число проблеми: що це і як розрахувати за датою народження

(A – B) – (A – C)

Що таке число проблеми

Число проблеми – це значення, що відбиває головні проблеми людини, його життєві завдання, які обов’язково треба вирішити. Воно показує, які особистісні якості або помилки створюють вам труднощі в житті. Як правило, цю помилку людина постійно повторює. Поки ви цього не зрозумієте, вам важко буде рухатися далі, вас будуть мучити питання – чому в житті відбувається так, а не інакше.

З ведичної нумерології, людина, який зумів дізнатися своє число проблеми за датою народження, зможе усвідомити свої вчинки і поліпшити карму. І тоді у вашому наступному житті не доведеться вирішувати цю ж задачу.

Скільки всього чисел проблеми

Все чисел проблеми дев’ять – від 0 до 8. У ведичній нумерології 9-ка не використовується як число проблеми. Якщо при розрахунках виходить 9, значить, береться значення проблеми числа 0.

У людини є головне число проблеми, яке пов’язане з призначенням. А також за датою народження можна обчислити ще чотири числа проблеми. Головне відображає глобальну суть, на яку перешкоду ви натикаєтеся постійно і чому так відбувається. А інші чотири – це своєрідні уроки, які людина повинна засвоїти певний період свого життя.

Перше число проблеми проявляється в юному віці і діє до досягнення 25 років. Друге активізується у віковому проміжку 25-35 років. Третє робить вплив протягом усього життя. А четверте починає діяти в 35 років і проявляється до кінця днів.

Як розрахувати число проблеми

Підрахуємо для прикладу головне число проблеми для людини народженої 10.09.1988. При цьому А – це позначення дня народження, – місяця народження, а З – року. Якщо число дня має дві цифри, їх зводять до одного, тобто підсумовують. Розрахунок зводиться до наступної формули:

(A – B) – (A – C)

Незалежно від того, що B більше або навпаки, ми з більшого числа віднімаємо менше.

10 (A) приводимо до однієї цифри: 1 + 0 = 1. Те ж саме по C: 1 + 9 + 8 + 8 = 26 = 2 + 6 = 8.

A – B = 9 – 1 = 8

A – C = 8 – 1 = 7

P = 8 – 7 = 1

А тепер спробуємо розрахувати 4 числа проблеми, також потребують опрацювання.

Перше число проблеми виходить таким способом: з числа дня народження віднімаємо місяць.

У нашому прикладі: 1 – 9 = 8 (навіть якщо значення негативне, мінус не вказується).

Друге число проблеми обчислюємо, віднімаючи з року народження число дня народження.

8 – 1 = 7

Третє число проблеми – це друге число мінус перше число:

7 – 8 = 1

Четверте число проблеми розраховують так: з числа року віднімають місяць появи на світ

8 – 9 = 1

Якщо одне і те ж число повторюється кілька разів, отже, для опрацювання знадобиться багато сил і терпіння. У наведеному вище прикладі людині варто звернути увагу на число проблеми 1, тому що воно повторюється.

Розшифровка значень

Знаючи своє число проблеми, ви зможете скоригувати долю, зрозумієте, як слід поводитися в певних життєвих ситуаціях. У цій статті ми наводимо короткі розшифровки всіх чисел, по кожному з них на нашому сайті є докладні статті.

1

В першу чергу необхідно навчитися відстоювати особисті кордону, інтереси і права від посягань інших, навіть найближчих людей. Вам потрібно усвідомлювати своє внутрішнє Я, бути впевненим в собі і твердо стояти на ногах, як би важко не складалися події у вашому житті.

2

Слід навчитися лавірувати між важливими власними інтересами та інтересами близьких. Знайдіть золоту середину, беріть за основу особисту користь, допомагаючи по мірі можливості рідним і близьким, тоді ви знайдете гармонію.

3

Категорично не можна зациклюватися тільки на собі ,своїх амбіціях і проблеми, ігноруючи інших людей. Трійка говорить, що людині не завадить самокритика, більш глибока оцінка себе і своїх дій, а також розвиток творчих ідей на загальне благо.

4

Для досягнення цілей необхідно проявляти серйозне завзятість, навчитися долати великі труднощі. У вашому випадку доведеться назавжди розпрощатися з лінню і працювати, що називається “в поті чола”.

5

Власникові п’ятірки варто подбати про стабільність в житті або про зміни на краще. Не дозволяйте своєму житті згортати на неправильний шлях, не забувайте про людей, які набагато важливіше матеріальних речей.

6

Намагайтеся не нехтувати своєю сім’єю і близькими. Обов’язково пам’ятайте про свою відповідальність перед дітьми, батьками та іншими родичами, надайте підтримку друзям.

7

Не варто надовго залишатися у своїх роздумах і самоті. Ви можете не тільки стати відлюдником-мудрецем, але і людиною, що страждають алкогольною або наркотичною залежністю.

8

Людина з таким числом проблеми може бути одночасно і скупим, і марнотратним. Необхідно більше думати про душу і духовне, відвідувати святі місця, читати духовні книги і поповнювати свій багаж знань.

0

У ведичній нумерології визначається як все або нічого. Ви можете притягнути величезне коло проблем, які постійно будуть проникати у ваше життя, а можете піднестися на Олімп і стати великою людиною – все залежить від вас.