Кількість карми 4: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 4

Кількість карми 4 означає, що на нинішню життя людини тисне вантаж і проблеми минулих втілень. Четвірка створює певні рамки, ви стаєте в’язнем невирішених раніше завдань. Якщо в минулому народженні все було вирішено, то тепер вас чекає удача і гармонія. В іншому випадку людина приречена, і шансів зробити вдалий маневр занадто мало.

Коли за датою народження виходить карма числа 4, людина стає жертвою незрозумілих і заплутаних ситуацій. Такі люди не розуміють, для чого їм було надано певний досвід. Неусвідомлення проблем веде до хвороб. У четвірок часто спостерігається психосоматика, коли невиражені емоції переростають у труднощі зі здоров’ям.

Якщо четвірка у жінки

У жінок з кармічним числом 4 спостерігаються серйозні проблеми пов’язані з сексуальністю і відтворенням потомства. В нумерології четвірка у жінок – гірше, ніж у чоловіків. У них більше страхів і підозр. Складно знайти точку опори.

Але якщо в минулому житті все було гармонійно, така жінка зможе вистояти, вона пройде всі мислимі і немислимі перешкоди, щоб стати сильнішими. Вам не варто ідеалізувати людей, краще приємно здивуватися, чому глибоко розчаруватися. Впевнено тримайте свої особисті кордону і не дозволяйте чужим втручатися у ваше життя.

Якщо четвірка у чоловіка

Кармічне число 4 обіцяє складності в спілкуванні. Багато людей, які заздрять вам і бажають зла. Вас звинувачують у тому, чого ви не маєте ніякого відношення. У чоловіків-четвірок часто погана репутація, всі вважають їх бунтарями і розбійниками, але насправді це така карма, і в житті ці люди інші.

Важливе значення для чоловіків несе сексуальна енергія. Через неї людина повинна не тільки здійснювати продовження роду і отримувати плотські задоволення, але і розвивати свою творчість і активність.

Відносини і любов з числом карми 4

У відносинах і любові у четвірок все складно. По-перше, ви не довіряєте людям і часто приховуєте від другої половинки непривабливі моменти свого життя. А коли все це якось вилазить назовні, з’являються проблеми.

По-друге, кармічне число 4 знаходиться під впливом точки злиття Сонця і Місяця – Раху. Означає похмурого і жорсткого людини, нетерпящего гармонію. Але якщо він буде проявляти до свого обранця або обраниці по максимуму турботи і любові, то союз стане щасливим. Все залежить тільки від старань.

Як відпрацювати карму за датою народження

Людям з кармічним числом 4 потрібно як можна більше віддаватися роботі. При виникненні перших труднощів не потрібно опускати руки і намагатися піти. Навчіться терпіння і самоконтролю. Завжди доделывайте розпочате до кінця, не кидайте справи на півдорозі.

Не тягніть з прийняттям важливих рішень. Збираєтеся щось зробити – робіть сьогодні, інакше цього може не статися ніколи.

Як тільки ви перестанете бурхливо реагувати на всі нападки долі, життя поступово налагодиться. Тільки з допомогою величезного терпіння та посидючості ви зможете відпрацювати цю непросту карму.