Значення числа долі 8: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

8 + 1

Що означає число долі 8

Число долі 8 – це символ влади, порядку та матеріального успіху. У ведичній нумерології її покровителем серед планет є Сатурн. Його успішне розташування на карті за датою народження приносить такі характеристики, як мудрість, усвідомленість і щирість.

Вісімка визначає собою царство практичній дійсності. Це означає, що людина, народжена з НС вісім, прагне втілити свої ідеї, щоб домогтися достатку і забезпечити собі краще життя. Це той рідкісний випадок, коли труднощі не ламають, а загартовують характер: пройшовши через випробування, він все-таки досягає успіху.

Які вони – люди з числом долі 8

Людина, якій випало народитися з числом долі вісім, володіє твердим характером, волею, сміливістю, високим рівнем вимогливості до себе і оточуючих. Він слабо піддається емоціям, воліє керуватися розумом і в робочих справах, і в особистих відносинах.

Його здатність переносити стреси, часом, дивує – володар вісімки швидко адаптується в нових умовах. Він зосереджений на кар’єрі і не надає особливого значення розваг.

Серед негативних проявів цифри 8 можна відзначити:

  • владність, авторитарність;
  • прагнення до самоти, зацикленість на собі;
  • схильність сумніватися в своєму оточенні.

Вісімка у жінки

Жінку з числом долі вісім можна назвати самостійною, господарської і практичною. Вона готова вкладати в сім’ю, присвячувати час близьким, піклується про них, підтримувати і бути опорою для свого обранця.

Зазвичай володарка вісімки веде себе стримано, але всередині відчуває потребу в любові. Вона розважливо підходить до вибору партнера і рідко виходить заміж за молодості. Велике значення для неї має не лише соціальний, але і матеріальний статус чоловіка.

Про те, яке ще впливає цифра 8 на представниць жіночої статі, ви можете дізнатися з онлайн-розрахунку за датою народження.

Вісімка у чоловіка

Для чоловіка, народженого з числом долі 8, характерні такі якості, як відповідальність, старанність, амбітність і хороші організаторські здібності. Він не боїться випробувань, оскільки нерідко сам їх шукає.

Основним пріоритетом є реалізація в професії та досягнення високих фінансових результатів. Для нього не властиво розпорошуватися на швидкоплинні зв’язки, тому він вважається турботливим і вірним чоловіком. В дружніх, партнерських і ділових відносинах воліє тримати дистанцію.

Ви можете отримати повний опис характеру чоловіки-вісімки за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Професії і фінанси

Якщо за датою народження випадає число долі 8, то професія може бути пов’язана з цифрами, документами або управлінням. Амбіції, розсудливість і уважність “вісімки” можуть знайти реалізацію у юриспруденції, бізнес-аналітиці або фінансах.

А також у володаря цифри вісім є потенціал керівника, тому він може стати ТОП-менеджером компанії або банку, зайняти посаду на держслужбі, очолити політичну партію.

Він вміє поводитися з грошима, знає, як їх отримати, зберегти і примножити. Навіть якщо по молодості йому не вдається заробити стан, то після 35 він досягає матеріальної стабільності.

Призначення

Основна кармічне призначення власника вісімки – це розвиток в собі таких якостей, як терпимість, розуміння інших людей, бажання допомагати. Прийміть той факт, що задоволення може приносити даний момент, а не тільки віддалені цілі.

Сприймайте тимчасові труднощі і невдачі не як непереборні бар’єри, а як чергові ступені життєвого розвитку. Намагайтеся зберігати самовладання і не впадайте у відчай, коли життя вас відчуває – тільки в цьому випадку чекає успіх.

Сумісність з іншими числами

Коротко розповімо про сумісність вісімки з іншими числами:

8 + 1

Для меланхолійною “вісімки” “одиниця” стане джерелом енергії, натхнення і радості. Особливо вдалий шлюб складається між чоловіком з “8” та жінкою з “1” – він буде добувачем у сім’ї, а вона наповнить будинок гармонією.

8 + 2

Союз може бути гармонійним, але тільки при дотриманні деяких умов: “двійці” слід менше дратуватися, а “вісімці” – не так явно демонструвати свою самовпевненість.

8 + 3

Спілкування між володарями 8 і 3 буде швидше нейтральним: самодостатня “вісімка” не потребує допомоги “трійки”, яка є природженим вчителем. Тому в парі не станеться взаємообміну.

8 + 4

“Четвірка” може стати для “вісімки” справжнім другом і помічником – вони розуміють прагнення один одного. Конфлікти виникають лише з фінансових питань – людина з 4 легко витрачає гроші, у той час як його партнер хоче збирати.

8 + 5

Складна комбінація для сім’ї або дружби: стрімка, авантюрна “п’ятірка” буде викликати невдоволення в практичною і задумливою “вісімки”, в результаті зазвичай радісний володар 5 почне замикатися в собі.

8 + 6

“Вісімка” і “шістка” можуть стати гармонійною парою. Людина з числом долі 6 готовий надати допомогу, розслабити, підняти настрій, тому в його суспільстві партнер з “8” стає більш терпимим і товариським.

8 + 7

“Вісімка” вільно почуває себе в компанії “сімки”, яка, навпаки, прагне уникнути цього спілкування із-за своєї замкнутості і горделивості. Виняток становить лише ситуація, коли партнер з “7” отримує фінансову допомогу.

8 + 8

Вдале поєднання, при якому дві людини можуть разом працювати і досягати спільних цілей, намагаються один одного підтримати і допомогти. Таким парам рекомендується вести сімейний бізнес.

8 + 9

В цьому союзі “дев’ятка” буде підштовхувати “вісімку” до роздумів і навчання, допомагати її росту і розвитку.

Відомі люди з числом долі 8

Серед відомих людей, народжених з числом долі 8, зустрічається багато видатних особистостей:

  • Геніальний російський вчений Дмитро Менделєєв (08.02.1834).
  • Італійський художник, основоположник кубізму, Пабло Пікассо (25.10.1881).
  • Перший російський президент Борис Єльцин (01.02.1931).
  • Актриса і “королева Голлівуду” Елізабет Тейлор (27.02.1932).
  • Чемпіон світу з шахів Анатолій Карпов (23.05.1951).