Число проблеми 8: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 8 як число проблеми

Число проблеми 8 по даті народження символізує ту сферу життя, в якій виникають основні перешкоди. У разі вісімки найбільші труднощі викликає робота. Власникові цього показника доводиться багато і старанно працювати, його шлях до успіху не буває простим, а професійне зростання завжди пов’язаний із зусиллями.

Такій людині варто розраховувати тільки на свої сили, знання, досвід, а не сподіватися на удачу. На старті кар’єри він змушений займатися важкою і малооплачуваним працею, яка не приносить задоволення. Доля не посилає йому легкого заробітку, тому у нього не виходить швидко досягти високого матеріального становища.

Здоров’я з вісімкою за датою народження

При вісімці основні проблеми зі здоров’ям мають кісткова, серцево-судинна системи. Люди з числом 8 схильні до хвороб опорно-рухового апарату, тому нерідко стикаються з сколіоз, остеохондроз, болями в колінах і спині, найчастіше змушені звертатися за допомогою до стоматологів.

А також у них підвищений ризик інфаркту, інсульту або інших хвороб серця і судин. При такому показнику слід дбайливо ставитися до організму, оскільки він протягом усього життя піддається високим фізичним та емоційним навантаженням.

протипоказано

Власникові вісімки не можна сприймати гроші як основну життєву мету і прагнути до неї будь-якими шляхами. Не варто піддаватися спокусі і домагатися бажаного за допомогою обману, погроз, шантажу, зловживання владою. Помилковий авторитет або використання сили будуть гальмувати успіх або викликати ще більше проблем і труднощів.

Не потрібно забувати, що всі перешкоди, що виникають у житті, є відпрацюванням кармічних уроків, які людина повинен не уникати, а проходити гідно.

Як вирішити проблему

Власникові числа проблеми 8 потрібно шукати порятунок в безкорисливій діяльності. Основними кармічними завданнями є благородні цілі, не пов’язані з отриманням вигоди: участь у благодійних проектах, допомога нужденним, догляд за хворими та ін. Волонтерська робота допоможе підвищити суспільний статус.

А також важливо не піддаватися депресивним станам, коли доля випробовує на міцність. Варто пам’ятати, що людина з вісімкою розвивається і вдосконалюється саме через працю, зусилля і подолання перешкод.