Число душі 8: значення, характеристика жінок, чоловіків і дітей

Що означає число душі 8

Числа душі 8 у ведичній нумерології відповідають такі дні народження, 8, 17 і 26-е, при цьому місяць і рік можуть бути будь-якими. Покровителем людини з вісімкою є планета Сатурн, яка наділяє мудрістю, працьовитістю і порядністю. Він володіє силою волі і дисципліною, любить у всьому порядок, суворо дотримується правил.

Число 8 дає своєму власникові безліч переваг:

  • спокій, терпіння, врівноваженість;
  • щирість, чесність, справедливість;
  • вірність, відданість.

Але вісімка може проявлятися і з негативної сторони у вигляді:

  • зарозумілості і гордині;
  • гнівливості, ворчливости;
  • душевної сухості і холодності.

У жінок

Жінка з числом душі “вісім” здатна самотужки впоратися з будь-якими труднощами. Із-за сильного внутрішнього стрижня вона може виховувати дітей, поєднуючи кілька робіт відразу, при цьому ще й допомагати батькам або стареньких родичів.

Часом їй не вистачає м’якості та жіночності, а її бойовий характер відбивається на зовнішності. Вісімка не терпить лінощів, вона вимоглива не лише до себе, але і до чоловіків. Своєю ініціативою вона може пригнічувати шанувальників або жити на самоті, яке, до речі, не надто обтяжує.

У чоловіків

Чоловік з числом душі “вісім” від природи наділений такими якостями, як цілеспрямованість, стійкість і сміливість. Йому важливо бачити результат власних досягнень: авторитет в своєму середовищі, визнання керівництва, повагу підлеглих, матеріальний достаток.

Він володіє сильною чоловічою енергетикою, тому прагне до влади не лише у професії, а й у родині. Він звик до порядку, любить, коли життя організована і спланована, тому такого ж ставлення чекає від близьких. Може бути вимогливим, суворим, цинічним.

Сумісність з іншими числами душі

Дружніми для вісімки вважаються цифри 1 (Сонце), 3 (Юпітер), 5 (Меркурій) і 6 (Венера). З цими планетами відносини у Сатурна складаються позитивно і невимушено, спілкування приносить позитивні результати для всіх учасників. Двійка (Місяць) і сімка (Кету) є нейтральними.

Ворожими для “8” можна назвати 4 (Раху), 8 (Сатурн) і 9 (Марс). З ними у володаря числа “вісім” можуть часто виникати конфлікти, суперечки, непорозуміння. Але варто врахувати, що четвірки і дев’ятки є джерелами тих труднощів, які рухають вісімку до саморозвитку, особистісного зростання, професійним і матеріальних цілей. Тому їх не слід сприймати як прямих ворогів і недоброзичливців.

Яку професію обрати восьмеркам

І чоловікам, і жінкам, народженим з числом 8 душі, підходять керівні посади або галузі, в яких потрібні відповідальність і дисципліна. Їх мудрість, рішучість, організаторські здібності дозволяють їм розвивати кар’єру в бізнесі та на державній службі.

Вісімці підійде професія військового, політика, фінансиста, юриста, бухгалтера, лікаря, а також керівника, наприклад, начальника відділу або директора департаменту у сфері продажів.

Завдяки своїй завзятості володар цифри 8 може освоїти будь-який напрямок. Про те, як ще можна розвинути професійний потенціал, ви дізнаєтеся, зробивши розрахунок на онлайн-калькуляторі.

Якщо ви народилися 17 або 26 числа

У ведичній нумерології важливо не тільки саме число душі, але і дата народження. У людини, народженої восьмого числа будь-якого місяця, характер буде проявлятися в повній відповідності з описом вісімки. Але в двох інших випадках, коли цифра 8 виходить у результаті додавання, будуть відхилення від основної характеристики.

Якщо поява на світ відбулося 17-го числа, то на людину буде впливати енергія Сонця (1) і прагнення до боротьби від планети Кету (7). При такому розкладі володар “8” буде стикатися з внутрішніми конфліктами, але долаючи їх, стане більш духовним, розважливим і спокійним.

Якщо дата народження випадає на 26-е число, то людина знаходиться під впливом Місяця (2) і Венери (6). Це найбільш сприятливе поєднання для жінок, оскільки планети наділяють такими якостями, як м’якість, ніжність, жіночність і материнська енергія.

Рекомендації для людей з числом душі 8

Власникові числа душі 8 слід знизити свій контроль, зокрема, перестати давати вказівки і повчання родині, близьким, друзям, колегам, не стежити за кожним їхнім кроком, більше довіряти. Варто адекватно оцінювати свої сили і можливості, т. к. для вісімки характерно братися за непосильну ношу, навіть якщо результат не виправдовує зусиль.

Важливо навчитися бути більш активним, легким і позитивним, знімати з обличчя маску серйозності, невдоволення, похмурість, шукати приводи для радості в повсякденному житті, наприклад, займаючись спортом або подорожуючи. Необхідно розвиватися не тільки фізично, але і духовно, спілкуватися з більш досвідченими людьми, шукати собі вчителів, наставників і вивчати закони Всесвіту.