Число проблеми 2: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 2 як число проблеми

Число проблеми за датою народження символізує ту сферу життя, яка викликає найбільші труднощі. Наприклад, воно проявляється у вигляді помилок, які людина здійснює з разу в раз, негативних ситуацій або кармічних уроків.

У разі двійки найскладнішими є особисті відносини, через які відбувається відпрацювання карми. Число проблеми 2 може впливати як на взаємини з батьками, так і на спілкування з протилежною статтю.

Відносини з двійкою за датою народження

Власникові числа проблеми 2 складно домогтися успіху в особистому житті. Він рідко відчуває у відносинах почуття любові, щастя, гармонії, спокою. Драматичні ситуації самі притягуються до нього. Навіть якщо йому і вдається створити пару, то ризик розлучення або конфліктів все одно залишається високим.

Негативний вплив двійки проявляється по-різному: людина не вміє будувати рівноправні партнерські відносини, сам пред’являє завищені вимоги до обранця або стає від нього залежним.

Сім’я

Проблемна двійка провокує непорозуміння з батьками, і в першу чергу з матір’ю. Труднощі проявляються не тільки у вигляді спорів або відкритих конфліктів. Людина з числом 2 може страждати від відчуттів, що його не приймають, не розуміють, критикують.

Він не відчуває материнської любові і турботи. Емоційна холодність у відносинах з мамою може надалі позначитися на його власній родині, наприклад, викликати проблеми з дітонародженням.

Здоров’я

При такому показнику ризику захворювань схильні різні системи організму: нервова, серцево-судинна, репродуктивна. Але в першу чергу страждає психіка.

Емоційна нестабільність, підвищена тривожність, страхи майбутнього, неврози, порушення сну – це далеко не повний список можливих наслідків впливу числа “два”. Психосоматичні розлади можуть викликати алергії (шкіра, дихання) або проблеми з травленням.

протипоказано

З проблемою не вдасться боротися поодинці, оскільки у відносинах завжди беруть участь двоє. Не вийде вирішити конфлікт з мамою, чоловіком, дружиною або будь-яким іншим людиною, якщо партнер не готовий до діалогу і компромісу.

не Можна впадати в залежність, йти на поводу у близького, а також у всіх труднощі й неприємності звинувачувати тільки себе. Власникові двійки потрібно розвивати любов до себе і повагу до своїх потреб.

Як вирішити проблему

Людині з числом проблеми 2 потрібно протягом усього життя шукати баланс у відносинах між своїми інтересами та кордонами партнера. У цьому допоможе читання спеціальної літератури на тему психології та чоловічо-жіночих взаємин.

Важливо опрацювати свою самооцінку, побороти в собі страх, невпевненість, провину, залежність від чужої думки, приборкати свій егоцентризм, навчитися конструктивно спілкуватися та знаходити спільну мову з різними людьми.