Кількість карми 1: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 1

Кількість карми 1 означає, що життя буде постійно перевіряти вас на міцність, перевіряти ваше его. Всі проблеми будете пропускати через себе і задавати собі питання: чому зі мною так відбувається. Обставини складуться так, що людину з числом карми 1 будуть постійно ображати і принижувати. Всі ці випробування спрямовані на перевірку вашої власної гордості.

Якщо за датою народження виходить одиниця, значить, доведеться все життя прагнути вгору в суспільному житті і по кар’єрних сходах, але обставини вас будуть зіштовхувати вниз.

Якщо одиниця у жінки

Якщо кармічне число 1 виходить у жінки, можуть бути проблеми зі здоров’ям. Причому вони можуть виникнути раптово. Прагнучи до влади будь-якими шляхами, не варто забувати, що позаду може залишитися тільки “випалена земля”. Ви можете втратити близьких друзів і оточення.

З ведичної нумерології у жінок з числом один важка карма. Багато представниць по натурі “самотні вовчиці”. Але якщо таку даму поставити вперед, то вона поведе за собою полки. Вміє керувати людьми, мотивувати і спрямовувати їх енергію у правильне русло.

Якщо одиниця у чоловіка

Кармічне число 1 для чоловіка теж обіцяє непросте життя. Хоч і трохи краще, ніж у одиниць-жінок. Доля постійно давати вам уроки у вигляді ураженого его, щоб ви не впивалися своєю гордістю. Вам варто більше надавати значення іншим людям, знаходити компроміси.

Якщо будете ідеалізувати своє життя і, в першу чергу, себе, зіткнетеся з безліччю проблем. Карма такої людини буде постійно руйнувати ілюзії, показуючи реальну життя.

Відносини і любов з числом карми

З людьми, у яких кармічне число 1, складно будувати відносини і створювати сім’ю. У відносинах і любові завжди намагаєтеся зайняти лідируючі позиції. Якщо не виходить “продавити” партнера, зосереджуєте увагу на інших.

Обранець або обраниця такої людини повинна бути пасивною, погоджуватися з точкою зору і підтримувати в усіх починаннях. В іншому випадку будуть виникати конфлікти, що призведе до розладу у стосунках і до подальшого розриву.

Ще один варіант відносин з такою людиною – “соратники”. Дружина або чоловік сприймаються як частина однієї команди, але все одно буде керувати одиниця.

Як відпрацювати карму за датою народження

Людям з кармічним числом 1 потрібно навчитися довіряти оточуючим і світу. У будь-якому випадку така людина буде самотнім. Ви не реалізуєте в сім’ї, але знайдете своє щастя в успішній кар’єрі.

Щоб відпрацювати карму, потрібно рости не тільки в матеріальному плані, але і в духовному. Це можуть бути хороші вчинки, допомогу знедоленим людям, благодійність.

А також потрібно навчитися сприймати світ усвідомлено, розуміти своє призначення. Центр вважається центром Всесвіту, поки існує ця Всесвіт. Важливо не тільки ваше его, але і навколишній світ, все, що відбувається в ньому.