Значення числа долі 1: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

1 + 1

Що означає число долі 1

У ведичній нумерології одиниця символізує вищу цілісність, єдність, досконалість, гармонію, під нею розуміють Бога або Космос.

Мають число долі 1 – це люди, для яких покровителем є Сонце. Планету можна охарактеризувати як прояв стабільності, сили, влади і авторитету.

Це означає, що якщо за датою народження випадає одиниця, то ваші особисті якості проявляються подібно до сонячної енергії – ви здатні надавати великий вплив на оточуючих, готові бути благодійником, допомагати слабким (“зігрівати”) і безжально ставитися до недоброзичливців (“спалювати”).

Які вони – люди з числом долі 1

Володар числа долі 1 – це хороший організатор. Для нього характерні такі якості, як цілеспрямованість, наполегливість, терпіння, завдяки чому він часто стає лідером. У своїх діях керується логікою і розумом, а значить, не схильний романтизувати, піддаватися емоціям або приймати спонтанні рішення. Виняток становлять місяці слабкого Сонця – в цей період підвищується ризик помилок, але навіть з них він робить висновки.

Негативним проявом одиниці можуть бути:

  • завищені амбіції і владність;
  • критичність і прагнення придушувати близьких;
  • хвастощі, залежність від уваги навколишніх.

Одиниця у жінки

Жінки з числом долі 1 – це власниці сильного характеру. Основне значення одиниці – прагнення досягати успіху у всіх сферах: в кар’єрі, особистому житті і суспільстві.

Вона може займати добре оплачувану або престижну посаду, користуватися повагою у колег і начальства. Вважається хорошою матір’ю, направляє багато енергії в сім’ю. Друзі і знайомі цінують її за вишукані манери, гостинність і теплу атмосферу в будинку.

У всьому намагається домогтися порядку, рішення приймає обачно, при цьому не боїться труднощів. Ще більше інформації про жінку числа долі 1 можна отримати за допомогою нашого онлайн-калькулятора.

Одиниця у чоловіка

Чоловік, народжений з числом долі 1, амбітний, прагне до влади і перемоги, не боїться труднощів, без страху береться за масштабні проекти, нерідко стає піонером у своїй галузі.

Ретельно планує кожна нова справа, продумує деталі, прораховує всі варіанти. Він здатний керувати і нести відповідальність, тому люди йдуть за ним і довіряють.

При цьому сам є самодостатнім, поодинці справляється навіть зі складними завданнями. Він бере на себе роль покровителя: допомагає нужденним, займається благодійністю, спрямовує енергію на інші благі цілі. Це лише короткий опис характеру чоловіка з одиницею за датою народження.

Професії і фінанси

Людина не знає кордонів у професії, якщо йому випадає число долі 1 по даті народження. Він може досягти успіху в бізнесі, політиці чи мистецтві – у будь-якій із сфер намагається домогтися високого положення та впливу. Наприклад, може стати підприємцем, директором корпорації або головою партії.

Монотонна і одноманітна робота його стомлює, тому він буде шукати будь-які способи, щоб реалізувати свої амбіції. Успіх і фінансова стабільність приходять до нього не відразу. Але докладаючи зусиль, приблизно до 40-45 років він може досягти бажаного матеріального рівня. Власникові одиниці важливо раціонально користуватися грошима і навчитися інвестувати.

Суміснівартість з іншими числами

Коротко розповімо про сумісність одиниці з іншими числами:

1 + 1

Двом лідерам в парі складно перебувати в балансі, тому вони відчайдушно конкурують, або обидва стають бездіяльними. Але вони можуть дружити, якщо їх інтереси не перетинаються, наприклад, у бізнесі.

1 + 2

Надто чутливої, вразливої “двійці” буде непросто ужитися в союзі з владної “одиницею”, яка схильна пригнічувати, нав’язувати свою думку. Тому така пара зможе існувати, тільки якщо числом 2 має жінка.

1 + 3

Володар числа 3 – яскравий екстраверт, який користується увагою публіки і протилежної статі. Тому він не буде підходящої парою для “одиниці”, але може стати хорошим компаньйоном або соратником.

1 + 4

Між “одиницею” і “четвіркою” може з’являтися магічне тяжіння, хоча по природі ці два числа протистоять один одному. Для людини з числом 4 така дружба або зв’язок буде приносити вигоду.

1 + 5

Ідеалістичною п’ятірці складно знаходитися поряд з раціональною “одиницею”, а оскільки обидва числа володіють незалежними характерами, то кожній із них буде непросто йти на компроміс.

1 + 6

Жінка з 6 має талант і хороший смак, тому чоловік з 1 не залишається до неї байдужим. При іншому розкладі цифр ситуація буде протилежною: яскравий володар шістки буде дратувати свою супутницю великою кількістю жіночої уваги.

1 + 7

Союз може бути стабільним та успішним: фантазер-“сімка” захоплює своєю уявою “одиницю”, вона ж в свою чергу знайде спосіб реалізувати найфантастичнішу ідею і отримати з цього вигоду.

1 + 8

Приваблива “вісімка” не може залишити байдужою “одиницю”. Їх зв’язок стає яскравим, пристрасним романом, але рідко переходить в щасливий шлюб. Число 1 любить порядок і дисципліну – саме те, чого уникає володар цифри 8.

1 + 9

Спілкування з “дев’яткою” наповнює “одиницю” енергією, натхненням і силою. У парі вони можуть стати єдиним цілим, доповнювати один одного, але тільки в тому випадку, якщо товариська “1” з розумінням поставиться до потреби “9” на самоті.

Відомі люди з числом долі 1

Багато відомі люди мають число долі 1. Серед володарів одиниці є особистості, які були при владі або стали світовими революціонерами:

  • Наполеон Бонапарт (15.08.1769).
  • Імператор Микола Другий (18.05.1868).
  • Видатний винахідник Генрі Форд (30.07.1863).
  • Радянський полководець Георгій Костянтинович Жуков (01.12.1896).
  • Михайло Сергійович Горбачов (02.03.1931).