Кількість карми 5: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 5

Кількість карми 5 означає, що в минулих втіленнях людина не сильно грішив і заробив хорошу і приємну життя. Характерна риса карми числа 5 – успіх життя повністю залежить від самої людини. За датою народження така карма виходить у тих людей, які самостійні і самодостатні в життя.

Всі події у вашому житті відбуваються плавно і гладко. Сильні потрясіння бувають вкрай рідко. Ви можете бути успішними в бізнесі, в роботі або у пізнанні чогось нового. Але все, що у вас буде з’являтися, ви заробите самостійно, не розраховуйте на допомогу від батьків, покровителів або на підказки долі.

Якщо п’ятірка у жінки

В нумерології жінки-п’ятірки близькі до Бога. Це можуть бути як власні пізнання, так і напрямок інших людей на істинний шлях. Жінки, на долю яких випало кармічне число 5, встигають скрізь і завжди. Ви часто міняєте свою професійну діяльність. Але це аж ніяк не за бажанням. Така ваша карма.

Меркурій дає таким жінкам багато логічності, тому в житті ви можете швидко відшукати рішення для найскладніших завдань. На першому місці у жінок з такою кармою – робота і професійний ріст. В житті все відбувається за планом, все структуровано і по поличках.

Якщо п’ятірка у чоловіка

Для чоловіка-п’ятірки велике значення в житті грає доля. Ви вірите у фатальність подій, думаєте, що все вирішено. Чоловіки з кармічним числом 5 через мінливості Меркурія часто змінюють своє життя. Іноді здається, що все налагодилося і вляглося, але вас знову тягне в незвідані нетрі.

Тому чоловіки-п’ятірки часто емігрують в іншу країну в гонитві не тільки за кращим життям, але і за новими враженнями. Пройшовши всі випробування, такі чоловіки не губляться за життя, а сприймають все з самоіронією і гумором.

Відносини і любов з числом карми 5

Якщо в житті людей з кармічним числом 5 все йде за планом, то це зовсім не про їхні стосунки. Там панує хаос. У відносинах і любові ви непостійні. Часто міняєте не тільки партнерів, але і коло спілкування. У більшості випадків це полігамні люди. Така карма передбачає велику кількість дітей.

Ви не терпите одноманітності, втомлюєтеся від нього. Сімейні турботи вимагають терпіння, а у вас його немає. Рутина обтяжує і дратує. Спочатку ви можете зіграти роль турботливого батька або мами-квочки, але потім швидко від цього втомитеся. У мам-п’ятірок дітей часто виховують колишні чоловіки або бабусі.

Як відпрацювати карму за датою народження

Щоб відпрацювати карму, вам потрібно, в першу чергу, навчитися терпінню і спокою. Не акцентуйте свою увагу на гріхах і проблеми інших людей, займайтеся своїм життям. Людям з кармічним числом 5 варто зберігати впевненість за будь-яких обставин.

Не спілкуйтеся з песимістами, так ви збережете свою енергію для більш важливих справ. Реалізуйте свій фізичний потенціал, направляйте його на рішення корисних справ, заведіть город або дачу, посадіть квіти біля будинку. Вам потрібна фізичне навантаження, тоді менше непотрібного буде притягатися і в духовному плані.