Число проблеми 6: опис по даті народження і способи вирішення

Що означає 6 як число проблеми

Число проблеми 6 по даті народження викликає складнощі, пов’язані з інтимними стосунками. Вплив шістки може проявлятися як надмірний інтерес до цієї сфери, зацикленість на плотських задоволеннях, часта зміна партнерів.

Шістка може зробити людину заручником своїх бажань – йому буде складно створити пару з-за постійної потреби нових відчуттів або зберегти сім’ю, яка виявиться під ударом з-за зрад.

Власникові цифри 6 подобається отримувати, але важко віддавати. Зовнішню красу він цінує більше, ніж внутрішню, тому нерідко зациклений на одязі, моді і дорогих атрибутах.

Здоров’я з шісткою за датою народження

Шістка як число проблеми позначається в першу чергу на ендокринної та сечостатевої системи. Щитоподібна і підшлункова залози можуть викликати гормональні збої, що звичайно несприятливо впливає на зовнішність. При таких порушеннях з’являються висипи на тілі, страждає якість шкіри і волосся.

Перепади настрою – ще один прояв нестабільності гормонів. А у любителів плотських задоволень наслідки виявляються і в інтимній сфері. Є ризик не тільки інфекційних захворювань, але і проблем з роботою внутрішніх органів, лібідо і потенцію.

протипоказано

Власникові шістки не варто захоплюватися своїми слабкостями – вступати в безладні зв’язки, робити пошук нових відчуттів пріоритетом усього життя. Небезпечно втілювати свої бажання з ризиком для здоров’я або заподіюючи біль близькій людині.

А також шкідливо зациклюватися тільки на зовнішності – необхідно самому розвиватися ментально і духовно, перестати давати оцінку по упаковці, а не за змістом. При цьому важливо не критикувати себе за власні недоліки, а розуміти і приймати їх, ставитися до себе з любов’ю.

Як вирішити проблему

Людина з числом проблеми 6 може направити свою енергію в мирне русло, наприклад, зайнятися творчістю, шукати різні шляхи для самовираження: музика, живопис, театр і т. д. Можна брати участь у благодійності, допомагати нужденним, навіть просто піклуватися про близьких – все це буде культивувати любов, яка трохи приглушить невгамовну пристрасть.

Перебуваючи у відносинах, слід зберігати вірність своєму обранцеві або коханої, не допускати навіть найменших сумнівів у своїй чесності, не надавати знаки уваги іншим представникам протилежної статі.