Жінка-Овен і чоловік-Риби: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Овном і чоловіком-Рибами. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Риби-чоловік і жінка-Овен в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Овен і чоловік-Риби як пара

Норовиста Овен-жінка і м’який чоловік-Риби на перший погляд не мають спільних точок дотику. Але як кажуть, протилежності притягуються, і сумісність цих знаків зодіаку вище середнього, хоч і не дотягує до 100 відсотків.

Доброта і чуйність Риб-чоловіки може підкорити серце щирою і відкритою жінки-Овна. Його чиста душа і спокійний норов змінюють світогляд непокірної дівиці. З нею чоловік-Риби стане набагато впевненіше у своїх силах і зможе досягти великих висот у професії. Якщо їх відношення не складуться, то обидва будуть згадувати про проведений разом час з особливою теплотою.

Плюси відносин

Жінка-Овен і чоловік-Риби мають всі шанси бути разом. Хороша сумісність тримається на наступних плюси відносин:

 • чесність і відкритість по відношенню один до одного;
 • взаємна турбота, розмови по душам;
 • відсутність конкуренції за лідерство;
 • Овен дає своєму партнеру заряд енергії і сил;
 • Риби можуть заспокоїти буйний норов обраниці;
 • З Овном-дівчиною чоловік-Риби стає більш хоробрим;
 • Риби зупиняє Овна від необдуманих рішень.

Мінуси відносин

Вразливий чоловік-Риби і егоїстична жінка-Овен можуть конфліктувати і ображатися один на одного. Головні причини сварок:

 • нерозуміння вчинків один одного;
 • взаємна ревнощі;
 • образливість Риб;
 • агресивність і запальність Овна;
 • бажання переробити партнера “під себе”;
 • Овну незрозумілі комплекси Риб;
 • Риб дратує зацикленість Овна на матеріальних цінностях.

Сумісність Овна-жінки і Риб-чоловіки в дружбі

Жінка-Овен і чоловік-Риби рідко стають близькими друзями. Для міцної дружби у них слабка сумісність знаків зодіаку. Різний життєвий ритм і несхожі інтереси не дають їм йти однією дорогою. Коли Овен відпочиває в клубі з друзями, Риби читають книгу або дивляться містичний серіал в самоті. Замкнутий хлопець не любить шуму і тримається далеко від розважальних закладів.

Їх приятельські стосунки часто зав’язуються на взаємній симпатії – обидва перебувають у стані закоханості, але не здатні зізнатися в цьому. Дівчина чекає першого кроку від хлопця, а він не хоче бути відкинутим.

Сумісність Риб-хлопця і Овна-дівчата в любові

Любовний дует Овна і Риб насичений романтизмом і пристрастю. Незважаючи на невелику сумісність знаків зодіаку в любові, вони живлять один до одного ніжність і виявляють взаємну турботу. Щедрий чоловік-Риби балує улюблену приємними подарунками і присвячує їй романтичні вірші. Дівчина стає менш агресивною і рідше зривається на оточуючих. У свою чергу, вона для Риб відіграє роль музи, надихає милого на успіхи в бізнесі.

В цій парі кожен може ревнувати один одного. У Риб велика фантазія – чоловік часто надумує собі суперників. А Овна провокує на ревнощі доброта Риб, що допомагають знайомим.

Сумісність пари в ліжку

Овен може ініціювати інтим, адже Риби більш сором’язливі. Однак, закоханий чоловік не залишиться в боргу і виконає бажання партнерки. Цей хлопець вправний коханець, якого Овен побоїться втратити. Вона може бути занадто активної, а іноді навіть грубою, а Риби пом’якшують її темперамент.

Йому важлива тривала підготовка до близькості і інтригуючі відверті розмови. З Овном-жінкою Риби-чоловік зважиться на експерименти, а також на незвичну обстановку. Такий інтимним життям будуть задоволені обидва партнера.

Дівчина-Овен і чоловік-Риби в шлюбі

Любовні стосунки часто призводять до шлюбу Овна-дівчину і Риб-чоловіка. Кожен з них серйозно ставиться до створення сім’ї. Чоловік почне більше заробляти – стимулом для цього стане не тільки вимогливість подружжя, але і бажання довести свою значимість. Овен навряд чи стане зразковою домогосподаркою, вона буде заробляти гроші нарівні з чоловіком. Побутові питання пара поділить між собою.

Провокатором конфліктів буде Овен. Бажання жінки покомандувати може призвести до образу чоловіка. Попросити вибачення їй може перешкодити гордість, але якщо вона дійсно любить чоловіка, то зможе перебороти себе.

Якими батьками будуть жінка-Стрілець і чоловік-Риби

Риби-чоловік стане добрим батьком, а Овен-дівчина – суворою матір’ю. Не сама висока сумісність знаків зодіаку не знизиться в процесі виховання дітей. Тато-Риби завжди прийде на допомогу дитині і підтримає його у важкій ситуації. Він частенько балує дітей смакотою і новими іграшками, за що потім вислуховує претензії від подружжя.

Овен змалечку привчає дітей до самостійності і завзятості. Жінка постарається, щоб діти вели активний спосіб життя, можливо, влаштує сина чи дочку в спортивну школу. Підросли діти можуть довіряти свої секрети батька, вони сприймають його як близького друга. До мами вони ставляться з великою повагою і вдячністю.

Ділова сумісність Риб-чоловіки і Овна-жінки

Представники цих знаків зодіаку здатні спрацьовувати. Винахідливі Риби і наполеглива леді-Овен доб’ються успіху – вони не будуть плести інтриги за спиною один одного, а спільно вирішать будь-які проблеми.

Якщо жінка-Овен займає керівну посаду, а хлопець-Риби – її підлеглий, вони зможуть бути корисними один одному. Овен з радістю скористається ідеями талановитих Риб. Правда, жінка може видати їх за свої, а для Риб не пошкодує премії.

М’якому і спокійного босу Рибам буде складно контролювати примхливу співробітницю-Овна. Але якщо він пообіцяє їй гарну посаду, то отримає рішення будь-якої задачі. Овни не бояться труднощів, тому можуть просунути самий складний проект.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Овна

Романтичному чоловікові знака зодіаку Риби не складе праці привернути увагу цієї норовливої особи. Він вміє робити гарні компліменти і щедрий на подарунки. Чим частіше хлопець буде хвалити дівчину, тим швидше вона опиниться в його обіймах.

Щира і відкрита жінка знака зодіаку Овен чекає відвертості і щирості від обранця. Вона любить інтелектуальні бесіди та активне проведення часу. Овен завжди шукає сильного і матеріально стабільного партнера – Рибам доведеться взяти волю в кулак і почати більше заробляти. Чоловік повинен бути впевнений, що зможе забезпечити сім’ю всім необхідним. Овни люблять отримувати пишні букети троянд і незвичайні ювелірні вироби – тому Рибам потрібно періодично балувати свою обраницю.

Як Овну-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Сумісність замкнутого чоловіка-Риб і Овна-жінки не найвища, але це не заважає їм будувати щасливі відносини. Жінці важливо взяти ініціативу в свої руки. Прив’язати чоловіка-Риб можна ніжністю і делікатністю, його може налякати легкодоступна і настирлива дівчина.

Він не любить поспішати, тому обраниці доведеться набратися терпіння. Цей хлопець оцінить романтичну записку до подарунка на День Народження і обов’язково напише відповідь. Він не терпить грубощів, тому жінці треба стримувати свою емоційність. Риби оцінять цікаву книгу або незвичайний талісман в якості подарунка.

Як дівчина-Стрілець і хлопець-Риби ведуть себе при розставанні

В якийсь момент Овну-жінці може стати нудно поруч зі спокійним чоловіком-Рибами. Їй потрібна пристрасть і яскраві емоції, яких вона не може дочекатися від партнера. Раптово вона стане байдужою і відстороненою.

Чуттєвий чоловік сильно образиться на дівчину, але розірвати відносини відразу не вирішиться. Він буде намагатись оживити їх любов, поки сама дівчина не запропонує припинити зв’язок. Можливо, вона вже знайшла заміну цього чоловіка, тож прямо говорить, що хоче розлучитися.

Як парі знайти спільну мову

Сумісність сильної дівчини-Овна і доброго хлопця-Риб може знижуватися через постійних сварок. В цьому союзі обом доведеться стати терпимішими і більше довіряти другій половинці. Овну потрібно менше мучити коханого хлопця претензіями і ревнощами. А Рибам – стати більш відкритими і навчитися відверто говорити про свої бажання.

Делікатність і вміння перевести конфлікт в жарт допоможе Рибам утримати любов цієї яскравої дівчини. А вірність та щирість Овна завжди будуть цінні для коханого чоловіка. Ідилія у відносинах можлива за умови взаємної підтримки і турботи.