Сумісність Раку і Раку в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісності Раку і Раку. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Раки і як складуться ділові відносини між Раками-чоловіками.

Підходять жінка-Рак і чоловік-Рак один одному

Представники цього знака зодіаку підходять один одному і для спілкування, і для створення пари. Якщо давати загальну характеристику, то Раку-жінку і Раку-чоловіка можна назвати емоційними натурами, які мають багатий внутрішній світ. Але вони насторожено ставляться до оточуючих і підпускають до себе тільки тих людей, які довели свою щирість і чесність.

У таблиці наведено основні фактори, які посилюють і послаблюють їх сумісність.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Схожість у поглядах на сім’ю, побут, виховання дітей, дозвілля і фінанси Дівчина-Рак і хлопець-Рак бувають образливими і злопамятными
Взаєморозуміння на рівні інтуїції, вміння швидко приходити до консенсусу В цій парі з часом зникає романтика, з’являється одноманітність
Люблять проводити час наодинці один з одним, їх інтереси збігаються Вони бувають вимогливі до партнера, але рідко говорять про свої претензії

Сумісність Раків в дружбі

Рак-чоловік і Рак-жінка можуть спілкуватися по-дружньому без будь-яких натяків на романтику або інтимні стосунки. Вони з півслова розуміють один одного, але не допускають і думки про фізичну зближенні. Схожість двох представників цього знака зодіаку полягає в тому, що обидва є щирими, надійними, чуйними людьми. Раки можуть терпляче вислухати, дати пораду чи промовчати, якщо близькій потрібна увага. Вони не стануть засуджувати, нав’язувати свою думку або проявляти байдужість.

Два Раку добре сумісні в дружбу, тому що вони мають схожі інтереси і однакові погляди на те, яким повинен бути дозвілля. Вони разом можуть ходити в кіно, відвідувати виставки, їздити за місто або вибрати інший спокійний вид відпочинку.

Ці друзі не захоплюються екстримом або азартними іграми. Зазвичай їх дружні зустрічі супроводжуються тривалими інтелектуальними бесідами.

Дівчина і хлопець знаку Рак не перестануть спілкуватися один з одним, навіть якщо в одного з них з’явиться постійний партнер. Вони зможуть дружити сім’ями, якщо їх другі половинки не будуть проти.

Сумісність Раків в любові і відносинах

Чутливі, замкнуті і ранимі Раки не схильні заводити численні романи. Вони не поспішають зближуватися з людиною, навіть якщо він їм симпатичний. Можуть довго придивлятися до нього, оцінювати його як потенційного партнера і сумніватися. Але їх поведінка різко змінюється, коли відбувається зустріч чоловіка-Рака і жінки-Раку. Завдяки сильній інтуїції та емпатії вони розуміють один одного без слів, відчувають на відстані. Тому можна сказати, що їх сумісність в любовних відносинах прагне до ідеальної.

Дівчині-Раку можна тільки позаздрити, якщо вона зустрічається з представником свого знака зодіаку. Рак-чоловік знає толк в романтиці і залицяннях. Він не стане робити що-небудь напоказ, наприклад, від нього не варто чекати букета з сотні троянд, діамантів чи визнання в любові у всіх на виду. Але він зуміє проявити фантазію, щоб організувати для коханої красиве побачення. Раки віддають перевагу спокій, усамітнення і спокій, тому вони з однаковим задоволенням можуть проводити час і на морському узбережжі, і в затишній домашній обстановці.

Кожен з партнерів цінує у відносинах стабільність, чесність, щирість і довіру. Зі свого боку вони дають турботу, емоційну підтримку, прощають недоліки і забувають помилки один одного.

Негативним фактором, що знижує їх любовну сумісність, є лише взаємні образи. Вони не схильні влаштовувати гучні сварки і скандали, але розбіжності виникають в будь-якій парі. У цьому випадку Рак може замкнутися і кілька днів ігнорувати свого обранця. Ще один можливий привід для конфліктів – підозру в нечесності. І чоловік, і жінка не прощають фальші і брехні.

Сумісність Раків в ліжку

Незважаючи на те, що вони є ніжними, ласкавими, уважними і турботливими партнерами, сумісність Раку-чоловіки і Раку-жінки в ліжку не можна назвати ідеальною. У перші місяці спілкування вони роблять все, щоб їх інтимні стосунки були регулярними і насиченими. Обидва володіють багатою фантазією і не бояться експериментів, не поспішаючи вивчають переваги один одного. Вони цінують емоційну близькість, але інтим є однією з головних складових їх спільного життя.

згодом у парі може поступово згасати пристрасть і з’являтися одноманітність. Раки не відрізняються високою ініціативою, тому близькість починає відбуватися все рідше. Іншою причиною для рідкісних інтимних контактів можуть стати перепади настрою, яким піддаються обидва. У цьому випадку потрібні зусилля від обох партнерів, щоб їх сексуальні відносини залишалися гармонійними. Наприклад, чоловікові варто бути більш активним, наполегливим, а дівчині піклуватися про те, що в їх спальні панує романтична атмосфера.

Сумісність Раків для сім’ї та шлюбу

Відносини двох Раків часто призводять до створення міцної, дружної і гармонійного сімейства. Сумісність представників цього знаку зодіаку в любові і шлюбі висока, тому вони мають схожі моральні принципи, цілі, погляди на сім’ю та виховання дітей. Вони цінують стабільність і домашній затишок. Їх не обтяжують побутові проблеми, прибирання, готування та інші господарські справи. Обидва воліють проводити вечори і вихідні у колі близьких, а не в гучних компаніях або на світських заходах.

У подружжя-Раків збігаються погляди на управління фінансами. Вона і він відповідально ставляться до грошей, ведуть сімейного бюджету і не здійснюють спонтанних покупок. Дівчина цього знаку не стане витрачати велику суму на косметику або прикраси. Вона з великим задоволенням направить їх на облаштування будинку або навчання дітей. Кожен з Раків є турботливим, ніжним і люблячим батьком. Вони самостійно займаються малюками і лише в крайніх випадках запрошують бабусю або няню. Мама-Рак може бути настільки прив’язана до дитини, що насилу відпускає його з батьківського гнізда у дорослий світ.

Незважаючи на гармонію і взаєморозуміння, у Раків можуть бути розбіжності. Основна претензія до чоловікові-Раку полягає в його слабкою ініціативи, нерішучості і непрактичність. Ситуації, коли представник цього астрологічного знака стає фінансовим магнатом – рідкість. Цей чоловік може забезпечити своїй родині середній рівень життя, але він буде далекий від розкоші. Його дружині варто більш терпляче і дбайливо ставитися до обранця. Будь-грубе слово, критичне зауваження або докір можуть надовго зіпсувати сімейні відносини.

Сумісність Раків в роботі та бізнесі

Рак-чоловік і Рак-жінка – це хороше поєднання знаків для того, щоб займатися спільною справою. Вони вміють ефективно працювати в команді, не стануть конкурувати між собою, боротися за увагу начальства, премію або підвищення на посаді. Два розумних, працьовитих, уважних, відповідальних і неконфліктних людини будуть намагатися на благо компанії і навіть допомагати один одному.

За гороскопом у них може бути висока сумісність і в бізнесі. Вони можуть успішно вести творчий проект, але при бажанні здатні розвиватися і в інших сферах, наприклад, у фінансах або торгівлі. Партнери-Раки зуміють домовитися про те, як розподілити обов’язки. Ніхто з них не буде конфліктувати з-за грошей або прагнення бути лідером. У них немає великих амбіцій, щоб ризикувати або активно змагатися з конкурентами, але вони можуть забезпечити своїй фірмі стабільний прибуток.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Рак

Чоловікам-Ракам подобаються ніжні, спокійні і романтичні дівчата. Його може зацікавити фатальна красуня, але в якості супутниці життя він вибере ту жінку, яка підходить на роль відданої дружини і турботливої матері. Важливо, щоб обраниця розуміла його багатий внутрішній світ і розділяла його інтереси.

Дамо 4 рекомендації, як добитися прихильності чоловіка, якщо він Рак за знаком зодіаку:

 • Стежити за своїм зовнішнім виглядом, бути доглянутою, робити акуратний макіяж, зачіску, вибирати жіночний одяг.
 • Показати себе як гарну господиню, наприклад, запросити його на смачну вечерю у затишній домашній атмосфері.
 • Підтримувати його пропозиції в інтимній сфері. Йому подобаються чуттєві, розкуті жінки.
 • Вести себе чемно і стримано, всі розбіжності вирішувати спокійно, дякувати його за подарунки та допомогу. Рак не переносить криків, скандалів, грубості і вульгарності.

Як завоювати жінку під знаком Рак

Представницю цього знаку можна назвати чутливою, ніжною і вразливою. Їй підійде уважний партнер, який не стане її ображати або грубіянити. У пари – Рак з Раком – може бути ідеальна сумісність серед усіх знаків зодіаку, так як обидва намагаються бути ввічливими, чемними і турботливими.

Розповімо, що можна зробити, щоб сподобатися дівчині-Раку:

 • Показати серйозність своїх намірів. Їй потрібен надійний, відповідальний, господарський чоловік, який любить займатися побутом, не боїться брати на себе зобов’язання і хоче завести сім’ю з дітьми.
 • Довго і романтично доглядати, говорити компліменти про її красу, не скупитися на квіти і подарунки, влаштовувати побачення в красивих місцях.
 • Пропонувати їй свою чоловічу допомогу. Ця жінка навіть в дорослому віці може бути безпорадною, слабкою, тому потребує підтримки і турботи близької людини.
 • Спокійно ставитися до її перепадів настрою, розмовляти ласкаво, уникати критики і закидів. Не вимагати від неї близькості в перші тижні знайомства.

Як двом Ракам зберегти відносини

Закохані або дружини астрологічного знаку Рак вміють вирішувати проблеми мирним шляхом і не люблять влаштовувати скандали. Але в їх парі можуть виникати проблеми. І насамперед через те, що обидва схильні ображатися, занадто емоційно реагувати на події, що відбуваються, замикатися в собі.

6 порад, як партнерам-Ракам зберегти свої відносини:

 • Більше розмовляти, розповідати про свої почуття і переживання.
 • Слідкувати за своїми словами і вчинками. Холодна інтонація або різкий жест можуть стати причиною для образи.
 • Дякувати один одного навіть за дрібниці, наприклад, за смачну вечерю або допомога по дому.
 • Щодня піклуватися про кохану людину.
 • Не вимагати від партнера того, що він не в змозі зробити. Раки можуть дратувати оточуючих своєю нерішучістю і повільністю. До цих недоліків варто ставитися з розумінням.
 • Не давати приводів для сумнівів у чесності чи вірності.

Яка сумісність у чоловіків-Раків в дружбі і бізнесі

Рак і Рак чудово ладнають один з одним, представники цього знака зодіаку сумісні і в дружбі, і в роботі. У бізнесі обидва часто забувають про власні потреби і спрямовують усі сили на досягнення інтересів компанії. Ці компаньйони не борються за верховенство, а навпаки, підтримують ідеї один одного, діляться своїми думками і пропозиціями.

Якщо Раки-чоловіки працюють в тандемі, то вони не упустять жодної дрібниці або помилки. Вони можуть поєднувати справи з дружбою, оскільки позбавлені таких негативних якостей, як заздрість, жадібність, ревнощі.

Сумісність двох жінок-Раків в дружбі та праці

У двох власниць знака зодіаку може бути висока сумісність в обох сферах. Ці усміхнені і життєрадісні дівчата швидко знаходять спільну мову і розуміють, що їхні інтереси і погляди на життя збігаються. Кожна з них цінує свою подругу за її розуміння, доброту, щирість, уміння підтримати і поспівчувати.

Раки відносяться до тієї категорії людей, які вміють поєднувати професійні та дружні стосунки. Вони не обговорюють проблеми бізнесу в неробочий час, так само як і не говорять про особисті справи на роботі. Ці жінки не стануть пліткувати або розповідати оточуючим таємниці один одного.