Сумісність Козерога і Водолія в дружбі, любові, шлюбі та роботі

У статті ми розповімо, в яких галузях сумісні Козеріг і Водолій, що пов’язує чоловіків і жінок цих знаків зодіаку, які плюси і мінуси будуть відносин. А також ви дізнаєтеся, що спільного між дівчиною-Водолієм і дівчиною-Козерогом і зможуть дружити чоловіки, народжені під цими знаками.

Сумісні Козеріг і Водолій

Для Козерога, представника стихії Землі, характерні такі якості, як розсудливість і відповідальність. А повітряного Водолія, навпаки, можна назвати легковажним і непередбачуваним. Ці відмінності вносять напругу у відносини.

У таблиці ми вказали короткі характеристики для знаків зодіаку, які допомагають краще зрозуміти особливості кожного.

Козеріг Водолій
Достоинства:

 • надежный;
 • принципиальный;
 • целеустремленный;
 • рациональный;
 • уравновешенный;
 • терпеливый;
 • трудолюбивый;
 • аккуратный.

Недостатки:

 • властный;
 • придирчивый;
 • неуступчивый;
 • подозрительный;
 • мелочный;
 • консервативный;
 • пессимистичный;
 • конфликтный.
Достоинства:

 • оптимистичный;
 • обаятельный;
 • коммуникабельный;
 • добродушный;
 • отзывчивый;
 • находчивый;
 • умный;
 • прагматичный.

Недостатки:

 • безответственный;
 • эгоистичный;
 • бестактный;
 • болтливый;
 • неискренний;
 • ленивый;
 • безапелляционный;
 • упрямый.

Як видно з опису, на сумісність Водолія з Козерогом впливають різні цінності і спосіб життя. Козеріг щиро впевнений, що успіху можна досягти тільки працею, а Водолій прагне уникнути труднощів і хоче жити в задоволення. Козеріг є людиною чесною, а Водолій може прикрашати, не завжди буває щирою. Одного лякає одноманітність і рутина, а інший, навпаки, любить стабільність, передбачуваність і порядок.

Незважаючи на безліч суперечностей і розбіжностей, у знаків є загальні риси, наприклад, раціональність і сильна логіка. Два інтелектуала покладаються виключно на розум і рідко піддаються почуттям – Козерога можна назвати стриманим, а Водолія і зовсім беземоційним. Незважаючи на свою комунікабельність, він не володіє хорошою емпатією і нечасто відчуває сильні емоції. Обидва знака є впертими, але їх спори майже ніколи не переростають у конфлікти і тим більше скандали.

Сумісність Козерога-жінки і Водолія-чоловіки

Жінка-Козеріг відчуває сильний інтерес до привабливого і товариській чоловікові-Водолію. Її приваблюють його легкість, позитив і винахідливість. Йому теж подобається ця мила дівчина, в очах якої читається захват.

Але незважаючи на взаємне потяг, у них рідко буває висока сумісність, тому що знаки зодіаку Водолій і Козеріг мають різні погляди на життя. Їй хочеться стабільних, міцних відносин і впевненості в майбутньому, а йому – незалежності, свободи і можливості уникнути зобов’язань. Жінка може стати впевненою і розкутою поруч з партнером-Водолієм, але навряд чи буде абсолютно щаслива.

У дружбі

не Можна сказати, що в знаків зодіаку Козеріг і Водолій є хороша сумісність в дружбу, хоча вони можуть проводити багато часу разом. Чоловікові подобається спілкуватися з розумною, вихованою дівчиною, тому що до нього завжди можна звернутися за підтримкою. Вона не тільки уважно вислухає і дасть пораду, але і не відмовить у допомозі.

Але таке спілкування триває недовго-за непостійності Водолія-чоловіки. Він легко сходиться і розходиться з людьми, любить заводити знайомства і міняти компанії. Така поведінка викликає подив і образу жінки-Козерога, яка більш трепетно ставиться до дружби.

У любові

І жінка, і чоловік скупі на емоції, тому легко знаходять спільну мову. Він не намагається її підкорити походами в дорогі заклади і розкішними подарунками, що для практичної дівчата навіть є плюсом.

В період залицянь сумісність знаків зодіаку Водолій і Козеріг може бути гарною. Промовистий чоловік-Водолій не тільки визнається в любові, але і міркує про прекрасне спільне майбутнє, чим і підкорює жінку-Козерога, яка хоче бачити поряд з собою сильного та надійного партнера. На цьому етапі відносин вона ще не здогадується, що у Водоліїв нерідко слова розходяться з діями.

У шлюбі

Козеріг і Водолій мають дуже різні уявлення про сімейне життя. Він хоче, щоб у відносинах була свобода, легкість, дружнє спілкування та спільні інтереси, наприклад, подорожі. Вона ж мріє про стабільність, комфорт та достатку. Йому хочеться, щоб дружина була такою ж легкою на підйом, мала широке коло друзів, а їй – щоб чоловік забезпечував сім’ю, більше часу проводив вдома, а не з численними друзями.

Це не єдині протиріччя, з-за яких знаків зодіаку немає сумісності в коханні та шлюбі. Можна додати відмінності у поглядах на фінанси, ведення побуту і виховання дітей.

У ліжку

Сумісність в ліжку у дівчини-Козерога і чоловіка-Водолія далека від ідеальної. Жінка є консерватором, тому неохоче погоджується на сміливі ідеї партнера. Чоловік-Водолій, навпаки, хоче мати активну, насичену та різноманітну інтимне життя. Йому потрібно частіше виявляти ласку і ніжність до дівчини під час близькості, щоб її розкріпачити і розслабити.

Якщо він буде більш романтичним, дбайливим, уважним і чуйним, то між ними з’являться довіра і взаєморозуміння. Тільки при такому відношенні жінка-Козеріг почне отримувати задоволення, стане більш розкутою, пристрасної і грайливою.

У роботі та бізнесі

Волелюбний і креативний, але легковажний і несерйозний чоловік-Водолій – не найкращий компаньйон для відповідальної, обережною і прагматичної жінки-Козерога. Вона любить порядок у документах та в цифрах, ретельно аналізує ситуацію перед прийняттям будь-якого рішення і діє за чітким, заздалегідь складеним планом.

Її обурює імпульсивність і непередбачувану поведінку Водолія, який створює хаос у справах і нерідко забуває про свої обов’язки. Він же хоче працювати у творчій, невимушеній обстановці і швидко підлаштовуватися під нові умови, тому його дратують її причіпки, критика і занудство.

Плюси і мінуси відносин

Незважаючи на те, що у Козерога, Водолія і немає гарної сумісності у відносинах, це спілкування може принести користь обом знаків. Дівчина стає більш вільною, розкутою і впевненою в собі, отримує задоволення, перебуваючи поруч з життєрадісним і активним чоловіком-Водолієм.

Натомість вона дає підтримку, турботу, увагу і створює домашній затишок. Жінка-Козеріг вміє поєднувати кар’єру і особисте життя, тому встигає займатися побутом, а нерідко бере на себе всі обов’язки по дому і сама вирішує матеріальні проблеми, не вимагаючи від нього допомоги.

У таблиці ми вказали, що ще впливає на цей союз.

Негативні сторони відносин Позитивні сторони відносин
Чоловік уникає будь-яких зобов’язань, які обмежують його свободу У них рідко відбуваються затяжні конфлікти
Життя з Водолієм не буває стабільною і передбачуваною Романтичний Водолій-чоловік вміє влаштовувати побачення і робити сюрпризи
У партнерів немає сильної емоційної прихильності Жінка-Козеріг проявляє терпіння і намагається зберегти відносини
В інтимній сфері у пари нерідко виникають проблеми Знаки цікаві один одному не тільки як подружжя, але і як особистості
Волелюбний чоловік-Водолій може давати приводи для ревнощів Незважаючи на легковажну поведінку, чоловік зазвичай зберігає вірність

Сумісність чоловіка-Козерога і жінки-Водолія

Серйозного, сильного і відповідального чоловіка-Козерога приваблює легка, життєрадісна і товариська дівчина-Водолій. У нього з’являється бажання її опікувати, оберігати, а вона з радістю приймає його турботу і підтримку.

Але в парі Козерога і Водолія відбувається зіткнення двох полярних точок зору – традиційних і навіть консервативних принципів чоловіки та легковажне ставлення до життя у дівчини. Ці відмінності знижують сумісність, тому що Козерогові-чоловікові здається, що його обраниця веде себе дуже екстравагантно, а її дратують вимогливість і занудство партнера.

У дружбі

У Козерога, Водолія і може бути сумісність в дружбі незважаючи на безліч суперечностей між цими знаками зодіаку. При такому поєднанні у них складаються стосунки, коли чоловік бере на себе роль старшого брата, наставника і покровителя. Він допомагає своїй подрузі-Водолію впоратися з проблемами і дає їй мудрі поради.

Йому подобається легка, невимушена і весела атмосфера, яку створює жінка-Водолій, її почуття гумору і численні цікаві історії. Їх дружбу не можна назвати близькою, тому що дівчина любить змінювати обстановку, а Козерогові періодично потрібно усамітнення.

У любові

Яскрава, неординарна дівчина-Водолій привертає увагу чоловіка-Козерога не тільки своєю зовнішністю, але і видатними інтелектуальними даними. Він хоч і не є романтиком, але знає, що за жінками треба доглядати: дарувати квіти, запрошувати на побачення і говорити компліменти. Він підкорює жіноче серце такими якостями, як надійність, відповідальність і чесність.

Сумісність знаків зодіаку Козеріг і Водолій у любові може бути доброю, тому що в їх парі чоловік займає лідируюче положення. Вона не сперечається з його рішенням, але акуратно і м’яко направляє думки чоловіка в потрібну їй бік.

У шлюбі

Чоловік-Козеріг, хоч і бачить в якості своєї дружини спокійну і домашню господарську жінку, але не встоїть перед мрійливої і легковажною дівчиною-Водолієм. Перший час він може бути незадоволеним з-за того, що обраниця не займається побутом, але з часом стає більш лояльним і навіть може брати на себе частину побутових справ.

Важко знайти більш надійного і відданого чоловіка, ніж Козеріг. Водолій прекрасно розуміє всю вигоду свого становища і намагається зайвий раз не провокувати, завдяки чому у Козерога-чоловіки і Водолія-жінки з’являється сумісність в коханні та шлюбі.

У ліжку

і Козеріг Водолій підходять один одному як коханці. Вони вважають інтимне життя важливою сферою відносин, при цьому не є людьми емоційними і чуттєвими, тому навіть відсутність різноманітності в ліжку не стане для них причиною для розлучення.

Чоловік має високий темперамент, але не володіє багатою фантазією. Його дивують і радують сміливі ідеї дівчини, її розкутість і пристрасть. Жінка знає, як зміцнити самолюбство і впевненість партнера, підігріває інтерес до експериментів і ігор. Обидва знака гороскопа не схильні до зрад, хоча Водолій може давати приводи для ревнощів.

У роботі та бізнесі

Дівчину-Водолія складно назвати кар’єристкою, тому що їй важливіше отримувати від роботи задоволення, а не престиж або високий дохід. Але у неї є потенціал, щоб розвивати власний бізнес, тому їй потрібен відповідальний, надійний, розумний, прагматичний і розважливий напарник, наприклад, Козеріг. Він може перетворити її креативні ідеї і сміливі задуми в реальний бізнес-план і навіть організовує робочий процес.

Вони створять успішний проект, якщо Водолій візьме на себе роль ідейного натхненника, а чоловік-Козеріг займеться практичною стороною справи і не стане критикувати або обмежувати жінку-Водолія.

Плюси і мінуси відносин

Сумісність знаків Козеріг і Водолій залежить від того, чи готові чоловік і жінка приймати недоліки один одного. Він буває критичним, прискіпливим і занудним, що викликає напруження у відносинах. Її легковажність, непередбачуваність і безвідповідальність також не робить союз більш гармонійним.

Але в цілому вони здатні створити щасливу пару. Жінка може собі дозволити той спосіб життя, про який мріє, не обмежує себе у фінансах, не займається побутом, а приділяє час захопленням. А чоловік отримує задоволення від легкій, невимушеній та веселої атмосфери, яку створює йому Водолій.

Що зміцнює відносини Що псує відносини
Взаємний потяг знаків Різні життєві принципи, цілі та пріоритети
Уміння партнерів вирішувати розбіжності без скандалів Відмінність у поглядах на побут, фінанси та виховання дітей
Схожі переваги в інтимній сфері Легковажну поведінку дівчини, провокації на ревнощі
Обопільне прагнення до комфортного, забезпеченого життя Економність Козерога і марнотратство Водолія
Надійність, відповідальність та вірність чоловіка-Козерога Бажання чоловіка придушити свободу незалежної жінки

Підходять один одному жінка-Водолій і жінка-Козеріг

Дівчина-Козеріг і дівчина-Водолій мають дуже різні погляди та інтереси, щоб бути подругами або навіть близько спілкуватися. Одна любить домашній затишок, спокійну обстановку і має вузьке коло друзів, а інший подобається активний спосіб життя, вечірки, галасливі компанії, екстрим і азарт.

знаків зодіаку немає гарної сумісності і в діловій сфері, тому що Козеріг-жінка і Водолій-жінка по-різному ставляться до роботи. Одна є людиною працьовитим, відповідальним і цілеспрямованим, а друга воліє займатися тільки тим, що приносить задоволення і не вимагає зусиль.

Чоловік-Козеріг і чоловік-Водолій як друзі і партнери

Чоловік-Козеріг і чоловік-Водолій викликають один у одного роздратування, а не бажання дружити або бути партнерами. Відсутність сумісності знаків можна пояснити не тільки дуже різним ставленням до життя, але і тим, що вони вважають за краще працювати поодинці.

Козеріг бачить себе виключно керівником, а Водолій може працювати тільки на себе. Якщо для одного дисципліна є важливою умовою роботи, то для іншого – ситуацією, яку потрібно уникати. Якщо ж у них і виникає діловий союз, то Козеріг бере на себе більшу частину обов’язків і дратується через неробство Водолія.