Сумісність Овна і Овна в любові, шлюбі, дружбі і роботі

У статті ми розповімо про сумісність Овна і Овна. Ви дізнаєтесь, чи підходять один одному чоловік і жінка цього знаку зодіаку, в чому вони схожі, а також можуть дружити дівчата-Овни і як складуться ділові відносини між Овнами-чоловіками.

Підходять жінка-Овен і чоловік-Овен один одному

Овен і жінка Овен-чоловік – складне поєднання двох однаково пристрасних темпераментів. В характеристиці цього вогняного знаку є такі якості, як імпульсивність, запальність і владність. Тому партнерам, швидше за все, буде складно на ранніх етапах відносин. Але з упевненістю можна сказати, що ці люди чудово розуміють один одного.

Щоб більше дізнатися про сумісність дівчини-Овна і хлопця-Овна, рекомендуємо порівняти плюси і мінуси союзу:

Плюси Мінуси
Загальні інтереси і захоплення Обидва партнери ревниві
Сексуальна гармонія Кожен хоче командувати
Взаємна повага Занадто емоційні і конфліктні
Обидва націлені на успіх Егоїзм Овна і небажання йти назустріч другій половинці

Схожість коханих – в оптимістичному настрої. Овни ніколи не здаються, навіть якщо зазнали невдачі, збирають сили в кулак і йдуть далі. Ці знаки зодіаку підходять один одному, якщо навчаться поступатися і спокійно вирішувати побутові питання.

Сумісність Овна і Овна в дружбі

Стати близькими друзями цих знаків зодіаку допоможе схожість в ментальному плані і характер. Овни цінують правду і щирість – саме ці якості вони хочуть бачити і в друзях. Овен і Овен сумісні в дружбі, оскільки мають схожі уявлення про життя і хобі. Їм подобається займатися спортом, вони завжди прагнуть пізнати щось нове, люблять великі компанії і спілкування.

Якщо хлопчик і дівчинка цього знака знайомляться в дитячому віці, їх дружба може тривати все життя. І в цьому разі відносини навряд чи переростуть в любов. Вони сприймають один одного як брата і сестру. Якщо дружній союз утворився в дорослому віці, він може стати міцною основою для любові – для цього Овнам доведеться перестати змагатися за лідерство у відносинах.

Два Овна – це віддані друзі. Вони точно не залишать одне одного в біді, допоможуть порадами і не стануть засуджувати за промахи. Люди цих знаків зодіаку не вміють плести інтриги за спиною, не люблять витати в хмарах, вони націлені на роботу та досягнення високого рівня життя.

Сумісність Овнів в любові і відносинах

Згідно астрології, Овен і жінка Овен-чоловік мають слабку сумісність в любові. Обидва неспокійної вдачі, не звикли поступатися і виявляють егоїстичність. Над відносинами доведеться наполегливо працювати в першу чергу, вчитися шукати компроміси. Кому-то потрібно взяти кермо правління, а комусь погоджуватися з прийнятими рішеннями. У більшості випадків лідерство краще залишити чоловікові.

Для підтримки відносин двох Овнам варто частіше проводити час разом, подорожувати і відзначати свята, при цьому кожному партнеру – уникати флірту на стороні. В іншому випадку розлучення не уникнути. Чоловіка-Овна, має патріархальні погляди на сімейне життя, поряд з дівчиною-Овном доведеться змінити свій світогляд. Вона володіє величезним потенціалом і не зможе сидіти без справи. Іноді чоловіки цього знака бояться, що їх супутниця стане успішніше. Але такий поворот краще розглядати як можливість для власного зростання і шукати шляхи для застосування особистих здібностей.

Овнам потрібно завжди тримати в тонусі свої стосунки – не лінуватися, робити приємні сюрпризи один одному, урізноманітнити інтимне життя і влаштовувати романтичні вечері.

Сумісність Овнів в ліжку

В інтимі сумісність Овна і Овна просто космічна. Вони пристрасні, володіють підвищеним лібідо, це невтомні коханці, правда, їм може трохи не вистачати чуйності відносно один одного.

Найчастіше романтичність і зовнішній антураж не грають ролі для Овнів-коханців. Вони не мають почуття сором’язливості, розкуті і люблять експерименти. З часом пристрасті можуть трохи зменшитися. Щоб іскри не згасли, варто частіше змінювати обстановку, тим самим освіжаючи свої почуття.

Сумісність Баранів для сім’ї та шлюбу

У цих знаків зодіаку середня сумісність в коханні та шлюбі. Кожен з них представляє з себе лідера, який не терпить підпорядкування – досягти згоди складно. Все залежить від конкретної пари – чи готові вони на певні поступки. Щасливі пари, в яких вона Овен і він Овен, зустрічаються нерідко. Рецепт їх щастя – обходити гострі кути і суперечки. А ще подружжю варто навчитися контролювати свої емоції і не реагувати на виниклі проблеми дуже бурхливо.

Чоловікові і дружині цього знаку треба більше довіряти один одному і уникати підозр у зрадах. Основою міцних відносин є регулярна і різноманітна інтимне життя. У таких подружжя менше приводів для ревнощів. Їх можуть об’єднати спільні цілі і щоденні кроки назустріч один одному. Зв’язати двох Баранів назавжди може одне і те ж захоплення.

Чого не варто робити двом представникам цього знаку зодіаку – повчати один одного. Такі люди не терплять критики, особливо від близьких. Тому якщо дружина понесло не туди, треба повідомити йому про це як можна м’якше. Необхідно підтримувати задуми своєї половинки і не ухилятися від сімейних турбот.

Сумісність Овнів у роботі та бізнесі

Поєднання Овна з Овном в цілому сприятливо для роботи і бізнесу. Представники вогненної стихії володіють цілеспрямованістю і наполегливістю – важливими якостями в професійній сфері. Щоб не виникало суперництва між бізнес-партнерами, потрібно на початку ділових відносин розмежувати владу. Наприклад, один відповідає за креативні ідеї, а інший за фінансовий супровід. І ні при яких обставинах ніхто не намагається виконати обов’язки іншого.

Згідно з гороскопом сумісності, якщо один Баран – начальник, а інший – підлеглий, таке співробітництво не принесе користі обом. Якщо обидва Овна рівноправні колеги, вони зможуть стати друзями, оскільки розуміють один одного буквально з півслова. І часто роман між чоловіком і жінкою цього знака виникає саме в процесі роботи над одним проектом.

Робота двох Баранів буде продуктивною в юридичній сфері, в компанії, що займається логістикою і охороною праці. Прагнення до правди і активність допоможуть їм досягти успіху в фінансових проектах і спорті.

Як завоювати чоловіка під знаком зодіаку Овен

Якщо жінка по знаку зодіаку Овен вирішила роздобути Овна-чоловіка, то зробити це буде непросто. Він не терпить, коли їм намагаються командувати. Тому доведеться з самого початку визнати його лідерство у відносинах. Будь-яка підозра в невірності він сприйме як особисту образу – тобто фліртувати з іншими чоловіками, навіть жартома не варто, він не пробачить і піде. При цьому сам завжди буде поглядати на красивих дівчат, тому що багато Овни-чоловіки люблять увагу протилежної статі.

Дівчина хлопця-Овна повинна бути активною і підтримувати будь-яке його захоплення. Можливо, доведеться дертися на вершину гори або займатися дайвінгом. Чоловік не потерпить від улюбленої обману. Якщо є якісь скелети в шафі, краще відразу зізнатися в них або заховати максимально глибоко. Якщо Овен дізнається про своїй дівчині щось провокаційне, може піти назавжди. І найголовніше, ці чоловіки здатні визначити, любить їх дівчина по-справжньому або має якісь інші мотиви. Якщо у неї щирі наміри, вона, швидше за все, досягне розташування коханого.

Як завоювати жінку під знаком Овен

Дівчина-Овен буде з Овном-чоловіком в тому випадку, якщо він не стане її пригнічувати. Вона волелюбна і не зможе витримати тотальний контроль навіть від коханої. Чоловіка-Овна варто діяти обережно, вона повинна відчувати довіру до нього – що коханий не зрадить.

Такий дівчині буде неприємно дізнатися, що хлопець щось приховує від неї. Закоханому потрібно показати свою надійність і успішність в кар’єрі. В іншому випадку вона не стане розглядати цього чоловіка для серйозних стосунків. Для життя їй потрібен щирий і уважний хлопець. Здувати порошинки з такої дівчини не доведеться, оскільки вона сама є сильною особистістю. Але на слабкого чоловіка або безперспективного точно уваги не зверне. А якщо шанувальник має легковажне ставлення до неї, вона буде тримати його на відстані.

Як двох Баранів зберегти відносини

Двох Баранів складно ужитися, але все можливо, якщо кожен докладе зусиль. Потрібно навчитися контролювати свої почуття і не гостро реагувати на кожну дрібницю, краще цінувати і берегти свою другу половинку. Наприклад, у спорах з іншими людьми завжди підтримувати свого коханого. Якщо коханий зробив щось неправильно – відверто поговорити про це без криків і докорів. Овнам рекомендується вирішувати всі питання наодинці, без втягування сторонніх, і визнавати свої помилки.

Не варто порівнювати другу половинку з дружинами/чоловіками, друзями і подругами. Це може образити як Овна-жінку, так і чоловіка. Подружжю потрібно якомога частіше робити компліменти один одному, обов’язковий спільний дозвілля, він тільки зміцнить стосунки. І головне, постаратися бути терпимим до помилок і недоліків коханої людини.

Яка сумісність у чоловіків-Овнів у дружбі і бізнесі

Сказати точно, наскільки сумісні хлопці цих знаків зодіаку в бізнесі, не так просто – багато залежить від обставин. У більшості випадків такий трудовий союз досить продуктивний. Особливо, якщо Овни не залежать один від одного – тобто це рівнозначні бізнес-партнери та колеги по цеху. В іншому випадку між ними будуть постійно виникати розбіжності і сварки.

Овни не люблять, коли їм нав’язують свою точку зору, хоча самі цим частенько грішать. Такі співробітники зможуть стати хорошою командою, якщо кожен буде відповідати не за весь проект в цілому, а за якийсь конкретний напрямок – у кожного має бути своє.

В дружбі Овен і Овен стануть підтримкою один одному, зможуть довірити свої найпотаємніші таємниці. В їх стосунках можливі суперечки, адже кожен буде прагнути довести свою правоту, але зате відсутній фальш і обман. Двох чоловіків цього знаку можуть зв’язати дружбою спільні інтереси, наприклад, спорт.

Сумісність двох жінок-Овнів у дружбі та праці

У двох дівчат цього знака зодіаку хороша сумісність в роботі. Іноді вони можуть конкурувати заради спортивного інтересу. Однак повноцінне протистояння точно не перейдуть. Такі колеги не плетуть інтриги за спиною, вони націлені на якісну роботу і заряджають один одного оптимізмом. Але все-таки їм складно підкорятися кому-то, зробити крок назустріч теж виходить з великим трудом. А якщо одна дівчина керуватиме інший, довго їх спільна робота, швидше за все, не триватиме.

У дружніх стосунках вони також повинні бути незалежні. Якщо вважатимуть свою дружбу близькою, будуть ділитися важливими секретами і відверто висловлюватися про свої проблеми. Поради такі подруги рідко слухають, тому давати їх марно. Не люблять, коли їх критикують за інших друзів. Якщо посваряться, то мирити їх доведеться комусь третьому, оскільки вони не можуть подолати свою гордість. Зате завжди прийдуть на допомогу, якщо подруга потрапила в біду. Однак, в першу чергу дівчина-Овен думає про себе і своїх бажаннях.