Чоловік-Змієносець: все про знак Зодіаку, характеристика плюсів і мінусів

У статті ми розповімо все про чоловіка за знаком Зодіаку-Змієносець. Ви дізнаєтеся, з якою жінкою у нього максимальна сумісність, плюси і мінуси його характеру, які подарунки він любить, сильне у нього здоров’я. А також ми підготували список підходящих професій і розповімо, яким він буде чоловіком і татом.

Про чоловіка знаку Змієносець в трьох словах

Змієносець-чоловік відрізняється від інших знаків своєю непередбачуваністю й мінливістю. У своїй запальності він немов сірник. Все це тому, що знайомий керує стихія Вогню. Дати народження Змієносців випадають на період з 30 листопада по 17 грудня. Цей 13-й знак зодіаку позначають як чоловіка, який тримає в руках двох змій: світлу і темну.

Якщо коротко, то все про чоловіка цього знаку можна викласти п’ятьма фактами:

  • Змієносець має яскраву зовнішність;
  • відрізняється непостійністю думки;
  • вірить у власну винятковість і особливу місію на Землі.

Загальна характеристика цього знака включає якості Скорпіона і Стрільця. Це людина з великою інтуїцією, якого не хвилює громадська думка. Він живе так, як вважає правильним. Красномовний, амбітний і здатний висловити все, що думає, прямо в очі.

Опис плюсів і мінусів характеру чоловіки-Змієносця

В характері знака зодіаку простежується велика сила волі і незалежність, деяка таємничість і нестандартний погляд на життя. Опис плюсів і мінусів чоловіки-Змієносця ми зібрали в таблиці.

Сильні сторони Слабкі сторони
Оптимістичні і бачать суть проблеми Занадто палкі і поривисті, можуть щось різко зробити, а потім шкодувати
Легко пристосовується до будь-яких, навіть найважчих, ситуацій Слабке почуття відповідальності й обов’язку перед рідними
Сміливість і мужність Можуть бути занадто холоднокровними, підуть на зраду через переконання
Цілеспрямованість Впадають у крайнощі, всі бачать виключно поганим або хорошим

Психологія Змієносців не піддається загальноприйнятій логіці. Сьогодні він думає так, а завтра інакше. Тому зрозуміти чоловіка-Змієносця від А до Я не вийде. Важливою особливістю представника цього знака є самокритика. Щоб він не зробив, після буде аналізувати і думати, що потрібно було діяти по-іншому. Змієносці дуже волелюбні і довго не можуть перебувати в одному місці. Тому у них можуть бути складності у відносинах з близькими.

Як Змієносці-чоловіки проявляють себе у відносинах

Чоловік цього зодіаку в любовних відносинах з жінкою проявляє винахідливість і всіляко демонструє свою любов. Він буквально завалює даму серця подарунками, робить компліменти і купує букети. Він дзвонить по сто разів на дню і водить дівчину в ресторани. Однак, не варто спокушатися і готуватися до пропозиції про заміжжя.

Цей кавалер буде тягнути до останнього знайомство з батьками. А при питаннях про серйозність намірів буде робити вигляд, що образився. Змієносець – знак зодіаку, який буде перевіряти потенційну дружину за всіма параметрами і тільки коли буде упевнений у коханої на сто відсотків, поведе її в ЗАГС. Чоловік-Змієносець часто зустрічається з яскравими і ефектними красунями, довго морочить голову. Але до вівтаря з них доходять домашні і скромні дівчата, які проявили свою господарність і вірність.

У житті чоловіка-Змієносця буває багато дівчат. Він пускає пил в очі, показує свою галантність і щедрість. Але може раптово обірвати всі зв’язки. І дівчина буде думати, що з нею щось не так. Насправді він нагледів нову, більш недоступну, мета і пустився за нею. Така мінлива натура Змієносця.

Сумісність чоловіків-Змієносців з жінками інших знаків

У чоловіків-Змієносців відмінна сумісність в любові з Раками, Дівами, Вагами, Змееносцами та Водоліями. Якщо представник цього знаку обере дівчину іншого знака зодіаку, союз буде не самим міцним.

Найкращої партнеркою і дружиною чоловікові Змееносцу стане жінка з таким же знаком зодіаку. Вони зрозуміють один одного з півслова і легко вирішать всі конфлікти. Рішучість обох допоможе подолати перешкоди, які виникають в сімейному житті. Спільне життя буде щасливим і тривалою.

З дівчиною-Вагами Змієносець буде багато подорожувати і знайде в її особі рідну душу. Обох партнерів тягне в захоплюючі пригоди. При цьому жінка здатна піти на компроміс і не дозволить партнеру нудьгувати. Вони немов загадки один для одного – будуть пізнавати себе з боку.

Жінка знаку Діва приверне увагу Змієносця своєю щирістю і відвертістю. Вона зможе створити відмінний тил для чоловіка. Їх справжня любов подолає всі негаразди і зблизить на довгі роки.

З Раком Змієносець пізнає всю гаму почуттів. Дівчина навчить цього яскравого мачо доброзичливості і стриманості. Разом з ним вона зможе розкрити свої таланти і зайнятися творчістю.

Міцним буде шлюб і з жінкою-Водолієм. Їх почуття ґрунтуються на щирості і внутрішньої свободи. Водолій не стане тримати Змієносця поруч з собою через маніпуляції. Чоловік цінує і оберігає таку дружину. Сильна пристрасть збережеться на довгі роки.

Як закохати в себе чоловіка зі знаком зодіаку-Змієносець

Якщо дівчина задумала сподобатися Змееносцу, то їй необхідно стати неприступною немов фортеця. Жінка не повинна розкриватися повністю, краще зберігши якусь загадковість. Це потрібно для того, щоб Змієносець сам захотів завоювати дівчину, проявив “спортивний інтерес”. У нього є бажання всього добиватися. І в його розумінні любов – це те, що потрібно заслужити. Якщо дівчина хоче серйозних відносин, то доведеться бути недосяжною метою і довго не вступати у інтимні відносини.

Якщо дама хоч на йоту поступиться цьому кавалерові, він моментально переключиться на іншу. Це означає, що утримати такого мачо не допоможуть навіть психологічні маніпуляції. Тому, якщо все йде до розставання, то краще припинити відносини. В іншому випадку хлопець стане агресивним і мстивим. Представників цього знаку рідко вистачає на тривалі відносини.

Характеристика чоловіки-Змієносця як коханця

Повна характеристика Змієносці-чоловіки неможлива без опису його переваг в інтимній сфері. Він завжди піклується про партнерку, намагається максимально проявити свою чуттєвість і пристрасність. Коли дівчина проявляє емоції, він відчуває гордість.

Змієносець буде дарувати гарні букети, купувати подарунки, возити на курорти. Однак, обраниці варто пам’ятати, що йому постійно потрібно різноманітність і пригоди. Такому хлопцю точно сподобається красиву мереживну білизну, яскравий макіяж і рольові ігри. Варто показати свою романтичність і фантазію. Якщо дівчина не буде придумувати щось нове, йому може стати нудно. Змееносцу потрібна жінка-свято, з гарним настроєм і великим сексуальним потенціалом, яка не буде вередувати і критикувати його.

Якщо дівчина не здатна виразити всю повноту своїх емоцій, Змієносець припинить будь-яке спілкування. Потрібно розуміти, що Змієносці не завжди бувають вірними однієї партнерки і раптово можуть розірвати відносини.

Яким чоловіком буде Змієносець

Чоловік за знаком зодіаку Змієносець не любить обтяжувати себе відповідальністю. В молодості він прагне до вільним відносинам і частій зміні партнерок. Але приблизно до 30-35 років таке життя йому набридає. З’являється мудрість, хочеться бути комусь потрібним. І коли настає цей момент, він буде шукати собі покірну і ніжну дружину.

На його думку, сім’я повинна бути патріархальної: дружина зобов’язана повністю підкорятися чоловікові. Робота по будинку, купівля продуктів і виховання дітей лягає на жіночі плечі. Він може виявляти грубість стосовно дружини, наприклад, влаштувати скандал через недосоленого супу. Вихідні такий чоловік буде проводити не в колі сім’ї, а де-небудь на риболовлі або в лазні з друзями. Якщо його щось не влаштовує в шлюбі, швидко подасть на розлучення. Багато представників цього знаку першими пропонують дружині розлучитися. Тому перед тим, як вступити у серйозні відносини з таким чоловіком, дівчині потрібно зважити всі “за” і “проти”.

Чоловік за гороскопом Змієносець – це годувальник у родині?

У роботі представник цього знаку може проявляти свавілля. Для нього не є авторитетом начальство і старші колеги. Через це можуть виникати конфлікти. Змієносці занадто підозрілі і не довіряють співробітникам. Навіть якщо з кимось спілкуються на роботі, свої проблеми все одно тримають потай. Амбітний характер цього чоловіка не дозволяє йому довго перебувати на “маленької” посади. Якщо немає хорошої перспективи розвитку кар’єри, іде в іншу компанію або відкриває свою справу.

З чоловіків, народжених під знаком Змієносця, виходять відмінні бізнесмени. Вони здатні прогнозувати, куди варто вкладати кошти, а куди не слід. У Змієносця відмінно розвинена точність. А ще йому важливо, щоб робота приносила користь не тільки йому, але і оточуючим. Любить похвалу, коли йому дарують грамоти і роблять компліменти.

Якщо чоловік за гороскопом Змієносець, він завжди буде добувачем у сім’ї і не дозволить, щоб його близькі бідували. При цьому не стане давати гроші на дурниці. Скупцом його назвати складно: на побут, дітей та подарунки коханій дружині грошей точно не пошкодує.

Яким він стане батьком

Дізнавшись, що стане батьком, Змієносець може розгубитися. Він боїться відповідальності. Однак, прийшовши в себе, включить опцію “добрий тато”. З маленькою дитиною буде гуляти годинами. Підрослому чаду пояснить, що добре, а що погано, буде водити в парк розваг і розвиваючі центри. Нікому не дозволить скривдити свого дитини. Буде сперечатися з вчителями і дружиною, але захистить “своє продовження”.

Навіть у випадку розлучення з матір’ю дітей, буде допомагати матеріально і спілкуватися з сином або дочкою. Особливо він ніжний і дбайливий по відношенню до дочок. Коли діти підростуть, він завжди підтримає їх грошима чи доброю порадою.

Варто дружити з хлопцем під знаком Змієносця

В дружбі хлопець по знаку зодіаку Змієносець буде прагнути зайняти чільну позицію: він не визнає рівноправних відносин. Ретельно підбирає друзів, довіряє лише тим, з ким давно спілкується. Хоче стати важливим порадником для своїх приятелів. А ще, щоб оточуючі поділяли його бачення життя. Якщо з кимось має серйозні розбіжності, то навряд чи буде йому другом.

Люди, які стануть справжніми друзями Змієносця, можуть розраховувати на міцні відносини і підтримку з його боку. Він буде серцем компанії, порадіє, якщо у друзів все добре, і допоможе у важку годину. Цей хлопець завжди привертає увагу, тому у нього велике коло спілкування. Іноді друзі, з якими він пройшов вогонь і воду, для нього важливіше сім’ї.

Які професії підходять чоловікові-Змееносцу

Змееносцу рекомендується працювати з людьми, можна вибрати і керуючі професії. Бажано вибирати посади, пов’язані з корпоративною культурою і персоналом. Серед них наступні:

  • HR-менеджер;
  • кадровик;
  • корпоративний психолог;
  • кар’єрний консультант;
  • інспектор з праці;
  • керівник відділу;
  • тренер-менеджер.

Здоров’я чоловіка-Змієносця

Чоловіки-Змієносці витривалі і відрізняються відмінним здоров’ям. Вони багато часу проводять у спортивному залі або басейні. Дотримуються правильного харчування і не зловживають алкоголем.

Слабкою ланкою їх міцного здоров’я може стати тільки зір. Тому представникам цього знаку слід поменше сидіти перед екраном комп’ютера або телефону. При погіршенні зору відразу потрібно звертатися до фахівця.

Які подарунки любить хлопець зі знаком зодіаку-Змієносець

Чоловік цього знака навряд чи захоче отримати в подарунок якусь дрібничку або елемент декору. Красиві вази, дорога ювелірка і помпезний антикваріат – це точно не для нього. Йому важливо, щоб презент був корисним у господарстві або особистому використанні.

Змієносець з радістю прийме одяг або взуття улюбленого бренду, розумну техніку або гаджет. Буде радий подарунку, який пов’язаний з його захопленням, наприклад, спінінг для риболовлі або набір мисливця. Підніме настрій і презент, що відноситься до професійної діяльності чоловіки-Змієносця.