Жінка-Близнюки і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Близнюками і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Близнюки в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Близнюки і чоловік-Телець як пара

Близнюки – це неймовірно яскраві, цілеспрямовані і життєрадісні особистості, які йдуть по життю з легкістю і оптимізмом. Для жінки-Близнюків немає обмежень, тому її багато хто вважає занадто вітряною. Телець-чоловік володіє силою, він відповідальний і любить стабільність.

Союз Близнюків-жінки і чоловіка-Тельця навряд чи стане по-справжньому міцним і протримається довгі роки. Сумісність ці знаків зодіаку точно не буде 100 відсотків, але якщо партнери готові заради один одного на зміни, то є шанс, що вони будуть разом.

Плюси відносин

У відносинах Тельця і Близнюків завжди будуть протиріччя, з якими їм тяжко миритися. Спочатку жінка-Близнюки і чоловік-Телець активно цікавляться один одним. Дівчина бачить, що чоловік хоробрий і впевнений в собі, а Телець буде в захваті від яскравої зірки, яка запалює все навколо одним тільки поглядом.

Навіть не сама висока сумісність означає, що в парі може бути багато позитивних моментів:

 • вони закохуються з першого погляду;
 • чоловік і жінка завжди допомагають один одному, особливо у фінансових справах;
 • Близнюки надихають Тільця;
 • жінка легко умовити чоловіка;
 • Телець візьме на себе все найскладніше, а Близнюки це оцінять;
 • партнери можуть змінюватися заради один одного;
 • рано чи пізно вітряна жінка зрозуміє, що більш надійного чоловіка, ніж Телець їй не знайти;
 • для Тельця на першому місці стоїть сім’я, тому Близнюкам завжди буде затишно поруч з ним.

Мінуси відносин

Слабких сторін у цій союзу теж вистачає. На відносинах позначається твердолобість Тільця і волелюбність Близнюків. Їм складно зупинити всі справи, щоб спокійно поговорити і вирішити всі проблеми.

Телець-чоловік і жінка-Близнюки – це пара, що складається з численних протиріч:

 • занадто різні характери;
 • по-різному ставляться до спільного майбутнього, шлюбу і сім’ї;
 • запальні Близнюки змушують Тільця проявляти агресію незважаючи на його спокійний характер;
 • Близнюки хочуть розважатися і веселитися, а Тельці віддають перевагу більш відокремлений відпочинок;
 • чоловік вимагає від жінки більше уваги і прояви почуттів, Близнюки іноді не можуть дати бажаного;
 • Телець не любить зміни, а Близнюки тільки і живуть заради нових емоцій;
 • дівчина здатна змінити, якщо їй набридне спільна стабільна життя з Тельцем;
 • жінці доведеться весь час хвалити чоловіка, інакше він перестане що-небудь робити;
 • Телець прагне до серйозних і довгим відносинам, а жінка хоче довше погуляти і відчувати свободу.

Сумісність Близнюків-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Дружба між Близнюками і Тельцем можлива, причому вони можуть стати близькими друзями. Жінка-Близнюки буде піднімати настрій суворому і вічно зайнятого чоловіка-Тельця, а він в цей час зможе вирішити її проблеми та внести в життя більше порядку. Єдина проблема – жінка захоче багато часу проводити разом, а Тельцю досить зустрічі раз на тиждень.

Якщо у жінки-Близнюків і чоловіка-Тельця немає відносин, то є всі шанси з дружнього союзу перейти в любовний. Але якщо Телець вільний, а Близнюки мають партнера, то дівчина може зважитися розірвати свої стосунки заради продовження спілкування з одним вже в недружеском форматі. При цьому Телець ніколи собі такого не дозволить.

Сумісність Тільця-хлопця і Близнюків-дівчата в любові

Жінка-Близнюки чекає від чоловіка більше емоцій і почуттів, але отримує тільки нерозуміючий погляд. Сумісність знаків зодіаку в любові велика, але створити серйозний союз вдасться тільки завдяки жінці. Саме вона стане ініціатором зустрічей, побачень та спільного проведення часу.

Телець істинно не розуміє, навіщо стільки часу витрачати на прості залицяння, якщо можна більше часу приділити роботі. А дівчині не вистачає романтики, але вона прекрасно розуміє, що саме Телець може дати їй впевненість у завтрашньому дні, тому знову і знову намагається запросити його на зустріч.

Сумісність пари в ліжку

Жінка-Близнюки любить різноманітні ігри в ліжку, але з Тельцем цей номер не пройде. Їй доведеться набратися терпіння і чекати, коли чоловік вирішить розслабитися і віддатися почуттям. Телець може підходити їй як коханець він вміє слухати партнерку і навіть готовий на експерименти.

Але для цього дівчина повинна стати йому не просто дружиною, а людиною, якій можна довірити свої таємниці. Відносини заради інтима – це точно не про Тільця.

Дівчина-Близнюки і чоловік-Телець у шлюбі

Серед усього зодіакального простору саме Телець є прикладом зразкового чоловіка. Він готовий заради своєї сім’ї на все, буде працювати і вести побут, допомагаючи дружині. Жінка-Близнюки любить свободу, тому до шлюбу ставиться занадто легковажно.

Близнюки-дівчина і Телець-чоловік, вступаючи в шлюб, розуміють, що таких самих легких відносин більше не буде, доведеться працювати і змінюватися. В основному це стосується подружжя Тельця, якій потрібно підлаштуватися під обставини і отримати вигоду від цього.

Якими батьками будуть жінка-Близнюки і чоловік-Телець

Чоловік-Телець – це яскравий приклад правильного батька. Він ставить на перше місце сім’ю, займається дітьми і поважає дружину. Телець готовий віддати весь свій час на улюблених дітей. Жінка-Близнюки не настільки активна і відповідальна, вона може забути погуляти з дитиною або відвести його на гурток.

Але це не знижує їх сумісності, адже чоловік-Телець завжди прийде на допомогу, він не буде лаятися, а сам розрулить ситуацію. Телець-чоловік і Близнюки-жінка – разом хороші батьки, він більш вимогливий, а вона – весела. Діти отримують підтримку від обох, завдяки чому в майбутньому швидко знаходять свою справу в житті.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Близнюків-жінки

найкращий розклад – коли чоловік працює начальником, а жінка йому підпорядковується. Близнюки трохи легковажні і не завжди знають, чого хочуть. Телець не визнає такої розслабленості, так як ставиться до роботи надто серйозно.

Їх партнерський союз рідко означає стабільність і легкість, дуже швидко починають спливати взаємні претензії в роботі. Близнюкам здасться, що Тельці занадто повільні, а чоловік упевнений, що жінка безвідповідально виконує роботу. Але якщо представники знаків зодіаку будуть менше перетинатися на роботі і розмежують обов’язки, то кожен залишиться при своїй справі і не буде заважати іншому.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Близнюки

Телець-чоловік прямолінійний і при симпатії до жінки відразу ж починає активні кроки. Тільки дама-Близнюки чекає від свого коханого більше романтики, сильних емоцій і яскравих вражень. Щоб чоловік знака зодіаку Телець зацікавив дівчину, йому доведеться повністю змінити підхід до залицянь.

Астрологи радять чоловікові стати менш вимогливим і заради такої яскравої другої половинки частіше виявляти почуття гумору. Адже жінка знака зодіаку Близнюки – це свято, навколо неї завжди повинно бути весело і цікаво.

Як Близнюкам-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Телець – це домашній чоловік, що любить затишок і гармонію. Він шукає жінку, яка зможе внести в його спокійне життя ще більше стабільності і впевненості.

Надто легковажна дівчина-Близнюки – це не його формат, тому їй буде важко завоювати увагу, до того ж цьому сприяє не найвища сумісність пари. Щоб він розглянув в ній споріднену душу, доведеться стати більш серйозною. Але головне не перестаратися, інакше занадто сувора дівчина залишиться для Тельця тільки одним.

Як Близнюки-дівчина і Телець-хлопець ведуть себе при розставанні

Чоловік і жінка розлучаються по-різному. Телець буде до останнього намагатися зберегти стосунки і не влаштує сварку через дрібниці. Приводом може стати тільки невірність жінки, з чим якраз є проблеми у Близнюків. Він влаштує скандал і буде вимагати доказів, що вона йому вірна. Якщо дама не зможе повернути довіру, то союз розпадається назавжди.

-Близнюки жінка йде легко, вона трохи погорюет, а потім знову піде шукати нового судженого. Для неї розлука – це дрібниці, адже в світі повно гідних кандидатів для такої чарівної особи.

Як парі знайти спільну мову

Щоб союз став більш гармонійним, Близнюкам і Тельцю потрібно, в першу чергу, навчитися поважати бажання один одного. Якщо дівчина-Близнюки і хлопець-Телець хочуть збільшити сумісність, їм доведеться йти на поступки і змінювати характери.

Жінці потрібно трохи більше уваги приділяти чоловікові і перестати фліртувати на стороні. Варто взяти приклад з хлопця і стати більш відповідальною. Тельцю важливо взяти на озброєння легкість і оптимізм подруги і перестати ставитися до життя, як до постійних випробувань.