Кількість карми 8: значення по даті народження і способи відпрацювання

Що означає кармічне число 8

Кількість карми 8 означає, що людині потрібно не зациклюватися на багатство, але при цьому багато працювати. В цілому карма числа 8 непогана, якщо ви не шукаєте в усьому матеріальну вигоду. Тим, у кого за датою народження вийшла вісімка, потрібен рух вперед, для них страшна стагнація і творчий застій.

Цим людям не можна хвалитися, інакше удача їх залишить. Необхідно мати як матеріальні, так і духовні резерви на чорний день. Оскільки 8-ки – це безперервний рух, у вас “на роду” написано різного виду операції, пов’язані з травмами або проблемами внутрішніх органів. Є схильність до вживання наркотиків або алкоголю.

Якщо вісімка у жінки

Життя у вісімок непроста. Весь час стикаєтеся з перешкодами на шляху. Однак жінок з кармічним числом 8 труднощі тільки загартовують. З віком ви будете набагато мудріше і терпляче. З ведичної нумерології, успіх у кар’єрі до таких жінок приходить ближче до середини життя.

Восьмеркам не можна мріяти про розкіш і багатство. Якщо не будете акцентувати свою увагу на грошах, вони до вас самі прийдуть. Готуйте себе до того, що буде важко підійматися по кар’єрних сходах, вас постійно будуть звідти “скидати”.

Якщо вісімка у чоловіка

Чоловікам з кармічним числом 8 у житті доведеться зіткнутися з безліччю невдач і розчарувань. Якщо будете проявляти завзятість і стабільність, переживете проблеми набагато легше. Завдяки войовничого настрою ви зможете підібратися до влади чи знайти себе на політичному терені.

Для чоловіка-вісімки велике значення має власна значимість і героїзм. Поменше геройствуйте, інакше це вийде вам боком. А також уникайте різноманітних пригод. Вам краще триматися подалі від великих компаній, в яких ви любите хвалитися.

Відносини і любов з числом карми 8

Люди з кармічним числом 8 часто ідеалізують потенційних женихів і наречених. Тому спочатку у відносинах і любові все добре. Але як тільки полуда спадає з очей вісімок, і обранець в чомусь не відповідає уявленням, відбувається розлад.

Відносини у людей з числом карми 8 в більшості випадків закінчуються погано. Особливо якщо вони були створені в ранньому віці. Сатурн дає людині мудрість з роками, тому шлюб, створений в молодому віці, приречений на розлучення. Особливо не варто пов’язувати свою долю з шістками, цей союз буде вам на шкоду.

Як відпрацювати карму за датою народження

Людині з кармічним числом 8 потрібно зберігати холоднокровність в будь-якій ситуації. Не допускайте сентиментів, не дозволяйте собі розкисати, тоді буде простіше приймати події в житті.

Щоб відпрацювати карму, восьмеркам треба багато працювати. Приказка, яка відповідає їх життєвим кредо: “Терпіння і труд все перетруть”. Працюйте день і ніч, не шкодуючи сил і часу, займайтеся бізнесом, але ні в якому разі не змішуйте особисте з роботою. Тільки так прийде успіх.