Вплив чисел на долю людини і їх значення в нумерології

Впливають числа на долю людини

У ведичній нумерології всім керують числа. Навколо нас числа, які несуть різну енергетику. Це номер машини, код країни, міста, вулиці, будинку або квартири. Найважливіше значення має дата народження, в якій приховано призначення, головні риси характеру і навіть відповідна професія. Якщо числа відповідають один одному, ви будете перебувати в гармонії. Особливий вплив чисел на життя ми починаємо відчувати в 35-40 років, коли приходить усвідомлення сенсу життя.

Кожне число пов’язане з певною планетою. Число 1 уособлює Сонце, 2 представляє Місяць. Цифра 3 відповідає найбільшій планеті Юпітеру. 4 – пов’язана з висхідним місячним вузлом Раху. Число 5 прив’язане до Меркурія. Цифра 6 позначає планету любові Венеру. Сімка відноситься до низхідного місячним сайту Кету. Цифра 8 – Сатурн, 9 – Марс.

Як доля пов’язана з числом народження

Ще в давнину говорили – якого числа осіб народився, така в нього доля. Нумерологи вважають, що за кількістю народження можна судити не лише про сильних і слабких сторонах людини, але й побачити, для чого він прийшов у цей світ.

Щоб дізнатися більше про собі або іншій людині, важливо визначити число долі. Воно вважається найголовнішим, але починає впливати після 35 років (можливо, трохи раніше або пізніше). Для отримання числа потрібно скласти повну дату народження: цифри дня, місяця і року.

Важливо час народження

При розрахунках, крім числа народження, особливе значення має час появи в цьому світі. У ведичній нумерології новий день починається зі сходом сонця, а не в 12 годин ночі, як у західному обчисленні. Тому годину народження теж впливає на долю людини.

Наприклад, дата народження – 6 серпня о 2 годині ночі. З ведичної нумерології буде вважатися, що людина з’явилася на світ 5 серпня, бо сонце ще не зійшло. А той, хто народився в 9 годин ранку 6 серпня, буде використовувати для розрахунків саме 6 серпня.

Що потрібно враховувати при розрахунках

У ведичній нумерології враховують числа від 1 до 9. Числа, які більше 9, складаються один з одним. При цьому нуль у ведичній нумерології не вважають числом, тому його не відносять до нумерологическому значенням. Але якщо розглядати, як впливають числа на долю, нуль в даті народження вважається невдалою цифрою. Власникам нуля необхідно в житті більше за інших працювати і долати перешкоди. Нулик в поєднанні знижує вплив числа в долі.

1, 3, 5, 7 і 9, тобто непарні числа, характеризуються як сонячні, чоловічі, електричні, кислотні і знаходяться в динаміці. 2, 4, 6 і 8 – парні, вони вважаються місячними, жіночими, магнетичними, лужними і перебувають у стагнації. Коли у людини виходять два схожих числа, наприклад, два парних або, навпаки, пара непарних, це не найбільш вдала комбінація. Пов’язано це з тим, що при підсумовуванні вони видають статичне, парне число. Поєднання непарного і парного гармонійніше, тому що сума таких чисел завжди дорівнює динамічному непарному числу.

Числа, немов люди, можуть бути дружними, а можуть і воювати. Визначають ці відносини планети, які ними керують. Якщо разом стоять дружні числа, виходить позитивне поєднання: вони допомагають і доповнюють один одного. Зустріч ворожих чисел шкодить енергетиці людини і змушує його проходитимуть більше випробувань.

3 головних числа

З ведичної нумерології найбільш важливе значення в долі людини грають число долі, душі та імені. Число імені відображає суть людини. Число душі показує бажання і мрії, а також те, що закладено в нас Вищими силами. Число долі показує кармічний шлях, що судилося пережити в цьому втіленні.