Значення числа долі 7: опис для жінок і чоловіків, сумісність і професії

Що означає число долі 7

У ведичній нумерології число долі 7 – це втілення логіки та інтуїції. Контролює сімку планета Кету, яку також називають Хвостом Дракона.

Якщо за датою народження у вас “7”, це означає, що ви прийшли у цей світ не в перший раз. Тепер ваша місія – набуття мудрості і пізнання таємниць світобудови. А щоб докопатися до істини, ви готові на все.

Які вони – люди з числом долі 7

Ви любитель спорів та диспуту. Вам подобається розповідати про себе і просто поговорити. У вас логіка, незрозуміла більшості. Притаманна яскрава фантазія, з персональним поглядом на багато речей. Під характеристику особистості з числом долі 7 підходить небажання поступатися, і це значить, що вас неможливо перемогти.

При докладної розшифровки сімок виявляється любов до співу і хороші вокальні дані. Багато сімки мало часу приділяють зовнішньому вигляду, одягаються скромно, не люблять парфуми і косметику. Думка сторонніх людей не цікавить, є невелика відчуженість від зовнішнього світу.

Сімка у жінки

Багато жінок з числом долі 7 люблять містику і часто мріють. Сімки романтичні, але при цьому тактовні.

Велике значення для вас має спільні інтереси з партнером. Ви не любите фарбуватися і вбиратися, але від природи привабливі, тому немов магніт притягуєте до себе чоловіків. Дотепні, здатні пожартувати, але не образити. Багатьом дівчатам цього числа подобається неформальна музика і одяг.

Сімка у чоловіка

Чоловіки з сімкою у долі замкнуті і злегка холодні. Під опис особистості підходить поступливість і поступливість.

Ви не любите активних дівчат, не терпіть придушення. Потрібна партнерка, яка буде вас трохи направляти. Ви не станете боротися за лідируючі позиції в сім’ї. Вам важко висловити емоції, не агресивні, спокійні, але й нерішучі.

Професії і фінанси

Якщо розрахунок показав число долі 7, підійде дослідницька діяльність і будь-які напрямки, пов’язані з філософією. Взагалі, всі професії, пов’язані з наукою, – ваш коник.

Але якщо наука не до вподоби, можна спробувати себе в служінні Богу. З сімок виходять відмінні священнослужителі.

Можна піти по шляху освіти людей і іншими способами – астролог, інструктор з йоги або таролог.

Підійде робота журналістом можна стати письменником. Багато хто з представників цих професій займаються пошуком істини, яка важлива для сімок.

Призначення

Основне призначення сімок – осягати мудрість, займатися вивченням і дослідженням всесвіту. Ви повинні відшукати свій підхід до розуміння світу і пізнання душі. І коли більшість таємниць вами будуть зрозумілі і відкриті, ви зможете поділитися своїми висновками з іншими.

Відпустіть свої упередження і довіртеся Всесвіту, не будьте вічно напоготові. Тоді зможете жити в моменті.

Сумісність з іншими числами

У сімок відмінна сумісність з одиницею. Але тільки якщо це стосується дружби або роботи. В особистому житті категоричним “1” навряд чи вистачить терпіння на сімок, заглиблених у свій внутрішній світ.

Схожа ситуація у сімок з двійками. Люди числа 7 більше вчителі і старші товариші для двійок, але без проникнення в особисте життя.

З трійками сімки стануть хорошими друзями, хоча іноді у них різні погляди на життя. Трійка-чоловік і сімка-жінка будуть жити в любові і злагоді.

Четвірка у ділових стосунках може негативно впливати на діяльність сімки. В особистих взаєминах союз можливий, якщо четвірка віддасть чільні позиції партнера.

З п’ятіркою у людей числа 7 дружби не вийде. Вони можуть бути приятелями або бойовими товаришами, але не більше.

Якщо шістка – жінка, а чоловік – сімка, шлюб буде довгим. “6” допомагає “7” у кар’єрному зростанні.

Дві сімки в одній упряжці – це погано. Ви обидва любите посперечатися, що, швидше за все, призведе до конфліктів і розриву відносин.

Люди з числом 7 часто відштовхують вісімок, виявляючи надмірну упередженість. Єдиний аспект, який може вас пов’язувати – любов до езотерики і окультизму.

З дев’ятками буде повна гармонія у стосунках. Можливий плідний шлюбний союз та ділове партнерство.

Відомі люди з числом долі 7

Королева Великобританії Єлизавета Друга, народилася 21 квітня 1926 року, має відношення до долі 7. Діана, принцеса Уельська, яка з’явилася на світ 1 липня 1961 року, теж серед сімок. Талановитий російський письменник Федір Достоєвський, який народився 11 листопада 1821 року – яскравий представник числа 7.

Серед інших знаменитих особистостей – французький хімік Луї Пастер з датою народження 27 грудня 1822 року і американський кіноактор Мел Гібсон (3 січня 1956 року).