Жінка-Лев і чоловік-Телець: сумісність в любові, ліжка, роботі і дружбу

У статті ми розповімо, можлива сумісність на 100% між жінкою-Левом і чоловіком-Тельцем. Ви дізнаєтеся про плюси і мінуси пари знаків зодіаку, як ведуть себе Телець-чоловік і жінка-Лев в любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити і бути діловими партнерами.

Жінка-Лев і чоловік-Телець як пара

Серйозний, грунтовний, стриманий Тілець і чарівна, емоційна, імпульсивна дівчина-Лев утворюють цікавий союз, в якому є весь спектр емоцій – і любов, і конфлікти. Лев-жінка і чоловік-Телець можуть створити гармонійну пару, але зовсім не з-за того, що сходяться в темпераментах або поглядах на життя, а тому що здатні доповнювати один одного.

Вони живуть в різному темпі, мають різні пріоритети, з-за чого сумісність цих знаків зодіаку ніколи не досягає ста відсотків. Але між ними є взаємний потяг і повагу, завдяки чому дана пара залишається разом, незважаючи на сварки.

Плюси відносин

Жінка-Лев і чоловік-Телець є людьми сміливими, цілеспрямованими і самодостатніми, вони утворюють пару, в якій зможуть проявити свої сильні якості. Перерахуємо основні переваги їх спілки:

 • Тілець і Лев мають схожі життєві цінності. Обидва прагнуть до серйозних стосунків, які можуть привести до створення сім’ї, хочуть жити в достатку і комфортних умовах.
 • Знаки не схильні до інтриг, лицемірства і обману. Вони цінують у людях чесність і порядність, не опускаються до того, щоб заводити романи на стороні.
 • Між жінкою та чоловіком є сильний фізичний потяг, що підвищує їх сумісність. Йому подобається її зовнішність і чарівність, а їй – його ставність, мужність і витривалість.
 • Активна і позитивна дівчина-Лев вносить різноманітність в розмірене і нудне життя Тільця-чоловіки. Вона заряджає його енергією і оптимізмом.
 • Врівноважений і навіть консервативний чоловік може змиритися з тим, що жінка-Лев буває імпульсивної і самозакоханою, якщо відчуває до неї сильні почуття.

Мінуси відносин

У цих астрологічних знаків є загальні риси, яких у відносинах відбуваються труднощі і конфлікти – упертість, непоступливість, дратівливість. Чоловік більш стриманий, ніж жінка, але теж буває запальним.

Коротко розповімо про інші недоліки пари:

 • Телець-чоловік і жінка-Лев воліють по-різному проводити дозвілля. Вона веде активний спосіб життя та любить світські заходи, але домосід-Телець не розділяє її інтереси.
 • У них не збігаються погляди на фінанси. Він як людина прагматична уникає непотрібних витрат, тому може обмежувати марнотратну дівчину і з-за цього здаватися їй дріб’язковим.
 • Жінка хоче бути в центрі чоловічої уваги, може занадто активно спілкуватися з іншими чоловіками, з-за чого викликає роздратування у ревнивого Тільця-власника.
 • Самовпевнений і наполегливий Лев може здаватися Тельцю нав’язливим. Він не любить, коли до чогось змушують або змушують змінити свою думку.
 • Чоловік-Телець і дівчина-Лев є природженими лідерами, тому їм складно розподілити обов’язки між собою.

Сумісність Лева-жінки і Тельця-чоловіки в дружбі

Дружню сумісність знаків зодіаку не можна назвати високою через їх відмінностей у способі життя, характерах і інтересах. Але жінка-Лев і чоловік-Телець можуть бути приятелями. Дівчина цінує Тельця за його гарні манери, вміння вислухати, дати пораду, за готовність надати моральну або матеріальну підтримку. Вона може звернутися до одного-Тельцю, якщо їй потрібна чоловіча допомога.

Чоловікові теж подобається спілкуватися з активною, допитливою і кмітливою жінкою-Левом. Вона має широкий кругозір і відмінне почуття гумору, тому він отримує справжнє задоволення від їх зустрічей і не соромиться ділитися з нею своїми думками і переживаннями.

Сумісність Тільця-хлопця і Лева-дівчата в любові

Телець, який зазвичай веде себе спокійно і стримано, зовсім втрачає голову від яскравої зовнішності і харизми дівчата-Лева. Закоханий чоловік робить заради неї неймовірні, не властиві йому вчинки: влаштовує романтичні побачення, водить кохану в кращі заклади, дарує дорогі подарунки, виконує будь-які бажання і потурати її примхам. Жінку-Лева приводять у захват його щедрі компліменти і красиві залицяння.

В стані романтики і пристрасті Тілець і Лев не бачать один одного недоліків. Але як тільки гострота почуттів проходить, в парі можуть з’являтися взаємні претензії і докори, з-за чого сумісність знаків зодіаку в любові нерідко знижується.

Сумісність пари в ліжку

Інтимне життя жінки-Лева і чоловіка-Тельця стає активною, різноманітною і насиченою, але тільки після того, як між ними з’являється довіра. Вогняна дівчина-Лев володіє високим темпераментом і багатою фантазією. Вона вільно говорить про своїх бажаннях і розкуто веде себе в ліжку.

Чоловік, хоч і є людиною пристрасним, але нерідко дотримується традиційних, консервативних поглядів. На початку стосунків він буває затиснутим і недостатньо чуттєвим. Поруч з Левом він вчиться бути більш розкутим, ніжним і уважним. Чим більше ця пара проводить разом, тим сильніше підвищується їх сексуальна сумісність.

Дівчина-Лев і чоловік-Телець у шлюбі

Лев-дівчина і Телець-чоловік підходять одне одному для шлюбу. Тільця можна назвати зразковим сім’янином, надійним і вірним чоловіком, який працює на благо сім’ї, проводить весь вільний час з близькими і думає в першу чергу про їх інтересах. Лев є тією жінкою, яка вміє поєднувати кар’єру, самореалізацію і побутові клопоти. В її домі завжди панує приємна, тепла атмосфера і затишок. Вона любить запрошувати друзів і влаштовувати домашні свята.

Незважаючи на зовнішнє благополуччя в парі чоловіка-Тельця і жінки-Лева можуть бути суперечки. Основною причиною конфліктів стає небажання партнерів йти на поступки, а приводи можуть бути різними: фінанси, ведення побуту або дозвілля.

Телець любить стабільність та комфорт, але Лев постійно змушує його рухатися, наполягає на змінах. І все це супроводжується великими витратами. Дівчину-Лева дратує, що дружина доводиться занадто довго вмовляти, наприклад, на ремонт або відпустку, та ще й вислуховувати його претензії з-за грошей.

Якими батьками будуть жінка-Лев і чоловік-Телець

У цих знаків гороскопа може бути хороша сумісність завдяки подібним поглядам на виховання дітей. Лев-дівчина і Телець-чоловік – це відповідальні і дбайливі батьки. В їх сім’ї діти ростуть самостійними, оскільки і Телець, і Лев приділяють багато часу роботі, з-за чого нерідко звертаються за допомогою до няні.

Мама-Лев не вважає, що повинна повністю відмовитися від кар’єри, але вміє знаходити час і для близьких. Вона намагається проводити спільний дозвілля активно, цікаво і насичено, не відмовляє дітям іграшки та розваги. Тато-Телець надає особливого значення освіти дітей, тому вкладає багато коштів на додаткове навчання.

Ділова сумісність Тільця-чоловіки і Лева-жінки

Робочі відносини знаків зодіаку залежать від того, ким вони доводяться один одному – партнерами або конкурентами. Будучи напарниками, амбітні, наполегливі, працьовиті Тілець і Лев можуть впоратися з будь-яким проектом. Їм вдається просувати спільний бізнес, тому що жінці потрібна популярність і визнання, а чоловікові – високий дохід.

Але якщо вони є колегами і тим більше претендують на одну посаду, то боротьба буде запеклою. Не складаються у них відносини і в тому випадку, якщо чоловік-Телець є начальником Лева. Пихата дівчина не витерпить його критики і причіпок. Але у них можуть бути успішні і плідні відносини при іншому поєднанні, коли керівну посаду займає жінка-Лев.

Як чоловіка-Тельця завоювати жінку-Лева

Чоловік знака зодіаку Телець приваблює дівчину-Лева такими якостями, як надійність, порядність і вірність. Але її відштовхує його економність, повільність і консерватизм.

Розповімо, що треба знати чоловікові-Тельцю, щоб добитися взаємності цієї дівчини:

 • Самозакоханий Лев любить слухати слова захоплення в свою адресу. Жінці хочеться отримувати компліменти кожен день. Критичного і прискіпливому Тельцю варто забути про свою звичку робити зауваження, якщо він хоче бути з Левом.
 • Волелюбна Лев-дівчина різко протестує, коли її намагаються обмежувати, контролювати або нав’язати свою думку. Вона не відмовиться від своїх інтересів, щоб догодити кому-небудь, у тому числі обранцеві-Тельцю.
 • Жінка знака зодіаку Лев цінує в чоловіках щедрість. На цій дівчині не можна економити, тому що її можна вразити тільки шикарними букетами і дорогими подарунками, наприклад, діамантами.

Як Леву-дівчині закохати в себе чоловіка-Тельця

Високу сумісність Тільця-чоловіки з Левом-жінкою можна пояснити сильним фізичним потягом. Але цього може бути недостатньо, щоб Телець вибрав дівчину-Лева в якості супутниці життя.

Коротко розповімо, що треба знати про чоловіка-Тельця:

 • Він цінує в жінках такі риси, як чесність і вірність. Його ставлення може різко зіпсується навіть з-за невинного флірту Лева-дівчата з іншим чоловіком.
 • Йому хочеться стабільності, спокою і комфорту. Він не любить, коли йому влаштовують істерики і сцени ревнощів або намагаються змінити його звички.
 • Чоловік-Телець хоче бути лідером, головою сім’ї, чиї слова і рішення не ставлять під сумнів. Його дратує, коли жінка починає сперечатися, тим більше в громадському місці.

Як дівчина-Лев і хлопець-Телець ведуть себе при розставанні

Хлопець-Телець і дівчина-Лев дорожать своїми відносинами, тому розставання для них – це серйозний крок, для якого потрібні вагомі причини. Телець може довго приймати рішення про розрив, особливо якщо з Левом його зв’язують діти, побут і спільне майно. Навіть розлучившись з дівчиною, він може робити спроби до примирення.

Трапляється таке, що жінка-Лев у розпал сварки загрожує розлученням, але її слова рідко призводять до реальних дій. Вона може розійтися з Тельцем-чоловіком, якщо розчарується в його порядності. Ця жінка буває злопам’ятною, довго не прощає образи і навіть може бути мстивою. Але вона вміє швидко перемикати свою увагу, оскільки завжди оточена шанувальниками і має безліч інтересів.

Як парі знайти спільну мову

Дівчина-Лев і хлопець-Телець можуть підвищити свою сумісність, якщо навчаться довіряти один одному і стануть частіше йти на компроміси. Наприклад, чоловік може активніше цікавитися захопленнями своєї обраниці, відвідувати її улюблені заклади та заходи. Їй же в якості подяки варто частіше балувати коханого смачною вечерею в затишній домашній обстановці.

Парі бажано на самому початку відносин обговорити основні сфери спільного життя, особливо ведення побуту і грошові питання. Чим спокійніше і конструктивніше будуть їх діалоги, тим менше приводів для конфліктів залишиться.