Стихія знака зодіаку Козеріг: характеристика, особливості, плюси і мінуси

У статті ви дізнаєтеся, з якою стихією пов’язаний знак зодіаку Козеріг. Розберемося, як вона проявляється в характері чоловіка і жінки, як її відчути і на що вона впливає. А також розповімо, з якими стихіями сумісний знак Козеріг за гороскопом.

До якої стихії ставиться знак зодіаку Козеріг

Козеріг – це астрологічний знак стихії Землі. Даний елемент асоціюється з матеріальним світом, благополуччям, збереженням і примноженням достатку. Людина, яка за гороскопом пов’язаний зі стихією Землі, відповідально і серйозно ставиться до життя, веде себе практично, розважливо і обережно. Ілюзій і мрій про майбутнє він воліє чіткі плани, конкретні дії і факти.

Земля символізує постійність і стабільність, тому типовий Козеріг має консервативні погляди, уникає різких змін і авантюр. Він не залишає справи незакінченими, намагається довести результат до ідеалу, любить порядок, чистоту, чіткість і ясність.

Як проявляється стихія Землі в знаку Козерога

На відміну від інших земних знаків Козеріг – це не рівна і родючий грунт, а скеля чи гора, тому він має великі амбіції і повільно, але наполегливо рухається до своєї високої мети. Заповітне бажання Козерога – стояти на вершині і дивитися на світ зверху вниз. Його не цікавлять слава і багатство, але приваблює владу.

Він є хорошим організатором і вміє маніпулювати людьми, тому швидко просувається по кар’єрних сходах і стає керівником. Оскільки Козеріг – це знак, який за гороскопом відноситься до стихії Землі, то для нього характерні такі якості, як наполегливість, працьовитість, працездатність і терпіння.

Вплив земної стихії на характер Козерога – плюси і мінуси

Стихія Землі наділяє власника цього знака відповідальністю, надійністю, чуйністю і відданістю. Він також є чесною людиною, хоча буває надто прямолінійним, критичним і прискіпливим. Від нього набагато частіше можна почути зауваження, ніж комплімент. Козеріг – це земний знак, до якого краще звертатися за практичною допомогою або життєвим радою, але не за емоційною підтримкою.

Козеріг -чоловік – розумний, розважливий і стриманий, він не боїться проблем, сприймає невдачі без зайвих емоцій і вміє знаходити рішення в найскладніших ситуаціях. Жінка-Козеріг має унікальну здатність поєднувати кар’єру з побутовими обов’язками. Вона не тільки користується повагою в діловому середовищі, але і є зразковою господинею, в будинку якої завжди ідеальна чистота і апетитні аромати.

У таблиці вказані основні переваги та недоліки Козерогів.

Мінуси Плюси
 • упрямый;
 • эгоистичный;
 • занудный;
 • ворчливый;
 • схильний до песимізму;
 • скупий;
 • злопам’ятний.
 • целеустремленный;
 • решительный;
 • выносливый;
 • аккуратный;
 • уважний до дрібниць;
 • врівноважений;
 • порядна.

Сумісність з іншими стихіями

Козерогам краще створювати пари з іншими представниками своєї земної стихії. Союз з Тельцем або Дівою буде стабільним і благополучним, без душевних переживань і зайвих емоцій.

Козеріг не сумісний зі знаками стихії Повітря. Близнюки, Терези і Водолій здаються йому занадто безтурботними і непередбачуваними. З Вогнем у нього не складаються стосунки. Козерогові складно створити сім’ю з самовпевненим Левом, Стрільцем або Овном з-за суперництва і різних поглядів на фінанси.

Козеріг – це земний знак, тому йому підходить водна стихія. Подібно до того, як вода пом’якшує суху землю, чуттєвий Скорпіон і Рак позитивно впливають на стриманого і черствого Козерога, допомагають розслабитися і розкрити свій потенціал.

Як Козерогові відчути силу своєї стихії

Ми підготували 3 ради від астрологів для Козерога:

 • Знаку, який належить до стихії Землі, слід уважно стежити за своїм ментальним здоров’ям. Він часто тримає негативні емоції в собі, що призводить до сильного напруження. Козерогові потрібен близька людина, з яким можна обговорити свої переживання.
 • Земним знакам рекомендують контактувати зі своєю стихією, наприклад, розводити декоративні рослини, займатися садом або городом, частіше проводити час за містом.
 • Поруч з Козерогом повинні бути оптимістичні й енергійні друзі, які могли б внести різноманітність в його розмірене і нудне життя. В оточенні таких же консерваторів він стає ще більш черствим, песимістичним і похмурим.